Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

ani3012
13. máj 2012

@renatad ja som podcenila predpoveď,takže tiež "vymrznutá"ale inak pekné strávené popoludnie,stretla som dosť známych,takže mne sa páčilo...a vystúpenie detičiek nemalo chybu 😉

renatad
14. máj 2012

@ani3012 😎 😎 😎 😎 😎 😎

emka1
16. máj 2012

ahojte maminky, malacanky ... naposledy som hladala u vas radu ohladom pediatricky, tu som uz vyriesila, dakujem 🙂. Teraz si k vam idem po dalsie odporucanie - mam par tyzdnov pred porodom, zaciatkom juna (este pred terminom) by som chcela rychlo zbehnut ku kadernicke, lebo po porode sa k nej uz urcite tak skoro nedostanem. Mate nejaku dobru kadernicku, ktoru by ste mi odporucili priamo v MA ? Nepotrebujem nic vynimocne, len skratit a upravit strih - ziadne meliry ani predlzovanie vlasov teraz neriesim, hlavne nech mam na daslich par tyzdnov "kratsiu hlavu" 😀 ... vdaka vopred.

renatad
16. máj 2012

@emka1 ja chodim k Renate do AFK / sklenená budova v meste/ na poschodie, ona je ta pri okne, len sa k nej treba objednať, lebo máva toho dosť, ale ak možeš doobeda tak to máš šancu na skorší termín 🙂 ale ak ti je to jedno su tam asi 2 kaderníčky a občas ked sa tam doobeda zastavíš a povieš, že chceš len ostrihať tak ťa zoberie jedna z nich hned 😉

emka1
16. máj 2012

@renatad .... dakujem, uz som na nu dostala aj kontakt od jednej mamicky cez IP, tak jej skusim zavolat, pre mna su doobedia idealne, snad ma zoberie .. 😉

limoncino
18. máj 2012

@emka1 ja Ti môžem odporučiť jednu veľmi šikovnú, ktorá poradí, nie je predražená a používa kvalitné vlasové prípravky. Povedala som, že už mi na vlasy nikto iný nepoloží nožnice 😀 😀
@renatad Renatu poznám, naše deti chodia do toho istého futbalového oddielu, ale nestrihala ma 😉

renatad
19. máj 2012

@limoncino mna striháva, je to jediná holička čo mi neurobí na hlave helmu a zapamatala si, že neznáčam vlasy na ušiach 😀 😀 😀

limoncino
20. máj 2012

@renatad 😀 😀 😀 ja som roky chodievala ku kaderníčke nad Slovenskou sporiteľňou (nebudem verejne menovať) zo začiatku super a potom, dám Ti melír? Postupku? Stále to isté a naposledy ma tak dodžubala, že som na jednej strane mala vlasy uťaté vyššie než na druhej a o dosť.. Melír mi tiež skazila, vyzerala aom ako z osady. Tak som sa chystala práve za Renátou hore do AFK a tam bola táto moja kamarátka o ktorej som vôbec netušila, že je kaderníčka, poznali sme sa z ihriska, Renáta tam nebola, tak sa na mňa pozrela a pomoc, kto Ťa ostrihal? a tá farba je tiež celá zle, no sadaj 😀 😀 😀 potom sa presťahovala teda inam, ale išla som za ňou aj ja, som spokojná, strihá mi aj deti, nemusím sa objednávať a čakať tri dni, aj ako človek mi sadla..
a vlasy na ušiach, to veľmi nemusím ani ja.... 😝

renatad
20. máj 2012

@limoncino asi viem o kom hovoríš, moja mama k nej chodila ak je to Dominika 😅 a teiž si ju chválila teraz chodí k renate a teiž je spokojná

limoncino
20. máj 2012

@renatad nie je to Dominika 😉

lensam
21. máj 2012

Ahojte maminky malacanky. Zacali sme so synom chodit na plavanie na Vampil do hotela Spark, ale maly tam vobec nespolupracuje a vacsinu casu sedime na schodikoch, alebo sa hra s nejakou jednou hrackou, ktora sa mu akurat paci. Uz tam chodime treti tyzden a on stale nic. Takze som sa rozhodla najst si nahradu za seba na posledny tyzden, kedze peniaze nam vratit nechcu. Tak ak by mal niekto s 2-3 r. dietatom zaujem vyskusat si to tam, budem rada. Mozno sa vam to zapaci a potom mozete pokracovat v dalsom kurze. Ponukam 2 hodiny buduci tyzden. Jedna v pondelok a druha v stredu o 11:15 za 35 eur. Cely kurz bol 4 tyzdne za 140 eur. Tak sa mi ozvite postou, ak by bol zaujem. Som Malacanka.

renatad
21. máj 2012

@limoncino tak neviem :D :D

agentkak
23. máj 2012

ahojte babule, chcem sa spytat ci neviete o niekom kto by potreboval varovat deturence 😉 dakujem

rossie85
25. máj 2012

ahojte mamičky ,viete mi poradiť kde kúpim tu v Ma sviečku na krst? dakujem 🙂

brumka
25. máj 2012

@rossie85 ahoj, mi sme kupovali pred 2 dnami a mali len u spuchlaka oproti maline

sasrnka
25. máj 2012

@rossie85 my sme kupovali v pohrebnej sluzbe. No divne, ale maju ich tam.

rossie85
25. máj 2012

@brumka dakujem už som ju tam aj kúpila 🙂

brumka
25. máj 2012

@rossie85 za malo, mi mse vsade behali, pohrebnictva boli zavrete a vo svadobkach nikde nemali

ribana2
27. máj 2012

@brumka mávajú aj v tom kvetinárstve vedla zeleného domu

lulinko
27. máj 2012

ahojky...aj ja som z okresu....som z Gajar....a som tu nováááá......ale som snažilka....:(....môžem ku Váám..?????

tetkabetka
29. máj 2012

@lulinko Vitaj. 😉

lulinko
29. máj 2012

@tetkabetka ďakujem za privítanie.... 🙂 🙂 🙂 .....

limoncino
3. jún 2012

@lulinko vitaj Gajaranka 😀 😀

lulinko
4. jún 2012

@limoncino jéééééj...ďakujem krásne za privítanie.... 🙂 🙂 🙂 🙂

tetkabetka
4. jún 2012

Baby, vedeli by ste mi poradiť? Chcem sa zbavovať vecí po malej, ale momentálne to nemám komu dávať. Nie je niekde nablízku nejaká organizácia, ktorej by sa to oblečenie dalo priebežne dávať? Prípadne aj nejaký bazár s detským oblečením? Momentálne sa mi teda nechce to ponúkať tuto cez internetový bazár. Škoda, že sa to hore v tom AFK zrušilo. ☹

lulinko
4. jún 2012

@tetkabetka ahojky..nový bazár je oproti vúb banke v Malackách....su tam aj detské veci.... 🙂 🙂 ..možno odkúpia,ale neviem na isto..treba sa spýtať...chcela som aspoň trošička poradiť 😀 😀 😀 😀

limoncino
5. jún 2012

@tetkabetka ak chceš darovať oblečenia ako nezištnú pomoc, na juhu je Betánia, sú tam osamelé matky s deťmi, tam budú určite radi. A ako bazár, neviem... V tom sekáči optori VUB pochybujem, oni si vozia veci zo zahraničia, alebo si daj inzerát do Malacka.

renatad
5. jún 2012

@tetkabetka ani v Betanii nechceli už veci, my sme robievali zbierku vecí aj pre detský domov v Malackách ale už ani tam nechceli, nikto nič nechce zadarmo, všetci maju sponzorov 😝

lenka0283
7. jún 2012

MAMICKY Z MALCIEK neviete prosim vas nieco o tej dielnicke montessori na zahorackej?nemate s nou niektora skussenosti ?dakujeem 🙂

limoncino
7. jún 2012

@renatad no pekne... človek chce pomôcť, a takto dopadne... 😠 😠 😠 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre