Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

monkula
30. jan 2008

Kattom, ja ani notebook nemám... 😀 😀 😀
A stačí, keď uvidím, ako má ten papier vyzerať, dáko si to neviem predstaviť... 😅 😅 😅

kattom
31. jan 2008

monkula - neka - dosla vam IP? lebo ten kon nejako blbne dnes - na porazenie tak neviem

neka
31. jan 2008

Kattom, mam IP 😀
U mna by to tiez islo asi tazko, vsetky harapagii okolo pocitaca dovliect do parku 😀 😀 😀

monkula
31. jan 2008

Aj mne prišla... 😉

neka
3. feb 2008

Ahojte Monkula a Kattom, bohuzial musim docasne zrusit moje stretko s vami, ☹ Adamko dostal dnes kiahne a cakam, ze ku koncu tyzdna ich bude mat aj Evka.
Som zvedava ako vyriesim Adamkov zapis do skoly v piatok, ked bude este infekcny. 😖

kattom
3. feb 2008

neka ☹ - tak sa hlavne vyliecte. potom sa ozvi. do piatku sa snad nejako date do poriadku - aj ked s infekcnymi chorobami.. ale aspon budete mat za sebou 😉

monkula
4. feb 2008

Katka, aj ja mám zlú správu, Jarko má asi chrípku, kašle, soplí, takže asi nám to zase nevyjde...
Chudák, je smutný, zajtra majú karneval v škôlke, tak sa naň tešil, ale v takom stave ho do škôlky dať nemôžem... ☹ ☹
A zápis je tuším aj v sbotu, ka mho nakoniec dávaš? Na štúrovu?

luculka
4. feb 2008

Ahojte akurat som sem chcela navrhnut nejake to stretko a pozeram ze vy ho uz planujete,,,alebo uz som ho prepasla??? 😕

monkula
4. feb 2008

AhoJ Lucka, nič si neprepásla, chystali sme sa stetnúť zajtra, ale Nekin Adamko má kiahne a Jarkovi začína chrípka...

A my dve sme sa minule zase stretli, na prechode pre chodcov pri tom megatexe, či ako sa to volá... Papala si Fornetti 😀 😀 😀
my sme išli celá rodinka akurát do posilovne...

luculka
4. feb 2008

faaakt,,,no ja ta nikdy nespoznam,,,a sla som aj s malou ci sama? NABUDUCE MA NORMALNE OSLOV 😉 🙂

monkula
4. feb 2008

aj s malinkou...
Išli sme celá rodinka, mama, tata, detičky, a bolo to na prechode, takže by to asi nebolo veľmi bezpečné...

neka
5. feb 2008

Ahojte, 🙂
Monkula aj Adamko bude mat karneval, ale az 14.2., to bude este doma,ale je to dost daleko, tak mu nieje az tak smutno. 😉
Dame ho na cirkevnu ZS, uz som sa pytala aj uciteliek na MS, ci musi byt dietatko povinne pritomne a povedali mi, ze nie, staci ked pojdem ja ,donesiem rodny list a svoj obciansky.

Ked sme vonku aj sa trosku pozeram po ludoch, ci vas nahodou niekde nestretnem, ale zatial sa mi to nepodarilo, alebo som vas nespoznala 😅

No som zvedava ako vydrzime dva tyzdne zavreti doma, detvusiky z koze vyletia a mne asi hlava praskne 😕 😔

kattom
5. feb 2008

jo holky ☹ - tak vyliecte tie svoje deticky, lebo ja sa asi zblaznil nudou.. aj vanok cvicenie sa v pondelok zrusilo kvoli chorobe. chvalabohu my sme zatial zdravi, len mna obchadza alergia.. ale to kazdy rok. potom sa ozvite, ked budu deticky zdrave, aby sme sa stretli

luculka - ja by som sa s tebou rada stretla - napisem ti ip 😉

luculka
5. feb 2008

kttom beriem ta za slo,,,,len asi az na buduci týzden,,,,,alebo mozno stvrtok 🙂

monkula
5. feb 2008

Aj ja chcem stretko... ☹ ☹

ozaaaj, 15.2. ideme do 5 proti 5 😉 😉 😉

hablovicova22
5. feb 2008

Ahojte aj ja som s okolia malaciek..som zo Stupavy..ako sa tu mate?

monkula
5. feb 2008

ahoj, habli, ako pokračuješ v scrapovaní?

hablovicova22
5. feb 2008

monkula..ahoj monkul super už mi to ide jedna radost a ty ako sa mas??inak dakujem za rady velmi si mi pomohla..

monkula
5. feb 2008

nie je zač...
Jarka mám chorého, veď som sa dnes kvôli tomu nemohla ani stretnúť s Kattom a nekou, Chiarinka je zo dňa na deň živšia, všade vlezie, všeto chce... 😀 😀 😀 😀

luculka
5. feb 2008

monkula supeeer....my to sledujeme cela rodina,,,tak zase nejaký zahoraci,,,, 😀 😀

monkula
5. feb 2008

zahoraci nie, ale len obyvatelia Záhoria... 😀 😀 😀

Lucka, kde bývaš?

hablovicova22
5. feb 2008

aj ja tu stretavate..to je nahoda až teraz som si tu nasla dve moje rodiny petronela4 je moja sesternica a mia je manželova sesternica nahoda jak šlak.a čo je tvojemu malemu?moj krpec sa akurat začina plazit..

luculka
5. feb 2008

v domkoch za cinziakmy,,,v tých rodinných,,,vies kde???

monkula
5. feb 2008

áno, viem, tam si aj vyfotená, však?
Sme sa tade prechádzali a ja som hľadala okná plné Mackom Pú...

luculka
5. feb 2008

😀 😀 😀 😀

luculka
5. feb 2008

idem do hajan,,,,snad sa zobudime az okolo druhej 😀 bru nocku

monkula
5. feb 2008

Ja bývam na Bernolákovej, tak to máme kúsok... 😵 😵 😵

A ten RD Ti teda v dobrom závidím,aj my chceme dom... 😵 😵

luculka
6. feb 2008

no mi sme zatial u nasich...ale je nam tu dobre,,,teda zatial vlastný je vlastný,,,ale aspon mam chuvu,,,,dedka 😀 😀

monkula
6. feb 2008

No, videla som chúvu na fotkách... 😀 😀

neka
6. feb 2008

Pani moji, co by som ja dala za taku chúvu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre