Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

myzma
26. jan 2014

@ani3012 a ty mas aky postoj k tomu? je to tusim uz druha beseda, nie? mozes kludne i do ip 😉

rossie85
27. jan 2014

ahojte baby. viete mi poradiť ako mám postupovať a čo potrebujem ,ked chcem prihlásiť malého do škôlky a a tiež chcem poprosiť o referencie ako ste spokojné so škôlkami tu v Ma, ktorá je taká najlepšia čo sa týka prístupu k detičkám a celkovo a ktorá je do 17h. dakujem moc🙂

ani3012
27. jan 2014

@mazliceklienka v materskom centre Vánok bude burza, nemusíš fotiť, len si vecičky pooznačuj a spíš a vybavené 🙂
Inf. nájdeš tu: http://www.mcvanok.sk/index.php/pripravujeme - treba ísť myškou dole, tam je info k tej burze

lauricka
27. jan 2014

@rossie85 ahoj, myslim,ze dieta len prihlasis do skolky a riaditelka ti ho zadeli, riaditelka je jedna pre vsetky skolky, takze asi je dost jedno, ktoru si vyberies Ty. Vacsinou je to vraj podla adresy trvaleho bydliska, ze ktoru mate najblizsie. Ale nemusi to byt asi pravidlo. Skor by som sa tesila, ak by ho vobec niekam zadelila 🙂 . Malacke skolky su v pohode, nemusis mat nejake vazne obavy.

lauricka
27. jan 2014

@maamonka ahoj a preco nie lekarku v Plaveckom Stvrtku? Skus si zajst aj tam a rozhodnes sa. Mne sa zdala dobra.Co sa tyka skoly,najlepsie referencie ma Dererova, to je 1.ZS. O kusok dalej je cirkevna, to je tiez OK. Ale ako uz tu bolo napisane, ziadna nema povest, ze hrozna, nesmies tam dieta davat...

ani3012
27. jan 2014

@myzma áno, to bude druhá beseda v MC. Aký mám názor? Neviem čo myslíš, akú odpoveď čakáš.
Nikoho neprehováram, je to každého vec či dá očkovať alebo nie, veď všetkým nám ide len o dobro našich detí 😉

ani3012
27. jan 2014

@lauricka vždy je to len o konkrétnej učiteľke 😉

ani3012
27. jan 2014

@maamonka no ako si sa rozhodla? Na akú školu dávaš svoje deti? Aj mladšia už ide do školy? Moja bude budúci rok predškoláčka, tak či sa náhodou niekde nestretneme

lauricka
27. jan 2014

@ani3012 tak na prvom stupni mozno, na druhom uz su ucitelia rozni, ale ja to beriem tak celkovo aku maju tie skoly povest a ako su oblubene

ani3012
27. jan 2014

@lauricka v tom ti budem protirečiť, syn mal v druhej triede učiteľku, ktorá mu hrozne uškodila najmä po psychickej stránke. Mala ho len na 3 hod. týždenne...

lauricka
27. jan 2014

@ani3012 ved som pisala, ze na prvom stupni mozno....ale ked mas na druhom stupni vela ucitelov,vsade najdes takych aj takych, ako to chces vyriesit? To sa neda. Treba sledovat oblubenost skoly a dobru povest. Neda sa stopovat kazdy ucitel.

ani3012
28. jan 2014

@lauricka aha! som nepochopila 🙂 no nasi maju od prvej triedy takmer kazdy predmet ineho ucitela. 😒
triednu mali len na sj, mat a prirodovedu.
a to ze zalezi od konkretneho ucitela som myslela tak, ze ucitel vytvara atmosferu a ked sa najde nejaky blb, tak skola moze mat neviem ake preferencie, dieta sa tam nebude citit dobre...zase na druhu stranu zalezi aj od toho,ako sa vedenie stavia k pripadnym problemom a k rieseniu konfliktov...
vacsinou to je tak, ze bagatelizuju 😝
ja osobne by som uz syna na tu skolu nedala, je tam vela fajn ucitelov-aj prisnych ale spravodlivych no je tam este dost aj tych "zlych"

sasrnka
29. jan 2014

@ani3012 a kam chodi tvoj maly? Ked nechces tu, tak kludne IP 😉 Nevedela som totiz,, ze uz aj na prvom stupni maju deti skoro na kazdy predmet ineho ucitela. Pochopim, ak by sa jednalo o anglictinu, ale take bezne predmety, to som si doteraz myslela, ze jeden ucitel. Asi som uz velmi stara 😉

lussy666
31. jan 2014

Dievcata, z okolia malaciek, kutov, pripadne aj senica, skalica....potrebujem dnes zlte tricko s dlhym rukavom a zlte silonky alebo pancusky bez obrazka...velkost 104 .nemate niektora? bola by som vdacna......

macakova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
motomirka
4. mar 2014

Tiež sa pripájam do okolia MA 😉

ribana2
12. mar 2014
ribana2
12. mar 2014

@motomirka ahoj, pozerám že si tehulka, ak by si chcela, mám nenačatý čaj ostružina malinová, či ako sa to píše - ja ho nevyužijem tak ti darujem 😀 ja som porodila skôr a mala som ešte jeden načatý 🙂

majusa4444
22. mar 2014

Je tu niekto z Borskeho sv.Jura??? 🙂 🙂 🙂

kattom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sonie1
29. máj 2014

stahujeme sa do Malaciek..;) termin mame v septembri..🙂

anulienkalienka
25. jún 2014

ahojte! prosím nemá niekto klasické obyčajné golfáče na predaj? aj v horšom stave, potrebujem ich už teraz od piatku. samozrejme za rozumnú cenu. chceme to len na dovču ako poistku, keby bol bubo unavený. budem vďačná!!! kľudne aj telefonicky: 0905294464.

lienka110988
28. jún 2014

Ahojte ,chcem sa spytat ci ste niektora boli uz v kadernictve NO INHIBITION v Labe. Pocula som iba chvalu zatial no zaujimalo by ma kolko by som platila za obyc. podstrihnutie. Dakujem

pawli712
8. aug 2014

@sonie1 ahoj ja byvam v jakubove, kusok od malaciek a mame termin 1decembra 🙂

ani3012
28. aug 2014

Ahojte baby, som štatutárka v materskom centre Vánok (MA) http://www.mcvanok.sk/ https://www.facebook.com/mcvanok
Keďže som sa zamestnala na 100% úväzok, a robím si školu + mám školopovinné dieťa a jedno predškolské, nebudem môcť do Vánku chodiť tak často ako by som chcela.
Potrebujem nájsť šikovnú maminku (a tolerantného tatinka 🙂 ) , ktorá by bola ochotná sa postarať o chod centra, Vánok nemá finančné problémy, účtovníctvo robí bývala členka (aj to je v poriadku) len treba sa stretávať s členkami, organizovanie akcií(to tiež nerobíš sama, členky veľa pomáhajú)
Získate nové skúsenosti, kontakty, priateľstvá 🙂
Viete o niekom?

misulatko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ani3012
17. dec 2014

JEDNÁ SA O REÁLNE OHROZENIE DETÍ !? (nie len) Malacky a okolie
https://www.facebook.com/mcvanok

Včera o 08.01 hod. sa telefonicky spojila s našim pracoviskom riaditeľka základnej školy na Záhoráckej ulici. Podľa informácií od 2 rodičov pred školou sa pohyboval podozrivý Jeep. Posádka si údajne obzerala ...(viac na FB)

ani3012
27. jan 2015

🙂

barbyes
25. mar 2015

ahojte, baby čo cestujete SAD neviete mi prosím poradiť? Potrebujem ísť do Malaciek na úrad práce a na sociálku, ale vôbec sa tam neorientujem a neviem kam mám ísť? Na akej zastávke vystúpiť aby som to mala najbližšie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre