• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

4. augusta 2016 
Kattom, ja ani notebook nemám... emoticon emoticon emoticon
A stačí, keď uvidím, ako má ten papier vyzerať, dáko si to neviem predstaviť... emoticon emoticon emoticon
30. jan 2008 o 23:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monkula - neka - dosla vam IP? lebo ten kon nejako blbne dnes - na porazenie tak neviem
31. jan 2008 o 22:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kattom, mam IP emoticon
U mna by to tiez islo asi tazko, vsetky harapagii okolo pocitaca dovliect do parku emoticon emoticon emoticon
31. jan 2008 o 23:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj mne prišla... emoticon
31. jan 2008 o 23:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte Monkula a Kattom, bohuzial musim docasne zrusit moje stretko s vami, emoticon Adamko dostal dnes kiahne a cakam, ze ku koncu tyzdna ich bude mat aj Evka.
Som zvedava ako vyriesim Adamkov zapis do skoly v piatok, ked bude este infekcny. emoticon
3. feb 2008 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neka emoticon - tak sa hlavne vyliecte. potom sa ozvi. do piatku sa snad nejako date do poriadku - aj ked s infekcnymi chorobami.. ale aspon budete mat za sebou emoticon
3. feb 2008 o 21:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Katka, aj ja mám zlú správu, Jarko má asi chrípku, kašle, soplí, takže asi nám to zase nevyjde...
Chudák, je smutný, zajtra majú karneval v škôlke, tak sa naň tešil, ale v takom stave ho do škôlky dať nemôžem... emoticon emoticon
A zápis je tuším aj v sbotu, ka mho nakoniec dávaš? Na štúrovu?
4. feb 2008 o 17:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte akurat som sem chcela navrhnut nejake to stretko a pozeram ze vy ho uz planujete,,,alebo uz som ho prepasla??? emoticon
4. feb 2008 o 18:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
AhoJ Lucka, nič si neprepásla, chystali sme sa stetnúť zajtra, ale Nekin Adamko má kiahne a Jarkovi začína chrípka...

A my dve sme sa minule zase stretli, na prechode pre chodcov pri tom megatexe, či ako sa to volá... Papala si Fornetti emoticon emoticon emoticon
my sme išli celá rodinka akurát do posilovne...
4. feb 2008 o 19:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
faaakt,,,no ja ta nikdy nespoznam,,,a sla som aj s malou ci sama? NABUDUCE MA NORMALNE OSLOV emoticon emoticon
4. feb 2008 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj s malinkou...
Išli sme celá rodinka, mama, tata, detičky, a bolo to na prechode, takže by to asi nebolo veľmi bezpečné...
4. feb 2008 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, emoticon
Monkula aj Adamko bude mat karneval, ale az 14.2., to bude este doma,ale je to dost daleko, tak mu nieje az tak smutno. emoticon
Dame ho na cirkevnu ZS, uz som sa pytala aj uciteliek na MS, ci musi byt dietatko povinne pritomne a povedali mi, ze nie, staci ked pojdem ja ,donesiem rodny list a svoj obciansky.

Ked sme vonku aj sa trosku pozeram po ludoch, ci vas nahodou niekde nestretnem, ale zatial sa mi to nepodarilo, alebo som vas nespoznala emoticon

No som zvedava ako vydrzime dva tyzdne zavreti doma, detvusiky z koze vyletia a mne asi hlava praskne emoticon emoticon
5. feb 2008 o 12:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jo holky emoticon - tak vyliecte tie svoje deticky, lebo ja sa asi zblaznil nudou.. aj vanok cvicenie sa v pondelok zrusilo kvoli chorobe. chvalabohu my sme zatial zdravi, len mna obchadza alergia.. ale to kazdy rok. potom sa ozvite, ked budu deticky zdrave, aby sme sa stretli

luculka - ja by som sa s tebou rada stretla - napisem ti ip emoticon
5. feb 2008 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kttom beriem ta za slo,,,,len asi az na buduci týzden,,,,,alebo mozno stvrtok emoticon
5. feb 2008 o 22:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj ja chcem stretko... emoticon emoticon

ozaaaj, 15.2. ideme do 5 proti 5 emoticon emoticon emoticon
5. feb 2008 o 22:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte aj ja som s okolia malaciek..som zo Stupavy..ako sa tu mate?
5. feb 2008 o 22:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj, habli, ako pokračuješ v scrapovaní?
5. feb 2008 o 22:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monkula..ahoj monkul super už mi to ide jedna radost a ty ako sa mas??inak dakujem za rady velmi si mi pomohla..
5. feb 2008 o 22:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie je zač...
Jarka mám chorého, veď som sa dnes kvôli tomu nemohla ani stretnúť s Kattom a nekou, Chiarinka je zo dňa na deň živšia, všade vlezie, všeto chce... emoticon emoticon emoticon emoticon
5. feb 2008 o 22:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monkula supeeer....my to sledujeme cela rodina,,,tak zase nejaký zahoraci,,,, emoticon emoticon
5. feb 2008 o 22:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zahoraci nie, ale len obyvatelia Záhoria... emoticon emoticon emoticon

Lucka, kde bývaš?
5. feb 2008 o 22:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja tu stretavate..to je nahoda až teraz som si tu nasla dve moje rodiny petronela4 je moja sesternica a mia je manželova sesternica nahoda jak šlak.a čo je tvojemu malemu?moj krpec sa akurat začina plazit..
5. feb 2008 o 22:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
v domkoch za cinziakmy,,,v tých rodinných,,,vies kde???
5. feb 2008 o 22:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
áno, viem, tam si aj vyfotená, však?
Sme sa tade prechádzali a ja som hľadala okná plné Mackom Pú...
5. feb 2008 o 22:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
5. feb 2008 o 22:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
idem do hajan,,,,snad sa zobudime az okolo druhej emoticon bru nocku
5. feb 2008 o 22:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja bývam na Bernolákovej, tak to máme kúsok... emoticon emoticon emoticon

A ten RD Ti teda v dobrom závidím,aj my chceme dom... emoticon emoticon
5. feb 2008 o 22:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no mi sme zatial u nasich...ale je nam tu dobre,,,teda zatial vlastný je vlastný,,,ale aspon mam chuvu,,,,dedka emoticon emoticon
6. feb 2008 o 12:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No, videla som chúvu na fotkách... emoticon emoticon
6. feb 2008 o 15:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pani moji, co by som ja dala za taku chúvu emoticon
6. feb 2008 o 15:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš