Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

zuzitka
23. dec 2007

ahoj katka 😀

ahoj harper 😀

ahoj mata12 😀

monkula
25. dec 2007

Ahoj Eta, áno, už ideme na sto percent aj súťažiť, teším sa ako miminko 😀 😀 😀

Všetkým želám pekný zvyšok Vianoc...

Kattom, poslala by si mi prosím link na scrap kalendáre? Chcela som si stiahnuť ten od hawry, no nedá sa mi otvoriť 😒 😒 😒

kattom
26. dec 2007

zuzitka - ahoj 😀 si sa konecne prihlasila a necitas iba 😉

monkula - mne sa tiez nedal stiahnut -od havry som mala len 2006 rok, ale nieco pozri na baby-cafe, tam kocky nieco davali. ja som nakoniec robila iba scrapy obycajne a davala to robit do fota v obchodaku - oni fotku uz vlozia do kalendara -maju viac druhov, ja som dala urobit visiaci na stenu, kazdy mesiac zvlast - jeden za necelych 400, ale robievaju akcie a da sa aj lacnejsie (napr. v novembri ich mali tusim za 250, ale to som nemala hotove scrapy ☹ )

inak, ako casting? budes v telke?

monkula
26. dec 2007

áno, budeme, už sa teším...

Na BC boli tuším len české... 😒 😒

emjee
27. dec 2007

stastne a vesele po sviatkoch 🙂

monkula
27. dec 2007

Aj Tebe emjee, veď nás ešte čaká Nový rok, tak veľa veľa zdravíčka, menej mazania na koníkovi a hlavne nech priletí bocian aj ku Tebe, zo srdca Ti to želám 🙂 🙂 🙂

gio
27. dec 2007

monika, a kedy ta uvidime v telke ?

gio
27. dec 2007

luculka-maličká je cela na teba tuším. Pekne fotky si pridala 😉

luculka
27. dec 2007

ahojte....gio.....hej hej...ale uz sa zacina podobat aj na tatina,,,kazdým fnom je ina 😵

vrtulka27
27. dec 2007

Luculka peknucke fotky 🙂 mala je zlatucka 🙂

eta
28. dec 2007

luculka gratulujem,dostali ste ten najkrajsi darcek pod stromcek 🙂
malinka je nadherna 🙂

kattom
29. dec 2007

inak - fakt... stastne a vesele 🙂 (aj ked je uz po nich skoro)

monkulka - potom napis, kedy v tej telke budes, nech si pozrieme. a ked uz budes mat nejaky scrapik v albume dalsi, tak daj vediet. ja teraz scrapujem o 106, ocko je doma, takze sa da aj cez den a nie iba po nociach..

monkula
29. dec 2007

Ahoj Kati, dám, dám, určite...

Mám rozrobený jeden scrap, ale nemám naň čas, tatino je doma, tak mám o dieťa navyše... 😀 😀 😀

neka
1. jan 2008

Ahojte, dlho som tu nebola, ale Vianoce, choroby, navstevy a tak .... 🙂

Prajem VAm krasny , uspesny a lasky plny rok 2008.
Konecne sa to aj tu na Silvestra podobalo aspon trochu na zimu, aspon sme videli sniezik. 🙂

Novym babetkam bezproblemove adaptovanie sa na zmenu z tepleho a bezpecneho bruska do " krutej " reality 🙂

neka
1. jan 2008

Luculka, mala Natalka je naaadhernaaa 😵 , podla fotiek hadam, ze asi byvate pobliz Janosikovej .

vrtulka27
2. jan 2008

Ahojte babule, par dni som tu nebola 🙂 odskocila som si porodit malu Vanessku 🙂
narodila sa 28.12.2007 na kramaroch, 10:42 hod. 3580 g. 52 cm......vsetko islo sup sup 😀 tri krat som zatlacila a malinka uz robila uááááá uáááá uááááá 😀 je to sranda, taka je zlata stale sa musim na nu pozerat.
1.1.2008 nas pustili domenky a konecne sme sa normalne aj vyspali 🙂

neka
2. jan 2008

Tak tu mame dalsiu princeznicku 😀
Vrtulka blahozelam a prajem VAm len krasne chvilky 🙂

saeda
2. jan 2008

vrtulka blahozelam, takze na Silvestra si mala o zabavu postarane....

nech vam tento novy rok prinesie vela stastia a zdravia 😀

monkula
2. jan 2008

vrtulka, jeeeej, blahoželám, z celého srdiečka 😵 😵
Takže nakoniec to vyhrala Vanneska? A som rada, že si mala pohodový pôrod...

telinka
3. jan 2008

vrtulka gratulujem a prajem vam vela zdravicka 🙂 🙂 🙂
nech vam Vanesska robi radost a rastie do krasy....

vrtulka27
4. jan 2008

Dakujem Vam za gratulacie 🙂 ste zlate, dufam ze si najdem viacej casu chodit na net......
stale som v pracovnom nasadeni 🙂 mala, domacnost .........je toho dost!

kattom
4. jan 2008

vrtulka27 - gratulujem k narodeniu Vanessky
neboj, ked ti troska vyrastie a vytvorite si nejaky rezim, obcas stihnes aj konika 😉 (alebo sem budes chodit ako ja,v noci namiesto spanku 😀 ) (ked maleho kojim okolo jednej-pol druhej, tak sa mi neoplati skor ist do postele)

nejako to tu stagnuje a uz sa to tu tak pekne rozbiehalo.. asi tymi dovolenkami este
uz aby sa troska oteplilo a dalo sa zorganizovat nejake to stretko.

inak vo vanku bude znova cvicenie s detickami - od pol roka sa da - co sme chodili, budeme pokracovat, ale Brona (osobka poverena) bude robit aj novu skupinu - ak bude zaujem aj pre dalsie maminky - len asi az od polovice januara - ked budem vediet kedy presne, tak to sem hodim (cislo na Bronu mozem poslat do IP, ak by niekto potreboval) - je to 1x do tyzdna a 250Sk sa plati naraz za 5 hodin

telinka
7. jan 2008

ahojte kočky 🙂

vrtulka tak ako ste sa udomácnili ?bábika poslúcha ?

vrtulka27
10. jan 2008

Ahoj Teli, uz sme sa udomacnili 🙂 Vanesska je dobrucka sem tam si poplace aby bola krajsia 😀
len po papani s odgrcnutim je problem........................malo kedy si grgne a potom ked ju dam spinkat sa bojim aby si negrgla a nezadusila sa tak ju furt sledujem................... 😒 uz raz ju tak naplo po papani, taku šablu hodila na mna tak som sa zlakla! A tvoja malicka ako? pohoda? poslucha?

gio
11. jan 2008

ahojte !
Vrtulka-moja Dianka tiez mala ten problem s odgrgnutim. Viem co znamena ten strach, tiez som ju stale sledovala,to boli noci.../mala reflux a este k tomu na jednom mieste zrastene crievko/
Kde ste vsetky baby?
Monkula, uz vies kedy budete v telke ?

telinka
11. jan 2008

zdravím maminy a ich ratolesti!!!!!!!!

vrtulka Peťka je dobručká ,pekne papá a spinká ibaže na váhe to akosi nieje poznať.po troch týždnoch sme boli v poradni a vážila tolko ako ked sme išli z porodnice - tak mám z toho hlavu v smútku , ale vobec nieje plačlivá a v noci si uspí aj 6 hodín - keby bola hladná ved by tolko nevydržala no nie???????????
Tento problém som mala aj s dvoma staršími dcérami ,tak ju po kojení 2-3x za den dokrmujem , dopapá asi 30-tku nutrilonu ,tak o týžden uvidíme,ked sa pojdeme zvážiť.
Inak Peťka si po kojení tiež veľmi málo kedy odgrgne , ale ked papá z flaše tak jej to nerobí problém. To bude asi tým , že pri kojení sa nenahltajú tolko vzduchu.

monkula
11. jan 2008

Ahojte babuľky...
Vidím, že z bábetkami sa už udomácňujete, to je super...
Dnes sme boli obhliadnuť dva domy, jeden v Kostolištia druhý, telinkaaaa, v Sekuloch 😉 😉 Ten sa nám páčil, ale těch peněz.. 🤐 🤐 🤐
Zajtra ešte ideme do Kuchyne, ale odrádza ma to letisko... 😒 😒

telinka
13. jan 2008

ahojte!!!!!!

Monkula tak ste sa rozbehli 🙂 a nevieš aspon čísli domu alebo ulicu kde ste boli pozerať ? už len vyhrať toho pol melona........

kattom
16. jan 2008

monkula - len si dobre potom vyberte, drzim palce, aby sa vam podaril najst dom, aky si predstavujete. to neni ako kupovat rozky 😀
nejake je to tu tiche stale - asi tie nove babatka.. aj pocasie sa troska oteplilo (nepocitam ten vietor dnes a vcera), tak asi ste vsetky vonku z kocikmi.

inak - cvicenie pre babatka zacina vo vanku v pondelok 21.1. o 16tej pre deticky,kt. este same nechodia a o 17tej pre tie,ktore uz cupitaju bez pomoci

a vcera som isla cez male namestie a tam novy obchod s detskymi a babatkovskymi vecami - uplne na kraji skoro az pri AFK. tak som sa tam bola pozriet - nie je to novy obchod, iba sa tam prestahovali z AFK, co boli na prvom poschodi. takze, ak by ste niekto hladali, kde su. a teraz ta predajna vyzera uplne pekne - maju bordury a detske obrazky na stenach a je to viac priestranejsie (by mi mohli daco aj dat pre maleho zadara za tu reklamu, nie? 😀

monkula
16. jan 2008

Telinka, dom číslo 505, pri cintoríne.. Ale asi ho nebudeme kupovať, chcú zaň dosť veľa, plus dosť veľká investícia...
Kattom, veru, mohli Ti niečo dať...
A teraz smutná správa, včera ráno mi zomrela babka z Brna... ☹ ☹ ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre