Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

renatad
1. feb 2012

ahojte baby, včera som dostala nový PC, tak konečne fungujem i tu 😀 určite som vám chýbala 😀 😀 tak všetkým všetko dobré v tomto roku, hlavne nech zažijeme veľa zábavy s našími detičkami. Pre mňa je tento rok zlomový, Laurinku sme zapísali do školy a Riško ide do škôlky v septembri. Z toho vyplýva, že já mám asi nastúpiť do práce 😎 POMOOOOOC 😀 😀 gratulujem k novým prírastkom, som si to podctivo všetko tu prečítala 😉

ssonusa
2. feb 2012

ahojte maminky,,, viete mi poradit dobreho pediatra, ktory nema problem zobrat dalsich dvoch malych pacientov? so starsimi dcerami som chodila dr. Ondrovicovej, teraz by som chcela zmenu, ale kedze uz dlhsie zijem mimo SR a do Malaciek idem len na mesiac, tak nemam ani predstavu kde, aky novy lekar je alebo nie,,, kazda rada nad zlato....vdaka...

renatad
4. feb 2012

@ssonusa ahoj ja chodím s deťmi Gajdárovej, ale tá berie len tie, ktoré k nej patria alebo surodencov detí, ktorí k nej chodia. ale myslím, že je to v MA docela jedno, nakolko vždy sa nájde niekto kto nadáva na jednu a iní ju chvália.

orchidea0
6. feb 2012

Ahojte, prosim vas nikomu nerobili laparoskopiu v Malackej nemocnici???

lauricka
7. feb 2012

@orchidea0 ahoj, mne ano. Vobec sa neboj, boli vyborni. Aj cele oddelenie mozem len chvalit. Uz som tam lezala 2x.

renatad
8. feb 2012

ja som počula, že je v MA teraz docela dobrí team doktorov, čo sa týka operácii a odbornosti, no ale aj to, že za všetko sa platí, aj ked ideš ležať v nevyhnutnom prípade.

sasrnka
8. feb 2012

@orchidea0 kamaratke 2x a robila ju MUDr. Sadakova. Ak ti mozem poradit, neber "malackych" gynekologov. Oddelenie je fajn, ale poplatky otrasne. Ak budes vypisovat papiere, nedaj sa odradit a ziadaj si lacnejsiu izbu, aj keby co bolo 😉 Vsetky izby su rovnake a co som videla, krasne a ciste. Jo a chyba im tam najlepsia sestricka, moja mama 😉 😀 😀

orchidea0
8. feb 2012

@sasrnka Lenze kam inde mam ist? niesu dobry? To davaju na vyber izbu?ake su moznosti, neviete? kolko stoji obycajna?

renatad
9. feb 2012

@orchidea0 pozri si ich stránku, nie su tam ceny, vraj su zavratné za nadštandard, ale aspon tam máš napísané čo by si za to mala dostať 😎 http://www.nemocnicna.sk/pre-pacientov/

renatad
9. feb 2012

Maminy aby som nezabudla, chcela som vás pozvať na jarnú burzu detského a tehotenského oblečenia v materskom centre VANOK, možno ste už o tomto centre počuli / robíme aj v utorky cvičenie a prípravu na pôrod pre mamičky čakateľky/, Burza bude v piatok 24.2. od 15 do 18.oo hod a potom ešte v sobotu v čase 9.30 hod do 12.30 hod. ak máte záujem veci predať, pozrite si našu stránku, kde sú info aj podmienky alebo mi napíšte, rada poradím. poteším sa ak prídete a dobre nakupite 😉

mimuska2
10. feb 2012

Neviete mi poradit laktacnu poradkynu?dik

renatad
10. feb 2012

@mimuska2 poznám pošlem ti číslo do IP, ach jo keby tak mamičky tolko neodsudzovali to MC Vánok, naozaj s nami spolupracuje vela mudrych a dobrych ludi 🙂

renatad
10. feb 2012

@mimuska2 a v neposlednom rade, blahoželám k bábatku a prajem vela zdravia neváhaj a zavolaj Janke, ju to úžasný človek a určite ti poradí

mimuska2
11. feb 2012

@renatad dakujeme🙂

tetkabetka
13. feb 2012

@renatad Ako môže niekomu vadiť materské centrum? 😕

renatad
13. feb 2012

@tetkabetka ludia sú rozni 😒

lucieelle
14. feb 2012

Reni, tiez by ma zaujimalo, kto ma co proti Vanku? .. 😕
My uz " k vam" chvilu chodime a straaasne sa drobcovi aj mamine paci 😀
Drobec sa vyhra, socializuje, UNAVI 😉 doma sa dobre vyspinka aj napapa..mamina si pokeca, da si kafco, pride
na nove kontakty, rady, kamosky .. MY SME SPOKOJNI 😀 😎

sportpark
14. feb 2012

mimuska viem o laktacnej poradkyni z ruzinovskej nemocnice ak by si mala zaujem.

emka1
15. feb 2012

ahojte mamicky, tiez hladam dobreho pediatra v MA ... v nemocnici vraj ordinuje Dr.Janka Valentova, nemate na nu nejake referencie ? dakujem 🙂

tetkabetka
15. feb 2012

@emka1 Ona ešte ordinuje? 😕 Ja som k nej chodila ako dieťa. A teraz má už 69-70 rokov. Teda nevyzerá, videla som ju nedávno, ale takýto vek už má. Ja chodím s deťmi Gajdárovej, ale je fakt, že už druhú nám zobrala len preto, lebo tam chodíme s prvou. Vedľa nej je ešte potom Gajdová. Na juhu Sláviková, či ako sa volá, pri Fabiánovi Maršálková a ešte Ondrovičová tuším vedľa súdu. Viac detských v Ma nepoznám. Ale možno sú, viem, ja? A ako to tu už niekto písal, vždy sa nájde niekto, kto je nespokojný s jednou, pritom druhí ju vychvaľujú a naopak. Všetko sú to staršie dámy, takže skúseností majú dosť.

emka1
15. feb 2012

@tetkabetka ... dakujem Betka, no budem musiet obvolat tieto starsie damy, ktora by nam zobrala k sebe, zatial mam 1 dcerku, ale v lete k nej pribudne dalsia, tak dufam, ze niektora pani doktorka sa nezlakne ked k nej pridem s bruskom 🙂. O Dr. Valentovej som sa dozvedela len z internetu, ze ordinuje v nemocnici, tak neviem, no musim nieco vymysliet kym sme zdravi, lebo ked uz pridu choroby, bude neskoro.

renatad
15. feb 2012

@emka1 pani doktorka Valentova bola super detska lekarka chodila som k nej 20 rokov, ale teraz ma uz hoooodne rokov, nemyslim si, ze by to bol dobry krok, kamaratka k nej chodi a ziadna slava 😒

renatad
15. feb 2012

@lucieelle jáj toto je super, dobre sa číta, ale ved baby poznáte to závisť plodí nenávisť alebo tak nejak a klepy jedna babka povedala funguju v MA dosť, najhoršie je tak, že ich šíria i maminy, ktoré v centre nikdy neboli, ja tam som už 5 rokov a je to nenormálne super 😀 😀 😀 😀 😀 proste už je to diagnoza 😵

tetkabetka
15. feb 2012

@renatad Ja si fakt neviem predstaviť, čo už také zlé sa môže o materskom centre šíriť. 😕 Uveď nejaký príklad, nech vidíme, akú fantáziu ľudia dokážu mať. 😉
Ja som na mc vánok nenašla žiadnu závadu ani pred 8.rokmi ani teraz. 😀

ribana2
16. feb 2012

@renatad ja som tam chodila na cvičenia pre tehotné a bolo to v pohode 😀

renatad
16. feb 2012

😀 😀 😀 😀 😀 osobne 😀 😀 😀 😀 inak je to to najlepšie čo ma na materskej stretlo a dufam, že vás uvidím na burze i ked pri tej pokladni si ani niekedy nevšimnem kto ide okolo 😒

wera.g
16. feb 2012

@renatad prosím vás, vánok je v MA? To je tam oproti čajovne? Ak hej tak som tam chodila na brušné tance pár rokov dozadu. Čítam samé chvály na to centrum, no rada by som niekedy išla pozrieť 🙂 Škoda že som o tej príprave na pôrod nevedela skôr, nemusela som do BA chodiť 2x týždenne... 🙂

lucieelle
16. feb 2012

@emka1 My chodime na juhu k doktorke Eve Slavikovej. sama som k nej ako dieta chodila,a som spokojna aj teraz

emka1
16. feb 2012

@lucieelle ... dakujem, pocula som aj o Dr.Slavikovej, skusim obvolat aj ju, ak by som nepochodila u tych doktoriek, ktore mam blizsie.

mimuska2
19. feb 2012

@emka1 to je podla mna aj inych dr najhorsia dr vmalackach mam s nou len velmi zle skusenosti

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre