Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

limoncino
28. sep 2011

@ani3012 ale tie základné črty ostávajú, to nezmení ani puberta... ja som bola vždy kľudné dieťa, v puberte som spravila zopár blbostí, ako chodenie poza školu apod. ale vždy som boal taká tichšia, to blicovanie bolo skôr dané nesprávnou "kamarátkou", aj tam zohrala rolu moja povaha, príliš utiahnutá, aby som povedala nie, nejdem.. to až neskôr som ju poslala do teplých krajín.. Čiže si nemyslím, že živé dieťa bude v puberte vzorné, skôr opačne ,to tiché bude chcieť dokázať, že nie je taká "ringla" a bude robiť hlúposti, ale ako dospeje zistí, že byť sám sebou je to pravé a hra na niekoho, kto nie je, ho unaví...

ani3012
28. sep 2011

@limoncino práve že neurologička povedala (treba povedať,že Paťko je ADHD) ,že uvidím,aký bude skvelý,že musíme len vydržať ZŠ ..... Ono by som povedala,že tie dobré deti-im sa človek nemusí tak venovať ako tým živým a tak dobré deti sa nechajú skôr zlákať na zlé chodníčky ako napr Paťko,ktorého budem musieť sledovať až až....do mojej smrti 😀 😉
ja som bola tiež z tých dobrých detí a preto som sa prejavila v puberte na strednej,bola drzá aj keď som nejako nechcela (ale potom cez prestávku som bola medzi spolužiakmi IN )
chápeš čo chcem povedať,že ?

agentkak
28. sep 2011

@ani3012 mozno je to preto že ja som v škole nepatrila k tým naj naj bola som taky priemer a aj ked som velmi chcela byt tak sa mi to nedarilo...zas akoze neberiem to tragicky len chcem aby sa od začiatk učila že to jo je dolezite dobre prospievat lebo mam pocit ze si este neuvedomuje o čom škola je...
a aninehovorim že musi vzorovo písať ked ja škrabem ako kocur ale to ty ze som lavacka len prosto ma trošku prekvapil jej lenivy pristup k tomu a hlavne nezodpovedny

@limoncino ano prave to je to o čo sa aj snazim o tu samostatnost a zodpovednost...len je to velmi tazke ked ja ju učim jedno a jej biol. otec druhe....navyse mame teraz take obdobie ze neviem komu sa skorej venovat mala škola, maly začal behat a preskumavat teren a ja končim tiež vyšku posledny rok takze asi by som sa potrebovala naklonovat 😀 😀 😀

ani3012
28. sep 2011

@agentkak ona je prváčka(je po prázdninách a bezstarostných dňoch) treba čas na to,aby sa do toho dostala 🙂

limoncino
28. sep 2011

@ani3012 rozumiem, čo tým myslíš, to isté ako ja..
Jednoducho to živé dieťa už nemá potrebu sa prejavovať v puberte, má dozor rodičov, učiteľov, kým to nenápadné dieťa chce vyskočiť z ulity

ani3012
28. sep 2011

@limoncino si ťa zamestnám ako môjho tlmočníka 😀 ja ti poviem v 10 riadkoch čo a ako a ty to oznámiš krátko,rýchlo a výstižne jednou vetou 😀 😀 😀

kattom
7. okt 2011

ahojte, chcem sa spytat, ci nahodou niekto neviete, ci uz ordinuje logopedicka doktorka Galova? uz je dlhsie péen, a nedarí sa mi ju zastihnúť

ani3012
7. okt 2011

@kattom zomrela...minulý týždeň mala pohreb

kattom
7. okt 2011

ani3012 - dakujem.. znama mi nieco spominala, len si nebola ista, ci je to ta ista osoba. tak preto som pisala. mi bola blbe volat jej na mobil

renatad
12. okt 2011

jáj nahoďme lepšiu tému : IDÚ VIANOCEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEe 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ani3012
12. okt 2011

@renatad akože lepšia téma ? Vianoce ? 🙄 😀 😉

limoncino
12. okt 2011

Logopedička, ktorá bola za Billou zomrela??? Aj ja som k nej chodila so synom..

a ešte zomrela aj kožná Poliačiková...

myzma
12. okt 2011

ahojte, zienky,

vopred dufam, ze moj prispevok nezmazu, lebo je to suuuuuuuuuuuuurne...

hladame narychlo podnajom v MA na cca 2mesiace od 01.01.2011 za rozumnu sumu pre mladu rodinku, fakt len docasne, kym prerobime domcek do obyvatelneho stavu...

ak by ste o niecom vedeli, ci sami ponukali, prosim napiste mi do IP

vopred velmi pekne dakujem za kazdu cennu info

J

scandya
15. okt 2011

Baby nedari sa mi najst pracu. Rozhodla som sa ze, by som sa postarala o dalsie dieta max 2 deticky u nas doma. Ak by mala niektora zaujem z Vas tak ma kontaktujte do IP. Byvam v Kostolisti v novom velkom dome, mam 2,5rocnu krasnu dcerku, byva s nami aj mamka , ktrora nam vari domacu zdravu stravu.

ani3012
16. okt 2011

@myzma opýtam sa mojej sestry,oni zase niečo plánujú a tak ....

ani3012
16. okt 2011

@scandya som ti našla jednu postieľku pre malú 😉 😀

ani3012
16. okt 2011

@limoncino aj ja som chodila s Paťkom k nej (logopedičke) ,ale nebola som spokojná.....
Poliačiková bola sestrina susedka,takže aj o nej viem....

scandya
17. okt 2011

@ani3012 cha cha dakujem za napad,

ani3012
17. okt 2011

@scandya ja rada 😀 😉
ešte som našla na nete šmykľavku "pro zlobivé deti"...chceš vidieť ?

scandya
17. okt 2011

@ani3012 no skus :D

ani3012
17. okt 2011
scandya
17. okt 2011

@ani3012 cha cha to je este lepsie

mimuska2
19. okt 2011

Ahojte ja tehu z ma.

miselar
26. okt 2011

ahojte babi prosim vas neviete mi povedat ako ordinuje imunoalergologicka v malackach Mudr Jana Dobrovodska?neviem nikde najst ordinacne hodiny prosim dajte mi vediet ak viete
dakujem

limoncino
27. okt 2011

@agentkak boli ste na lampiónovm sprievode??

agentkak
27. okt 2011

@limoncino ahooj neboli sme lebo sme mali nahlasenú návštevu 🙂 a vy ???

@miselar my tam chodievame ale tie hodiny si nepamatam... 😅 ma to tam u nej na tych sklenných dverach ale asi nie ste priamo z ma vsak ?

limoncino
27. okt 2011

my sme boli, aj deti tam strašili v škole na chodbe. 😀 😀

sasrnka
28. okt 2011

@miselar Skus si zavolat http://www.azet.sk/firma/87891/mudr-jana-dobrov...
@myzma , tak ako? Zohnali ste nieco? A gratulko k domceku. Inak, my prerabame a je to na dlhoooo. Tak dufam, ze vam sa postasti rychlo prerobit.

miselar
28. okt 2011

@agentkak no ja uz som u nej bola v pondelok je od 12:00 do 15:00 a inak cely t yzden je tam od rano bud do 12tej a utorky stvrtky tusim do 13tej

agentkak
28. okt 2011

@limoncino ííha no ninka aj chcela ísť asi by to pre nu bolo celkom zábavne ale teda nedalo tak hadam nabuduce 🙂 😉 a nelakali ste sa v noci ? 😀 😀 😀

@miselar no tušim tak nejak to má... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre