Májovky 2006. Nájdu sa tu nejaké?

davidko
20. sep 2006

Ahojte 😉 nájdu sa tu maminky s detičkami narodené v máji 🙂

alena22
2. máj 2007

halo luuu no super tak dovolenečky sa planujú 😉
nevies nic nove o janke???

alena22
2. máj 2007

ou ou myslim luu ze si ma zmitla a pisem v teme o rok skorej stratena v case 😀

luuuu
2. máj 2007

ha alik toto nie je nasa tema 😅 ...ale neva,preco sa neukazat aj inde vsak ano 😀
(zatial nic nove,nechcem pisat zatial,este hodinku pockam a napisem 😵 )

ewellin
2. máj 2007

jeeee luuuu.. aj my sme malicku zamiesili v Bibione 😎 ... to je sranda jaka nahoda 😀 😀 😀 a aj my sa tam chceme vratit... aj s malickou.. 😉 tak sa tam mozno aj stretneme.. 😎

kangaroo
2. máj 2007

ahojky, no mám receptík na takú zdravšiu prvonarodeninovú tortu: detské keksíky, uvarené nastrúhané a zahustené jablko,či hruska, šup do chladničky a možeme zhrešiť,kto chce, aj šlahačkou.....a zostava sa len zaboriť 🙂

jeane1
3. máj 2007

kangaroo gratulujem k ročiku malej sofii 😀 ,tu maškrtu vyskušam číta sa mi na sladko 😝 😀 už vidím jak si pochutí 🙂

ewelin,kludne môžeš cestovať s bábom na dovolenku vobec to nieje blbosť len si ju asi moc neužiješ v klude,lebo našateraz začala behať a poviem ti neposedí ani minutku.Držím palčeky na lahký porod 🙂

mirko06
3. máj 2007

kangaroo: blahoželám k prvému rôčku 😉
torta musela byť super, niekedy ju vyskúšam...

ewellin
3. máj 2007

kangaroo gratulujem malej sofinke k narodkam 😉 mnami mnam.. ta torticka musi byt super.. nechces kusok poslat UPS ? 😀 😀 😀

kangaroo
5. máj 2007

dakujem za blahoželanie, zajtra oslavujeme, uvidím či sa tá zdravá torta podarí

maca793
5. máj 2007

aj keď maličká má narodeniny 9. mája, dnes sme robili trošku oslavu jej prvých narodenín. dali sme upiecť tortu, bola fantastická.
malá sa poriadne napratala ale nie tortou, mala len korpus piškótový a pripíjala si s čajíčkom. dostala žabky do vody, nové topánky, tričká a súpravu na jeseň od starkej.
ešte uvidím, čo dostane od mojej sestry.
prajem všetko naj májovým bábätkám, ktoré oslavujú prvý rôčik svojho života. 😵

jeane1
7. máj 2007

ahojte,šup s tortičkami aj do albumíka 😝 ja som len skočila sa pochváliť že peťa už behá sama bez pomoci maminky 😵 ešte prahy medzi dverami nám robia problém ale to sa podoprie o zarubnu a už jej niet 😀

kangaroo
10. máj 2007

maca793: prajem všetko naj... Karolínke, nech vám robí radosť 😉

maca793
11. máj 2007

kangaroo
díky. 🙂

maca793
18. máj 2007

baby ahojte no čo ste všetky zaspoli alebo sa vám nechce nič písať? ja by osm aj hej, ale cez týždeň nie som u našich tak len o víkendoch. robíme pokroky v rozprávaní a hľadaní samého seba ako človiečika. stále niekam snoráíme, vyťahujeme veci zo skriniek, zo špajze, z kuch. linky. ale dáme to aj nazad. na nočníček si pomaličky zvykáme, hjlavne ráno po pobudení a večer pred spaním. stane sa, že do rána sa nepocikáme, len do nočníčka.
konečne sme sa naučili na čajík to je pre super. malá totiž čajík nechcela a teraz by vypila aj liter, keby som jej dala.
s mliečkom sa zabávame len ráno a večer, cez deň ignorujeme mliečko úplne.
pohárik alebo fľašku si nechceme držať ani za svet. pri jedení sa zabávame ale spapáme všetko. a čo vaši drobci? 😵

jeane1
18. máj 2007

jéééj maca vy toho ale viete hromadu vecíííííí,malá je šikovná 😉 mi ani nesedíme na nočníku ani nepespíme bez pocikania 😀 ale pijem ez pohárika a flaše ako velký no s tým čajíkom mi pomalšie akosi mu ešte nenašla chuť 😝 ani celu noc ešte neprespíme 🙄

maca793
18. máj 2007

chvalabohu noc mávame kľudnú ťaháme 12hodinovky a niekedy aj viac. prespíme celú noc. 😀
no cez deň je to horšie. už nespávame tak často ako voľakedy. len raz denne. a to od 9 do 11,30 a potom ťaháme až do 19,00, kedy odpadneme rovno do postieľky. 😀

jeane1
18. máj 2007

a čo jej dávaš papať večer že ti ju celu noc prespinká 😲 cez den spinká ešte dvakrát raz doobedu 8.30-11.00 a ešte poobede od 15,00-16,30 🙂 a večer je už tvdrá o 20,0

maca793
18. máj 2007

ako kedy. to je rôzne. krupicu, chlebík s maslom, šunkou,, vajcom a čaj, mlieko, jogurt, tvaroh, jednoducho čo príde pod ruku. mne tak spinká od 6 mesiaca, ale stále sa v noci budím ,aby som ju skontrolovala či dýcha a je v poriadku, aj keď spinká vedľa mňa. stále sa ju bojím nechávať samú v izbe s deťmi.
neviem či aj tvoja je tak zaťažená na teba ako moja. ja nemôžem nikde odísť ani na záchod, tam sa potom hráme na schovku, doobeda so mňou v kuchyni varí a keď ju dám na chvíľu do postieľky tak vyvádza na ratu. nereve, lebo to strašne málo, ale strašne kričí. niekedy sa ani nenazdá a začne sa v postieľke hrať s hračkami a tak mám na chvíľu pokoj. strašne rada sa vyzúva a z topánok ťahá šňúrky. 😵 😀
a čo dávaš tvojej papať na večeru? a čo ráno? lebo moja mlieko ráno nechce.

jeane1
19. máj 2007

tak ja ešte kojím 😵 takže moja chce mlieko zakaždým ked sa napaká normálneho jedla,tiež jej dávam zhruba to čo ty na večeru ale asi jej to nestačí,lebo stále sa budí o polnoci a o tretej nadránom no a od 6 sme hore už kompletne 🙄 takže je zaťažená asi poriadne lebo aj ked je v noci smedná tak odmietne čajík a s nervami si pýta didku s mliečkom 😝 až sa uľutostím a dám,manžel jej skuša dávať aspon o tej tretej čajík ale vezme až ked zistí že fakt nedám mlieko ☹ ,s tým revom to u nás je tiež tak neplače len sa zlostí ale v postielke sa nehrá už sme ju poskladali, 🙂 pekne sa pohrá aj sama v detskej či už so synom alebo bez neho 😀 ráno spapká všetko čo jej dáš pred seba a ešte pýta od každeho ak má niekto niečo iné na tanieri 😕 😀

maca793
19. máj 2007

to mliečko ti zýávidím aj ja som chcela dlhšie kjiť ale nepodarilo sa. moja komška kojí už 17 mesiac malú doteraz nedostala menz. a je z toho hotová. malú chce pomaly odstaviť ale vždy pýta aj vtedy, keď nemusí.
presne aj ona má to cez noc ako ty. poriadne sa nevyspí.zato ja hej 😀

kangaroo
20. máj 2007

mirko06:prajem všetko naj... k prvému ročiku 😉

kangaroo
20. máj 2007

no s tým kojením to je asi indi vindi, ja kojím a docela sa vyspím 😝 a malá spinká sama v izbe už pár mesiacov 😉

mirko06
20. máj 2007

kangaroo: dakujem pekne za blahozelanie, prave davam fotky do albumu 🙂

jeane1
21. máj 2007

všetko naj k 1 ročku želám mirkovi 😉 fotky su super

mirko06
21. máj 2007

jeane1: dakujeme za gratulaciu 🙂

kangaroo
21. máj 2007

mirko06: tak predsa tá zabáracia torta, škoda že ho nemáte v akcii 😀 , muselo to dobre vyzerať,inak Mirko je zlatý,krásne očká,také lúbivé 😉 ,mne sa tá zdravá tortička nepodarila a malej zabehlo jablko, kvoli uziapanému hokeju, tak pol narodenín ju napínalo a grckala ☹

mirko06
21. máj 2007

kangaroo: tak o hokeji mi nehovor, ja som a krotila, ale môj muž sa sem-tam pozabudol a keď vykrikoval, tak malý sa zľakol a plakal ☹
moja zlatá s tým jabĺčkom, no aj to je spomienka na oslavu narodenín ☹
ešte kvôli tým našim nezodpovedným hokejistom prídu naše deti k ujme...
tá torta bola super, akurát že si len vybral jednu figúrku z nej a tú cmúľaľ, a viac-menej sa mu páčilo to, že sme mu dovolili chytať ju s rúčkami, ale jesť ju veľmi nejedol, asi nebude na sladké, len na mäso ako jeho tato 😉

kangaroo
23. máj 2007

mirko06:ta to ste vášniví fanúšikovia hokeja, malá sa naposledy rozplakala pri navšteve hasičkej stanice,ked nám pusitili húkačku 😀 ,ale zvládla to celkom rýchlo, inak naša malá to je malá drtička, len to na nej nevidieť 😠
ozaj maminy,leto sa blíži, aj sa niekam chystáte? pochválte sa... dajte tip... nech sa aspon trošku potešíme 😉 čo vy na to?

mirko06
23. máj 2007

my vzhladom k malemu budeme dovolenkovat na slovensku, pojdeme na tyzden na chatu na polane, potom k svagrinej do popradu no a potom ja sama s malym, lebo manzel nema tolko dovolenky este k mojej babke na chalupu a potom si vezmem sem do ba aj sestrine 3 deti, takze bude veselo 😀

kangaroo
24. máj 2007

fú, tak to s tými deckami...si dobrá....máli sa ti 😀 , ale nie aspon bude veselo, my plánujeme íst k moru a bojím sa toho leto máme íst v strede leta a do Grécka, bojím sa cesty a tepla, ideme autom, chceme vyskúšať jedno, vraj super skvelé miesto na dovču.Ideme tam 1x a tak sme sa museli prispôsobiť tým čo tam idú s nami.Aj sa teším aj bojím. júj také Tatry to by som si dala aj hned, len tých mackov sa bojím....a možno aj na Tatry sa cez nejaký ten predlžený víkend zmôžeme, nie je krajšie a lepšie miesto pre načerpanie síl ako v našich veľhorách 😉 ach jooo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre