Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

ani3012
13. sep 2012

@limoncino som myslela Lauru 😀 ale ona je už predškoláčka....

limoncino
13. sep 2012

@ani3012 veď aj moja 😀 😀 😀

ani3012
13. sep 2012

@limoncino takže sú spolu, nie? 🙂 tam je len jedna predškolská..či?

limoncino
13. sep 2012

tak to netuším, mňa poslali do jedálne a ja som sa pozrela ako keby odo mňa chceli výpočet teórie relativity, tak ma tam potom nejaká teta odviedla 😀 😀 ale neviem, či tam majú Lauru, ale veď sme čítali mená detí na nástenke 😀 😀

limoncino
13. sep 2012

@ani3012 počuj, včera sme boli s manželom pre malú, pozeral na tú nástenku a skonštatoval to isté čo ty, ako veľa haniek majú v triede 😀

ani3012
13. sep 2012

@limoncino Renátka nás oboznámi, neboj 😉

ani3012
13. sep 2012

@limoncino som pozerala a do našej škôlky nechodí žiadna Laura ...ani do jedne triedy...
inak vieš o tom,že Spievankvo, tých 5€ sme platili len my rodičia z našej škôlky? ostatné deti idú buď zadarmo(že my to zatiahneme) alebo zo ZRPŠ ...inak si to neviem vysvetliť

limoncino
13. sep 2012

@ani3012 no pekne... čo už, že... 😀 nech si to užijú 😉 😉

ani3012
13. sep 2012

@limoncino tak ja som rozhodnutá skočiť za riaditeľkou a spýtať sa jej na to

limoncino
13. sep 2012

@ani3012 tak ty si fúria 😀 😀 😀

ani3012
13. sep 2012

apropo: @renatad má dnes sviatok! Všetko najlepšie!!!!

renatad
19. sep 2012

@ani3012 dakujeeeeeemmmm :D :D :D teraz som sem vliezla po dlhšej dobe a velmi ma to potešilo 😵 😵 😵 😵 😵 😵

renatad
19. sep 2012

@ani3012
@limoncino tak dievčence na nastenke nie sme napisani, pristupili sme do školky o týžden neskor :D / proste musim byt vynimka/ a Laura chodí do 4 triedy a riško chodí s Evičkou do 1 triedy tak a je to jasné a poprosim rano ma chytit za ruku a povedat to som ja z koníka, lebo naozaj sa zdravím s vela ludmi a niektorých neviem zaradiť, bo som robila 5 rokov v jazykovke kde som stretla veeeeela ludi a vela ludi ma stale zdravi a ja neviem kto to je 😅

limoncino
19. sep 2012

@renatad tak moja je v tretej triede, teraz teda doma, lebo je chorá 😝 😝 😀
a čo si učila??
no neviem, či Ťa budem chytať za ruku, vyzeráš strašne prísna, tak aby si mi jednu nenatiahla 😀 😀 😀

ani3012
20. sep 2012

@limoncino pozor na @renatad , ona vie zabíjať pohľadom 😀
ale nie, nedaj na prvý dojem,človek má ráno kopec starostí s odvozom dovozom a keď ešte treba aj prácu riešiť, tak človeku sa nechce škeriť na každého ako po tráve (ako ja xixi 😀 )

aj Evička je doma od pondelka, ale už vyzerá dobre, aj dnes by už mohla ísť do škôlky, ale dám ju až zajtra-aj to by som ju nedala,ale budeme mať to Spievankovo, tak keď sme už zaplatili 5€ tak nech si to aj pozrie...ale bude len do obeda 😉
Riško už spinká v škôlke ?

renatad
21. sep 2012

@ani3012
@limoncino tak ešte ,že som si toto prečítala teraz ráno, ucvrkávam od smiechu, prísna 😀 😀 😀 😀 a to sa mi často stáva, že si ma ludia brali ako doprovod na porady, lebo som vždy bola ten tlmič situácie a vedela som bez emocii jednať 😀 😀

Ančka asi tak tam dnes cela školka vyzerala, všetky deti smrkali, kašlali ale prišli, lebo maju zaplatene Spievankovo, dobrý ťah, v pondelok bude školka prázdna a stretneme sa u doktorky 😝 😝

ani3012
21. sep 2012

@renatad Evička je už v poriadku, ale je ešte doma,privediem ju pred desiatou na Spievankovo...snáď sa jej to nevráti 😒

ani3012
21. sep 2012

@renatad a peniaze vrátia,ak dieťa nebude prítomne, takže neviem čo tam šaškujú

limoncino
21. sep 2012

@renatad z toho si nič nerob, o mne si zase ľudia na prvý pohľad myslia, že som namyslená 😀
Ja som malú ešte nedala, ešte kašle, tak nebudem riskovať...

limoncino
21. sep 2012

@ani3012 to mi povedala učiteľka hneď, ak nepríde peniaze vám samozrejme vrátime

ani3012
21. sep 2012

@limoncino som tam práve odviedla Evičku a majú to vonku na lavičkách

limoncino
21. sep 2012

@ani3012 tak ešte že som ju nedala, až také teplo na sedenie vonku na lavičke nie je.... A vidíš, keby sme boli bývali ešte tam v byte, mohla by to pozerať cez okno 😀

ani3012
21. sep 2012

@limoncino mohla 🙂 Mali tam aj reproduktor,takže by ich bolo aj dobre počuť...ja som ich už nepočula

@renatad inak aj Riško troška soplil, keď som doviedla Evičku ...ktovie,či na neho už niečo nelezie 😒

renatad
23. sep 2012

@ani3012 ano rano je uplne KO plače celu cestu a soplik sa valí, inak v pohode a som teda zvedava či vratia prašule, lebo mamičky hovorili čo priviedli deti, že dostali info, že nevrátia 😉 a tiež som bola prekvapena, že to bolo vonku 😎

ani3012
23. sep 2012

@renatad ale ja som tam bola o 10 hod. 😅
a čo som sa bavila ja s učiteľkou,tak vravela,že im to budú musieť vrátiť a o to viac sa bude doplácať zo ZR

renatad
23. sep 2012

@ani3012 zatial sme Ok 😉 bodaj by to tak bolo 😎

drahomira123
25. sep 2012

caute zeny chcela by som zistit ci neviete nahodou o neakych jasliach v malackach...neviem sa k tomu dopatrat ci tuneake su...dakujem za odpoved

gumimaci
25. sep 2012

@drahomira123 jasle tu niesu, ale detske centrum Certik(tusim beru deti od 1roka) a skolka Happyland (od 2r aj s plienkou)

renatad
4. okt 2012

maminky ak ste ešte neboli v materskom centre vánok v malackách ale chceli by ste ho navštíviť, tak v stredu 10.10. bude deň otvorených detí. Doobeda je pre deti program : klaun s rozprávkou a poobede : MIA koncertík pre detičky, popritom bude skákacie prekvapenie, tvorivé dielničky a určite sa dobre zabavíte 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a ak ste tam už boli, samozrejme tiež vás v stredu pozývam

snurka
22. okt 2012

ahojte maminky 🙂 chcela by som sa opytat kde chodite s detickami na babyplavanie - mame sa prestahovat na zahorie a chcem s malym pokracovat v plavanie len neviem kde 🙂 budem vdacna za kazdy tip od vas 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre