• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

4. augusta 2016 
@ani3012 inak bola som svedkom lubostnej situácie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: asi si vieš domyslieť že ? :sunglasses:
28. okt 2011 o 20:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@agentkak no teda ! v pondelok idem k nim,tak sa popýtam Filipka :grinning:
29. okt 2011 o 14:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@agentkak Ale nie, nči to nebolo...
31. okt 2011 o 11:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mamičky z Malaciek...nepoznate v Malackach nejaku starsiu pani na nocne opatrovanie babatka? :slight_smile: dakujem
3. nov 2011 o 09:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte chcem sa opytat ci nepoznate niakeho dobreho lacneho zubara v malackach co dobre trha a vrta zuby a ak by oseroval aj ozonom bolo by to super dakujem vam za info
3. nov 2011 o 16:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mamičky z Malaciek...nepoznate v Malackach nejaku starsiu pani na nocne opatrovanie babatka? dakujem
3. nov 2011 o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte mamulky..poradte nejaku lacnu dobru kozmeticku v Malackach,lebo po porode mam tvar ako keby mi ju kombajn presiel :slight_smile: Mam strasne supiny na tvari a aj obocie by som si mala dat doporiadku lebo vypada hrozne..dakujem za rady ak nejake budu :slight_smile:
4. nov 2011 o 09:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@anniicka ahoj, no mne obocie najlepsie spravi Vierka Cadova, ja ju v tomto mozem odporucit. ma salon pod hotelom.
4. nov 2011 o 12:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gumimaci dakujem :slight_smile: a kolko stoji to obocie?asi sa tam len objednava,ze?
4. nov 2011 o 12:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@anniicka neviem presne, lebo chodim na "kompletku" ... ale s farbenim mozno 3,50-4 € no treba sa objednat aj ked len na obocko. mava dost roboty.
4. nov 2011 o 13:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@anniicka nasla som jej web, ci je ale cennik aktualny netusim... http://www.kozmetikaviva.sk/cennik-sluzieb.
Ja sa k nej chystram na lymfodrenaz, naposledy ked som tam bola hovorila ze si robi na to certifikat :slight_smile:
4. nov 2011 o 13:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gumimaci som si myslela ze objednava..a kolko ta vyjde kompletka?a co presne zahrna?ja som totizto nikdy nebola u kozmeticky :frowning2: tak je to aj na mne vidiet :frowning2: kukala som ten cennik a celkom ujdu tie ceny..hm ta lymfodrenaz to musi byt parada.chcela by som :slight_smile:
4. nov 2011 o 13:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@anniicka zalezi ked len cistenie a obocie tak cca 20€ ked este nejaku masku, alebo masaz tvare tak okolo 30€ ale to je tazko takto pisat. Najlepsie je ked sa priamo jej spytas :slight_smile:
6. nov 2011 o 08:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte pripajam sa ja tehu z ma.
7. nov 2011 o 15:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, neviete náhodou t.č. na dokt. Gajdárovú - na nete som našla 034/7725028 a mobil 0911253971 - sú platné tie čísla?
7. nov 2011 o 20:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ribana2 ahoj, ja mam iba to na pevnu linku a to mas spravne.
8. nov 2011 o 06:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gumimaci ďakujem, tak v porodnici uvediem len pevnú linku :grinning:
8. nov 2011 o 09:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ribana2 ja som v porodnici nemala jej vizitku ale sestrucky jej meno poznali a doplnili si. Na kramaroch rodi vela malacaniek. :slight_smile:
8. nov 2011 o 10:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte ja som tiež z Malaciek, ide niektorá rodiť na Antolskú??
8. nov 2011 o 14:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gumimaci diky ..uvidim mozno sa jej ozvem :slight_smile:
8. nov 2011 o 15:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@gumimaci ja tiež nemám vizitku, len som si napísala na papier meno, adresu a t.č. veď to bude asi stačiť ..aj tak neviem kde odrodím v decembri :unamused:
8. nov 2011 o 18:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,neviete mi poradit ktora detska lekarka je dobra?neviem kam prihlasim malu.
8. nov 2011 o 21:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ribana2 no nezavidim tu situaciu v zdravotnictve teraz :confounded: Kam by si chcela do porodnice?
8. nov 2011 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby :slight_smile: chcem vam oznamit ze ak by ste mali zaujem prist si nakupit alebo predavat tu u nas v Zavode sa usporiaduva burza detskeho, tehotenskeho oblecenia a hraciek bude 26.11.2011 v sobotu. Blizsie info mozem poskytnut.
8. nov 2011 o 22:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gumimaci chcela som na Kramáre, ale ak nestiahnu výpovede tak som počula že sa tam má porodnícke oddelenie zrušiť tak neviem kam ma nakoniec pošlu :angry: ale stále dúfam, že všetci strašia a bude to OK :grinning:
9. nov 2011 o 09:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, mam na predaj cestovnu postielku, dve polohy matraca, sietka, uplne lahko a jednoducho sa sklada do tasky a prenasa, pre novorodenca do 3 rokov + pribalim este dalsi matrac k tomu.. najlepsie osobny odber v MA.. viac info tu: http://www.modrykonik.sk/bazar/detske-postielky/253w/cestovna-postielka-baby-dream-2polohy-matraca/
13. nov 2011 o 12:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby..mám takú otázku...idem rodiť na kramáre a neviem či už si tam mam zavolať a objednať sa alebo počkať na výsledky krvy a nejakého výteru čo mi dnes robil dok. Fruš
Myslíte, že ma už pošle do nemocky a mám sa tam už pre istotu objednať alebo stačí až o týžden keď budú výsledky?
16. nov 2011 o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ribana2 ahoj to by ti mal frus povedat nie?mne tiez brali krv a vyter ale ja v 33tt,ci natom nezalezi?
16. nov 2011 o 20:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja mám teraz podla neho nejako 35+3 tak počkám teda do výsledkov..len niektorý ludia ma strašia, že či sa tam dovolám a podobne...inak ďakujem :grinning:
16. nov 2011 o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ribana2 bola si uz na tom velkom ult?
16. nov 2011 o 20:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok