• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

4. augusta 2016 
Kattom, ja ani notebook nemám... :grinning: :grinning: :grinning:
A stačí, keď uvidím, ako má ten papier vyzerať, dáko si to neviem predstaviť... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. jan 2008 o 23:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monkula - neka - dosla vam IP? lebo ten kon nejako blbne dnes - na porazenie tak neviem
31. jan 2008 o 22:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kattom, mam IP :grinning:
U mna by to tiez islo asi tazko, vsetky harapagii okolo pocitaca dovliect do parku :grinning: :grinning: :grinning:
31. jan 2008 o 23:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj mne prišla... :wink:
31. jan 2008 o 23:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte Monkula a Kattom, bohuzial musim docasne zrusit moje stretko s vami, :frowning2: Adamko dostal dnes kiahne a cakam, ze ku koncu tyzdna ich bude mat aj Evka.
Som zvedava ako vyriesim Adamkov zapis do skoly v piatok, ked bude este infekcny. :confounded:
3. feb 2008 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neka :frowning2: - tak sa hlavne vyliecte. potom sa ozvi. do piatku sa snad nejako date do poriadku - aj ked s infekcnymi chorobami.. ale aspon budete mat za sebou :wink:
3. feb 2008 o 21:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Katka, aj ja mám zlú správu, Jarko má asi chrípku, kašle, soplí, takže asi nám to zase nevyjde...
Chudák, je smutný, zajtra majú karneval v škôlke, tak sa naň tešil, ale v takom stave ho do škôlky dať nemôžem... :frowning2: :frowning2:
A zápis je tuším aj v sbotu, ka mho nakoniec dávaš? Na štúrovu?
4. feb 2008 o 17:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte akurat som sem chcela navrhnut nejake to stretko a pozeram ze vy ho uz planujete,,,alebo uz som ho prepasla??? :confused:
4. feb 2008 o 18:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
AhoJ Lucka, nič si neprepásla, chystali sme sa stetnúť zajtra, ale Nekin Adamko má kiahne a Jarkovi začína chrípka...

A my dve sme sa minule zase stretli, na prechode pre chodcov pri tom megatexe, či ako sa to volá... Papala si Fornetti :grinning: :grinning: :grinning:
my sme išli celá rodinka akurát do posilovne...
4. feb 2008 o 19:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
faaakt,,,no ja ta nikdy nespoznam,,,a sla som aj s malou ci sama? NABUDUCE MA NORMALNE OSLOV :wink: :slight_smile:
4. feb 2008 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj s malinkou...
Išli sme celá rodinka, mama, tata, detičky, a bolo to na prechode, takže by to asi nebolo veľmi bezpečné...
4. feb 2008 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, :slight_smile:
Monkula aj Adamko bude mat karneval, ale az 14.2., to bude este doma,ale je to dost daleko, tak mu nieje az tak smutno. :wink:
Dame ho na cirkevnu ZS, uz som sa pytala aj uciteliek na MS, ci musi byt dietatko povinne pritomne a povedali mi, ze nie, staci ked pojdem ja ,donesiem rodny list a svoj obciansky.

Ked sme vonku aj sa trosku pozeram po ludoch, ci vas nahodou niekde nestretnem, ale zatial sa mi to nepodarilo, alebo som vas nespoznala :sweat_smile:

No som zvedava ako vydrzime dva tyzdne zavreti doma, detvusiky z koze vyletia a mne asi hlava praskne :confused: :pensive:
5. feb 2008 o 12:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jo holky :frowning2: - tak vyliecte tie svoje deticky, lebo ja sa asi zblaznil nudou.. aj vanok cvicenie sa v pondelok zrusilo kvoli chorobe. chvalabohu my sme zatial zdravi, len mna obchadza alergia.. ale to kazdy rok. potom sa ozvite, ked budu deticky zdrave, aby sme sa stretli

luculka - ja by som sa s tebou rada stretla - napisem ti ip :wink:
5. feb 2008 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kttom beriem ta za slo,,,,len asi az na buduci týzden,,,,,alebo mozno stvrtok :slight_smile:
5. feb 2008 o 22:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj ja chcem stretko... :frowning2: :frowning2:

ozaaaj, 15.2. ideme do 5 proti 5 :wink: :wink: :wink:
5. feb 2008 o 22:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte aj ja som s okolia malaciek..som zo Stupavy..ako sa tu mate?
5. feb 2008 o 22:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj, habli, ako pokračuješ v scrapovaní?
5. feb 2008 o 22:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monkula..ahoj monkul super už mi to ide jedna radost a ty ako sa mas??inak dakujem za rady velmi si mi pomohla..
5. feb 2008 o 22:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie je zač...
Jarka mám chorého, veď som sa dnes kvôli tomu nemohla ani stretnúť s Kattom a nekou, Chiarinka je zo dňa na deň živšia, všade vlezie, všeto chce... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2008 o 22:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monkula supeeer....my to sledujeme cela rodina,,,tak zase nejaký zahoraci,,,, :grinning: :grinning:
5. feb 2008 o 22:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zahoraci nie, ale len obyvatelia Záhoria... :grinning: :grinning: :grinning:

Lucka, kde bývaš?
5. feb 2008 o 22:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja tu stretavate..to je nahoda až teraz som si tu nasla dve moje rodiny petronela4 je moja sesternica a mia je manželova sesternica nahoda jak šlak.a čo je tvojemu malemu?moj krpec sa akurat začina plazit..
5. feb 2008 o 22:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
v domkoch za cinziakmy,,,v tých rodinných,,,vies kde???
5. feb 2008 o 22:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
áno, viem, tam si aj vyfotená, však?
Sme sa tade prechádzali a ja som hľadala okná plné Mackom Pú...
5. feb 2008 o 22:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
5. feb 2008 o 22:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
idem do hajan,,,,snad sa zobudime az okolo druhej :grinning: bru nocku
5. feb 2008 o 22:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja bývam na Bernolákovej, tak to máme kúsok... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A ten RD Ti teda v dobrom závidím,aj my chceme dom... :dizzy_face: :dizzy_face:
5. feb 2008 o 22:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no mi sme zatial u nasich...ale je nam tu dobre,,,teda zatial vlastný je vlastný,,,ale aspon mam chuvu,,,,dedka :grinning: :grinning:
6. feb 2008 o 12:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No, videla som chúvu na fotkách... :grinning: :grinning:
6. feb 2008 o 15:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pani moji, co by som ja dala za taku chúvu :grinning:
6. feb 2008 o 15:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok