• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

4. augusta 2016 
16. aug 2011 o 12:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ani3012
@sasrnka napisala som niečo zlee ? :confused:
17. aug 2011 o 10:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@agentkak nie....prečo ? Ja som narážala na názov témy :wink: inak tu baby v téme sú v pohode :dizzy_face:
17. aug 2011 o 13:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kočky malačanky, ja som tiež z okolia, ale bývam v BA a veľmi rada by som otvorila od septembra/októbra kurzy angličtiny pre maminy na materskej s deťmi a ak bude záujem, aj angličtinu pre deťúrence, čo nechodia ešte do škôlky, všetko bude záležať aj na záujme. :slight_smile:)
a takisto od októbra cca otváram aj kurz na znakovanie... :slight_smile:
ak budete chcieť viac info, kľudne mi napíšte IP. :slight_smile:))
17. aug 2011 o 15:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ani3012 ja som sa zlakla že som sa začala pytat na toho zubara že teda asi som nemala ale ked ina tema malacky tu uz asi nie je...a prečo by si sem neprispievala ved ide o to že sa tu stretnu malačanky to neni podmienka že musiš byt tehulka šak sme všetky maminky :slight_smile:

@minix ahoj s tou angličtinou uz viem ze to nieto robí aj som nad tým uabžovala ale mala nam ide do školy ja končím tohto roku Mgr. takze možno az s našim druhym drobcom o rok :slight_smile:
17. aug 2011 o 16:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivulik20 dnes sme akurat isli na bicykli cez POlnu, uz normalne viem kde to je
18. aug 2011 o 12:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@agentkak ja som sa tiež nedavno presťahovala z BA do MA a začala som tu chodiť Plutkovej, .....je velmi mila, niekto ju chvaly, niekto opak....ja som zatial spokojna. A teda hradí sa u nej všetko, ale myslím, že ten rozdiel je minimalny, dnes poisťovna takmer nič nepreplaca
18. aug 2011 o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@anny1987 a nebola som na terase náhodou? Taký biely dom, kocka, hned na začiatku... bola som tam dnes skoro celý deň :slight_smile:
18. aug 2011 o 18:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivulik20 nevsimla som si vobec, zajtra asi pojdeme zas okolo na bicykli lebo sa ideme pozriet na stavbu
18. aug 2011 o 18:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@anny1987 staviate v ZV? A kde?
18. aug 2011 o 19:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivulik20 ano, na Školskej
18. aug 2011 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ani3012 tiez som pozerala, akoto ze zmena nazvu...

nechooooooood prec... vsak si maminka a z malaciek :dizzy_face:
19. aug 2011 o 10:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Dievcata, ja som z okolia Malaciek a este nie som tehu len snazilka ale dufam ze coskoro sa budem moct pysit peknym pupkom :wink: . Prajem Vam krasny slnecny dnik a nech su vase deturence i vy zdrave a stasne :grinning:
22. aug 2011 o 10:44  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@lucinka855 vitaj medzi nami :slight_smile:
22. aug 2011 o 11:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@myzma Dakujem .. tesim sa z Vasich prispevkov, velmi zaujimave citanicko to tu mame... :grinning:
22. aug 2011 o 11:56  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucinka855 jejda, su tu temy, kde najdes vselico.... v dobrom i zlom slovazmysle :sweat_smile:
22. aug 2011 o 11:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ano ano vsimam, ale je dobre ze si my zeny vieme vypomoct aj takto :wink: Dufam ze coskoro sa pudem moct premiestnit zo sekcie snaziliek do sekcie mamiciek . . .
22. aug 2011 o 12:02  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ani3012 vsimam ze si v 1.tyzdni tehotenstva a cakas dievcatko....?! Ako to vies? :wink:
22. aug 2011 o 12:28  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lucinka855 no lebo to dievčatko sa už narodilo :wink:

xixi- inak dík za upozornenie....to som tam mala odrátavanie dní ,kedy bude mať Evička narodky :grinning: :wink:
a teraz to začalo ukazovať aj v pase :sweat_smile:
22. aug 2011 o 13:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
22. aug 2011 o 14:18  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vyuzila som obedovu prestavku a vybehla som si kupit do lekarne Femibion....uvidime ci to pomoze...dufam ze ano :frowning2:
22. aug 2011 o 14:21  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucinka855 ahoj, luci, ako to myslis, ze pomoze? to su len vitaminy, nie? urcite vsak uzivaj kys. listovu pred otehotnenim :slight_smile:
23. aug 2011 o 09:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@myzma ano presne to som mala na mysli, mozno tato kyselina listova mi trosku napomoze k vytuzenemu babatku.... Inak od dnes som na PN a beriem antibiotika vraj zapal priedusiek...no super nie? :rolling_eyes:
23. aug 2011 o 10:45  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucinka855 joj, tak ti prajem skore vyliecenie... ono, niektore vitaminy sa odporucaju i pred otehotnenim, ale podla mna to nesuvisi s plodnostou ako takou, je dobre, aby tvoje telo malo urcitu zasobu konkretnych latok v case otehotnenia a pocas tehotenstva...

teda, opravte ma, ak sa mylim :sweat_smile:

a jednoznacne ti prajem, aby si sa presunula uz coskoro do fora tehuliek :wink:
23. aug 2011 o 10:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
zienky, predavame 1izbovy byt prerobeny na maly dvojizbovy bytik (kuchyna s obyvackou a spalna) na Velkomoravskej ulici, ak by ste o niekom vedeli, kto by chcel kupit, mozeme si vymenit kontakty. Popripade poslem na mejl fotky a blizsie info :slight_smile: Oplati sa vidiet :slight_smile: Oplati sa kupit :slight_smile:
24. aug 2011 o 10:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@myzma tak už teda idete do lepšieho ? Tak gratulujem a tíško závidím :wink:
ale kupca nepoznám,sestra tiež predávala byt 2. izbový a neúspešne....
24. aug 2011 o 11:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ani3012 z 2 realitiek nam povedali, ze tychto nasich bytov je malo, takze cakame rychle jednanie, ale rozhadzujeme i vlastne siete :slight_smile: avsak, ak nepredame, nikam nejdeme a zaloha na dom prepada :sweat_smile: ale tento scenar davam hlboko do suflika a snaad ho nikdy nevatiahnem :grinning: :grinning: :grinning: mame v klude min mesiac, dokedy potrebujeme predat byt... a dakujem, prislo to tak necakane, s Bozou pomocou to snad dotiahneme do konca (vratane rekonstrukcie)
24. aug 2011 o 11:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: :grinning: ja predávam už skoro 2 mesiace veľký 3 izbák v novostavbe v MA :sunglasses: no zatial nič len mrteeeee obhliadok, no inak som príjemne prekvapená, niekedy sa tu za mesiac napíše ledva pol strany a teraz za 2 týždne skoro 2 celé strany :grinning: :grinning: som si počítala :sunglasses:

ohľadom toho zubára, popravde, nebola som u zubára vyše 11 rokov, áno dobre čítate, nie je to preklep :zipper_mouth: je to pre mňa najväčšia nočná mora, ale keď mala Laurinka 3 roky a chcela som aby nemala nočnú moru aj ona začala som hľadať a z ničoho nič sa mi do cesty života / predstavte si na dovolenke pri mori/ dostala zubárka z MA, ktorá má ale ordináciu v Kopčanoch pri Holíči, ALE baby ja si neviem vynachváliť je úžasná, Laurinka sa tam teší a aj Riško sa rád povozí v kresle :grinning: popravde moj strach keď tam idem nezmizol úplne ale určite je minimálny :grinning: :grinning: :grinning: začal k nej chodiť i manžel, čiže ked sa objednáme ideme všetci jedným autom a vybavené.
24. aug 2011 o 14:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte mamičky :D rozmýšľame s kamoškou nad otvorením súkromných detských jaslí niekde v okolí alebo priamo v malackách čo vy na to? bol by záujem o umiestnenie vašich drobcov ? treba si urobiť prieskum :D
3. sep 2011 o 02:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj katulka239 nakolko tu v MA uz nieco podobne je : Certik a je to docela hoodne nad pomery myslim financne viacero rodicom, tak by to aj od toho zaviselo :sunglasses:
ale tie maminy, ktore musia chodit do prace a nemozu si dovolit byt doma tak to mozno uvitaju, ja medzi ne nepatrim MD si uzivam :grinning: :grinning: :grinning:
4. sep 2011 o 16:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok