Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

monkula
6. feb 2008

niečo mi o tom hovor...
Ako sa má Adamko? Evička sa drží?

neka
6. feb 2008

Adamko je pomalovany ako indian na bojovom chodniku 😀 😀 😀 a Evicka v pohode, uz su tri dni odkedy Adamkovi naskakali prve pupaciky, ale zatial nema nic 🙂

monkula
6. feb 2008

A koľko má vlastne Evička? 😅 😅

telinka
6. feb 2008

caute kocky 🙂

neka....bud rada,ze to dostali ked su mali 😉 moja annamaria ich mala v 12-tich rokoch ale poviem vam,ze to ste urcite nevideli ☹ chudatko vyzerala jak malomocna , vobec nemohla spavat tak som s nou v noci bola hore , normalne som sa musela pred nou premahat aby som sa nerozplakala 😒

monkula ...tak sup k neke na navstevu,aby ste to chytili a budete to mat z krku 😀 😀 😀

monkula
6. feb 2008

Tiež som uvažovala... 😀 😀 😀
A Peťka je krááásna 😵 😵 😵

neka
6. feb 2008

Telinka,ved ja som v podstate rada 🙂 , Adamko to dostal na poslednu chvilu, horsie by bolo keby uz chodil do skoly. Chvala bohu znasa to velmi dobre,nema vobec teplotu, vobec sa neskriabe, len sem tam mi povie ze ho to trochu svrbi. Takze parada. Chcela by som, aby to chytila aj Evka,ale zatial nic 😖

Monkula Evicka ma 2 roky a 2 mesiace 🙂

monkula
6. feb 2008

no, temn kt ot odostane druhý je na tom vraj horšie, ale j si pamätám, že sestra dostala kiahne ako prvá a mala ich všade, doslova, na jazyku hrubý nános takého bieleho sajrajtu 😝 😝 , aj v cikuľke 😅 😅 teploty, vracala...

A ja som to dostala druháa mala som asi 10 vyrážok... 😀 😀

neka
6. feb 2008

Dnes som sa skoro od stastia pominula, moja mala dorotka mi povedala: " Ty si moja krasna maminka" 😵 😵 😵

monkula
6. feb 2008

😵 😵 😵 😵
ja som sim inule dala antiperspirant a jarko mi povedal, že voniam ako anjel 😵 😵 😵

luculka
6. feb 2008

taka chuva je super,,,on mi ju az trhý z ruky,,,,a ked je doma,,,vlastne mam volno 😀 😀 😀

monkula
6. feb 2008

tak ,to si váž...
Pretože ja idem sama ,bez detí, maximálne tak do obchodu... Tam, kde je aj mäsiareň Berto, čiže som sama, celých 15 minút...
Mne nikto za tých 5 rokov ani len polievku neprišiel uvariť, ak nepočítam ,keď so mna návšteve...
A to je Tvoj otec, alebo manželov?

luculka
6. feb 2008

moooooj tatuldo 😉

monkula
6. feb 2008

A prepáč, ak sa ťa dotknem, nespomínaš maminu... 😔 😔

neka
6. feb 2008

Ake su zlate tie nase dietky, len som zvedava ako nam budu lasku vyznavat,tak o desat rokov 😀

neka
6. feb 2008

No Monkula, no to som na tom rovnako. Az na to ze ja ich musim so sebot vlacit vsade kde idem ja, dokonca aj k mojej doktorke ( nastastie ma pre to pochopenie 🙂 ), nemame tu absolutne nikoho, najblizsia rodina je 280 km od nas. Ale uz sa pomali rysuje na lepsie casy, manzelovy rodicia sa rozhodli ze predaju chatu v BS, kde teraz ziju a pridu sem, planuju si tu kopit nejaky bytik.
Neviem si dost dobre predstavit ako to bude, ked bude Adamko chodit do skoly a Evka nahodou ochorie. Odvadzanie do skoly bude aj nadalej len na mne, lebo manzel odchadza velmi skoro na vlak.

monkula
6. feb 2008

Neka, asi tak, ja mám mamu síce len 70 km, ale je mladá a pracuje, sestra tak isto, svokra je 300 km, takže a jja ťahám deti všade so sebou...Aj do posilovne 😀 😀 😀 Našťastie má Tomáš rád deti... 😀 😀

neka
6. feb 2008

Monkula,takze dalo by sa s Evkou ist aj do posilovne?Mna stale brzdi len to, ze namam kde nechat Evku ☹

monkula
6. feb 2008

jasné, že dalo... 😉 😉
My tam chodíme všetci, mamina, tatino a dve detičky... Spýtam sa ho? 😀 😀

kattom
6. feb 2008

juuj - nejako ste sa tu rozpisali. ja som tiez s malym sama cele dni - muz je vacsinou v praci az do siedmej - ale aspon vecer kupe a dava kasu malemu. nasi aktivne pracuju a svokrovci tiez, takze vypomoc nehrozi cez tyzden.takze tiez vsade maly so mnou chodi (aj na zachod 😀 ). ale zatial je len jeden. si neviem predstavit dve deti sama cely den - baby, mate moj obdiv (ale chystame sa na druhe, takze.. 😝 ). ja mam aspon cez vikend malu pomoc rodicov a svokrovcov.
luculka - poslala som ti IP, takze sa tesim..
monkula to 5proti5 sa bude toho 15.2. aj vysielat, alebo idete iba natacat?

monkula
6. feb 2008

len natáčať...

neka
6. feb 2008

Monkula ak by sa dalo velmi by som sa potesila, ja by som tam rada chodila tak z rana, ked otvoria,aby nebolo vela ludi ,nemusi nikto obdivovat moje suncicky 😅

kattom
6. feb 2008

tak drzim palce - ked by sme neboli dovtedy spolu (lebo nemam pojem o case..)

monkula
6. feb 2008

Aj my sme minule išli po obede, že nebude veľa ľudí, a tak to tam bolo natlačené, zasrani po škole, rovno do posilky, toho smraduuu, som sa musela ísť prezliecť, a docvičiť, lebo mi prišlo zle 😝 😝 😝 😝

neka
6. feb 2008

Kattom, aj ja mam este stale sprievod aj na zachod,ale ma to v niecom vyhodu, evka tolko spehovala Adamka na zachode az sa sama zacala pytat ked mala rok a pol. Hned chodila na zachod.

monkula
6. feb 2008

neka, otvára sa o desiatej...

neka
6. feb 2008

Rozmyslam, ze ked sa dostaneme z tychto kiahni, tak by som tam isla na skusy 🙂

monkula
6. feb 2008

skús, skús, ja už mám 6 dierok na permanentke... 😀 😀 😀

neka
6. feb 2008

Pozeram, ze stihame minimalne dve diskusie naraz 😀

neka
6. feb 2008

No ja sa zatial lucim, prisiel manzel, hladny ako vlk 😀

luculka
6. feb 2008

monkula samozrejme aj mamina je super chuva,,,,ale tatino je viac hotový,,, 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre