• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

4. augusta 2016 
@renatad ja som Ťa chcela osloviť, ale už si bola pomaly na prechode, tak čo budem zdržovať emoticon emoticon

aj v Levároch pozerám, či Ťa neuvidím emoticon
5. júl 2012 o 11:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@limoncino no tak to asi neuvidíš i ked už som bola asi 2x pešo v obchode :D inak chodím len na pole za dom so psami emoticon emoticon emoticon skor asi v tých MA
6. júl 2012 o 11:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@renatad dobre, tak keď Ťa stretnem pozdravím emoticon
6. júl 2012 o 18:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Baby, poradte dobreho detskeho zubara/rku. Viem, ze sa to tu uz preberalo, ale nemozem to najst. A mozno ste objavili niekoho noveho.
19. júl 2012 o 21:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sasrnka ja som z Radku emoticon
20. júl 2012 o 13:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@vevika cauko emoticon Ako sa ti tu byva? My sme tu nieco cez mesiac. Chyba mi, ze nemozem len tak vybehnut a nakupit. Krpana mi odmieta chodit taku dialku peso, tak vsade len autom. Som zvazovala preto aj cyklovozik, len tak na tlacenie emoticon Inak, neviem, ci sa nahodou aj nepozname emoticon emoticon
20. júl 2012 o 14:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sasrnka ja byvam na Radku uz 10 rokov, takze som zvyknuta. Drobne nakupy riesim hore v Jednote a velke samozrejme autom...
20. júl 2012 o 17:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@renatad dnes sme sa zase stretli, na priechode pri inkubátore, akurát si telefonovala, ja som Ti išla oproti, aj som sa na Teba usmiala, ale ty si nevnímala emoticon za ruku som držala dcéru - mala ružové šaty emoticon
23. júl 2012 o 23:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sasrnka Ja chodím s dcérou Dekyskému (za Billou). Zatiaľ len preventívky a teda zatiaľ spokojnosť. K nemu som chodila chvíľu ešte aj ja ako decko. Ale ja som sa ho bála, lebo má také veľké oči. emoticon Pritom pôsobí takým kľudným flegmatickým dojmom, dcéra sa ho nebojí, takže pohoda. Veľa detí z ich triedy chodí na dérerku zubárke. Neviem, či tam je Bolebruchová, či kto? To netuším. Viac detských zubárov v Malackách nepoznám.
24. júl 2012 o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@limoncino tak to vobec si nepamatám, išla som zo socialky, z t comu z drogerie a mala som toho dosť a práve mi volala moja mama, že som jej niečo zabudla doniesť to viem, ale inak som ťa nevidela emoticon tak možno nabuduce emoticon
25. júl 2012 o 00:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@renatad myslela som si, nevadí.. Minule som Ťa zase tuším videla v Levároch na poli emoticon emoticon
25. júl 2012 o 09:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@vevika no jasne, ze sa pozname emoticon A byvame asi kusok od seba emoticon
25. júl 2012 o 16:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sasrnka faakt?? daj blizsi popis, nech ta viem zaradit emoticon emoticon
25. júl 2012 o 22:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sasrnka uz viem emoticon emoticon emoticon
25. júl 2012 o 22:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vevika neslo mi poslat ti IP, inak by som ti uz napisala emoticon
25. júl 2012 o 22:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tetkabetka zdravim, zdravim, pozeram, ze si tu castejsie ako kedysi.... do for nechodim, len na bazar... ale malacky som nemohla obist... kedy sa najblizsie chystas do MA?

@sasrnka stretla som sa so @saeda, spomenula, ze po 5. auguste by bola k dispozicii a mohli by sme dat stretko napr u vas, ak nas pozves na kolaudaciuemoticon emoticon emoticon
26. júl 2012 o 12:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@myzma Ja sem chodím tiež iba do tohoto vlákna. Na MK sa mi nepáči, že sa nedajú upravovať spätne príspevky, tak preto tu nie som moc aktívna. Ale mám to nastavené, že ma to tu neodhlasuje zo stránky.
Netuším, kedy vypadneme do MA sa len tak poprechádzať. Boli sme minulý týždeň v inkubíku aj s N+B.
26. júl 2012 o 12:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tetkabetka nam to vtedy nevyslo, musela som ist rano na dom a domov sme sli ako prasiatka vratane mna emoticon som si vnoci spomenula, ze musim nieco porobit a ked uz som tam bola, tak som trochu lopatovala, kedze deti boli uz i tak mokre a spinave... emoticon emoticon my sme boli vcera sami.... natali sa ozvala, az ked sme sa vratili pocas dazda domov.... aj dnes sli, ale zase som cakala zasielku tovaru emoticon deti spia uz hodinu, no potom musime vytiahnut päty .... premyslam, ze by som oprasila svoj vodicak a mozno k tebe dorazila .... zas raz...
26. júl 2012 o 12:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@myzma Treba mi dať vedieť radšej dopredu a nie cez MK, ok? Budem len rada, ak dobehnete. emoticon
Som si to tu prečítala až teraz.
26. júl 2012 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tetkabetka to bolo akoze zas raz niekedy v buducnosti.... nemyslela som dnes emoticon
26. júl 2012 o 21:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte. sme na par dni u prababky v Zavode a chceli by sme sa ist niekam okupat, kedze hlasia take teplo. Je kupalisko v MA alebo kam sa chodite kupat s detickami? dakujem emoticon
5. aug 2012 o 17:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lubinka26 Vy tam máte najbližšie štrkovňu za Sekulami. Nebola som tam síce dlho, ale čo si pamätám, tak sa mi tam vždy páčilo, voda čistá, plytčina na začiatku, dalo sa tam kúpať aj s deťmi. Potom zase na druhú stranu od Závodu je štrkovňa v Malých Levároch, kúpala som sa tam teraz aj s deckami. Pláž je teraz vyčistená, bola trochu zarastená, ale teraz sa tam dá v pohode stavať hrady z piesku emoticon, taktiež plytčina, bufety. My tam chodíme, lebo to máme, čo by kameňom dohodil. No a potom už až kúpalisko v Malackách. emoticon Tam som už 2 roky nebola, tak neviem posúdiť, ale už sa to tu spomínalo niekde vyššie. Ešte máte od Závodu zase na tretiu stranu Tomky, ale neviem, či sa tam dá kúpať. Čo som počula, tak asi ani nie. Ale nie som si istá.
Tu je link na to kúpalisko v Malackách http://www.malacky.sk/index.php?page=obcan&menuid=474
5. aug 2012 o 21:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tetkabetka dakujem za vycerpavajucu odpoved. no musim to zhodnotit, nemam k dispozicii auto, tak je to tazko emoticon
Inak ja neprevaram vodu asi od roka emoticon
5. aug 2012 o 22:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lubinka26 Tak bez auta asi najlepšie to kúpalisko v Malackách. Tam vám ide aj autobus, aj vlak a od vlakovej/autobusevej stanice je to cca 0,87 km emoticon (Som to merala v google earthe, lebo som nemala ani predstavu, ako je to ďaleko.) emoticon
6. aug 2012 o 11:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Baby z Malaciek...neviete mi poradit v Ma nejaku dobru kozmeticku?? Dakujem emoticon))
11. sep 2012 o 10:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@renatad tá pani, čo sa ráno pred škôlkou rozprávala s Ani, to som bola ja, preto som si dovolila pozdraviť Ťa ahoj emoticon emoticon
a tiež som sedela v aute autoškola, keď si s Riškom vychádzala z ulice, kde je cukráreň Hviezda emoticon
13. sep 2012 o 11:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@limoncino a vy sa osobne ešte nepoznáte ? emoticon
13. sep 2012 o 18:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ani3012 nie emoticon ja som ju spoznala podľa profilovky emoticon
13. sep 2012 o 19:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@limoncino no pekne...a ešte zistíte,že deti chodia spolu do triedy emoticon
13. sep 2012 o 19:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ani3012 myslím, že Riška v triede nemá emoticon
13. sep 2012 o 19:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš