Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

luculka
17. feb 2008

ahojte,,,KUKO co si robila v casopise???? 🙂 🙂

monkula kedy sa mozem na Vas tesit v telke????

kuko7
17. feb 2008

luculka: ked pisali o tom zvyseni prispevku od februara pre prvorodicky, tak jedna redaktorka prisla do nemocky, ale nikto sa nechcel dat odfotit, tak jasnacka, ze ja som nevahala a zachranila som jej kozu 😀 hned som sa dala nahovorit a tak som bola aj v novinaaaach 😉

kattom: ani nehovor, uz neviem co mam od nudy robit, ale uz aj chodim na prechadzky, ved uz je to jedno, aj keby som porodila, nie? 😉 Zajtra idem do poradne, tak uvidim co mi povie lekarka, ale ja osobne mam pocit, ze brusko uz aj kleslo a dnes zo mna vytekalo nieco ako "zlty hlien", tak neviem co mi povie 😅 ale uz ma tak boli koza (ako kleslo), ze sa ledva hybem...no co ti budem hovorit, najradsej by som mala malicku uz vedla seba 🙂 🙂 🙂

luculka
17. feb 2008

jaaaaaj troska slavy,,,xi xi 😀 😀

zuzitka
18. feb 2008

kuko7 ... caf peti, ako bolo u lekara? mas IP odomna 😎

kattom
18. feb 2008

ahojte, dnes som bola s malym cvicit a tu su novinky z vanku:
v stredu teraz 20. bude vo Vanku prednaska o hygiene pohlavnych organov - o 16tej zacina, kludne sa da prist aj s bababtkami - nejaka pani docentka bude robit - aj ku chlapcom presne vysvetlovat, ze kedy, ako a co s tym -
a v nedelu je koncert canaky -podhradska vedla inkubatora v tej budove - 50 sk je vstupne na hlavu (aj za deti sa plati bez rozdielu veku)

kuko7 - mne nepomohlo ani chodenie na antolskej po schodoch - uplne dole a uplne hore trikrat denne 😒 lebo maly neklesal

luculka - to stretko? som ti pisala IP - nemam na teba mobil. ked tak mi napis..

monkula - kedy budes v tej telke?

inak - babenky, co mate teraz narodene deticky - ak ste to neurobili, tak sa treba prihlasit do socialky do bratislavy, ze chcete, aby za vas platili odvody na dochodok. aj ked ste boli predtym zamestnane. na hlavnej stranke socialky su informacie aj linky na tlaciva - ja som to neurobila, az teraz a defacto som stratila 11 mesiacov, co sa mi nebude zapocitavat do odrobenych rokov (alebo si budem musiet doplatit raz). a ked mate druhy pilier, tak este jeden papier im treba poslat, ze chcete, aby vam polovicu odvodov posielali aj tam. (a ked som sa bola na toto pytat v malackach na socialke v juni, tak na mna ta pani pozerala, ze co ako chcem.) tak pisem..
pri novonarodenych babatkach je tam nejaka lehota - bola 15 dni, ale ci to predlzili neviem. a pri ostatnych, zacne to platit odo dna, ked dostanu tie papiere.
zuzitko - ani som ti nepisala email o tomto, dufam, ze ty to so samkom mas poriesene. to stretko cez vikend - som hovorila tomasovi a este vam dame vediet

elvo
18. feb 2008

ahojte katton, nevieš ci sa v malackacch v maline nerobia plavanie pre babetka ,?

luculka
19. feb 2008

urcite nerobia plavania pre babatka...uz by sme tam boli 🙂 ,,,,by museli pravidelne cistit bazen a to asi nehrozi 😠

kattom
19. feb 2008

elvo -nie, aj som sa bola v decembri pytat zasa, ci neplanuju, ale nie. najblizsie sa da chodit bud do pezinka alebo do senice alebo do blavy do dubravky. ja by som tiez rada chodila, len cestovanie hore-dole sa mi zda, ze "zabijeme" vela casu dochadzanim.
asi pockam, kym bude maly vacsi a potom pojdeme do bazena sami

elvo
19. feb 2008

kattom.dnea som zistila ze sa da chodit do stupavy.

kattom
20. feb 2008

super! a kam? kedy? ako? napis prosim viac. alebo sem hod web stranku, ak maju.

elvo
20. feb 2008

neviem viac len mi to povedala jedna znama.že jej nevesta chodi do stupavy na kupanie ale kde presne to neviem.zistim.

kuko7
20. feb 2008

kattom: no uvidime ako sa bude chciet malickej, ale ved uz to nejako vydrzkam a potom sa budem o to viac tsit, no ale niekedy mam pocit, ze uz sa viacej ani neda tesit 🙂 boooozinku ja som na malicku tak zvedava, ze az 😵

zuzitko: uz som ti odpisala 😉

Inak kedy dojdete do Studienky? (Myslim kattom a zuzitko) 🙂

luculka: uz sa tesim, ked pojdeme potom kocikovat ako sme sa dohodli 😀 😀 😀

luculka
20. feb 2008

koku mi uz Vas cakame 😀 😉

Ahj mna zaujima to plavanie v STUPAVE 🙂 🙂

zuzitka
21. feb 2008

kuko7 ..... my sme v studienke kazdy vikend a teraz sme tu uz od stredy 😀 vcera sme sa prechadzali so samkom pri hlavnej ceste, sme ti mohli zazvonit 😉

kuko7
22. feb 2008

zuzitka: tak zazvon hocikedy, uz sa tesiiim a urcite daj vediet...alebo brnkni a skocime na kafe do kaviarne 😀

kattom
22. feb 2008

kuko7 - my sme v ST tiez kazdy vikend. jej a ty sa poznas s luculkou? vcera som sa s nou aj ja konecne stretla

monkula - halooo... dlho si tu nebola

monkula
22. feb 2008

tak a ďaľšie stretko za Tebou Kati? Bolo fajn?
Luculka, minule som ťa zase videla, keď some vetrala a zatvárala som okno, tak si akurát išla okolo aj s dvomi ženami...

kattom
24. feb 2008

monkula - jeeej, ty zijes 😀 kedy budes v tej telke?? a kedy hodime stretko -uz mas dufam deti zdrave. teraz tu mam do stredy maminu, ale stvrtok/piatok by sme mohli. dufam, ze to pocasie vydrzi take nadherne jarne - maly dnes cely den "behal" vonku. a doma po byte tiez.. nevieme ho zastavit 🙂

luculka
24. feb 2008

Ahojte,,,monkula a nejedla som fornetky???? 😀 😀 😀

kattom,,,,zase si to zopakneme,,,, 😉 ,,sa tesim ze je uz teplucko

monkula
24. feb 2008

nie, nejedla... Ani kočík si netlačila... 😀 😀 😀

luculka
24. feb 2008

🙂 uz ste boli v telke???

monkula
24. feb 2008

nieee, až v máji, asi...

luculka
24. feb 2008

😕 to tak slho trvaaa???

monkula
24. feb 2008

Luci a ako stretko? Kattom je milá osôbka, však? Ked ste boli?

luculka
25. feb 2008

ano 😉 ...len tak po meste...na poste...som si u nej v kociku zabudla balik,,,tak som musela pren zase k nej 😀
kedy sa stretneme vsetky 3?

monkula
25. feb 2008

no, my tak plánujeme štvrtok-piatok... Pridáš sa? 😀 😀 😀

zuzitka
25. feb 2008

kuko7 ... tak sa mi zda, ze na to kafco uz nepojdes so mnou ako tehulka, pretoze tento vikend nejdeme do studienky a ten dalsi vikend sa moze stat ze uz budes mat alicku doma v postielke 😀 😉
takze by som mohla ist s tebou kocikovat ..... teda my uz bez kocika 😎

kattom .... pozdrav maminu 😉 sme spolu hrali tenis 😎

kattom
25. feb 2008

zuzko - no nasi ani nehovorili - ta zabijacka.. inak este dobre, ze ste v nedelu nemohli, lebo by asi isiel len tomas s malym s vami von - my sme este tooolko roboty mali a umyvanie.. ale dufam, ze uz nabuduce sa stretneme. tusim od samkovych narodenin sme sa nevideli, nie?

luculka a monkula - dajte termin ci stvrtok alebo piatok- mne je to jedno aj casovo (jedine - obedujeme o jednej kazdy den -takze medzi pol jednou a druhou nemozem), inak stale. a uz hocikde na ihrisku aj - mohli by sme do zamockeho parku na to nove ist, nie? monkula aj jarka kludne vezmi - ak sa ti nebude dat doobeda.

monkula
26. feb 2008

kati, no, ja by som radšej doobeda, pretože Chiarka mi začala v kočíku vymýšľať, a chodiť nechce, len sa plaziť...
Takže okolo tej jedenástej by mi to vyhovovalo, pretože je teoretická šanca, že bude spať...
A súhlasí ms parkom..
Jarko by mal ísť d oškôlky...
A ešte sa pochválim ,od zajtra náš malý jarko bude chodiť na futbalové tréningy... 😵 😵 😵

zuzitka
26. feb 2008

kattom .... ved vy mate super bazen v Maline 😀 ci este nechces ist s Kubkom? my sme so Samkom boli prvykrat v Aulandii ked mal 10 ci 11 mesiacov. a uzival si to teda riadne.
a uz Jakubko chodi sam? 😉
tie tomasove narodky..... mozno by sme to mohli oslavit v nedelu 9 marca, hm?

kuko7 .... vidim ze mas znova album 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre