Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

ani3012
11. feb 2011

@anny1987 ako si to krásne napísala 😀 😀 😀

anny1987
11. feb 2011

@ani3012 krasne? co myslis?

myzma
11. feb 2011

@emjee zhanam manducu pre manzela, mi ju vyfukli tento tyzden, bola za super cenu tu na MK, 70e aj s postovnym, no nekup to 😀 ja mam nakoniec storcha leo natur a som viac ako spokojna 😵 no k dalsiemu mimi a hlavne pre manzela som chcela nosic... liliputi nam nesadol... 😠

emjee
11. feb 2011

@myzma manducu vidim kazdu chvilu v bazari, aktualne su tam 4 (aj ked teda poctom inzeratov vedu klokanky 😝 )
skus kuknut aj nosime sk alebo nosenideti cz - mozes si tam aj zavesit inzerat, ze kupis

myzma
11. feb 2011

@emjee 85e je moc

emjee
11. feb 2011

@myzma viem, sak za tu cenu uz mas pomaly funglovku

myzma
11. feb 2011

@emjee ta za 70e bola parada...

inak nepoznate tam pracu s romami d. moravkovej?

emjee
11. feb 2011

@myzma poznam 😉

myzma
11. feb 2011

@emjee som myslela, ze napises viac 😀 😝 lebo ja nepoznam 😀 😝

ani3012
11. feb 2011

@anny1987 to o tej svokre 🙂

anny1987
11. feb 2011

@ani3012 jaj, no ved pozname dobre take vztahy

saeda
12. feb 2011

@emjee ja som nosila...no mato sa narodil velky a coskoro uz bol taky tazky, ze som nezvladala 😀

saeda
12. feb 2011

@myzma ja ti manducu poziciam 😀

ani3012
12. feb 2011

@saeda ja som nenosila..pri Patrikovi to ešte nebolo tak známe a Evička mala rada kľud..asi jej to ostalo z toho inkubátora,že nie vždy sa rada pestovala

myzma
13. feb 2011

@saeda jeeeeeeeeeeeej, ty mas manducu? a nepouzivas? ci neplanujes, ci ako to myslis? 😅

saeda
13. feb 2011

@myzma mam ciernu manducu, pouzivala som pri Matkovi...ale teraz ho nenosim, az ked zase budem moct nosit druhe babeno...tak zatial mozem pozicat.... ci aj ty si planovala pre druhe?

saeda
13. feb 2011

@myzma popripade, keby si ju chcela pre druhe, tak vam ju mozem pozicat aktualne, ked niekam pojdete .... ked prave nebudeme s nou niekde my 😉

myzma
13. feb 2011

@saeda 🙂 hlavne ju chcem vyskusat manzelovi ako sadne... planovali sme kvoli druhemu, resp. pre prve, ak niekam pojdeme, ja mensie v satke a on starsieho v nosici... ja mam satku a bola som spokojna, ale su situacie, kedy chcel manzel nosit a to som ho musela za motat 😀 takto nasadi a pojde 😎 dakujem, mozeme sa dohodnut niekedy...

ja momentalne kaslem a kycham od piatka... az mi idu pluca vyskocit cez bolave hrdlo... a dnes zachrcal i maly ☹ 😖 😠 len teraz sme sa z toho dostali a sme v tom akoby opät... zajtra som mala ist na cukrovy test... idem asi k obvodacke... lenze takto to bol posledny volny termin, neviem, co robit... byt v rano dve hodiny v nemocke sa mi moc nechce... a potom k obvodacke... tu obvodacku chcem najmä kvoli pNke.. mam totiz DNP, tak by som to rada vyuzila, ked uz som v stave ze ledva dycham, bolia ruky, nohy... a ak si manzel zoberie volno kvoli nam, tak aby sme mali aspon nejaky prijem za ten cas 😉

saeda
14. feb 2011

@ani3012 @sasrnka ahojte baby, ochorelo nam velmi vela deticiek na karneval, takze sa presuva na piatok poobede... je to pre vas ok? mozete prist aj v piatok?

ani3012
14. feb 2011

@saeda mne vyhovuje aj piatok 🙂

petinka11
14. feb 2011

@saeda akurat som sem chcela napisat ze mam maleho choreho ze nemozeme ist na karneval keby niekto chcel,a uz nebolo miesto...tak ze to je super ze sa posuva na piatok hadam do vtedy vyzdravieme...super si ma potesila...

monkula
14. feb 2011

nedávala mi dnes niektorá z vás leták, že bude burza v MC? 😀
Lebo som vychádzala z vchodu a taká mamina z kočíkom, že počkajte, nezatvárajte... a dala mi leták..
ale tuším mala dievčatko... 😕

ani3012
14. feb 2011

@saeda aj @sasrnka má malú chorú,takže aj im to vyhovuje 🙂

sasrnka
14. feb 2011

@ani3012 , uz som Janke pisala rano. Sa to zbehlo strasne rychlo, v piatok iba soplik, som myslela, ze to prejde, ale v nedelu sa mi rano zacala dusit, tak sme boli na pohotovosti...

ani3012
14. feb 2011

@sasrnka viem,som sa s babkou stretla v obchode..nech je čo najskôr fit...je to strašné tie choroby okolo..tento rok je to nejaké silné....

saeda
14. feb 2011

@petinka11 ty si sa prihlasovala priamo vo Vanku? ak ano, tak ti aj tak budu este baby volat, ze sa to posuva... prave kvoli chripkam...aj na branu a dvere Vanku sme to uz vylepili.... takze piatok 16.00 je novy termin...

saeda
14. feb 2011

@monkula ak to bola blondinka, tak to bola nasa Lenka... 🙂 ak brunetka, tak Ingrid 🙂... ja mam chalana 🙂...sice som dnes roznasala, ale velmi som sa do panelakov nedostala.... v ktorej casti mesta byvas?

ani3012
14. feb 2011

@saeda ale inak dobre že sa to presunulo...ja som sa chystala na stredu ..pre mňa bola novinka,že dnes mal byť maškarák 😅

saeda
14. feb 2011

@ani3012 sak valentinsky, nie? ty mas Valentina v stredu? 😀

sasrnka
14. feb 2011

@ani3012 , vdaka... ja som si uz myslela, ze to tento rok zvladneme iba s nachladnutim. Esteze ti ten maskarny presunuli 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre