• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

4. augusta 2016 
@limoncino som myslela Lauru emoticon ale ona je už predškoláčka....
13. sep 2012 o 19:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ani3012 veď aj moja emoticon emoticon emoticon
13. sep 2012 o 19:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@limoncino takže sú spolu, nie? emoticon tam je len jedna predškolská..či?
13. sep 2012 o 19:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to netuším, mňa poslali do jedálne a ja som sa pozrela ako keby odo mňa chceli výpočet teórie relativity, tak ma tam potom nejaká teta odviedla emoticon emoticon ale neviem, či tam majú Lauru, ale veď sme čítali mená detí na nástenke emoticon emoticon
13. sep 2012 o 19:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ani3012 počuj, včera sme boli s manželom pre malú, pozeral na tú nástenku a skonštatoval to isté čo ty, ako veľa haniek majú v triede emoticon
13. sep 2012 o 19:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@limoncino Renátka nás oboznámi, neboj emoticon
13. sep 2012 o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@limoncino som pozerala a do našej škôlky nechodí žiadna Laura ...ani do jedne triedy...
inak vieš o tom,že Spievankvo, tých 5€ sme platili len my rodičia z našej škôlky? ostatné deti idú buď zadarmo(že my to zatiahneme) alebo zo ZRPŠ ...inak si to neviem vysvetliť
13. sep 2012 o 20:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ani3012 no pekne... čo už, že... emoticon nech si to užijú emoticon emoticon
13. sep 2012 o 20:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@limoncino tak ja som rozhodnutá skočiť za riaditeľkou a spýtať sa jej na to
13. sep 2012 o 20:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ani3012 tak ty si fúria emoticon emoticon emoticon
13. sep 2012 o 20:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
apropo: @renatad má dnes sviatok! Všetko najlepšie!!!!
13. sep 2012 o 20:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ani3012 dakujeeeeeemmmm :D :D :D teraz som sem vliezla po dlhšej dobe a velmi ma to potešilo emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
19. sep 2012 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ani3012
@limoncino tak dievčence na nastenke nie sme napisani, pristupili sme do školky o týžden neskor :D / proste musim byt vynimka/ a Laura chodí do 4 triedy a riško chodí s Evičkou do 1 triedy tak a je to jasné a poprosim rano ma chytit za ruku a povedat to som ja z koníka, lebo naozaj sa zdravím s vela ludmi a niektorých neviem zaradiť, bo som robila 5 rokov v jazykovke kde som stretla veeeeela ludi a vela ludi ma stale zdravi a ja neviem kto to je emoticon
19. sep 2012 o 21:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@renatad tak moja je v tretej triede, teraz teda doma, lebo je chorá emoticon emoticon emoticon
a čo si učila??
no neviem, či Ťa budem chytať za ruku, vyzeráš strašne prísna, tak aby si mi jednu nenatiahla emoticon emoticon emoticon
19. sep 2012 o 21:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@limoncino pozor na @renatad , ona vie zabíjať pohľadom emoticon
ale nie, nedaj na prvý dojem,človek má ráno kopec starostí s odvozom dovozom a keď ešte treba aj prácu riešiť, tak človeku sa nechce škeriť na každého ako po tráve (ako ja xixi emoticon )

aj Evička je doma od pondelka, ale už vyzerá dobre, aj dnes by už mohla ísť do škôlky, ale dám ju až zajtra-aj to by som ju nedala,ale budeme mať to Spievankovo, tak keď sme už zaplatili 5€ tak nech si to aj pozrie...ale bude len do obeda emoticon
Riško už spinká v škôlke ?
20. sep 2012 o 08:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ani3012
@limoncino tak ešte ,že som si toto prečítala teraz ráno, ucvrkávam od smiechu, prísna emoticon emoticon emoticon emoticon a to sa mi často stáva, že si ma ludia brali ako doprovod na porady, lebo som vždy bola ten tlmič situácie a vedela som bez emocii jednať emoticon emoticon

Ančka asi tak tam dnes cela školka vyzerala, všetky deti smrkali, kašlali ale prišli, lebo maju zaplatene Spievankovo, dobrý ťah, v pondelok bude školka prázdna a stretneme sa u doktorky emoticon emoticon
21. sep 2012 o 08:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@renatad Evička je už v poriadku, ale je ešte doma,privediem ju pred desiatou na Spievankovo...snáď sa jej to nevráti emoticon
21. sep 2012 o 08:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@renatad a peniaze vrátia,ak dieťa nebude prítomne, takže neviem čo tam šaškujú
21. sep 2012 o 08:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@renatad z toho si nič nerob, o mne si zase ľudia na prvý pohľad myslia, že som namyslená emoticon
Ja som malú ešte nedala, ešte kašle, tak nebudem riskovať...
21. sep 2012 o 09:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ani3012 to mi povedala učiteľka hneď, ak nepríde peniaze vám samozrejme vrátime
21. sep 2012 o 09:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@limoncino som tam práve odviedla Evičku a majú to vonku na lavičkách
21. sep 2012 o 10:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ani3012 tak ešte že som ju nedala, až také teplo na sedenie vonku na lavičke nie je.... A vidíš, keby sme boli bývali ešte tam v byte, mohla by to pozerať cez okno emoticon
21. sep 2012 o 12:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@limoncino mohla emoticon Mali tam aj reproduktor,takže by ich bolo aj dobre počuť...ja som ich už nepočula

@renatad inak aj Riško troška soplil, keď som doviedla Evičku ...ktovie,či na neho už niečo nelezie emoticon
21. sep 2012 o 13:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ani3012 ano rano je uplne KO plače celu cestu a soplik sa valí, inak v pohode a som teda zvedava či vratia prašule, lebo mamičky hovorili čo priviedli deti, že dostali info, že nevrátia emoticon a tiež som bola prekvapena, že to bolo vonku emoticon
23. sep 2012 o 09:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@renatad ale ja som tam bola o 10 hod. emoticon
a čo som sa bavila ja s učiteľkou,tak vravela,že im to budú musieť vrátiť a o to viac sa bude doplácať zo ZR
23. sep 2012 o 11:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ani3012 zatial sme Ok emoticon bodaj by to tak bolo emoticon
23. sep 2012 o 19:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
caute zeny chcela by som zistit ci neviete nahodou o neakych jasliach v malackach...neviem sa k tomu dopatrat ci tuneake su...dakujem za odpoved
25. sep 2012 o 15:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@drahomira123 jasle tu niesu, ale detske centrum Certik(tusim beru deti od 1roka) a skolka Happyland (od 2r aj s plienkou)
25. sep 2012 o 15:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maminky ak ste ešte neboli v materskom centre vánok v malackách ale chceli by ste ho navštíviť, tak v stredu 10.10. bude deň otvorených detí. Doobeda je pre deti program : klaun s rozprávkou a poobede : MIA koncertík pre detičky, popritom bude skákacie prekvapenie, tvorivé dielničky a určite sa dobre zabavíte emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon a ak ste tam už boli, samozrejme tiež vás v stredu pozývam
4. okt 2012 o 19:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte maminky emoticon chcela by som sa opytat kde chodite s detickami na babyplavanie - mame sa prestahovat na zahorie a chcem s malym pokracovat v plavanie len neviem kde emoticon budem vdacna za kazdy tip od vas emoticon
22. okt 2012 o 08:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš