• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

4. augusta 2016 
@ani3012 inak bola som svedkom lubostnej situácie emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon asi si vieš domyslieť že ? emoticon
28. okt 2011 o 20:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@agentkak no teda ! v pondelok idem k nim,tak sa popýtam Filipka emoticon
29. okt 2011 o 14:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@agentkak Ale nie, nči to nebolo...
31. okt 2011 o 11:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mamičky z Malaciek...nepoznate v Malackach nejaku starsiu pani na nocne opatrovanie babatka? emoticon dakujem
3. nov 2011 o 09:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte chcem sa opytat ci nepoznate niakeho dobreho lacneho zubara v malackach co dobre trha a vrta zuby a ak by oseroval aj ozonom bolo by to super dakujem vam za info
3. nov 2011 o 16:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mamičky z Malaciek...nepoznate v Malackach nejaku starsiu pani na nocne opatrovanie babatka? dakujem
3. nov 2011 o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte mamulky..poradte nejaku lacnu dobru kozmeticku v Malackach,lebo po porode mam tvar ako keby mi ju kombajn presiel emoticon Mam strasne supiny na tvari a aj obocie by som si mala dat doporiadku lebo vypada hrozne..dakujem za rady ak nejake budu emoticon
4. nov 2011 o 09:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@anniicka ahoj, no mne obocie najlepsie spravi Vierka Cadova, ja ju v tomto mozem odporucit. ma salon pod hotelom.
4. nov 2011 o 12:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gumimaci dakujem emoticon a kolko stoji to obocie?asi sa tam len objednava,ze?
4. nov 2011 o 12:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@anniicka neviem presne, lebo chodim na "kompletku" ... ale s farbenim mozno 3,50-4 € no treba sa objednat aj ked len na obocko. mava dost roboty.
4. nov 2011 o 13:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@anniicka nasla som jej web, ci je ale cennik aktualny netusim... http://www.kozmetikaviva.sk/cennik-sluzieb.
Ja sa k nej chystram na lymfodrenaz, naposledy ked som tam bola hovorila ze si robi na to certifikat emoticon
4. nov 2011 o 13:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gumimaci som si myslela ze objednava..a kolko ta vyjde kompletka?a co presne zahrna?ja som totizto nikdy nebola u kozmeticky emoticon tak je to aj na mne vidiet emoticon kukala som ten cennik a celkom ujdu tie ceny..hm ta lymfodrenaz to musi byt parada.chcela by som emoticon
4. nov 2011 o 13:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@anniicka zalezi ked len cistenie a obocie tak cca 20€ ked este nejaku masku, alebo masaz tvare tak okolo 30€ ale to je tazko takto pisat. Najlepsie je ked sa priamo jej spytas emoticon
6. nov 2011 o 08:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte pripajam sa ja tehu z ma.
7. nov 2011 o 15:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, neviete náhodou t.č. na dokt. Gajdárovú - na nete som našla 034/7725028 a mobil 0911253971 - sú platné tie čísla?
7. nov 2011 o 20:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ribana2 ahoj, ja mam iba to na pevnu linku a to mas spravne.
8. nov 2011 o 06:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gumimaci ďakujem, tak v porodnici uvediem len pevnú linku emoticon
8. nov 2011 o 09:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ribana2 ja som v porodnici nemala jej vizitku ale sestrucky jej meno poznali a doplnili si. Na kramaroch rodi vela malacaniek. emoticon
8. nov 2011 o 10:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte ja som tiež z Malaciek, ide niektorá rodiť na Antolskú??
8. nov 2011 o 14:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gumimaci diky ..uvidim mozno sa jej ozvem emoticon
8. nov 2011 o 15:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@gumimaci ja tiež nemám vizitku, len som si napísala na papier meno, adresu a t.č. veď to bude asi stačiť ..aj tak neviem kde odrodím v decembri emoticon
8. nov 2011 o 18:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,neviete mi poradit ktora detska lekarka je dobra?neviem kam prihlasim malu.
8. nov 2011 o 21:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ribana2 no nezavidim tu situaciu v zdravotnictve teraz emoticon Kam by si chcela do porodnice?
8. nov 2011 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby emoticon chcem vam oznamit ze ak by ste mali zaujem prist si nakupit alebo predavat tu u nas v Zavode sa usporiaduva burza detskeho, tehotenskeho oblecenia a hraciek bude 26.11.2011 v sobotu. Blizsie info mozem poskytnut.
8. nov 2011 o 22:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gumimaci chcela som na Kramáre, ale ak nestiahnu výpovede tak som počula že sa tam má porodnícke oddelenie zrušiť tak neviem kam ma nakoniec pošlu emoticon ale stále dúfam, že všetci strašia a bude to OK emoticon
9. nov 2011 o 09:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, mam na predaj cestovnu postielku, dve polohy matraca, sietka, uplne lahko a jednoducho sa sklada do tasky a prenasa, pre novorodenca do 3 rokov + pribalim este dalsi matrac k tomu.. najlepsie osobny odber v MA.. viac info tu: http://www.modrykonik.sk/bazar/detske-postielky/253w/cestovna-postielka-baby-dream-2polohy-matraca/
13. nov 2011 o 12:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby..mám takú otázku...idem rodiť na kramáre a neviem či už si tam mam zavolať a objednať sa alebo počkať na výsledky krvy a nejakého výteru čo mi dnes robil dok. Fruš
Myslíte, že ma už pošle do nemocky a mám sa tam už pre istotu objednať alebo stačí až o týžden keď budú výsledky?
16. nov 2011 o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ribana2 ahoj to by ti mal frus povedat nie?mne tiez brali krv a vyter ale ja v 33tt,ci natom nezalezi?
16. nov 2011 o 20:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja mám teraz podla neho nejako 35+3 tak počkám teda do výsledkov..len niektorý ludia ma strašia, že či sa tam dovolám a podobne...inak ďakujem emoticon
16. nov 2011 o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ribana2 bola si uz na tom velkom ult?
16. nov 2011 o 20:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš