• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

4. augusta 2016 
@renatad , milovat sme boli a keby som bola v 38tt, tak asi vecer porodim. Taaak ma bolel chrbat emoticon
@boba82 , zalezi aky kocik mas vyhliadnuty. V MA toho vela asi nenaobzeras. Napis, aky kocik, mozno budeme vediet poradit. Pripadne vyhladaj v predajniach na nete a treba im zavolat, ci ho maju priamo na predajni...
9. máj 2011 o 13:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
21.5.2011 od 9.30 do 12.30 hod bude v Materskom centre VÁNOK Malacky burza detského oblečenia - letného, tehotenských vecí a potrieb pre deti. Tak vás pozývam emoticon emoticon emoticon
9. máj 2011 o 13:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@renatad nebola som..sa nám auto pokazilo a tak som sa nestihla vrátiť z Flóry načas emoticon
prečo sa to vlastne nerobilo v nedeľu ?
9. máj 2011 o 14:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bejata dakujem za odpovedemoticon bola som vcera v MA, v troch predajniach, ale samozrejme, ze vsade maju tak max. 4 druhy kocikov, takze moc som si nepomohla emoticon, ale chystam sa este pobehat v Ba nejake predajne, tak snad nieco objavim emoticon
10. máj 2011 o 13:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ani3012 nikdy sa to nerobi v nedelu, vzdy je to v sobotu a vždy okolo dna matiek emoticon
10. máj 2011 o 14:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@renatad no vidíš a mne by tak pasovala nedeľa.... emoticon
10. máj 2011 o 14:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ani3012 v nedeľu by bolo škaredé počasie emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
10. máj 2011 o 18:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@renatad emoticon .. no a auto nám stále nejde..a čo je najhoršie,tak ani sa stále nevie,že prečo.....všetko vyzerá OK ale správa sa to KO... emoticon
10. máj 2011 o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Tak ak máte záujem zajtra od 9.30 hod sa dvere MC VÁNOK otvoria pre nákupu chtivých rodičov, starých rodičov a iných emoticon emoticon
Vecí je naozaj veľmi veľmi veľa i pre staršie deti emoticon
20. máj 2011 o 18:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@slobodovci ale moja seruuuuuus emoticon
27. máj 2011 o 23:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@anny1987 ajoj čitala som že ste boli na tej plavarni ako bolo vodička aka bola ? emoticon
27. máj 2011 o 23:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@boba82 ahoj, ja som jedne kocik kupila tu v bazari na MK, bol 4m pouzivany, ako novy emoticon aj som ho tu potom predala... a dalsi som kupila teraz surodenecky - novy - cez eshop...lebo ten skutocne nikde na predajniach nemaju... emoticon ak mas tip, tak daj sem link, my sa ti nan spolocne pozrieme a povzbudime ku kupe, ci naopak emoticon emoticon emoticon
28. máj 2011 o 15:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sasrnka ako mas? ako?
28. máj 2011 o 15:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@agentkak ahooooj emoticon som cakala kedy ta tu objavim a ty si ma predbehla emoticon
28. máj 2011 o 19:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@agentkak Ahoj, no teraz sme uz davnejsie neboli, ale chodili sme casto, malemu sa pacilo. No niekedy bola trosku chladnejsia voda, ale dalo sa aj tak.
28. máj 2011 o 20:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@slobodovci som ti aj chcela povedat jk ste boli u nas ze som ta tu obavila no zabudla som emoticon

@anny1987 a malemu nevadila chladnejšia voda ?? lebo mam pocit že nam sa taka vlažnejšia moc nepači
28. máj 2011 o 22:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@agentkak asi skor mne ako jemu lebo on vystrajal.
29. máj 2011 o 09:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@myzma , no mam asi 100kil a fucim. Ale zmrzline neodolam emoticon A vy ako "bojujete"?
@saeda , a vy tiez?
Baby, starsi surodenci to ako zvladaju? Neziarlia? U nas sa Sara tesi, ale zaroven, ked ju nahodou niekedy "odsuniem", ze potrebujem nieco urobit a nemozem sa jej hned venovat, tak je lutostivy plac...tak to s babatkom bude asi dooost narocne.
31. máj 2011 o 22:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@myzma dakujem za radu, dost ma zaujal kocik QATRO 3, pridam aj link, len nikde som ho v sktocnoti nevidela a tak z netu sa bojim kupit. http://www.svetkocikov.sk/kociky-quatro/232-quatro-3.html Budem velmi rada ak mi niektora poradite. Vopred vam dakujem a prajem pekny den!
1. jún 2011 o 10:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@boba82 ahoj emoticon ja len na rychlo emoticon zameriam sa len na veci, ktore mi padli do oka emoticon

+ plusy
cena
sportak otoceny k tebe
vanicka - uchop na prenasanie
podvozok je v zlozenom stave dost maly
prislusenstvo (taska a nanoznik), i ked teda autosedacku si musis dokupit

- minusy
ak budes musiet kocik dvihat - varianta s vanickou je relativne tazsia, ale nie je to hrozne
plastove kolieska - budu po case hrkat podla mna
trojkolka - ma svoje nevyhody, ale to je vec nazoru, ale predovsetkym zvyku emoticon
podla mna maly nakupny kos (2kg je nic moc nakup)

? otazka je este opierka chrbta v sportaku a polohovanie

to je moj pohlad emoticon najlepsie je kocik porovnat este s nejakym inym
1. jún 2011 o 10:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sasrnka zlatko uz vydrz chvilocku, uz potom nebudes 2v1 emoticon drzime palce a cakame na spravy....
U nas teda nic moc s Matkom, ....ma sice Miska hrozne rad, pomaha mi prebalovat, pusinkuje a hladka ho, ale na druhej strane zacal hrozne odvravat a neposlucha...stale sa presadzuje vykrikuje ... potom rozplace, ze uz bude dobry a o 5 minut zase zle emoticon no poviem pravdu, som z toho dost unavena...
Mali sme s Matom ist este v pondelok aj na tu obriezku a posunuli nam termin o pol roka, tak sme z toho nanic, lebo vtedy bude chodit do skolky a ja pochybujem, ze ho udrzim zdraveho kvoli narkoze v tom obdobi.... tak v pondelok utekame k znamemu doktorovim, ci by nam nevybavil skorsi termin v Bojniciach ...
No a Misko zatial ok, ma casy ked len place, stale puci a tlaci, co plienka, to kakanica... dnes sme boli na prvej poradni po mesiaci a pribral nam uz na 3700g, co je uplne super.... aj ked 56ky oblecka su nam stale velkeee emoticon
1. jún 2011 o 14:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@myzma ahojky a vy ako zvladate s Hankou? a ako maly?
1. jún 2011 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@myzma ahojky a vy ako zvladate s Hankou? a ako maly?
1. jún 2011 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@saeda

ahoj, jani,

my sa mame dost dobre, to ako ma strasili ludia, ake to bude tazke a zle, dokonca este v porodnici, sa vobec (a dufam, ze uz vobec) nenaplnilo... moja skusenost je presny opak... stiham varit, prat, zehlit, piect i parene knedle robit emoticon

tym ze u nas je mensi vekovy rozdiel, maly to nesie velmi dobre... i nase odlucenie, ked som bola v porodnici, ja som to niesla tazsie ako on... oni ako chlapisi uplne vystacili, chodili na prechadzky, babky im varili, i ked i muzicek sa naucil krupicovu kasu robit.. xixixi ale to je ina tema...

...by som povedala, ze na jeho spravani sa nic nezmenilo... len haji sem a haji tam hovori... haji, akoze hani, je najcastejsie slovo u nas doma... ma ju velmi rad, chyta ju, chce ju prebalovat uz i dvihat emoticon chyta jej rucicky, nozicky... je uplne vp ohode i pri kojeni... kojim pri nom na zemi, alebo sme vsetci na posteli a on sa pozera emoticon a samozrejme i chutna, ale uz len z flase, to co haji nezje emoticon

s dvojkocikom je to v pohode emoticon ale zacala som uz i satkovat, troskus obavou, lebo nemam skusenost s tak malym mimcom, ale je to uuuuuuuuuuplne v pohode... a velmi prakticke...

my sme boli uz i u ortopeda, sme to stihliv 2 tyzdnocha ten nam predpisal balenie nasiroko (co sa dalo cakat... vsak je to bezna vec, ze klbiky nei su osifikovane a kedze sme sa narodili i skor... ) takze v satke ma nozky v spravnej polohe... najprv som to chcela nechat tak, ale nalez bol b/c, takze radsej som nechela nic riskovat, ked som zabludila do temy pavlikove remence...

cez den spime obcas vsetci spolu, maly dokaze spat, i ked hanka zamrauci... trosku ju trapi brusko, ale nosenim a polohou na brusku sa to snazim riesit a predchadzat... kupili sme i sab simplex, ale nechcem jej zbytocne davat lieky...

soms a rozpisala emoticon ale vsak co... mam uz volno... drobci spia, mala sa za chvilu zobudi asi na papu, mozno ju este okupkam,... muzicek sa vrati az v noci, navarene mam i na zajtra... s m ilostopu Bozou vsetko stiham...

zehnam i tebe, aby ste to s malym prekonali a aby sa to normalizovalo a maly matko mal poslusne poddajne srdce voci vam...

s tym terminom ma to mrzi... snad najdete priazen v tych bojniciach...

1. jún 2011 o 19:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sasrnka 100kil? tak to ti neverim emoticon emoticon emoticon pisala som vyssie saede... ale vsak som to napisla verejne emoticon
1. jún 2011 o 19:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@saeda , drziiim este, ale tak ma boli chrbat, hlavne vecer, ze zaspavam so Sarou emoticon Inak, vcera som bola 1.x v Ruzinove, ale len rychla kontrola a dalsia az o 2 tyzdne. A ze zazmluvnenie a vsetky ostatne veci az potom vybavim. Ferianec je teda riadny optimista, ked si mysli, ze to vydrzim cela emoticon
A Martinko s tym spravanim... snad ho to coskoro prejde...tohto sa bojim aj ja, ze mlada dama bude ako besna. Uz teraz to na mna obcas skusa. Strasne sa zacala predvadzat a robi sa, ze nepocuje, co hovorim.
To posunutie terminu je teda sila...ale asi to nie je take surne, ci? Oni asi velmi nehladia na to, ci chodi do skolky a ake bude obdobie...
@myzma , strasne som pribrala, az to nechapem, lebo som priberala, aj ked mi bolo zle a nic som nejedla. Snad to po porode zhodim emoticon A ako citam, tak sa mate super. To ma tesi, ze ste sa tak rychlo zabehli a malinky je taky pomocnik. emoticon Nech vam to takto vydrzi... Inak, ja som sa satkovania bala, takze sme mali manducu. To bola rychlovka a mne aj malej vyhovovala. Keby som nebola tehu, tak obcas by som este stale vyuzila... teraz ostava pre dalsie emoticon
2. jún 2011 o 14:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sasrnka dneska mame besny den emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon moj hlas sa nesie celou bytovkou emoticon emoticon emoticon emoticon matus robi take kusky, ze ziram,prave mi hryzie päty, zatial co ja pisem na kolenach pri stoliku s pc... vyliezol na konferencny stol a postavil sa... vysadol a postavil sa na otocnu kancelarsku stolicku... inak tie päty mi stale hryzie...

ale i ked som mu dala parkrat riadne na zadok
musim sa nad tym pousmiat...

sme dnes neboli vonku... asi mu to chyba

app, ze 36tt, vsak fakt, za chvilu rodis emoticon drzim palce a ozvi sa, cim skor emoticon
2. jún 2011 o 15:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@myzma po dlhom čase som sem nakukla a čo nečítam? mooooc gratulujem emoticon k dcérke Tebe aj tatinovi a želám celej rodinke vela zdravia. app, krásne meno, nesklamala si emoticon
5. jún 2011 o 22:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mateson hehe ,tak to aby si vedela,že aj @saeda už má chlapčeka Miška emoticon
6. jún 2011 o 08:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@sasrnka ahoj, čítam, že budeš rodiť v Ružinove a u Ferianca... aj ja emoticon
Chodíš k nemu do gynaexu alebo do nemocky?
6. jún 2011 o 09:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@myzma , my mame tie besne dni tusim stale. Niekedy sa musim krotit, lebo sa bojim, ze ma ludia na ulici udaju emoticon Ale ked ja sa snazim a stale opakujem a vysvetlujem a hviezda ma vobec nepocuva, otoci sa a urobi si svoje. A potom, ked zakricim, tak zasa zacne strasne plakat, az mi je to luto a placem s nou emoticon
@ivulik20 , ahojky. K Feriancovi som chodila pri prvom tehu, tak som chcela zasa.Teraz som bola len na prvej kontrole v nemocnici a budem chodit tam. Snad uz vela tych kontrol nebude emoticon Termin mame skoro spolocny, tak sa mozno aj v porodnici stretneme emoticon
6. jún 2011 o 13:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš