Májovky 2006. Nájdu sa tu nejaké?

davidko
20. sep 2006

Ahojte 😉 nájdu sa tu maminky s detičkami narodené v máji 🙂

maca793
19. júl 2008

plasta
maťka zo zemiakov normálne grcia 😲

maca793
19. júl 2008

evka
našťastie sme už zdraví, ale zato straaaašne neposlušní
neviem čim to je ale asi berie maniere od detí všetko si vydobíja a všetko musí mať keď jej to nedám alebo zakážem, tak hotovo. nočník nechce ani vidieť a lezie mi to už na nervy.

plasta
21. júl 2008

maca
tak moja mala, odkedy dedo nie je doma, tak akosi nema naladu na nic, ma asi nedostatok energie... a vcera sme boli za nim na navstevu, tak celkom ozila, cely den nespala... chvalabohu my uz s nocnikom nemame problem... neboj sa, ona si to uvedomi...

maca793
26. júl 2008

len kedy, našťastie nebýva vyparená, ale aj tak by to bolo už fajn. ☹
a ušetrila by som 600,-sk na plienky mesačne ☹

plasta
27. júl 2008

no, ja viem, ze to je poriadna polozka, ale co uz... ved teraz bude pekne, skus ju nechat behat len tak s holou dupenkou, mozno si uvedomi, ze jej je lepsie bez plienky... 😅

maca793
9. aug 2008

ahojte dáko to tu stagnuje ☹

nemáte nič nové alebo ste na dovolenke?
urobili sme pokrok za týždeň. cez deň nemáme plienky!!!!!!! 😵
len na noc dávame a keď ideme do mesta.
konečne to prišlo. nočník je náš kamarát.

martina2007
10. aug 2008

Ahojte,

tiez som tu uz davno nekukla,vacsinou som v teme junovciatka,no mam toho dost a niekedy uz nevladzem.

plasta
16. aug 2008

no vidis, to maca.... a nie je jej tak lepsie... my sme minule zvladli cestu rychlikom, hodinu bez plienky... 😀

my sme neboli na dovolenke, ale dedka sme mali v nemocnici, tak som vacsinou pozrela na slobodne mamicky, a tu som akosi prizabudla....

maca793
16. aug 2008

tak to ma vôbec neteší, že zabúdate na túto časť stránky, máte niečo nové? lebo mi sme v poslednom čase straaaašne zlí. neposlúcha, mám to tu znova. už raz bola taká, potom sa to vytratilo. no neviem, ak bude takto pokračovať ďalej , tak do škôlky nepôjde. as dokedy plánujete ostať doma? do konca MD?
ja do úplneho konca, ak sa mi podarí yohnať robota, tak aj skôr. po MD pôjdem znova na úrad ale to by som nerada.

kangaroo
16. aug 2008

ja tiež plánujem zostať do konca, tiez malá zvýšila aktivitu, a teraz jej idú aj posledné zadné stoličky...

maca793
16. aug 2008

ahoj už som ťa tu dlho nevidela.

maca793
16. aug 2008

nám posledné stoličky chýbajú

maca793
16. aug 2008

a dúfam, že aktivita bude čoskoro na ústupe lebo sa zbláznim 😵
je to hrozné, stále za ňou behám, napomínam ju, aby nerobila to alebo ono a doslova ma to už nebaví a ani vonku.

plasta
17. aug 2008

maca, tak to poznam, akoby som o mojej malej citala...
no ja sa chystam ostat na MD do konca a potom asi budem musiet na urad, kedze chcem od EU peniazky na podnikanie ziskat....
a nam teraz idu posledne stolicky...

kangaroo
21. aug 2008

naša malá je taká herečka, všade sa prikmotrí a s každým sa dá do reči, ale že by bola nejak moc zlá nemôžem povedať, a možmo zato, že aj mna opantala 😀 , ale ked jej niečo zakážem, tak docela poslúcha, niekedy si poplače, ale aj to musí byť... ja ju beriem ako malé miminko, ešte ju kojím a je taká malinká, vonavá, drobná, takže jej aj čertoviny prejdu, ... niekedy, trošku máme problém so škrabaním, ale hádam to prejde, však každý musí mať nejakú úchylku 😀 😝
boli sme zas v gr, kvoli zdravíčku, jaj hned by sme sa tam vrátili....

maca793
23. aug 2008

ahoj akngaroo
ja by som tiež išla s malou do gr, ale financie nepustia. keby sa to dalo vybaviť cez poisťovňu. malá býva často chorá hlavne máva zapálené dýchacie cesty a angíny, ale klop klop klop 2 mesiace sme neboli chorí ale ako viem, začiatok septembra sa to pustí a to by som nerada. ☹

kangaroo
24. aug 2008

juj maca, viem o čom vravíš...
ja som rada že máme teraz tú možnosť, a fakt by som to dopriala každému, nie je nič lepšie ako dlhý pobyt pri mori, aj naše Tatry sú super, ale tiež pobyt v nich je nákladný
malý ide do škôlky a tiež sa na to psychicky pripravujem... ale snád motyka vystrelí... 😅 😝

jaja25
28. aug 2008

Ahojte. Aj ja som tu už dávno nebola. My už nemáme plienky ani v noci. Stojí nám síce skoro celý balík plienok v skrini... Asi ešte 1-2 použijeme lebo sa chystáme do Chorvátska na týžden a na takú dlhú cestu ho asi nenechám bez plienky. Len to naše rozprávanie nám vobec nejde. Ja len dufam ze Filip nebude ako Matuš, lebo ten má diagnostikovanu poruchu reci. Tak snád nás to nečaká opat.... ☹ ☹

kangaroo
29. aug 2008

jaja držím palčeky aby tá reč bola v poriadku, ... tie plienky vám závidím, tá naša ešte na to nedozrela...

maca793
29. aug 2008

ak rozumiem, máte ešte plienky a nechcete sa odučiť?
mne už vydrží celý deň bez krásne sa vykaká aj vyciká do nočníka sama len jej poviem. na noc dávam ešte plienku, lebo ak by som nedala, tak by bolo všetko pocikané 😝

kangaroo
30. aug 2008

no kakať sa pýta a cikať sa nepýta, a ja na to nejak nemám čas, behať za nou... alebo jej pripomínať a stále vyzliekať plienku,ked som ju nechala bez plienky, tak len vonku, vnútri sa hrá, zabudne na to a hned je mláka, a to teda nemusím.... mám aj inú prácu, ona sa začne pýtať aj sama, aj u malého to tak bolo.., ani pocikaná látková plienka jej nevadila a ešte k tomu sú jej tie nohavičky na látkové plienky veeelké, ona je také malé tintíko, velkosť 92 jej ešte je velká, práve som skúšala zimné odevy a nemusím kupovať nič, všetko jej je ešte velké... ušetríme 😀

maca793
30. aug 2008

tak s tým oblečením ti závidím. možno nám bude ešte dobrá bunda z minulého roka, ale veci určite nie.
ja malú nechám celý deň bez a ona sama urobí svoje, len u starkej sa jej nechce.
a nestalo sa mi za posledné 2-3 týždne, že by sa doma pocikala. zvykla každé ráno vykakať sa do nočníka.. už som bola s ňou aj 2 hodiny vonka, a nepocikala sa. a len čo sme prišli domov, tak rýchlo utekala na nočník sa vycikať.

kangaroo
30. aug 2008

no tak to ti teda závidím zas ja, tvoja si to už uvedomuje, pre tú moju to nie je dôležité, je to pre nu skôr taká sranda, ked behala po vonku a cikala, tak nie po kvočiačky ale ako chlapec, to sa jej viac páčilo 😅 , našel malinkej je prosím pekne dobrá bunda tak pre 9-12 mesiacov staré dieta 😀

maca793
30. aug 2008

a koľko kilo má? moja 12,5. od minulého roka veľa nepribrala, teraz sme dokonca trošku schudli, boli sme chorí ☹

maca793
30. aug 2008

a našťastie kúpila som jej už zimnú bundu a aj mi niečo prišlo čo som si objednala, len bude treba kúpiť zimné topánky a čiapku. to ostatné máme. možno tak overal alebo hrubši egaťe

kangaroo
31. aug 2008

má 10,3 kg a 88 cm taký malý chudý prcek 😝
nejak často ste chorí, neboj idú vianoce, to sa zas napapáme 😎

maca793
5. sep 2008

tak to je na tom tak, ako kamarátkina malá. má skoro 3 roky a váži ledva11kg, vysoká je ako moja, ale je pravda, že je len na detských predjedlách. ona totiž nevarí, len vtedy, keď má doma muža.

kangaroo
9. sep 2008

sranda je že tej mojej sa ústa nezatvoria a ked niekto žuje tak "čo papaš" "aj ja chcem" , sme v pohode 😉 len malinký malinký

maca793
13. sep 2008

ani moja ústa nezavrie ako vstane, aj v spaní si rozpráva 😵
včera sme boli na jarmoku bolo super počasie vyšlo našťastie 😉
malá sa vybláznila na kolotočoch, a dnes už nevedela obsedieť doma a tak sme boli skoro 3 hodiny von na tom vetre čo tu fúkal. to je sila, včera sme boli s krátkym rukávom a dnes som vytiahla pančušky a hrubý sveter pre malú.

martina2007
14. sep 2008

Ahojte,

ani my uz nemame plienky ani cez den ani v noci a nechodime uz ani na nocnik,ale na zachod.
Rozpravanie je ale mizerne,ale na vsetko ukazuje a ja mu hovorim co je co,ale niekedy ani sama neviem mu povedat,lebo ukazuje hlavne na pocitaci 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre