Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

neka
12. dec 2007

Monkula, prave som pozerala, ci nebude niekde odkaz, ze Luculka uz ma babo 🙂

Nic nieje iste, este kludne moze byt aj dnes. Ja som tiez nastupovala do por. v piatok na obed s tym, ze v sobotu budu vyvolavat, a Evicka sa tak nalakala, ze sa v noci radsej aj sama vypytala na svet 😀 A to bola potom rychlovka 😀 😀 😀 za dve hod. bola na svete 🙂

monkula
12. dec 2007

Neka, ja som ležala na rizikovom o 17.09 som odprevádzala muža a Jarka,boli za mnou na návšteve a 17.52 bola Chiarka na svete 😀 😀 😀

neka
12. dec 2007

Taaak to je ina rychlost 😀 😀 😀

monkula
12. dec 2007

to hej, ani klizmu mi nestihli dať, a tak ma to stresovalo celé tehu...
A kde si rodila ty?

neka
12. dec 2007

JA sombola u Kocha v BA aj s Adamkom aj s Evickou 😀
S Adamkom som si teda " uzila porod ", nakoniec som musela ist na CS. Ale zase ma krasny datom narodenia. 24. 12. o 12.00 🙂

monkula
12. dec 2007

Tak to dostane darčeky aj na Vianoce, aj k meninkám aj ka narodeninkám...
Ja som bola zúfalá z toho, že ak nezistím, kedy je Chiary, tak bude oslavovať na Kristínku a tá je 16.1. a malá sa narodila 21.1., tak som nechcela, aby to mala natlačené na seba ale Chiarky je na Zuzanu, a to je v auguste, takže super...

telinka
14. dec 2007

12.12.o22.47hodine nam maminka porodila sestricku.vola sa petra,ma 3750 gramov a 51 cm.annamaria a miska

neka
14. dec 2007

Gratulujeme k malickemu anielikovi Petruske, ma krasny datum narodenia. 🙂

eta
14. dec 2007

jeej no tak to velmi gratulujeme,Petruska si vybrala naozaj krasny datum narodenia 😉

hlavne nech su obidve zdravucke, co najskor doma a maminka nech ma vela mliecka

gio
14. dec 2007

telinka a luculka - gratulujem k dievcatkam !

eta
14. dec 2007

aj luculka ma uz babo? tak to tiez mooc gratulujeme 🙂

monkula
14. dec 2007

Eta, aná má, Natalka sa narodila včera pred obedom, mala 3300 gramov a 48 cm a má foto v albume, je nádherne vlasatá, celá Luculka 😀 😀

kattom
14. dec 2007

jeej - nejako sa to tu rozpisalo 🙂 a pribudli babatka.

monkula - nestiham sem chodit tento tyzden - som zistila ze uz su tu vianoce za chvilu - tak rychlo som scrapovala kalendare o106, aby som ich stihla dat vyrobit. fuf 😝 tak v piatok pred vianocami by mali byt hotove. dufam teda.
inak, som rada, ze sme sa stretli osobne (dufam, ze to bude castejsie) po mikulasi mi maly plakal celu cestu domov z parku - a zaspal az pri dome - takze som si aspon pozrela ohnostroj 😒 . a cely tyzden nas trapia zubky - su prerezane, len rastu a rastu.. a vzdy o jedenastej vecer ho to chyti samozrejme. no ale co uz.
deticky mas uz dufam zdrave. zajtra muz robi, nejdeme do studienky, tak sa mozno stretneme na namesti - cely den tam ma byt program, tak s malym sa asi budem prechadzat tam -snad nebude taky vietor ladovy ako dnes.

vrtulka27
16. dec 2007

Telinka a Luculka.......gratulujem k babatkam 🙂 a tesim sa s Vami 🙂
uz to mate za sebou a pokladiky pri sebe 🙂 a mna to este len caka......

vrtulka27
16. dec 2007

Luculka......a kolko vlaskov ma mala 🙂 jeeeeeeeeeeeeeeeeeeej je zlatunka!

saeda
17. dec 2007

Ahojte tehulky a maminky, prave som nasla temu Malacky a tesim sa...vobec som si ju predtym nevsimla a myslela som si, ze nas je tu malo. Ale ako vidim, tak je nas tu dost. Aj snaziliek a tehuliek 😀

monkula
17. dec 2007

Ahoj Saeda, vitaj, si rovno z Malaciek? Gratulujem k bábetku, pekné mená máte vybraté, aj ja som chcela Maťka, ale nevyšlo mi to 😀 😀

Vrtulka, no ahoooj, dlho si tu nebola, piekla si? 😀 😀

Luculka veru, malá je nádherne vlasatá, dúfam, že k nám ešte nakukneš porozprávať o všetkom...

saeda
17. dec 2007

Ahoj monkula, ano som priamo z MA... chceli by sme veru najprv toho Matka, no uvidime, urcite sa potesime aj dievcatku. 😅
Este sme ale skoro na zaciatku, tak mame dlhu cestu pred sebou, kym tak bude. 😉

monkula
17. dec 2007

Neboj, to utečie ak voa, ja som ešte minulý rok ozdobovala stromček s bruškom a dnes mám o pár dní 11 mesačnú dcérku 😵 😵

A prajem To úprimne šťastné a bezstarostné tehuľkovanie, ja som si prešla pár stresmi, kým sa mi narodili, našťastie zdravé detičky...

saeda
17. dec 2007

to veru leti... ja tiez dufam, ze to tak bude. A pod stromcek si zelam, len aby to male bolo zdrave. 🙂

monkula
17. dec 2007

Veru, zdravie je ten najvzácnejší a najkrajší dar..
Vieš, uvedomila som si, že niet väčšieho sťastia ako zdravé dieťa, keď sa mi predčasne narodila dcérka, takmer o mesiac skôr, našťastie bola v poriadku, narodila sa nám z omotanou pupočníkovou šnúrou a pravým uzlom, keby sa bola narodila včas, už nežije, alebo je postihnutá, takto natvrdo mi to povedal lekár, ktorý nás odrodila a povedal aj to, že Chiarka bude šťastné dieťa, pretože to najväčšie šťastie už má, narodila sa živá a hlavne zdravá...

A kde pracuješ? Si rodená Malačianka?

saeda
17. dec 2007

No tak to este dobre dopadlo.
Ja som narodena v MA ale pracujem v BA...teda teraz som domka na PN...ale uz bude len lepsie.

monkula
17. dec 2007

A ke bývaš? A preečo si PN? Kvôli tehu?

saeda
17. dec 2007

Byvam v centre MA, male taky maly bytik, ale hladame nieco väcsie, ked teraz pride mimi.
PN som kvoli tehu. Byvalo mi velmi zle, vela som rychlo schudla a lezala som tyzden v nemocnici na infuziach... Uz mi ale konecne zacalo chutit a papam normalne...tak snad uz bude len dobre.

monkula
17. dec 2007

saeda, aj ja bývam v centre, síce v podnájme, ale už poškuľujeme po dákom domčeku 😵 😵
Tak to bude baba, vraj vtedy je ženám strašne zle, ale mňa to obišlo, tak neviem... Držím palčeky,nech je už len lepšie...

saeda
17. dec 2007

Ja mam velmi vela zaludocnej kyseliny, no a citala som na primar.sk, ze vtedy by to mohol byt chlapec...no tak uvidime. My by sme sa potesili obom...hoci aj dvojickam. 😀

saeda
17. dec 2007

a kde presne byvas monkula? Ja za AFK.

emjee
17. dec 2007

no kukam, ze v malackach a okoli sa vrece roztrhlo s tehulami a babatkami 🙂 tak poslite aj mne ten virus 😉
cau saeda, ty si tiez uz tehula kukam, gratulujem 😉

vrtulka27
17. dec 2007

Emjee.... Byvam v Labe a ked sme robili cez leto na dome stale tu lietali bociany......ale strasne vela bocianov, stale tu kruzili.....este si svokra robila srandu ze sa tu narodi niekomu babo.....Tyzden na to, som sa dozvedela ze som tehotna 🙂 o tyzden prisla vysmiata suseda ze je tehotna a dva tyzdne na to dalsia suseda ze je tehotna 😀 a prednedavnom som sa dozvedela ze dve kocky z vedlajsej ulice su tiez tehotne.....tie maju termin teraz v decembri,ja 9.1. suseda koncom januara a dalsia suseda februar 🙂 a vsetky cakame dievcatka 🙂 Cela dedina teraz hovori len o nas, ze sme tu babatkovska kolonia
🙂 Tak poslem nejakych bocianov aj ku TEBE 😉

vrtulka27
17. dec 2007

Monkuli no ahooooj.............dlho som tu nebola?to sa ti len zda.....vzdy ked som tu, tak tu nikto neni....tak som niekde inde 🙂 Hej uz som piekla, kolaciky z lineckeho cesta 🙂 a vies kolko ich zostalo? presne 7 ich je v krabicke 😀 a to som robila skoro z 1 kg muky!!! takze zejtra idem kupit este co mi chyba....a idem piect znova, ale to uz schovam do spajze! 😉 to budu tajne zasoby......mali sme zabijacku....u svokrovcov tam som zobrala a behom pol hodky to bolo fuc............doma sa popapalo, moj si zobral do prace......a je to.A ty uz mas napecene?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre