• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

4. augusta 2016 
@ zuzula666 @nika009 ahojte kocky, takisto sa pripajam, tiez cakam dvojicky...a tesim
15. júl 2013 o 13:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte baby, ja vas tu asi budem otravovat mojou otazkou, ale neviete mi prosim pomoct? Byvam v hohenau v at (druha strana je moravsky sv. jan) a hladam od septembra v okoli - musi to byt na sk, lebo chcem pre malu nadalej slovencinu a ja idem pracovat na polovicny - nejake jaslicky, pripadne nejaku mamicku, coby mala ditko v podobnom veku a chcela by mi pomoct - takto pomoc by som potrebovala len max 6x mesacne na nejakych 6 hodin, samozrejme nie zadarmo. Moja mala je sice sintrica, ale je poslusna, rada si pospi, napapa sa..... do roka nebola chora, co teda teraz sa trosku kopi - aj zubky stolicky sa valia, aj sopliky.... ma rada ine deticky (akonahle vidi ine dieta, zabudne, ze ma mamu :sweat_smile: a hra sa a hra....) .... Ak by ste nieco - niekoho poznali, dajte mi prosim vedet.... dakujem velmi pekne ;)
12. aug 2013 o 13:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@marianna28
Ahoj,
od septembra opatrujeme deticky na Zivom dvore. Ak budes potrebovat, ozvi sa. (tl.č. 0903 652 053)
28. aug 2013 o 17:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@hroncula ahoj, kde to je prosim ta? Hladam na mapach a nenachadzam :frowning2:
29. aug 2013 o 08:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
je to v Malych Levaroch, www.zivaspolocnost.tk :slight_smile:
29. aug 2013 o 20:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte:slight_smile: neviete mi poradiť dobrého gynekologa v Malackách? dakujem
17. sep 2013 o 15:34  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v júni 2015  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby prosím o radu, hladam v Malackách alebo v okolí neakého dobrého zubára, ktorý ma aj dobré vybavenie. Súrne potrebujem zablombovat korunku.... Pockalo by to este kym nedojdeme domov, len akosi sa odchod domov stale posuva a mne to uz fakt suri. Poradte please :unamused:
18. sep 2013 o 20:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rossie85 schiller na juhu, sukromnik, bola som s nim spokojna, ale presla som k mesarosovi na cinziaku oproti restauracii zeleny dom v centre mesta, z dovodu, ze je blizsie (mam dve male deti a som tehu), a mal i vyborne referencie... na oboch ti mozem dat cislo:

schiller 0347731009 za presny termin sa plati 5e
mesaros 0347725820 za termin sa neplati
19. sep 2013 o 14:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@marianna28 Ahoj, už si našla opatrovateľku?
22. sep 2013 o 21:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@hroncula Ahoj, nepotrebujete pomoc pri opatrovaní detí? - pracovala som v materskej škole a študujem učiteľstvo pre materské školy a vychovávateľstvo
22. sep 2013 o 21:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre vediet, teraz sice nepotrebujeme, ale budem mat v merku. Posli info o sebe a kontakt.
22. sep 2013 o 21:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rossie85
skvela gynekologicka je Dr. Sadakova v nemocnici, ja som s nou nad mieru spokojna :slight_smile:
24. sep 2013 o 21:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kate1981 @rossie85 sadakova je prijemna a pride mi ako odbornicka, ma velmi dobre refrencie i na nete... no ked som prestupovala od schillera, v nemocnici mi povedali, ze neprijimaju nove pacientky, tak som skoncila u mesarosa... ale skus, uvidis, niekedy tie tety na pultoch ci telefone nemaju dobru naladu a su neprijemne...
25. sep 2013 o 20:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@myzma a ako si zatiaľ spokojná s Mesárosom? ja mám gynekologičku v Ba .Plánujeme druhé bábo tak preto by som chcela gynekologoga v Ma aby som nemusela dochádzať.
25. sep 2013 o 22:00  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v júni 2015  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rossie85 nebudem pisat o nejakej odbornej stranke, nakolko som bezny "pacient", ktory chodi len na poradne, neriesil ziadny problem...

pristup - prve dve navstevy vyborne, dalsie uz taky normal, na aky som bola zvyknuta napr. u schillera, no necitim z jeho strany potrebu komunikovat, ale na druhu stranu nie je o com, ja otazky nemam, ziadne komplikacie nie su, takze nemam dovod na nejake vykecavanie :grinning:

sestricka - lepsia ako u schillera, co sa tyka komunikacie

terminy - som vdacna za presne terminy, za ktore sa neplati

vysetrenia - sono mi robil vzdy, ked som prisla, schiller len tie cca 3 povinne, zvlastnost je, ze ma zatial inak nevysetroval, krcok maternice pozera cez sono, pokial viem, ma 3D priamo na ambulancii

referencie - ma velmi dobre referencie, je porodnik i na kramaroch, nechava na seba mobilne cislo, keby daco...

akoze mily ochotny doktor, nemozem sa stazovat, i ked typovo mi sedel skor schiller, ale kazda sme ina a kazda potrebujeme/ci ocakavame iny pristup, bol velmi oblubeny v nitre (zevraj) a odtial prisiel sem (tak soms a docitala tu na MK, snad nehovorim nepravdy)

mam u neho asi 5 - 6 navstev, z toho mala mozem odporucit, ale sucasne nechcem ani schillera zavrhnut, keby bol schiller blizsie, ostavam u neho...

snad som pomohla :slight_smile:
26. sep 2013 o 08:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@myzma áno dakujem veľmi pekne .vyskúšam a uvidím.
26. sep 2013 o 09:10  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v júni 2015  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zrvb Ahoj, síce mám ešte času na varovanie detí, ale chcem sa spýtať kde varuješ a od akého veku, na ako dlho, kolko sa tomu venuješ a kolko stojí cca varovanie detí, lebo v máji by som mala nastúpiť do práce, pošli kludne aj IP
27. sep 2013 o 13:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, rodili ste niektora u Mesarosa na Kramaroch?
9. okt 2013 o 09:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@myzma ja nie ale ako dr. je dobry... pohodak..
10. okt 2013 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@drahomira123 ja ho poznam :grinning: je mojim doktorom, no zistujem nejake info, ktore su pre mna potrebne ohladom predporodnej poradne a porodu u neho :wink:
10. okt 2013 o 15:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby!
V MC Vánok budeme mať tento týždeň besedu o očkovaní(v stredu o 16:30) a na druhý deň halloweensky karneval.
Ak máte záujem, sa zúčastniť, tak napíšte na vanok.malacky@ gmail.com Bližšie inf. na stránke Vánku :slight_smile:
26. okt 2013 o 11:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte maminky,
sťahujem sa s mojimi dievčatami vo veku 11 a 5 rokov do Plaveckého štvrtka a potrebujem nejakú dobrú pediatričku v Malackách. Viete mi odporučiť niekoho u koho ste spokojné a hlavne je dobre postarané o vaše deti. Zároveň by ma zaujímalo, ktorú základnú školu by ste mi odporučili v Malackách. Dcéra má 11 rokov a s prestupom má problém, preto by som jej to chcela aspoň trošku uľahčiť, možno aj tým, že zistím aké referencie sú na základné školy v Malackách. Prichádzame až z Liptova, preto naozaj neviem na koho sa obrátiť. Vopred ďakujem Monika
27. nov 2013 o 22:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maamonka ahoj Monika...všetky inf. čo ti budú podané sú dosť subjektívne..jednému sa páčiť môže, druhému nie...

lekárka:
Moje deti chodia ku Gajdárovej, som spokojná :slight_smile: , čo ale viem, tak berie len novorodencov, ale počula som dobré referencie aj na p. doktorku Slávikovú :wink:

škola:
V každej škole sa nájde učiteľ. čo rodičovi-dieťaťu nevyhovuje :frowning2: ťažko radiť v tomto, v MA nie je škola, na ktorú by som svoje dieťa "NIKDY V ŽIVOTE" nedala :wink:
Starší syn chodí na Záhorácku, mladšiu dcéru budem dávať pravdepodobne na cirkevnú(Olšovského)
Čo sa týka vzdelania, treba pozrieť ako dopadol monitor http://dataportal.nucem.sk/vysledky/testovanie.php :wink:
ale vraj ani to nie je objektívne, počula som, že na niektorej škole žiakom pomáhali...ale to je tak, že jedna baba povedala :wink:
treba prejsť aj iné ročníky monitoru9
28. nov 2013 o 15:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Ani,
ďakujem veľmi pekne. Ja viem, to je so všetkým tak, piatim sa páči a všetko je dobré, jeden naopak nikdy by neodporučil. Zvážim všetky možnosti a rozhodnem sa. Dúfam, že správne...Pekný večer
28. nov 2013 o 21:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte kocky, hladam nejaku partacku na kocikovanie v Malackach, najde sa niekto? :slight_smile:
7. dec 2013 o 19:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@veronikonv ahoj :slight_smile: ja by som sa rada pridala :slight_smile: v ktorej casti MA byvas?
8. jan 2014 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby neviete niektora, ci sa este na zs sturova cvici kalanetika?
13. jan 2014 o 09:00  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby môžem sa pridať k vám? bývam síce v holíči,ale pôvodne som mauačanka :grinning: a 1x-2x do týždňa Mauacky navštevujem :grinning:
23. jan 2014 o 13:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nepotrebujete niekto vecicky pre dieta 0-2 roky? Mame toho vela a nechce sa mi to po jednom fotit. Babatkovske su aj v neutralnych farbach ale prevazne su chlapcenske. Na cene sa dohodneme. Malacky
24. jan 2014 o 16:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok