• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

4. augusta 2016 
@ani3012 tak ako, si sa neozvala? mate sa dobre? som ti pisala na blogu...
28. jan 2011 o 12:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@myzma som ti zabudla odpísať :angry: :sweat_smile: ďakujem za opýtanie :slight_smile:
no Evička sa má už dobre,ako rýchlo to prišlo,tak aj odišlo,v pondelok som bola u lekárky,tam to bolo OK a v utorok mi už nekakala vôbec(len raz ,ale tak ako sa patrí :slight_smile: )
28. jan 2011 o 14:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ani3012 no asi to tak bude ... mozno sa boja, ze im ho v noci vykradnu :grinning:
@myzma dakujem za tip... a aky pristup to ma ten tvoj tatino k mlieku?
28. jan 2011 o 14:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte... tak dnes sa nase dievcatko zmenilo na chlapceka...takze budeme mat Michala :grinning:
1. feb 2011 o 17:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@saeda a uz je to teraz na 100%? Ak hej, tak to asi o chvilku tretie, ked si uz nakupila tolko ruzovych veciciek :wink:
1. feb 2011 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@saeda ahoj, som na teba myslela... ze ako ste dopadli :slight_smile: takze michal :dizzy_face: odpisem ti este neskor :wink:
1. feb 2011 o 21:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sasrnka ahoj, ako sa mas? unava pretrvava? kocik vybrany, kupeny? mne uz dorazil, nakoniec budem mat ciernu vanicku a cerveny sportak a neskor cierny a cerveny sportak :dizzy_face:
1. feb 2011 o 21:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@myzma , zaspim pri malej pravidelne kazde poobedie :grinning: Ale uz je ovela ovela lepsie. U vas ako?
Kocik som asi dnes vybrala, Quinny buzz4, teda prebezne :slight_smile: Nechcem nejako popreu kupovat, ale uvidime, dokedy vydrzim :grinning: Dufam, ze potom prihodis foto toho vasho noveho :wink:
1. feb 2011 o 22:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sasrnka http://www.modrykonik.sk/fotoblog/myzma/album/a-mame-tu-vitaza-baby-jogger-city-select-uz/ mam ho v blogu, ale teda nakoniec bude s tou cervenou sedackou jednou a ciernou vanickou
2. feb 2011 o 07:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@myzma no pekne ste vybrali :dizzy_face:

@sasrnka Len si pospi pokiaľ môžeš :wink:

@saeda jeho...mohlo byť do páriku...ale čo ty vieš ? Možno nakoniec vylezie baba :grinning: Hlavne nech je malinké zdravučke :dizzy_face:
2. feb 2011 o 09:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sasrnka
@ani3012
@myzma
tak tu je dokaz :grinning: myslim, ze na dievca sa to uz nezmeni :grinning:
2. feb 2011 o 09:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
2. feb 2011 o 09:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sasrnka a mozno budte mat dievcatko vy :slight_smile: tak aspon vieme, kam dame nase nakupene vecicky :grinning:
2. feb 2011 o 09:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@saeda vymeňte si deti,bude to jednoduchšie :grinning: :grinning: :grinning:
2. feb 2011 o 09:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@saeda hahaha...šak tam nič nevidím :grinning: mne to treba s prstom poukazovať...si pamätám pri Paťkovi...všetci chytali snímku a rozplývali sa,že aký ma nosík...ľudia,až večer som zistila,že kde čo je...aj keď mi ukazovali,že tu je nosík,tu pusinka,tak ja som nič nevidela len sprosto prikyvovala a usmievala sa,že aké je bábo krásne :grinning: :grinning: :grinning:
2. feb 2011 o 09:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute kočky, tak som tu našla tému že malacky.... tiež som z okolia malaciek. Inak som v téme júlovčiatka. :slight_smile: Tak vás idem počítať trochu :slight_smile:
2. feb 2011 o 09:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ani3012 predstav si, ze maleho prebalujes, je otocenz k tebe a ma vylozene nozicky hore a v strede medzi nozickami je pipik, taky maly kolicek :slight_smile: dufam, ze pomohlo
2. feb 2011 o 09:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivulik20 vitaj vitaj :wink:
2. feb 2011 o 09:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@saeda no né...to mi budeš musieť ručne stručne vysvetliť .-D
2. feb 2011 o 09:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@saeda ďakujem, čakáš chlapčeka? Ja ešte neviem čo, ale chcela by som babu :slight_smile:
2. feb 2011 o 10:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivulik20 no aj ja som chcela :slight_smile: ale nevadi, budem mat doma teraz uz 3 chlapov aj s manzelom :grinning:
2. feb 2011 o 10:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@saeda paráda :wink:
2. feb 2011 o 11:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@saeda , no ja tam tiez nic nevidim :grinning: Budes mi to musiet vysvetlit niekedy "live" :wink: Nechcete tento tyzden dobehnut niekedy?
@ivulik20 ahojky. Mame skoro spolocny termin :slight_smile: Tiez este neviem ci to bude dievca, ci chlapec, ale nasa mala uz mu dala meno "Saminko" :grinning:
2. feb 2011 o 11:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sasrnka ano, aj môj Kubko už hovorí že v brušku je Eliška :slight_smile:) 9.2. idem na morfo tak dúfam, že sa nám ukáže :slight_smile:
2. feb 2011 o 11:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to

@ivulik20 no aj nas maly stale hovoril, ze cakame Dorotku :grinning:
@sasrnka zajtra idem s Matkom na urologiu kvoli pindulakovi a v piatok mam poradnu :frowning2:
V sobotu mam stretavku so ZS a v nedelu oslavu narodenin macochy :grinning:
Ale uz by sme urcite mali dat nejakeho spicha ...
2. feb 2011 o 14:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivulik20 , ja by som mala ist 10.2.. Tak som zvedava, ci sa nam ukazu deturence :slight_smile:
@saeda normalne si vytazena tehula tento tyzden. Dajte potom o sebe vediet...
2. feb 2011 o 15:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@saeda a dajte na seba pozor... nezabudni medzitym vsetkym trosku odpocivat...

inak nam dr. povedal, ze dievcatko vidi, ale po predoslej skusenosti to berieme pol na pol... taks a nechame za nejakych tych 100 dni prekvapit :dizzy_face:
2. feb 2011 o 17:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@saeda jaj a k dr. idem az buduci tyzden po glukozovom teste... at to mam vsechno najednou :slight_smile: toho 7.2. ako som pisala...

mate na fit lopty dost maminiek s detmi?
2. feb 2011 o 17:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@myzma xixi, neboj, budem aj oddychovat...
drzim palce na cukor...ja som to zvladla prekvapivo dobre, sestricka tu bola velmi mila celu dobu, a aj doki potom..radost chodit k takym.... daj potom vediet co nove :slight_smile:
no aj mne Schiller povedal, ze dievcatko a kuk zrazu chalan :grinning:

Fitky su uz plne, aj tie tvorive dielnicky.... ono sa to zaplni hrozne rychlo.... nie je problem najst mamicky, co sa zucstnia...len take, co to prichystaju a vytvoria :slight_smile:
2. feb 2011 o 20:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre rano :dizzy_face:
3. feb 2011 o 07:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok