Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

kattom
16. jan 2008

monkula - to je mi ľúto.. 😢
my sme mali taký smutný rok ten minulý. ak by sa nám nenarodil jakub, tak asi ten najsmutnejší, čo som zatiaľ zažila.. 😒

maca28
17. jan 2008

ahojte,najde sa tu mamina z RO?? na kocikovanie,kavickovanie a babske reci,ked su ti nasi chlapi zrovna v praci?

monkula
18. jan 2008

Ahojte, ako sa máte, kde sa všwtky flákate? 😀 😀 😀

Luculka, zase sme sa stretli, na prechode pri ten novej budove, mala si sáčok s Fornettami v ruke... My sme isšli celá rodinka Tebe oproti... Aj si sa na mňa pozrela, len si ma nespoznala...,

telinka
18. jan 2008

Monkula,ten dom ozaj musi byt prehnane drahy , lebo je uz vela rokov prazdny asi ho nemozu predat.
A uz ste si uz nejaky vybrali? Zhananie vhodneho a cenovo dostupneho domu to teda musi byt adrenalinovy sport co? 😝 😝 😝

monkula
18. jan 2008

Tak to teda je, už mi z toho šibe... 😝 😝

Pre zaujímavosť, pýtajú zaň 2 a pol milióna, a to sa nám pani priznala, že doň nie je zavedená voda, je tam len voda zo studne, zo steny visia drôty, takže tak...
Ale má krásny pozemok 😵 😵

kattom
18. jan 2008

monkula - no to vyberanie to ti nezavidim. napr. nasi susedia chalupari v studienke ti hladali dom na vikendy asi cez rok. a to nemali ziadnu lokalitu danu - len to chceli do urcite vzdialenosti od blavy.
ja by som uz tiez isla byvat do domu, aj moj muz.. len tie financie. 😝 alebo keby aspon pozemok niekto daroval 😉 tak by sme sa nejako zmohli - ale najskor az po skonceni materskej kvoli uveru

vcera sme boli s malym v poradni a dostal tretikrat to ockovanie - hexavakcinu, takze troska teplotka nam vyskocila a je taky umrncany..

monkula
18. jan 2008

kati, aj Chiarka horšie znášala tú druhú hexu, teploty, mrčala...

my sme o úver žiadali teraz, je to vraj lepšie, pretože potom sa počíta aj s tým, že budeš mať príjem aj ty...

Aj my zvažujeme ,že asi upustíme od sna mať dom, pretože doň treba súkať peniaze takmer non-stop, vždy Ti dačo odíde... 😝 😝

kattom
18. jan 2008

monkula - lenze my nie sme manzelia /aj ked ho volam muz/ a ani neplanujeme. takze u nas uver kazdy zvlast by sme brali a spolu splacali. a chceli by sme aj dalsie dieta - takze s domom alebo so stavanim musime chvilu pockat(tiez som mala volakedy, ked som bola mala predstavu, ze moje deticky budu behat po travniku a ake super to bude byt na materskej a byvat v dome)
inak - to je divne - lebo ja som si myslela, ze pre banky je lepsie, ak su dvaja normalne zarabajuci - ved potom sa znizuje sanca, ze by ste neboli schopni riadne splatit splatku

ono okolo domu je aj viac roboty a udrzby - v byte ked byvas nestaras sa o kurenie a ci je dost teplej vody, odpratavanie snehu a pod. veci.. ale podla mna neni nad ten pocit, prist domov, uvarit si kavu alebo caj a posadit sa von na kusok zeleneho travnika.. (a to zo mna hovori petrzalske dieta - lebo v dome som v zivote nebyvala)

takze nejaky ten strateny stryko z Ameriky by sa mohol ozvat.. a 😉

monkula
18. jan 2008

no, veru mohol...

My sme sa brali 3.3.2006, takže tiež budeme manželia len dva roky, hoci tento rok v septembri oslávime 10 ročnicu...

Ja som v some vyrástla, ete k tomu na dedine a bolo to super 😵 😵 😵

kattom
19. jan 2008

monkula - chiarka bude mat uz rok za chvilu. davas jej robit alebo pecies nejaku speci tortu? len tak sa pytam, lebo uz sme troska rozoberali, co malemu kupime k narodkam - asi trojkolku. ale k tej torte - ja este malemu nedavam nic z lepkom - az po roku planujem, tak sa chcem spytat - ci budete mat normalnu tortu a aj z nej malej potom das papat?

monkula
19. jan 2008

kati, práve pred chvíľkou som jej urobila "tortu" kúpila som tri tie veľké pribináčiky, dva vanilkové, jeden čokoládový, dala som do misky potr. fóliu, vanil. Probináček, piškóty, kakaový, piškóty a vanilková... Prijryla som to fóliou, potlačial a dala som to do chladničky... zajtra ju vyberiem a obložím mandarínkami, pomarančom, nastrčím sviečku a myslím, si ,že radosť bude obrovská... Nám upečiem grófkin koláč a je to...

Kvôli babke dáku oslavu nerobím, naši budú aj tak v Brne na pohrebe, takže my len tak štyria...
Kúpili sme je v Dráčiku takú skladačku, rada všetko spája ,tak ju to hádam poteší, nedávno jej muž kúpil odrážadlo, takže darčekov má dosť...

neka
19. jan 2008

Ahojte, tak sa po case ozyvam aj ja 😀 , nakukam sem stale, ale akosi to tu spalo, alebo konik strajkoval. 🙂

Monkula prave som citala na digiscrapbooku, ze chodis do posilovne, je tu v Malackach nejaka dobra? Tiez by som obcas chcela zbehnut ponivocit sa, len neviem kde. 😀

S tym hladanim domu sme my mali velke stastie, v january sme nasli inzerat , koncom februara sme mali oduhlaseny 100 % uver a 8. maja 2006 sme uz boli nastahovany 😀

So serioznym hladanim domu alebo bytu sme zacali asi okolo septembra 2005. 🙂

monkula
19. jan 2008

Ahoj neka...
Ja chodím do Maliny, je tam taká menšia posilovňa, ja sa tam cítim super, cvičím s mužom... 😉 😉
počítaj si tu:
www.fitnesscentrummalina.estranky.sk

neka
19. jan 2008

Prosim ta a da sa tam chodit cvicit od rana? Nieje tam nahodou nejaky malicky kutik pre drobciv, zopar hraciek s ktorymi by sa trochu prebavili? 🙂

monkula
19. jan 2008

neka, Tomáš, majiteľ, plánuje prestavbu a má v plánoch aj nejaký ten detský kútik, zatiaľ tam kútik nie je...

Je otvorené tuším od deviatej, aj ja chodím ráno, to tam nikto nie je, Chiarka spí a jarko je v škôlke...
Alebo Chiarka putuje z rúk do rúk 😀 😀 😀

monkula
19. jan 2008

Neka, od desiatej, mi teraz menžel hovoril...

kattom
21. jan 2008

monkula - tak prajem vsetko najlepsie Chiarke k dnesnym narodeninam! aby pekne rastla, papala a spinkala, velmi sa nejedovala a posluchala 🙂

monkula
21. jan 2008

Kati, ďakujeme... 😵 😵 😵 😵

gio
21. jan 2008

ahojte !
monkula-pripajame sa ku gratulantom- vsetko najlepsie Chiarke k jednemu roku! nas tiez caka oslava v sobotu, viki ma 1 rok.

monkula
21. jan 2008

Ďakujeme, tak keby si sa tu neukázala, Viktorke všetko naj...

gio
21. jan 2008

Aj my dakujeme...
Jani- konecne ta vidim po dlhej dobe od skoly, aj ked len na fotke.Pekne fotky, bola si pekna nevesta, aj s mužíkom!

telinka
26. jan 2008

halo kocky kde ste???

co ste sa vsetky odstahovali 😉

monkula
26. jan 2008

tu som, ešte neodsťahovaná...

Teli, ako sa vlastne voláš? A kedy dáš foto do albumu, som zvedavá na Peťku 😵 😵 😵 😵

telinka
26. jan 2008

čau mon... 😉
volám sa marcela 🙂tak kukni už tam mám fotečky 😀

neka
29. jan 2008

Ahojte,tak vam sem na chviku skocim 😅
Telinka- Marcelka, mas krasne dievcatko a ten datum 😀 😵 😵 😵
Dnes som sa konecne asi po dvoch tyzdnoch dostala aj sem, cely ten cas mame rozburane WC, stavenisko az strach, ale majstri slubili, ze dnes to uz dokoncia.

Monkula, este som vo fitku nebola, ale snad sa mi tam raz podari nakuknut 🙂

kattom
29. jan 2008

ahojte - ja uz sem velmi nechodim - scrapujem a citam straaasne hrubu knizku - trilogiu Temne hmoty (1.cast sa vola Zlaty kompas - teraz to bezi v kinach - take fantasy harry poter a pan prstenov kombinacia

monkula - mohli by sme sa zasa niekedy stretnut? lebo od decembra uz ten cas volajako ubehol.inak videla si v nedelu na jojke nove byvanie? hladali dom na zahori a ten posledny v sekuloch bol iba za 2,1 mil. a dost velky pozemok a vyzeral dobre. aj cena podla mna dobra. ten ste uz boli pozerat? alebo ho uz predali mozno.
telinka - mala je krasna
neka - aj s tebou by som sa rada niekedy stretla a zoznamila - taky "scrapersky" kruzok 😀

monkula
29. jan 2008

Ahoj Kati, so stretkom súhlasím, taká predobedňajšia prechádzka by bola super, Jarko v škôlke, Chiara mi okolo jedenástej spinkáva, takže by hajala...
Jojku som pozerala, o tom dome viem ,len na internete bola len fotka dvora a to nám veľa nehovorilo...
Dnes nám kamoš ponúkal, že predáva 3 nizbový prerobený dom v Rohožníku za 2,1, ale je bez pozemku a to ma veľminteda neláka, ja si chcem aj čo-to zasadiť, papriku, paradajky, bylinky... a sedieť za letných večerov vonku a opíjať čaj, alebo strik 😵 😵 😵 😵 😵
Aj ja sa chcem privtírať do sc rap-krúžku, nech sa poučím...
Kati, skúšala som ten pokrčený papier, ale nešlo mi to, konkrétne ten výstup, som nenašla, máš PS 9?

neka
30. jan 2008

Kattom, velmi rada, 🙂 , Adamko by bol doobeda tiez v skolke a Evku by som nejako ukocirovala,aby moc nevyvadzala,ked by drobcekovia spinkali 🙂 , budem rada, ak by sa pridala aj Monkula, 🙂

Monkula,ja mam PS7 ,ale este nebol cas na vyskusanie pokrceneho p. 😔 . Obcas si nieco vytvorim aj ja, ale vacsinou elementiky, na papiere sa velmi nepustam, na to nemam dostatocne citenie. Cosi som skusala,ale islo to rovno do kosa 😀

monkula
30. jan 2008

ahoj Neka, aj ja skúšam niečo svoje, ja som rada originálna, ale to sú len také neprepracované rýchlovky ,pretože tá moja slečna je mimoriadne náročná, a jednou rukou sa tvoriť nedá 😀 😀 😀 😀

kattom
30. jan 2008

jeeej som rada, ze sa chcete stretnut - no nejako sa dohodneme teda - dufam, ze nam to neprekazi pocasie. monkula na teba mam mobil a neka tebe napisem IP. ja som tiez myslela, ze skor doobeda - lebo potom mate kazda doma vsetky deticky. inak moj maly tiez nebude asi spat - ale v kociku tolko vydrzi. zasa som nemyslela, ze hned nabehneme z notebookmi a dakde v parku na namesti.. 😀

monkula re PS -ja mam PS6 - minule som aj pozerala v inkubatore, ked som si kupovala prirucku, ze mali aj PS CS na cdcku, ale nechce sa mi preinstalovavat pocitac, tak som si nekupila - zatial mi staci to, co mam. ten vystup ti pozriem - mozno len moj zly preklad z anglictiny - napisem ti do IP
inak ja tiez nerada "splyvam", ked si pozriete moju galerku (na blogu alebo na scrapmanii), tak sa skoro vsetko snazim vyrabat sama - neni to na Jofiu, ale ja som so sebou spokojna zatial - lebo na samouka sa to celkom da (fuuu.. ale sa tu chvalim 😵 )
no este preklikam konika rychlo a idem vam poslat IP 🙂

no a samozrejme ostatne babenky z malaciek tiez rada stretnem - len myslim, ze kym mate male babatka a pocasie je este januarove, tak sa to neda presne dohodnut. to by sme mohli potom niekedy na jar (alebo ked sa otepli) urobit take vascie zoznamovacie stretko - dakde v parku alebo na nejakom ihrisku, nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre