Májovky 2006. Nájdu sa tu nejaké?

davidko
20. sep 2006

Ahojte 😉 nájdu sa tu maminky s detičkami narodené v máji 🙂

kangaroo
21. mar 2007

🙂

mirko06
26. mar 2007

zajtra nam prs. drzte palce, ideme na tretie ockovanie ☹
dve sme zvladli dobre, ale to maly este velmi nevnimal, teraz je uz iny cipera, tak som sama zvedava, co bude robit 😲

jeane1
30. mar 2007

mirko držali sme všetky palčeky, ako ste reagovali na poslednú 😕

mirko06
30. mar 2007

dakujeme za podporu 🙂
injekciu zvladol vyborne, akurat mal nervy, ked mu ju pichali, lebo musel lezat na chrbatiku a drzali sme mu nozicku ☹ takze si maly trosku ponervacil, ale potom sa uz zase usmieval 🙂
som rada, ze to mame za sebou 🙂

maca793
30. mar 2007

baby všimla som si , že malej pri chodení zabehúva ľavá nožička dovnútra. pri dvojičkách som si to nevšimla. malá má nevlasntú sestru, a aj jej nožička pri chodení zabehúva dovnútra. mala by som ísť s tým doktorke a na nejaké vyšetrenie? díky 🙂 😉

mirko06
2. apr 2007

maca793: asi pre istotu chod, nic zato nedas, mozno je to len jej zlozvyk 🙂

jeane1
6. apr 2007

maca793 ako ste dopadli s nožičkou,boli ste u lekárky 😕 naša začala postávať sama a aby to nemala ľahké tak zistila že na jednej nožke by to mohlo tiež fungovať 😀

prajem veselu veľku noc veľa vody a vodky všetkým 😉 🙂

maca793
8. apr 2007

k doktorke ideme na 11 mesačnú v strdu, tak jej poviem. teraz sa mi nechcelo ísť, mala som veľa roboty a vybavovačiek. potom dám vedieť, ako sme dopadli.

jeane1
12. apr 2007

mi sme boli včera na poradni tak máme 8765 a 94cm 😕 a doktorka nás pochválila že papkáme pekne vraj modelkovský typ 😀 rovno nás aj zaočkovala a na počudovanie ani teplotu nechytila takže máme na chílu pokoj s očkovaním 🙂

maca793
14. apr 2007

no tak máme presne 10kg a mesiame 76cm.
očkovať nás budú na budúci týždeň, pretože nás pred 2 týždňami očkovali Prevenarom.

maca793
21. apr 2007

tak už nás zaočkovali, mali sme aj trošku teploty, chodíme už samé bez pomoci, bľaboceme ostošesť, s hračkami sme sa prestali hrať, zaujímajú nás len moderné vymoženosti. v ohrádke neobsedíme, len by sme chodili aj celý deň, spávať tak nespávame, len raz denne a to len 1hodinku cez obed.
vieme povedať veľa jednoduchých slov.
a čo vy? už ste dlho nepísali. 😉

mirko06
22. apr 2007

ahojte po dlhsom case 🙂)) citam, ze tie nase ratolesti robia poriadne pokroky. my sme prisli konecne po 2 tyzdnoch domov, ale maly vobec nezabudol, z coho mam najvacsiu zlost, ked mi zacne vytahovat 🙂)) beza uz bez problemov, teraz nas zase mordovali spodne zubky, ale uz je dobre. uz je na svete 11 mesiacov aj par dni, strasne sa z neho tesime a uz chystame oslavu prvych narodenin 🙂

jeane1
22. apr 2007

maca vy už beháte 😕 mi ešte len za jednu rúčku, ale sama urobí tak max.5 krokov aj to sa musí zabudnuť 😲 hračkami sa nehráme od začiatku zato knižky a leporelá to je naše,no a v poslednom čase mi otvára a vyhadzuje všetko zo šuplíkov 😵 cez den mi spáva doobedu cca hodinku a pol a potom cez obed tiež tak ale máme obdobie ked obed vynecháme a rovno zaspí až večer 🙂

mirko nech sa oslava narodenín vydarí a mirko nech sa poriadne podžabká v tortičke 😀

kangaroo
22. apr 2007

ahojky po dlhom čase, ked je už reč o narodkách, dajte nejaký dobrý tip na prvonarodeninový darček či pochútku pre oslávenca 😉

mirko06
23. apr 2007

kangaroo: no vies, ten maly cloviecik si darcek na 1.narodeniny asi velmi neuzije, ja som mu objednala body s napisom "mam 1 rocik", uz ho mam aj doma, tak to mu obleciem a idem pre maleho objednat nejaku detsku tortu, najvacsiu radost bude mat z toho, ked mu dovolime papat z nej ruckami 🙂 akurat teraz si pozeram moje fotky, ked som mala rok, ze aka som bola spinava od cokolady 🙂

kangaroo
24. apr 2007

no jo, ale je to predsa len prvý darček, prvé narodky, to tričko je dobrý nápad, no naša malá ešte cukor nejedla,zatial sa nechystám dopriať jej ho na prvé narodky, i ked ja mám tiež takú foto so zaborenou tvárou v torte...

mirko06
25. apr 2007

kangaroo: ide o ten efekt, nie o jedenie torty, aj ked nejakemu oliznutiu urcite nezabranim 🙂

kangaroo
27. apr 2007

jasné,jasné, je to milé,taká foto, naša malá bude mať takú marcipánom obalenú dobošovú lienku/to pre zachovanie tradície-aby si nezávideli/ a darček dostane asi taký,že bude skôr pre toho staršieho,ale aspon sa naučia podeliť sa, chcela som pre nu chodítko z quelle, no asi to nestihne prísť,a ked to už príde, malá možno bude aj sama behať,/čo sa vás mirko06 asi netýka, lebo vy už ste starí bežci 🙂 /..............strasne rýchlo ten rok ubehol

maca793
28. apr 2007

ahojte tak už chodíme naplno nevydržíme v postieľke alebo v ohrádke, stále musíme chodiť. vydržíme aj celý deň a potom podvečer odpadneme. konečne,že je teplo, s malou chodím doobeda von, chodíme na hojdačky za potok, čo máme za domom. veľmi sa jej páčí, ako tečie voda. aj do lopty vieme krásne kopať. už o necelé 2 týždne budeme oslavovať prvý rôčik. kúpila som jej aj keď je to ťažké pre takéto detičky lebo prvé narodky si neužijú žabku do vodičky od chicco a voňavú loptu. už má aj odrážadlo a kočík pre bábiky. ešte ojdnám tortu v tvare srdiečka a hotovo. veď potom o necelý mesiac má neminy. 😉

mirko06
29. apr 2007

fiha baby, vy ste tie prve narodky ponali poriadne vazne 🙂 az sa hanbim, ze my chceme maleho "odbavit" len s tortou 🙂 ale s muzom sa smejeme, ze pre neho bude najvacsi darcek, ked sa mu dovolime hrat s obladacom a mobilom 😀
tie teple dni boli super, kocik uz ani nepotrebujeme, dnes sme sa boli prejst a maly objavil fontanu, tak sme tam stravili 3/4 hodinu, lebo stale sa tam vracal 🙂
ale teraz ma napadlo, ze uz ma body s napisom "mam 1 rocik", takze len ta torta nebude 🙂 a torta bude v tvare mobilu, s farebnymi tlacidlami a na displ. bude napis Mirko a velka jednotka.
a je fakt, ze ten rok velmi ale fakt velmi rychlo ubehol. takto pred rokom sme este rozmyslali, ze ake tie nase ratolesti budu a vlastne kedy sa narodia a tak a aha ich, uz nam behaju po byte 🙂 🙂 🙂

kangaroo
29. apr 2007

gratulujem, my sa ešte len osmelujeme k prvým samostatným krôčikom,dali ste mi chrobáka s tou tortou, rozmýšlam či jej predsa len neurobiť taku vhodnú na zaboronie 😀

jeane1
30. apr 2007

gratulujeme aj mi 😵 veru ten rôčik ubehol jak nič.kangaroo ja robím dve torty jednu pre malú aby sa mala v čom babrať 😀 a druhu na papkanie pre nás.Nám tiež už kočiarik veľmi netreba malej sme kupili taku trojkolku v ktorej sa len vozí jak princezná 🙂 a spinkať chodíme domov 🙄

mirko06
30. apr 2007

inak, vcera sme objednali cez net taku sadu na odliatok nozicky a rucicky maleho, bude mat super pamiatku a my tiez 🙂 dufam, ze sa nam to podari pekne urobit, potom odfotim a dam fotky do albumu....
a co sa tyka torty, no tak su aj ovocne, ale predsa len, nejakej tej cokoladovej poleve alebo slahacke sa nevyhneme a kangaroo, su aj slahacky light, takze ani cukor, ani tuky tam nie su a tak sa sofinka moze borit a borit 😉
jeane1: tak vidim, ze tiez budes asi zanedlho predavat kocik 🙂

jeane1
30. apr 2007

mirko mi sme ten odliatok robili ked mala peta polroka a vyzerá supeeer,veru kočík je len krátkodobá záležitosť teraz skuša odrážadlo a trojkolku 😀

mirko06
1. máj 2007

jeane1: tak sama som zvedava, co za odliatok z toho bude 🙂 rozmyslam, ze skusime aj my odrazadlo, len neviem, ci natom bude chciet sediet, uvidime...

jeane1
1. máj 2007

mirko06 no mi na tomodrážadle nesedíme ale tlačíme pred sebou 😀

ewellin
2. máj 2007

ahojte.. chcem sa vas opytat.. narodili sa vam babatka v maji sice minuleho roku..preto sa vas ako skusenych pytam.. ja mam teraz v maji termin.. lepsie povedane tuto nedelu.. a rozpravali sme sa s manzelom o dovolenke ze by sme chceli ist niekedy na konci augusta.. mame na mysli taliansko severne - bibione.. mate s tym nejake skusenosti? boli ste cez leto s malickymi niekde? bude take nieco mozne? viem ze je to individualne od kazdeho babatka kedze je kazde ine ale mozno mi budete viet povedat ci sa to bude dat zvladnut..

mirko06
2. máj 2007

ewellin: my sme s malym museli cestovat skoro 500km, ked mal necely mesiac. isli sme s autom a zvladol to perfektne.
pokial budes kojit, tak si myslim, ze to bude v pohode a babo vam bude pekne celu cestu spinkat v autosedacke a ked bude hladne, tak ho jednoducho nakojis.
podla mna je lepsie cestovat s tak malym babatkom, pretoze vacsie sa uz prikrmuje a je to zlozitejsie, co sa tyka stravy. ale uvidis, aka bude mala, velmi rychlo zistis, ci to zvladne alebo nie.
tak ti drzim palce, aby sa mala narodila v poriadku a tebe zelam rychly porod a na tu dovolenku stastnu cestu 🙂

ewellin
2. máj 2007

dakujem velmi pekne.. to si ma teraz potesila.. lebo niekto mi hovori ci som sisi ze s takym malym cestovat.. ja v tom ale tiez velky problem nevidim pokym budem kojit a budeme zdravy... 😉

luuuu
2. máj 2007

Ahoj Ewelin 🙂
My sme minule leto nasho synceka na ceste zamiesili v Bibione, a toto leto ak bude vsetko v poriadku planujeme dovolenku tiez uz aj s nim,bud tam,alebo nejake ine letovisko rovnakej vzdialenosti 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre