• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

4. augusta 2016 
@ani3012 tak ako, si sa neozvala? mate sa dobre? som ti pisala na blogu...
28. jan 2011 o 12:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@myzma som ti zabudla odpísať emoticon emoticon ďakujem za opýtanie emoticon
no Evička sa má už dobre,ako rýchlo to prišlo,tak aj odišlo,v pondelok som bola u lekárky,tam to bolo OK a v utorok mi už nekakala vôbec(len raz ,ale tak ako sa patrí emoticon )
28. jan 2011 o 14:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ani3012 no asi to tak bude ... mozno sa boja, ze im ho v noci vykradnu emoticon
@myzma dakujem za tip... a aky pristup to ma ten tvoj tatino k mlieku?
28. jan 2011 o 14:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte... tak dnes sa nase dievcatko zmenilo na chlapceka...takze budeme mat Michala emoticon
1. feb 2011 o 17:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@saeda a uz je to teraz na 100%? Ak hej, tak to asi o chvilku tretie, ked si uz nakupila tolko ruzovych veciciek emoticon
1. feb 2011 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@saeda ahoj, som na teba myslela... ze ako ste dopadli emoticon takze michal emoticon odpisem ti este neskor emoticon
1. feb 2011 o 21:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sasrnka ahoj, ako sa mas? unava pretrvava? kocik vybrany, kupeny? mne uz dorazil, nakoniec budem mat ciernu vanicku a cerveny sportak a neskor cierny a cerveny sportak emoticon
1. feb 2011 o 21:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@myzma , zaspim pri malej pravidelne kazde poobedie emoticon Ale uz je ovela ovela lepsie. U vas ako?
Kocik som asi dnes vybrala, Quinny buzz4, teda prebezne emoticon Nechcem nejako popreu kupovat, ale uvidime, dokedy vydrzim emoticon Dufam, ze potom prihodis foto toho vasho noveho emoticon
1. feb 2011 o 22:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sasrnka http://www.modrykonik.sk/fotoblog/myzma/album/a-mame-tu-vitaza-baby-jogger-city-select-uz/ mam ho v blogu, ale teda nakoniec bude s tou cervenou sedackou jednou a ciernou vanickou
2. feb 2011 o 07:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@myzma no pekne ste vybrali emoticon

@sasrnka Len si pospi pokiaľ môžeš emoticon

@saeda jeho...mohlo byť do páriku...ale čo ty vieš ? Možno nakoniec vylezie baba emoticon Hlavne nech je malinké zdravučke emoticon
2. feb 2011 o 09:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sasrnka
@ani3012
@myzma
tak tu je dokaz emoticon myslim, ze na dievca sa to uz nezmeni emoticon
2. feb 2011 o 09:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
2. feb 2011 o 09:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sasrnka a mozno budte mat dievcatko vy emoticon tak aspon vieme, kam dame nase nakupene vecicky emoticon
2. feb 2011 o 09:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@saeda vymeňte si deti,bude to jednoduchšie emoticon emoticon emoticon
2. feb 2011 o 09:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@saeda hahaha...šak tam nič nevidím emoticon mne to treba s prstom poukazovať...si pamätám pri Paťkovi...všetci chytali snímku a rozplývali sa,že aký ma nosík...ľudia,až večer som zistila,že kde čo je...aj keď mi ukazovali,že tu je nosík,tu pusinka,tak ja som nič nevidela len sprosto prikyvovala a usmievala sa,že aké je bábo krásne emoticon emoticon emoticon
2. feb 2011 o 09:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute kočky, tak som tu našla tému že malacky.... tiež som z okolia malaciek. Inak som v téme júlovčiatka. emoticon Tak vás idem počítať trochu emoticon
2. feb 2011 o 09:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ani3012 predstav si, ze maleho prebalujes, je otocenz k tebe a ma vylozene nozicky hore a v strede medzi nozickami je pipik, taky maly kolicek emoticon dufam, ze pomohlo
2. feb 2011 o 09:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivulik20 vitaj vitaj emoticon
2. feb 2011 o 09:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@saeda no né...to mi budeš musieť ručne stručne vysvetliť .-D
2. feb 2011 o 09:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@saeda ďakujem, čakáš chlapčeka? Ja ešte neviem čo, ale chcela by som babu emoticon
2. feb 2011 o 10:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivulik20 no aj ja som chcela emoticon ale nevadi, budem mat doma teraz uz 3 chlapov aj s manzelom emoticon
2. feb 2011 o 10:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@saeda paráda emoticon
2. feb 2011 o 11:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@saeda , no ja tam tiez nic nevidim emoticon Budes mi to musiet vysvetlit niekedy "live" emoticon Nechcete tento tyzden dobehnut niekedy?
@ivulik20 ahojky. Mame skoro spolocny termin emoticon Tiez este neviem ci to bude dievca, ci chlapec, ale nasa mala uz mu dala meno "Saminko" emoticon
2. feb 2011 o 11:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sasrnka ano, aj môj Kubko už hovorí že v brušku je Eliška emoticon) 9.2. idem na morfo tak dúfam, že sa nám ukáže emoticon
2. feb 2011 o 11:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to

@ivulik20 no aj nas maly stale hovoril, ze cakame Dorotku emoticon
@sasrnka zajtra idem s Matkom na urologiu kvoli pindulakovi a v piatok mam poradnu emoticon
V sobotu mam stretavku so ZS a v nedelu oslavu narodenin macochy emoticon
Ale uz by sme urcite mali dat nejakeho spicha ...
2. feb 2011 o 14:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivulik20 , ja by som mala ist 10.2.. Tak som zvedava, ci sa nam ukazu deturence emoticon
@saeda normalne si vytazena tehula tento tyzden. Dajte potom o sebe vediet...
2. feb 2011 o 15:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@saeda a dajte na seba pozor... nezabudni medzitym vsetkym trosku odpocivat...

inak nam dr. povedal, ze dievcatko vidi, ale po predoslej skusenosti to berieme pol na pol... taks a nechame za nejakych tych 100 dni prekvapit emoticon
2. feb 2011 o 17:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@saeda jaj a k dr. idem az buduci tyzden po glukozovom teste... at to mam vsechno najednou emoticon toho 7.2. ako som pisala...

mate na fit lopty dost maminiek s detmi?
2. feb 2011 o 17:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@myzma xixi, neboj, budem aj oddychovat...
drzim palce na cukor...ja som to zvladla prekvapivo dobre, sestricka tu bola velmi mila celu dobu, a aj doki potom..radost chodit k takym.... daj potom vediet co nove emoticon
no aj mne Schiller povedal, ze dievcatko a kuk zrazu chalan emoticon

Fitky su uz plne, aj tie tvorive dielnicky.... ono sa to zaplni hrozne rychlo.... nie je problem najst mamicky, co sa zucstnia...len take, co to prichystaju a vytvoria emoticon
2. feb 2011 o 20:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre rano emoticon
3. feb 2011 o 07:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš