Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

monkula
20. jan 2011

@ani3012 prosím ťa, keď sme sa včera stretli, nevšimal si si, či som maal obe náušnice?
Dnes som zistila, že sa mi jedna zlomila a odpadla mi z nej tá ozdoba, čo tam visela, no paráda.. najprv stratím náramok, teraz zničím náušnicu......

petinka11
20. jan 2011

@ani3012 No mozno pre dievcata je to viac.....treba vyskusat a uvidis sama....mna to nezaujalo vobec ani prostredie ani nic....

sasrnka
20. jan 2011

@monkula , tak sme to boli asi my. A sorry, urcite to mama urobila nechtiac. Tie dvere su tam take divne.
Ostatnym detickam skore uzdravenie.... My sme zatial v pohode. Musim si zaklopat 🙂

monkula
20. jan 2011

@sasrnka nie, ja som to nemyslela ako výčitku, len mi to prišlo smiešne... 😀 A dvere tam sú naozaj čudné...

petinka11
21. jan 2011

Neviete od akeho veku je ten karneval 28.1.co bude v cvecku??a bude mat aj vanok nejaky ??som citala ze valentinsky karneval,alebo to je prave tento ...???neviete niekto??a nahodou sa tam nechystate???je to aj pre male deti ako 2rocne alebo len pre tie vecsie skolopovinne ci skolkarov....??

saeda
21. jan 2011

@petinka11 ahoj petinka, Vanok by mal mat vo februari samostatny karneval, nie tento, co je v CVC ... to vo Vanku je pre male deticky, v CVecku myslim az pre skolkarov a viac.... 😉
Hned ako budem mat blizsie info, dam vediet...ale mal by byt okolo Valentina... len teraz sa chysta aj burza, aj nove tvorive dielne pre deticky.... aj sme chore, tak sa vsetko nestiha... 🙂

saeda
21. jan 2011

Info o dielnickach:
Ahojte v mesiaci február sme pre vás pripravili na každý štvrtok v čase 16 - 17.00 hod TVORIVÉ DIELNIČKY. Dielničky sú pre deti vo veku od 2 do 3,5 roka.
Cieľom je nechať deti tvoriť a vzbudiť v nich pozitívny vzťah k umeleckému cíteniu.
Kurz je pre 6 detičiek / aj s rodičom alebo zodpovednou osobou/ a cena je 8 €.
Kurz je mesačný / 4 stretnutia/.
V kurze sa bude modelovať, kresliť, tvoriť, strihať, lepiť,.......

V pripade zaujmu nas kontaktujte čo najskor, lebo kapacita kurzu je obmedzená.
Pre deti treba priniesť oblečenie, ktoré sa môže zašpiniť 🙂

Kurz povedie vyštudovaný umelec, ktorý sa zameriava na malbu a modelovanie.

MC VÁNOK

ani3012
21. jan 2011

@petinka11 aj do CVČ sa dá s malými deťmi ísť,len je tam dosť hluku a teploooo! Boli sme minulý rok a aj tento rok pôjdeme 🙂
a viem,že tam bolo dieťatko mladšie od našej Evičky,tuším mal ten malý 5 mesiacov a bol oblečený ako závodník Ferrari 😵

ani3012
21. jan 2011

@monkula malej princezničke všetko najlepšie k narodenináááám !

ani3012
21. jan 2011

@monkula nevšimla som si..mňa aj keby si sa pýtala na farbu bundy,tak ja si nepamätám 😅

monkula
21. jan 2011

@ani3012 nevadí, už je to bezpredmetné, už mi ju Jarko našiel...
Chiara ďakuje, teraz fiči na Mickeyim 😀

petinka11
21. jan 2011

@saeda no super ze bude aj vo vanku karneval,dufam ze date v cas vediet aby sme teda isli aspon na jeden....

petinka11
21. jan 2011

@ani3012 myslis ten karneval co ma byt vedla inkubatora??tak ze je to tam aj pre malinke deticky..a idete tam aj tento rok??

ani3012
22. jan 2011

@petinka11 ideme tam aj teraz.Ono z toho CVČ to je určené pre väčšie deti,ale nikto ťa nevyhodí,ak prídeš s malým. My tam ideme aj tento rok,asi bez mm ,lebo ten je v práci

saeda
24. jan 2011

@ani3012
@petinka11
@monkula
@sasrnka
@myzma
mozno vas zaujme:

Ahojte od februára začíname vo Vánku opäť cvičenie na FIT LOPTÁCH pre detičky od 8-18 mesiacov.
Treba sa prihlásiť čo najskôr/ najneskôr však do konca týždňa/ :D
Max. 10 detí v skupinke a cena 10 € / 5 stretnutí
V prípade veľkého záujmu si lektorka Andrejka urobí 2 skupiny.

...termín: pondelok 16.00 hod
Začiatok je od 7.2. a treba to prist zaplatit do konca januara v čase 10 - 12 hod 😀 😀 😀

myzma
24. jan 2011

@saeda znie to dobre, ale ja mam akurat na 7.2. dohodnutych lekarov... a ten dalsi tyzden/ci az na druhy nas budu i ockovat... mozno do dalsej varky... 🙂 pocula som, ze je to dobre 🙂

@saeda @ani3012
@petinka11
@monkula
@sasrnka app: ako sa maju deticky a vy?

saeda
24. jan 2011

@myzma to je skoda.... schvalne to byva poobede, aby mohlo prist viac... mozno bude nejaky termin aj o 17tej...

my sme dostali v piatok antibiotika Sumamed na 3 dni, lebo horucky neustupovali.... teraz je Matkovi uz super, aj ked dnes este von nepojdeme...stale mu po liekoch zostala riedka stolica, ale aspon uz zacal nieco papat... este mu musim zohnat nejake probiotika, aby sa mu to upravilo... davate aj vy Biogaiu? My sme jedneho casu davali aj Enterina probiotika, ale tie sa zle davaju detom...

sasrnka
24. jan 2011

@myzma , vdaka za opytanie, mame sa dobre. Nastastie Sara je po navsteve Vanku uplne v pohode. Len ste ma vystrasili, ked vsetky deti naraz ochoreli, co sme sa tam stretli...
@saeda , probiotika urcite nasad a co najrychlejsie. Skoda, ze ti ich hned neodporucila lekarka. Tie antibiotika su strasne silne, Matkovi rozhadzali vnutorne prostredie... Ja som davala Biogai-u aj preventivne. Potom dam chvilku pauzu a potom zasa, hlavne cez zimu. Kedze sme este aj zly jedlici a mala mavala zapchu a toto pomohlo.

saeda
24. jan 2011

@sasrnka ja som na to aj myslela, len som ich zabudla kupit a potom zrazu ta riedka stolica... ale dnes ich uz dostane ..dufam, ze mu skoro pomozu ... my sme mali atb teraz po 2x ... predtym nam ale taku kakanicu nesposobili...

myzma
24. jan 2011

@saeda tak sa tesim, ze je matkovi lepsie...

co sa tyka toho cvicenia, neuvazuje sa aj o pokracovani trebars o mesiac? i ked teraz si uvedomujem, ze som tehu!!!! co ja tam o mesiac nacvicim 🙂 toho 7.2. idem na glukozu a poobede k schillerovi a ako som spominala, budu nas v ten tyzden asi ja ockovat ta tretia varka hnus vakciny... takze my tym padom vypadavame..

@sasrnka tiez sa tesim, ze mala je ok 🙂 dufam, ze sa coskoro uvidime...

jas om momentalne bez kocika, mam len zappa, glfky... stary som predala tento vikend akupujem novy surodenecky, ktora sa da prerobit na single.. vsak som uz o tom pisala, manzel schvalil kupu, tak sa tesim, bola som dost lakoma dat tolko eurickov za kocik, ale uz sa mi o nom i snivalo 🙂 😝

myzma
24. jan 2011

@saeda aj dr. povedala, co mu vlastne bolo?

monkula
24. jan 2011

@saeda jarko mal ATB tri krát a Chiara raz, ale BioGaiu som dávala...

saeda
24. jan 2011

@myzma bude to mesacny kurz a jasne, ze po mesiaci bude pokracovat... len teda ak bude zaplneny maminkami z predchadzajuceho mesiaca, neviem, ci bude aj pre nove... ale Adka je taka flexi, ked sa jej nahlasi viac deti, ze urobi aj 2 kurzy ... inak za vymeskane hodiny sa robili aj nahradne...takze ked sme chybali, prisli sme potom na nahradnu hodinu...
ved ty cvicit nemusis.... 😀 to male ma cvicit.... ja som tam mala kamosku s dvoma drobcami naraz a cakala tretie...uz bola pred porodom a uplna pohoda... 😀
Drzim vam palce na to ockovanie, hadam to prezijete bez problemov ako my.... my sme pri ockovani nikdy nemali problem...

S Matkom ideme na kontrolu vo stvrtok, tak uz bude aj vysledok vyteru... posiela sa to az do Blavy a vysledky trvaju dlho, takze sme nevedeli, co to je... ale asi nam to teraz povie...

myzma
24. jan 2011

@saeda ja, egoistka 😀 😀 😀 😝

julia30
24. jan 2011

Ahojte Malacanky.

Sme sa sem pristahovali 🙂 tak som sa rozhodla, ze vam napisem. Vidim, ze sa tu pise aj o Fitloptach 🙂 tak aby ste vedeli, tak aj v Solosnici od februara budu fitlopty 🙂 20eur/2mesiace, v Rohozniku mozno uvidime ako sa dohodneme.

Tak sa tesim, ze zahoraciek je tu tiez kopa.

julia

saeda
24. jan 2011

@julia30 ahojky, vitaj.... do Solosnice s kocikom pre nas daleko 🙂)))

petinka11
24. jan 2011

@saeda No to je super vec s tymi fit loptami,ale bohuzial mi mame uz 24 mesiacov..tak to je skoda....ale mohlo by byt vo vanku este nieco pre deti aj po obede lebo tie 3 hodinky do obeda musim povedat ze malemu ani nestaci....

myzma
24. jan 2011

@julia30
@saeda ja budem rada, ak sa dostavim do vanku v MA 😀 😅 na pravidelne stretnutia 🙂 u nas je to tazke s poobednym spankom, niekedy ho da maly na obed, a to potrebuje ist okolo 16,00 hod este spat... alebo ak sa zadari okolo 14,00 hod, potom tahame az do vecera... a julia, vitaj... pekne meno ste vybrali malej 😵

julia30
24. jan 2011

@saeda @petinka11 @myzma

saeda nevadi 🙂 kedze od 1.25.2011 bude muz uz robit v MA a nie v BA urcite ked bude teplejsie prijdeme pozriet vanosk ;) my sme obaja velmi MC pozitiv 🙂))

petinka11 kuk tieto fotky toto sme robili v TN prave preto, ze bol zaujem od mamiciek tak sme vymysleli 🙂 teda Iva vymyslela 🙂 http://www.mcsrdiecko.sk/galeria/cvicenie-deti-... totizto ked sme si robili certifikaty na kid/fit tak to bolo viacej zamerane na tie deticky nad 2 roky a teda sme to vyuzili ma to velku navstevnost, lebo fitky pre deticky nad 24m uz su v podstate nezaujimave 🙂

myzama 🙂 dakujeme 🙂 chceli sme slovenske a take co nieje uplne velmi pouzivane ;)

inak tak z praxe podla mna sa da aby bol aj Vanok otvoreny 🙂 poobede, len je treba sa aktivizovat a tym padom 🙂 mozno prave niektora z vas zabezpeci v buducnosti to aby vanok bol otvoreny aj poobede 🙂 drzim velmi velmi palce ;)

saeda
24. jan 2011

@julia30 ak si robila kurzy pre deticky, nemala by si zaujem aj tu v MA? Stale hladame aktivne maminky, co by sa zapajali a pomahali nam s aktivitami....napis mi IP, nakontaktovala by som ta na nasu veducu....
s tym otvorenim Vanku poobede je to tazke, nakolko je nas cleniek maminiek len 6 a a tazko to zvladame cele udrzat doobeda ... a to mame este teraz pomocnicky na aktivackach...ale aj to uz o chvilku nebude...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre