Májovky 2006. Nájdu sa tu nejaké?

davidko
20. sep 2006

Ahojte 😉 nájdu sa tu maminky s detičkami narodené v máji 🙂

maca793
6. dec 2008

a čo máte za problém? my tiež chodíme na imunológiu, našťastie sme teraz už pomenej choré, asi to bude z očkovania ale aj ja rozmýšľam nad tým, že pôjdem na predlženú materskú, lebo chodíme ešte na pneumologiu, mávame vlastne sme mali skoro každý mesiac zapálené priedušky, kašeľ...možno to by pomohlo, aby mi predlžili materskú

kangaroo
7. dec 2008

to hej, my sme zatial ok, ale kvoli mozno zdedenej alergii a hlavne kvoli prevencii...

sranda
23. dec 2008

čaute kočky nebola som tu 100 rokov, tak som to prebehla. Petra ide od januara do škôlky, muž mi už kúpil flašku rumu, myslel že na koláče a ja že nie nie na zapíjanie žiaľu. Malá to prežije, len ja nie, najprv pôjde na 2 hoďky a potom sa to stupňuje, no klasika.
Prajem všetkým maminkám a ich rodinám pokojné vianočné sviatky a sviatočnú pohodu.

maca793
24. dec 2008

tak to je fajn, moja pôjde od mája, ak sa mi podarí nájsť robota tak aj skôr. neboj, zvykne si, moja už teraz keď ideme okolo škôlky, tak je celá happy. už vie, čo tam bude robiť, s kým sa bude hrať a ako sa volajú učiteľky. a ako ste prežili dnešný deň?

maca793
25. dec 2008

no tak miminy, spíte? alebo ste zabudli na túto tému? ☹

sranda
5. jan 2009

maci aj moja teóriu ovláda dokonale, len ked pride nak rajanie chleba bude sodoma-gomora ako sa povie. Uz aj chape, ze pojdem nieco kupit a pridem pre nu, len hned krivi usta do placu. To bude v stredu placuuuuuu, nechcem to vidiet. vianoce pohodicka, petra sa jeziska stiti, ona darceky od neho nechcela, ze ak ma jezisko doniest darceky tak ich radsej nechce, ak darceky, tak len tatino ich moze doniest. No hruuuza, minuly rok mala zo stromceka vacsiu radost, teraz ako tak aj kapustnica jej minule vianoce viac chutila, teraz tak 1 tanier za cele sviatky. No menia sa im stale chute a zvyky. Na silvaka zaspala o stvrtna12 taqk prespala chvalabohu vsetky mordy a nezobudila sa.

jeane1
5. jan 2009

ahojte, tak naša malá Peťka už zarezáva v škôlke od septembra 😀 niet lepšej veci 😉 ako vravím zvykla si supeeeer, a svaté je všetko čo povie p.učiteľka. 😀 na ježiška sme mali živú rybu a poviem vám tak ako sa bála minuleho roka tak aj tohto 😔 takže sme ho zabili ked spinkala a rano nám zapotila že ryba nám ušla z vane 😀 a bola ten najšťastnejší človiečik na svete/ vraj kupime druhu chodí za mnou až do teraz 😀 / darčeky chcela skor tie čo dostal jej braček takže radosti a pišťania je v dome až až a žalobaba je z nej poriadna 😝

maca793
28. feb 2009

tak baby, čo ste zaspali? žiadne príspevky od začiatku roka ☹ ☹ ☹

maca793
14. mar 2009

ak vidím, navrhem túto tému uzavrieť ☹

yukki
16. apr 2009

aaa, nezatváraj ešte...

kangaroo
5. máj 2009

čafte neprítomné.... tak už máme za sebou tretie narodky, s tortou sme mali fakt vážny problém, pretože nám lekár zakázal kakao aj všetko kyslé /ovocné/ tak bola smotanová s piškotmi 😎 , no a ako darček dostala červený šlapací traktor, tak teraz behajú so synom, on má zelený traktor...............aaa už máme druhý krát zapálené hlasivky v tomto roku.... a už vôôbec nemáme plienku a všetko prebehlo úplne prirodzene a bez nátlaku a to ma teší 😉

maca793
10. máj 2009

ahojte, tak konečne sa tu niekto objavil. plienky my už nemáme od augusta minulého roka, začali sme chodiť do škôlky, včera sme mali 3 roky a veľkú oslavu
a so zdravím to tiež teraz nevypadá ako tak, len čo sme začali chodiť do škôlky, tak máme soplíky a kašeľ. takže neviem a papiere na predlženú materskú ešte nemám. takže čakám a čakám

tortu sme mali domácu, sestra piekla, kokosovú mňam

maca793
16. máj 2009

ahojte, takže sa to tu nehlo, mne schválili predlženú MD takže som šťastná
malá začala chodiť do škôlky ale zatiaľ len plače a plače ☹

maca793
11. jún 2009

ahojte, kašlete na nás májovky 2006?
ja nie, len si nemám s nikým písať škoda 😢 😢 😢

kangaroo
11. jún 2009

ahoj maca 😉 , ja len aby ti nebolo smutno, tiež mi schválili predlzenú MD, ale malá ide až od septembra
a nové nemáme ani nič, je to malá držka, ale je zlatá, niekedy provokuje a občas sa tak spytknú, že tu mám malú sodomu gomoru, boli sme pri mori a bol tam super vzduch... 🙂 ,

maca793
20. jún 2009

a kde? ja sa chystám na budúci rok, teraz to nevyjde, hlavne skrz malú a jej zdravotné problémy chcem skúsiť more.

kangaroo
29. jún 2009

boli sme na Zakynthose, krásna príroda, super vzdúsik, ale slabé pláže i ked my sme mali takú super pozvolnú plážičku a človek si tam pripadá ako v anglickej kolonii a nie v Grecku, behá tam samý potetovaný angličan, človek si pripadá ako medzi basistami, ale apartmany tam boli vdaka anglickej klientele, na velmi dobrej urovni

maca793
29. jún 2009

tak to závidím, ja grécko zbožňujem.
nech už malá vyrastie, lebo neviem či bude schopná obsedieť cestu, keď teraz nevydrží v buse sedieť 20 minút, pokým prídeme k našim.

kangaroo
4. júl 2009

no čo sa týka obsedenia, tak aj my sme na tom biedne, akonáhle je lietadlo hore, už aj si odopínajú pásy a preskakujú z jedného sedadla na druhé... divočina... a to isté aj na ceste vo vlaku i v buse...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre