Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

sasrnka
24. mar 2011

@myzma , @saeda , @renatad diky baby. Ja by som tak isla von, ale viem, ze vecer by bola teplota. Radsej to este dne vydrzime...
A ja uz by som chcela mat konecne porod za sebou, lebo tehotenstvo si teda ani 2x neuzivam. Nechapem, prve tri mesiace mi bolo styrasne zle a i tak som priberala. A teraz mam uz 12,5kg navyse. Kurnik, ked to takto pojde dalej, tak naberiem tych 20 ako pri malej. Uffffffffff 😠

renatad
28. mar 2011

tak čo baby aký bol vikend? 😉

saeda
29. mar 2011

@renatad no my sme boli u svokrovcov... a celkom ok ... ale uz asi do porodu nepojdem... teda rozmyslam nad tym, ze ci to uz nie je aj riziko...
a vy ako v tej solnej jaskyni? pacilo sa?

renatad
29. mar 2011

@saeda videla som fotky, jejda krásne, vyšlo vám aj počasie. v jaskyni uplne super, v tehotenstve píšu že sa máš poradiť s doktorom pred vstupom, inak by som vám to hned tiež odporúčala 😀
Laurinka aj Riško sú bez soplov/ resp. Riško má ešte takú vodu pod nosom, lebo teraz všetko kvitne a alergia je svina vec 😅 /. Ale hned po prvom vstupe sa im obom stav zlepšil, boli sme aj v nedelu a objednala som sa i na zajtra a zase cez vikend 😎 😎 😎 Deckám sa tam moc páčilo, hrali sa v tej soli ako v piesku 😅

ked sa necítiš na také daleké cesty, tak nechoď už pre istotu, ja som zase mala pocit, že v siedmom a ôsmom mesiaci musím precestovať svet 😀 😀

canadaz33
30. mar 2011

@saeda dakujem za radu,az teraz som nasla medzi ostatnymi odpoved pre mna a som rada ze si mi odpisala...
uvidim co sa dozviem od dotycnej pani veducej MC Vanok....
tak este raz dakujem a vsetko dobre prajem....papa 🙂 🙂 🙂

saeda
31. mar 2011

@canadaz33 rado sa stalo 🙂 🙂

neka
3. apr 2011

Ahojte, ja mam len taku otazocku, mnohe z vas pochadzaju priamo z Malaciek, nevedeli by ste mi poradit, ci tu v okoli Malaciek nieje nejaky volne pristupny ovocny sad? Alebo nejaka ovocna skolka, kde by sa dalo dohodnut na vstupe?

Dakujem zaodpoved. 🙂

saeda
4. apr 2011

@neka juuuj neka, rada by som pomohla, ale toto netusim....skor si myslim, ze tu nic take nie je.... 😒

gumimaci
4. apr 2011

@neka ahoj,
v levaroch byval samozber jahod v sezone. ci bude aj tento rok neviem, skus sledovat malacko, tam byval vzdy inzerat. ovocne sady fungovali za malackami smer studienka, ale je to tam uz dlho take neupravene sa mi zda, skus sa tam previezt, mozno tam este nieco je ...

neka
4. apr 2011

Dakujem kocky za odpovede, Gumimaci mne by prave este viac vyhovovali take zarastenejsie sady, urcite sa tam pojdem pozriet. 😀

renatad
5. apr 2011

no 3 dňoch zatvorených na detskej na Kramároch sa mi dnes zdali Malacky veľké 😀

saeda
11. apr 2011

Ahojte, v MC pripravujeme ďalší cyklus TVORIVÝCH DIELNIČIEK PRE DETIČKY:
ak máte záujem prosím prihláste sa:
štvrtky 16 -17.00 hod so Stanom / deti od 2,5 -3,5 roka/
piatky 16 -17.00 hod s Katkou / deti od 2 - 2,5 roka/
cena za 4 stetnutia 8 €
Všade sú ešte voľné miesta, máte niekto záujem? Staršie detičky by začali teraz vo štvrtok 14.4.a mladšie v piatok 29.4.2011

renatad
11. apr 2011

Čaute, dovoľujem si Vám sem vložiť príspevok zo stránky na Facebooku skupiny MC VÁNOK : 😀 😀

Ahojte pripravujeme ďalší cyklus TVORIVÝCH DIELNIČIEK PRE DETIČKY:
ak máte záujem prosím prihláste sa:
štvrtky 16 -17.00 hod so Stanom / deti od 2,5 -3,5 roka/
piatky 16 -17.00 hod s Katkou / deti od 2 - 2,5 roka/
cena za 4 stetnutia 8 €

Všade sú ešte voľné miesta, máte niekto záujem? Staršie detičky by začali teraz vo štvrtok 14.4.a mladšie v piatok 29.4.2011 😅 😅 😅

renatad
11. apr 2011

@saeda 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

saeda
11. apr 2011

@renatad ze skoro v tu istu minutu???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ani3012
11. apr 2011

@saeda @renatad baby !!! 😀 😀 😀

možno by som aj ja s malou išla medzi tých mladších,aj keď ešte nemá dva-samozrejme tak,aby sme niekomu nebránili..chápete,že ? 😉 Ak by bola do piatku priveľká účasť,tak mňa môžete vyradiť..dokedy treba zaplatiť ?

ani3012
11. apr 2011

@renatad a čo,už je dobre ?Patrikovi zistila doktorka mykoplazmy 😝

renatad
11. apr 2011

@saeda no ja som tam prikrášlovala ešte smailiky 😀 😀 tak to mám o pár sekund neskôr 😅

renatad
11. apr 2011

@ani3012 piatky začínaju až po veľkej noci a zaplatíš to kludne aj priamo na mieste ak nebudeš mať cestu v týždni do MCčka 😀 😀

renatad
11. apr 2011

@ani3012 fakt? nam nezistili nič, všetky testy mala OK, mamina robí v DFN v labaku, tak ju oťukla z každej strany a porobila jej všetky testy 😀 😀 nič nenašli, zajtra ideme k našej poobede, tak uvidime 😎

ani3012
11. apr 2011

@renatad no vidíš ako čítam 😅 ešte že ťa mám 🙂

renatad
11. apr 2011

@ani3012 tak ťa prihlasim Ani ??? 😎

ani3012
12. apr 2011

@renatad ano Reni,môžeš...ďakujem 🙂

renatad
14. apr 2011

ahojte baby 20.4. v čase 9 - 12 hod bude v MC VÁNOk prezentácia kozmetiky Marry Key / prídu aj 2 vizážistky/ ak máte záujem sa čo to dozvedieť o svojej pleti a aké výrobky sú pre vás vhodné, tak sa prosím prihláste 😀 😀
Na 1 maminu si vyhradzujú 1 hodinu. 😎 😎

victory7
15. apr 2011

Ahojte, som tu úplne nová , mám dve deti chlapca a dievča, môžem sa k Vám pridať? Nie som priamo z Malaciek ale chodím tam často.
Neka, ja by som tiež nejaký sad potrebovala na fotenie🙂 tu v okolí. Neviete fakt o niečom peknom? Renatad teším sa s Oliverom na dielničky, vďaka tejto stránke som sa dopátrala až k MC Vánok. Inak Mary kay používam a som veľmi spokojná, dostala som sa k nej tiež cez líčenie a poradenstvo.

renatad
15. apr 2011

@victory7 vitaj 😉 aha dnes sme si písali na FB 😀 tak verim, že budete ty i Oliver na dielničkách spokojní, nakoľko Katka, ktorá ich vedie je naozaj super žienka a kreatííívnaa 😀 😀
dufam, že sa prídete občas aj do Mcčka pohrať doobeda 😅

victory7
15. apr 2011

@renatad, áno, áno, som to ja🙂)) určite prídeme aj na pohratie, najmä, keď tento apríl je taký onaký na počasie.

kattom
18. apr 2011

@renatad az sa cervenam 😵 😵

angie267
18. apr 2011

ahojte, neviete prosim vas kedy bude burza detskeho oblecenia v MA, pravidelne ju navstevujem a teraz niekedy v maji by mala byt 🙂 vzdy sa na nu hrozne tesim a dobre nakupim 😵

renatad
19. apr 2011

@angie267 burza bude koncom maja v sobotu 21.5.2011 😀 😀 pozývame ak chcete veci predávať tak v tom týždni pred burzou ich treba priniesť podmienky na našej stránke

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre