• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

4. augusta 2016 
@renatad nehnevam nehnevam, len Sara je uz na Vanok velka, preferuje skor starsie deticky a Sami zasa velmi maly...a teraz je tak krasne, ze sme skor vonku To vies, my mame zahradu :grinning: Ale neboj, zacne prsat a hned tam budeme s malym nasackovani :dizzy_face:
@limoncino nooo, a vy mate susedu pani Janku? :wink: :dizzy_face: :sunglasses: A neboj, aj v rodinnom domceku budes mat susedovcov. A ked takych, ako mame my, tak o "zabavu" bude mat na dlho vystarane.
30. apr 2012 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, mam na predaj postielku, tak davam aj sem. byvam priamo v MA. keby sa niekto nasiel, uvitam osobny odber, pripadne sa viem dohodnut aj na odvoze.. viac info tu: http://www.modrykonik.sk/bazar/detske-postielky/t5x6/drevena-postielka-so-suflikom/
30. apr 2012 o 21:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sasrnka aj my už máme velku zahradu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to sa tam možno už nestretneme v auguste končí moja vankarská etapa života :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
30. apr 2012 o 22:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@renatad jejda, to vazne ma Risko uz tolko? :fearful: Som teraz pozrela na tvoju vizitku Tak to by sme vas mali este stihnut teda do letnych prazdnin :wink:
30. apr 2012 o 22:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no uvidíme v lete býva vánok zatvorený :grinning: :grinning: ale ved sa určite ešte stretneme
30. apr 2012 o 22:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sasrnka akú pani Janku? :confused: :confused: :confused: :confused:

ilúzie si nerobím, všade sú spory, ale už mi nebude nikto rozkazovať, kedy mám čo upratať.. :angry: :angry:
2. máj 2012 o 07:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@renatad my sme včera sedeli pod stromom tam, kde bol Vánok, deti tam maľovali, že?? Aj som pozerala, či tam nie si aktívna, ale nevidela som Ťa :sweat_smile:
2. máj 2012 o 14:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@limoncino ja som tam bola od 13 tej, a kedže neviem kto si ty tak neviem či som vás videla :wink: :wink: ano deti si u nás mohli vymalovať obrázok, zobrať balonik, pošmýkať sa na šmyklavkách alebo pohojdať na tulenovi :grinning:
2. máj 2012 o 20:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@renatad ja Ťa poznám, ale nevidela som Ťa tam.. Tú šmykľavku som videla, ale na to mám už fakt veľké deti :grinning: :grinning: :grinning: Malého najviac zaujalo sekanie mečom :grinning: :grinning:
2. máj 2012 o 20:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@limoncino možno aj ja teba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale z tejto foto čo tu máš to dievčatko tak neviem
2. máj 2012 o 20:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@renatad ja som vybehla len doobeda na dve hodiny sama, dvojičky maju kiahne, takže sme ta nemohli prisť pozrieť :confounded:
2. máj 2012 o 20:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@renatad v skutočnosti nemám také dlhé vlasy ako na fotke a mám trochu väčšie oči :grinning:
2. máj 2012 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@limoncino :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
@hviezda22 popravde bola som tam cca 2 hodky , mala som čas taký ked deti spinkali, ale vela ich tam i napriek tomu slnku bolo
2. máj 2012 o 20:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@limoncino noo, pani Janka z Panelaku :wink: Velmi nesledujem, ale tuto postavicku pozna asi kazdy, kto to aspon obcas videl.
@renatad my sme isli az neskorsie a to sme sa dostali len kusocek, lebo maly bol nervozny zo vsetkeho, takze uspech bolo kupit mu klbucik, Sare balon jednorozca a utekali sme domov. A jasne, ze balon nam doma na zahrade uletel :rolling_eyes:
2. máj 2012 o 21:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sasrnka tolko penazí čo uletelo do neba nenormálneeeee, my sme absolvovali s babkou koníky, pukance, kukuricu, hranolky ...... bolo fajne :grinning:
2. máj 2012 o 21:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sasrnka aha, jasné, sakra, ja tu celý deň rozmýšľam ,ako sa volá tá moja suseda menom (poznám len priezvisko) a odkiaľ ju asi poznáš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. máj 2012 o 22:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@renatad ty, aku chut si mi urobila na tu varenu kukuricu :grinning:
@limoncino :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To som netusila, ze ta tak potrapim :wink: :slight_smile:
2. máj 2012 o 22:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sasrnka neviem aka bola, Laura ju zjedla celu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. máj 2012 o 22:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@emilly ahoj, ides na mílu? ...možme sa tam stretnuť a zoznámiť :D
10. máj 2012 o 11:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ribana2 Ahoj a kde a kedy sa kona? V parku? Som to akosi ani nepostrehla, skusim pohladat v novinach :slight_smile:
10. máj 2012 o 16:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tetkabetka dakujem za informovanie :grinning:
@emilly ak budeš mať ešte dáke otázky tak daj vedieť :wink:
11. máj 2012 o 10:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak baby dufam, že nie ste z cukru a zajtra zoberiete dáždniky a pršiplášte a obujete gumáky o 15 tej sa stretneme v zámku pri štadione teším sa na vás MILA PRE MAMU 2012 :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
11. máj 2012 o 23:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@renatad Ná pekne, že 371 registrovaných účastníkov napriek takému počasiu, nie? :wink: Ja mám tento rok absenciu. :unamused: Nevedela som, do akého skafandra ju obliecť, keby mi začala skákať lomeňáky z kočíka do toho blata :grinning:
12. máj 2012 o 19:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@emilly bola si na míle? som nevidela taký kočík :unamused:
12. máj 2012 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ribana2 Ahoj prepac neboli sme nakoniec, lebo prisla prababka tak sme museli preorganizovat cely program :slight_smile: tak nam to hadam vyjde niekedy inokedy :slight_smile:
12. máj 2012 o 21:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tetkabetka bolo to super, vela pomohli ochotní rodičia detí, čo vystupovali, nešli domov ale prešli si mílu :slight_smile: :slight_smile:
13. máj 2012 o 08:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@renatad skoda toho pocasia :unamused: Som sa tesila a nakoniec sme boli doma. Keby len so Sarou, tak to by sme si uzili aj v dazdi, ale so Samim by to bol des. Tak sme s detmi tvorili doma. Ze mamina si vyraba s detmi darcek :grinning: Foto pridam neskor. Sme otlacali ruky a nohy, no sranda s prckom. A nez som utierala krpala, tak sa Sara ponatierala az po clenky na zlto :grinning: :grinning: Jasne, ze este pochodila, kde sa dalo :sunglasses:
13. máj 2012 o 10:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@sasrnka tak to ste mali tiež peknú zábavku :grinning: :grinning: :grinning: no to počasie mnohých odradilo, ked pozerám foto napr z Košíc ako tam su v tieločkách a šlapkách na nohách tak celkom závidím, ja som losovala tombolu a prsty zmrznuté na cencul ani sa nedalo :grinning: :grinning:
13. máj 2012 o 12:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš