Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

ani3012
11. feb 2011

@saeda bola som u nich a že tam za roh nevidia .. 😝 ja len zo zvedavosti,že kto to bol,či dospelý alebo decká

myzma
11. feb 2011

@anny1987
@emjee sme isli minuly vikend cez zahorsku.... zienky, vy ste tam obe dostahovane? ako sa vam tam byva? travite tam vela casu, ci odbiehate k rodine do inej obce, mesta, ci ako? od ma to nie je za tak daleko, ale predsa je to dalej, ako levare, ci kostoliste... ako dlho tam byvate, ste spokojne? je nieco, co vam tam chyba?

myzma
11. feb 2011

@ani3012 tiez sa tesim, ze sa ti nakoniec nasla... ak by si sla inou trasou, tak asi z nalezu nic nebude... tie kociky vonku sa mi moc nepacili, ked sme boli naposledy (prvy krat 😀 😝) vo vanku, ja by som si ho tam asi nenechala, ak by nebolo vo vnutri miesto, navstevu vanku by som ozelela... 😅 ludia su vselijaki... myslim, ez su schopni i kocik vziat 😠

anny1987
11. feb 2011

@myzma Ja som sa tu vydala , ale pochadzam z Michaloviec, takze za rodinou prilis odbiehat nemozem, asi len tak dvakrat do roka. Mne na tejto dedine prekaza jedna vec, ael to asi vsetkym a nechcem sa k tomu vyjadrovat lebo by ma este obvinili z rasizmu

anny1987
11. feb 2011

Ano? Nespoznala som VAs

myzma
11. feb 2011

@anny1987 asi rozumiem... ale na vychode to byva casto podobne, nie? minule leto sme boli v spiskej novej vsi a stretli sme asi 500 clennu skupinu romov, pre nas to bol vsak jeden z tych krajsich zazitkov... nie je rom, ako rom, ci cigan ako cigan... ale v zahorskej to asi taky pozitivny zazitok asi zatial nehrozi, ale nech Boh da, aby to bolo cim skor...

http://kmeto.blog.idnes.cz/c/119571/Romovia-Hla...

prvy clanok, ktory sa mi podarilo najst 😉

ludia z toho zboru aj v poste pre teba minuly rok, tusim, mozno si pozerala

emjee
11. feb 2011

@anny1987 tu si vsetci tykame 😉

@myzma ja som domaca 😀 a uz som si zvykla 😀 k nasim to mam cez 2 ulice 😀

emjee
11. feb 2011

malacanky a vy ziadna nenosite? ja som problem s kocikom nikdy nemala, kedze sme vsade chodili bez neho 😀

myzma
11. feb 2011

@emjee uz si zacala pracovat? robis z domu, zvladas?

myzma
11. feb 2011

@emjee ja nosim, aj vdaka tebe 😀

ani3012
11. feb 2011

@anny1987 ja mám rodinu v Michalovciach 🙂

ani3012
11. feb 2011

@myzma keby mi vzali kočík,tak by bolo fajn 😀 ,lebo mám poistku domovú a tá platí aj na kočík.tento týždeň nám ukradli bicykel z pivnice a na to sa to nevzťahuje ☹


@emjee čo ako nosíme-nenosíme ?

monkula
11. feb 2011

@emjee a ty nie si zo Studienky? 😕 😕 Ja som do dnešného dňa žila vo vedomí, že si odtiaľ... 😀 😀

myzma
11. feb 2011

@ani3012 coze? nevztahuje? to teda... nic moc...

ci satkujeme alebo nosime v ergonosici nasich chrustikov 😀

ani3012
11. feb 2011

@myzma ja som inak nebola vo vánku,ale v psych.poradni aj s Patrikom...Evička mala spinkať,ale nespinkala,tak som ju zobrala doktoky so sebou a než som zbalila patrika,tak taška bola fuč...ale sranda,ja som si to všimla až v meste pri úrade,keď krpatá konečne zaľahla a ja som chcela fĺašu schovať do jej tašky a pozerám: tašky nikde 😀
Tak som si aj myslela,že pravdepodobne ju dotyčný zahodí,tak som sa tam išla pozrieť a potom som sa rozhodla,že nepôjdem po prvomájke,ale na slniečko a toť,čakala na mňa 😎

ani3012
11. feb 2011

@myzma aspoň som v obraze 😀 ďakujem

emjee
11. feb 2011

@monkula nie, ja som original 😀 zo zahorskej

@myzma nie z domu, normalne vstavam rano do prace 😀 o 4 😝 chodim na 6, aby som bola poobede co najskor doma, s M. je mm

@ani3012 no v satke, ergonomickom nosici 😉

monkula
11. feb 2011

@emjee tak čo sa mi tam priplietla tá Studienka? A to som si išla krk vykrútiť, keď sme išli cez Studienku, že či ťa nezbadám.... ja som ale koza.. 😀 😀 😀 😀 a ešte pracuješ v AT?

emjee
11. feb 2011

@monkula no mam tam rodinu, ale chodime tam zriedka
nie uz pracujem 3 roky inde 😉

sasrnka
11. feb 2011

@ani3012 , ty mas tusim tento tyzden "stastie" na kradnutie.
@emjee , obcas som malu nosila v manduce, ale to hlavne ked som sa potrebovala dostat tam, kde nemozem s kocikom, alebo na nejaky vyletik do prirody. Mala sa od narodenia rada kocikuje, este aj teraz a ja mam zasa maniu na kociky 😀

anny1987
11. feb 2011

@myzma No ja som na vychode byvala vo velmi peknej dedinke, inak ja nesudim podla toho, ze su tmavsi, ale podla toho ako sa spravaju, mala som kamaratky romky, ale to sa nedalo porovnat

myzma
11. feb 2011

@emjee som akurat pozerala, co za inzerat mas 🙂 ci nahodou manducu nepredavas 😀 a tot, kocik 😀

anny1987
11. feb 2011

@emjee Tak to Ti zavidim, ze to mas tak blizko, niekedy by mi podlo len tak si odbehnut k mame

myzma
11. feb 2011

@anny1987 😉 jasne, som to vobec nijako zle nemyslela 😉

myzma
11. feb 2011

@anny1987 a co svokrovci, ci manzelova rodina, mate tam niekoho? dobre vztahy? pomozu, ci nie?

anny1987
11. feb 2011

@ani3012 Naozaj? ake je to Slovensko male, kd sme boli niekedy pred rokom v Mi tak sme tam stretli MAlacanov. Boli na tom podobne ako my, chlap zahorak a zena zemplincanka. Bol to taky starsi par

emjee
11. feb 2011

@myzma manducu? co si, sak dnes som mala M. v nej zaveseneho 😀 sme piekli 😀

anny1987
11. feb 2011

@myzma ale ved to ja tak neberiem

anny1987
11. feb 2011

@myzma Byvam so svokrou. Vzath mam taky ako so svokrou.

ani3012
11. feb 2011

@anny1987 aj naši pravidelne (raz do roka 😀 ) chodia do Michaloviec a okrem toho máme rodinu aj v Prešove

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre