Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

ribana2
5. sep 2011

Caute baby, chcela by som sa spýtať....keďže v decembri pribudne ďalší malý malačan 😀 tak či by ste mi vedeli odporučiť dáku detskú lekárku 😒 a hlavne, neviete kedy sa jej mám ozvať, že by som ju chcela navštevovať s malým ...a taktiež pediatra 😀 ...ďakujem babule 🙂

ani3012
5. sep 2011

@ribana2 100 ľudí,100 názorov...jeden ti lekára pochváli a druhý má ťažké srdce...my chodíme p. doktorky Gajdárovej a som spokojná 🙂 Ozvať sa jej ? Kľudne sa jej aj teraz môžeš spýtať,či ťa zoberie,že budeš mať bábätko a po pôrode ,keď ťa pošlú domov,prinesieš jej prepúšťaciu správu a ona sa príde k vám na malinké pozrieť.....
ak by si chcela číslo,napíšem ti do IP...len ona má dosť ľudí,čakáreň je skoro stále plná.....

ribana2
5. sep 2011

@ani3012 o nej som počula dosť dobrých názorov....a berie ľudí podľa ulice alebo aj len takto keď sa jej ozvem?

ani3012
5. sep 2011

@ribana2 som bola mimo,než príde búrka,tak dokúpiť obale na zošity pre Paťka,lebo tie čo som kúpila cez prázdniny sú zlé 🙄
ona novorodencov zoberie tuším vždy,je jedno odkiaľ 😉

ribana2
5. sep 2011

@ani3012 zatial vhráva táto lekárka 😀 ináč ja budem mať asi chlapca a tiež bude Patrik 😀 číslo nemusíš posielať ..sa tam skočím pozrieť, ona tuším ordinuje pri gajdárovi a tam chodím frušovi

ani3012
6. sep 2011

@ribana2 pozerala som,dokonca by mal byť v decembri ako môj....Paťko sa narodil 30.12. ...inak neviem,či sa mi to len zdá,ale Patrikovia sú strašne živí 😀 😉
a sa mi zdá,že som ťa par krát v MA videla 🙂

ribana2
6. sep 2011

@ani3012 Zatiaľ je malý dosť živý 😀 a keď bude po tatovi, tak vobec neusedí ☹ ty si mala malého skoro na silvestra - pekne....ja mam termín zatial 16.12, ale snáď sa trošku pohne 😵
je dosť možné že sme sa videli, ale ja si akosi ludí veľmi nepamatám...len tak náhodou ..pred činžiakom jedna mamička stále vykríka na malého Paťka tak možno sme aj skoro susedy 😀

ani3012
6. sep 2011

@ribana2 no tak môj Patrik už nie je malý,ale je to možné....😀 😉
a čo je na tom pekné,mať ho na Silvestra ? Od narodenia mu vravím,že mi pokazil celé sviatky 😠 .....som mala inú predstavu trávenia Silvestra....taká romantika- ja,obložená misa a kola.....miesto toho sama v nemocnici,sama na izbe,diéta aby ma pre istotu nenafukovalo-tak ani žiadne chlebíčky, vreštiace dieťa a ja nevedela čo sním 😅 ....ani sa mi nikto nedovolal,bo preťažená sieť 😠
ale inak som bola veeeľmi šťastná 😵 😵 😵

ribana..tak si voľakedy vravela moja kamoška nad všetky kamošky 😵 😵 😵 to len tak mimo tému 😉

ribana2
7. sep 2011

@ani3012 tak som myslela,že si mala lepší silvester...ale asi som to nedomyslela ☹ ale aspoň si mala v poho vianoce...či? vreštiace dieťa ma bude čakať na vianoce aj silvestra 😀 ale dáko prežijem... a to ešte frajer bude chodiť na týždnovky ☹

renatad
10. sep 2011

aj my chodíme Gajdárovej a tiež nemôžem krivé slovo povedať 🙂
ale berie teraz vraj len podľa bydliska, ale určite tam chod, povedz, že veľa tvojich kamarátiek ju chváli a že by si rada k nej s babatkom chodila 😀 mimochodom jej sestrička je to najlepšie stvorenie a hlavne na túto prácu, neviem si iného predstaviť 😀 😀
a silvestra v porodnici no ozaj nič moc ale asi skor silvestra ako vianoce 😝 ja mám obe deti letné, vždy som chcela mať narodky v lete cez prázniny a mať velkú letnú žúrku, tak aspon mojím deťom sa to splní 😀 😀 😀

ani3012
10. sep 2011

@renatad Reni,ja som ešte rodila v MA a veru mi bolo strašne smutno...po tej dvanástej mi nikto ani nezaklopal na dvere ,že Šťastný Nový Rok (a to im mm priniesol aj fľašu šampusu a tácku chlebíčkov-aj tú moju,čo mi maminka nachystala bez šalátu dal im,že sa zabudol...) ...bola som sama s malým na izbe,ohňostroj som nevidela,len samé záblesky a rachoty,síce som nezažila (a nech to tak aj ostane) vojnu,ale bolo to veľmi nepríjemné,signál na mobil nefungoval....a Paťko vrešťal...ja som revala...ale určite to bolo násobené aj tými hormónmi 😉

ribana2
11. sep 2011

@renatad - diky za radu Reni, asi to tam skúsim...aj Ela tam tuším chodí...a čo keby som dakedy prišla na kafčo? 😉 ....veď nebývaš ďaleko a můžeš mi dať ďalšie rady do života 😀

renatad
11. sep 2011

Ani viem si to predstaviť ☹ hrozneeeeeeee

Jani jasne dojdi stačí zavolať 😀 😀

renatad
11. sep 2011

Maminy aby som nezabudla, v MC Vánok v Malackách pripravujeme burzu zimného oblečenia pre deti, tehotenského oblečenia a potrieb pre deti. Burza bude v sobotu 24.9. v čase 9.30 -12.00 hod, tak ak potrebujete veci pre deti na zimu srdečne vás pozývam 😎
Viac info u mňa, alebo na FB MC VÁNOK alebo na webe

ribana2
11. sep 2011

@renatad ok tak sa ozvem....moze byť aj cez týžden, ked pridem skorej z prace alebo ti lepsie vyhovuju vikendy?

na tu burzu budem musiet asi zajt..bo nemam co nosit 😀

renatad
12. sep 2011

Jani lepšie je v týždni, tento týžden som KO mrte aktivít, ale budúci týždeň okrem piatku by mal byť OK 😀 😀 tak budem rada ak dobehneš

ribana2
12. sep 2011

@renatad OK dám vedieť...dik za číslo 😀

anulienkalienka
12. sep 2011

Ahojte maminy! Čítali ste Malacko? Čertík tam má inzerát, detičky vraj berú už od 1,5 roka a ponúkajú aj hodinovú, poldennú, resp. celodennú starostlivosť. Je tam aj e-mail a tel. číslo... 😉

anulienkalienka
12. sep 2011

@ribana2 ahoj! my tiež chodíme ku Dr. Gajdárovej a ja som sa jej hlásila v januári, Marko sa narodil v apríli, aby som si bola istá, že nás zoberie. A veru, ma po prvom telefonáte odbila, vraj majú veľmi veľa detí, že už neberú, ale nech si skúsim zavolať ešte začiatkom marca, či sa nezmení situácia.. Našťastie sa zmenila. Tak, ak môžem radiť, nenechávaj si to na poslednú chvíľu. Dr. je veľmi zlatá, taká pedantná, a ako hovorila renatad, sestrička je zlatíčko... 🙂 Veľa zdaru!

ribana2
13. sep 2011

@anulienkalienka ďakujem za info....budem teda skúšať čo najskôr 😀 a dúfam že nás vezme 😒

veronica1
14. sep 2011

Aj my chodime k dr. Gajdarovej a to o tej sestricke je uplna pravda, je to hotovy anjel.
Chcela som sa spytat ci tu je nejaka mamicka co jej chodi dietatko prvy rok do skolky na Kollarku.

renatad
16. sep 2011

@veronica1 mne tam malá chodí už 3 rok 😎 prežili sme tam už 2 roky 😀

veronica1
16. sep 2011

@renatad - ved aj my prezijeme, no zaciatky su pre tie deticky tazke.
No a myslela som ci nahodu nema nejakeho spoluziacka ci spoluziacku(ked to tak mozem povedat)a ich maminka chodi sem na MK 😉

ani3012
16. sep 2011

@anulienkalienka ale so starším k nej nechodíš ,že ? lebo ona berie novorodencov takmer vždy,ale ak už starší súrodenec chodí k druhej lekárke,tak je to horšie...Paťka mi zobrala bez problémov a keď som ako tehotná bola tam s Paťkom na vyšetrení,tak to brala ako samozrejmosť,že aj s ďalším prírastkom budem chodiť k nej

a sestrička je 100 bodová!!!!!!

renatad
17. sep 2011

@veronica1 možno sa tu ešte objavia, viem o veľa maminkách čo sú tu na MK a majú "prváčikov" na Kollárke 😵

anulienkalienka
19. sep 2011

@ani3012 veru nie, s Rominom chodíme do BA, tam sme mali predtým super lekárku, Dr. Balážovú v Zrkadlovom háji, ale to sme ešte vtedy bývali v Záhorskej Vsi. Teraz sme sa presťahovali a je mi to ďaleko chodiť s malinkým bubom do BA. Našťastie starší syn nie je často chorý, tak ešte chvíľku ostane v BA a neskôr sa uvidí... možno tiež bude u Dr. Gajdárovej.

ribana2
21. sep 2011

takže dr. Gajdárová potvrdila, že nás vezme...svokra vybavila 😀 tak sa teším

ani3012
21. sep 2011

@ribana2 tak to je super 🙂 sa to možno(dúfam že nie)stretneme 😉

ribana2
21. sep 2011

@ani3012 no to sa tak blbo píše, že dúfam že sa stretneme, ale zasa sa stretnúť u lekára je blbé :D

mateson
23. sep 2011

@ani3012 velmi pekný článok 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre