Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

angie267
19. apr 2011

@renatad dakujem ti velmi pekne, uz sa tesim 😵 😵 😵 😵

renatad
20. apr 2011

Tvorivé dielničky začínajú po Veľkej noci, ak chcete, možete sa ešte prihlásiť 😀 😀

zuzitka
21. apr 2011

@miskomatus ahoj miška 🙂

miskomatus
21. apr 2011

ahoj zuzitka...

sweetangel20
27. apr 2011

Ahojte maminy. Prosim vas, neviete o niekom ( studentka, mamicka na MD, nezamestnana ), kto si hlada pracu ako opatrovatelka ? Konci mi rodicovska a kedze tu nemame trvaly pobyt, maleho nam nechcu zobrat do skolky. Blizsie info cez IP. Sme z Rohoznika. Ak o niekom viete, budem rada, ak sa mi ozvete. Velmi pekne dakujem 🙂

renatad
28. apr 2011

@sweetangel20 skus si dať inzerát do Malacka, kamoške sa tak ozvali 4 a mohla si vybrať 😎 Myslím, že občianska inzercia je zadara 😀

sirael
29. apr 2011

Ahojte baby, prepacte, ze vam sem len tak vstupujem, ale chcem sa vas spytat, ako to funguje s Milou pre mamu? To len prideme a ide sa na pochod, ci treba sa niekde registrovat? Dakujem za info...🙂

saeda
1. máj 2011

@sirael ahojky... najprv sa treba zaregistrovat a o 16tej startuje pochod...

saeda
1. máj 2011

MÍĽA PRE MAMU
MALACKY 2011

sobota, 7. mája 2011 o 14.30 – 18.00 h
Zámocký park Malacky

Materské centrum Vánok organizuje zábavné popoludnie pre celú rodinu
Program na míľovom pódiu
 Vystúpenie detí z Centra voľného času - tanečná rytmika, moderný tanec, mažoretky a finalisti Minitalent show v Malackách
 Najsladšia rozprávka rozpráva príbeh protivnej tučnej princeznej Kamily, ktorú jej verný priateľ, maliar Filip, naučí, že život nie je len o jedle, hneve a ponižovaní. Dokáže jej, že najväčším darom je láska a úcta k druhým. Či sa Kamile podarí kvôli láske schudnúť, to už uvidíte sami.
 O zatúlanom klaunovi - klauni Lolo a Lili zabavia vaše deti aj vás, zaspievajú pesničky, vymyslia pre deti tie najzábavnejšie hry a rozdajú im sladké odmeny.
 Tombola o skvelé a zaujímavé ceny
Sprievodný program
• súťaže a tvorivé dielne pre deti
• skákací hrad, trampolína
• maľovanie na tvár
• cukrová vata a popcorn
• kozmetické poradenstvo AVON
• prezentácia činnosti Materského centra Vánok
Nenechajte si ujsť najväčšiu oslavu Dňa matiek na Slovensku.
Každý, kto chce vzdať úctu a vďaku svojej mame i všetkým mamám na Slovensku musí sa zaregistrovať a prejsť jednu míľu. Za absolvovanie míľovej prechádzky (1609 m) dostane registrovaná rodina malý darček. Počet darčekov je obmezdený. Darček navyše vo forme 10% zľavy na nákup fotodarčekov v ZOO Bratislava a ZOO Bojnice dostane ten, kto pri registrácii uvedenie aj svoju mailovú adresu.

ani3012
1. máj 2011

@saeda 🙂 celkom sa teším 🙂 a ty po tej míle môžeš ísť rovno rodiť 😉 😀

sirael
1. máj 2011

@saeda Dakujem za info...🙂

saeda
2. máj 2011

@ani3012 ja budem nastastie sediet len na registracii 😀 pre istotu 😀 😀 😀

ani3012
2. máj 2011

@saeda tak sa teda uvidíme 😉

slobodovci
2. máj 2011

ahojte, ja som uz asi styri roky malacanka, mam dievcatko, ktore ma 2roky a osem mesiacov a druhe babo je na ceste, termin mam koncm jula 🙂
kattom- tiez poznam ten problem s gynekologom, kedze nie som odtialto a co som sa sem prestahovala tak uz mam stvrteho a som s nim zatial velmi spokojna a dokonca chodi robit aj porodnika na kramare, vola sa Mesaros a ambulanciu ma na mierovom namesti. Chodila som aj k Frusovi, ale s tym som vobec nebola spokojna, nechcem ho tu ohovorat, ale poznam aj ludi ktori s nim mali velmi zle skusenosti, takze k nemu by som uz nikdy neisla! Tak prajem vela stastia, aby si sa spravne rozhodla a bola spokojna 🙂

slobodovci
2. máj 2011

chcela som sa len ospravedlnit za moj prispevok, lebo som zistila, ze odpovedam na otazku z roku 2007, nejako som si to neuvidemila, nakolko som tu nova a toto je moj prvy prspevok, takze padon 🙂

saeda
3. máj 2011

@slobodovci ahojky .... myslim, ze to je v pohode, nikomu to tu nevadi...vitaj v teme malacky 😀

@ani3012 no asi sa nakoniec neuvidime.... po dnesnej poradni rano nastupujem do nemocnice ... najprv na pozorovanie kvoli malemu a pravdepodobne aj porod, lebo som uz otvorena na 3 😀 Takze nakoniec sama Milu nestihnem... a tak som sa tesila ☹

renatad
4. máj 2011

teším sa na vás v sobotu od 14.30 hod v Zámockom parku, Janka tam už nebude - Miško sa už vypýtal na svet 😀 😀 GRATULUJEME

sasrnka
4. máj 2011

@renatad , no mne aj slza vypadla, ako mi saeda napisala, ze maju Miska.. To tie tehotenske hormony 😉 😀 Tesime sa na "milu" a dufam, ze to nejako odkracam 😉

ani3012
4. máj 2011

@renatad to fakt ? Super !Janke gratulujem moc moc aj k Miškovi ♥

renatad
5. máj 2011

No ja neviem čím to bude ale ja som sa tak tešila, že nenormálne 😀 😀 😀

slobodovci
5. máj 2011

@saeda dakujem 🙂

boba82
6. máj 2011

ahojte dievcata,

chcela by som vas poprosit o radu: viete mi poradit nejake predajne kocikov v Malackach? Nie som priamo z Malaciek, resp. este len predcasom sme sa pristahovali do Stupavy a bud. tyzden mam cestu do Malaciek, tak by som sa rada pozrela na nejake kociky. Dakujem za odpovede 😉

renatad
6. máj 2011

@boba82 ahoj, čo poznám tehule v MA tak skoro nikto tu kočík nekupuje, je tu jedna predajňa na Malom námestí ale tá pani tam nie je veľmo ochotna 😖 Ak chceš lacnejší kočík, tak vraj v Pezinku je obchod s lacnejšími kočíkmi, autosedačkami a inými potrebami.
Dalej je tu ešte predajńa na Stupavskej ulici / je to hlavna ulica ked prides do MA od Stupavy po starej ceste- nie po dialnici/, je to chicco predajňa. Ja osobne mám oba kočíky kúpené v Trnave 😀 😀

Možno naše buduce maminy ti viacej poradia 😵

renatad
6. máj 2011

Ahojte baby Malačanky i mimo malačanky 😀
zajtra vás pozývam do Zámockého parku v Malackách od 14.30 hod sme pre vás pripravili bombový program o 16.00 hod štartuje pochod míle a potom bude program pokračovať. Na záver sme pripravili exkluzívne nadupanú tombolu 😀 😀 Verím, že si všetci prídu na svoje, preto neváhajte zobrať malé i veľké deti a vidíme sa.

Teším sa na všetkých - osobne v INFO Stánku 😝

boba82
7. máj 2011

@renatad dakujem za tip🙂 mam uz na nete vyhliadnuty jeden kocik, tak som sa len chcela pozriet na neho niekde v predajni, len nie vsade ho maju:(...ale dakujem!

kattom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kuko7
8. máj 2011

@kattom my budeme urcite este nejake chciet,,,,ked budem v Malackach stavime sa a vyberieme si 🙂

renatad
8. máj 2011

Baby tak čo? Boli ste "Mílovať v Malackách" ? Páčilo sa? 😀 😀

kattom
8. máj 2011

kuko7 :DD

bejata
8. máj 2011

@boba82 ja keď som kupovala kočík, tak sa mi najviac pozdávali v Rači v Brendone, smer Stupava a Malacky som žiadnu predajňu neobjavila. Nakoniec som si kúpila používaný kočík v BA.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre