• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

4. augusta 2016 
lucul, pekne náušničky ,až si to z tej eufórie celé doplietla... emoticon emoticon emoticon emoticon

kedy dáme stretko? emoticon emoticon emoticon
29. feb 2008 o 21:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
noooa ako tatar emoticon ,,,buduci týzden,,,ak nebude mrznut....ozaj aký mas kocik??som sa to pýtala vcera,,,
29. feb 2008 o 21:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mám pegpérego amico, taký kockovaný, žlo-zelený, malé kolieska, prečo? Chceš si ma vystriehnuť? emoticon emoticon
29. feb 2008 o 21:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
som ta asi vystriehla uz z Bagetky,,,ked ste sa mali stretnut s Kattom,,,,isla si aj s malým ze?
29. feb 2008 o 21:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
áno, išla... prečo si nekričala? emoticon emoticon emoticon
29. feb 2008 o 21:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a vies podla coho som ta spoznala...podla malej ociii,,z fotiek....,uplne jej svietili z kocika...ja som smirovala spoza okna emoticon emoticon
29. feb 2008 o 21:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ty šmírák jeden... Si presedlala z fornetiek na bagety? emoticon emoticon emoticon
29. feb 2008 o 21:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie sak oni v tej bafetke robia aj fornety emoticon
29. feb 2008 o 21:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bafetke? Ti to dneska ide... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
Myslíš bagetku pri parkovisku, alebo tú fornetku? emoticon emoticon
29. feb 2008 o 21:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ide emoticon emoticon fornetku,,, emoticon
29. feb 2008 o 21:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A ako si ma stade mohla vidieť? emoticon emoticon Veď som išla cez parkovisko ,križovatku...
Alebo malá zase vyčumovala z kočíka? emoticon emoticon emoticon
29. feb 2008 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zeby si to nebola ty???nesla si pri fornetkach??? emoticon emoticon
29. feb 2008 o 21:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie... emoticon emoticon emoticon
29. feb 2008 o 22:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monkula - tak mozeme aj inde, nie iba na futbale. inak mna aj dnes napadlo, ze v stredu chcem ist k nasim a spta tam, takze by som asi aj tak nedosla. ale utorok? stredu doobeda? luculka aj s tebou. a neka?

je, a monkula, prosim ta, ten velkosklad v stupave je na ktorej strane cesty, ked ides z malaciek? lebo sa tam asi v stredu stavime nakupit malemu tie prikrmy a vyzivku

kuko - no dufam, ze alicka si to nerozmyslela dnes - to by bol datum narodenia emoticon ale lahko by sa pamatal, nie?
29. feb 2008 o 23:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Keď ideš z MA tak je to na ľavej strane, isto to neprehliadnete.. emoticon emoticon emoticon
A stretko je fajn nápad, Luculka, Neka, pridáte sa? emoticon emoticon emoticon
Ešte dohodneme podrobnosti, do utorka času dosť... emoticon emoticon
29. feb 2008 o 23:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,
tak buduci tyzden by sme sa uz snad pridali aj my emoticon , ak sa zmestime do poctu emoticon
Do tretej po poludni mozem kedykolvek a kdekolvek emoticon
1. mar 2008 o 00:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Neka, no super... dobrých ľudí sa všade veľa zmestí... emoticon emoticon emoticon emoticon
1. mar 2008 o 00:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monkula .... nemala si inu foto este pred chvilkou?? emoticon
1. mar 2008 o 00:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mala..., táto je aktuálnejšia... emoticon emoticon
1. mar 2008 o 10:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no mozme,,,ak nebude zima emoticon
1. mar 2008 o 11:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monkula ... kedy si zmenila uces? ja by som ta asi nespoznala emoticon ved si mala tmave vlasky.....
1. mar 2008 o 13:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kattom .... v nejakej teme som vysmirovala, ze si radila ZUKY ako robit scrapy no a ja s nou pisem v teme -
hlada sa BAlll - tak som jej povedala ze sme kamosky a dala som jej tvoj blog. neva? urcite jej pomozu tvoje rady emoticon
1. mar 2008 o 17:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte babulky ste cele a zdrave? Dufam ze sa vam v tom vetrisku nic nestalo.

My sme boli akurat na Pristavnom moste v BA ked sa to strhlo, sme mysleli ze nas sfukne do Dunaja. Fuuuj strasny pocit. A prideme domov a tu ziadna elektrina, zahradny domcek aj so smykalou odfuknuty skoro u susedov, kvetinace prevrhnute, no hrozne a vraj to ma kulminovat az dnes v noci. No tesime sa, snad nam okna nevytlaci . emoticon
1. mar 2008 o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Neka, no veru, stalo sa nám... emoticon emoticon
Máme staré okná a to v kuchyni dáko zle tesnilo, a otvorilo sa a v obývačke sme mali otvorené okno, ešte nebol taký prudký vietor a ten prievan nám zabuchol okno v obyvke a to sa nám rozbilo.. našťastie len to vonkajšie, ale tá spúšť v kuchyni, kvetináče na zemi, hlina vysypaná, akurát som aj Jarkovi robila rožky a tie skončili na zemi v kope hliny, tak chudák plakal, že nebude môcť papať... emoticon emoticon emoticon

zuzitka, mala som tmavé, ale nie celkom, teraz som bola na Valentína u kederníčky, nech mi spraví melír a vyšla som odtiaľ takáto bledá, ale myslím si, že to nie je až také zlé... emoticon emoticon emoticon
1. mar 2008 o 23:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
KUKO .... uz sa tesim na alickine rozmery a hlavne fotecky!!!! tak dnes ti to snad vyjde, 2.3 je pekny datum emoticon
2. mar 2008 o 11:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monkula ..... jasne ze tvoj novy uces nie je zly!!! len mi dlho trvalo kym som spoznala ze si to ty emoticon osobne ta nepoznam ale ta prva fotka a tato - uplna zmena emoticon
2. mar 2008 o 11:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
KUKO ..... gratulujem!!! emoticon
2. mar 2008 o 13:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kuko už má Alicku? emoticon emoticon emoticon emoticon
2. mar 2008 o 16:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ano, KUKO ma uz Alicku!!! emoticon podrobnejsie vam napise sama, jo? emoticon
mne poslala sms ale predsa sa musi sama pochvalit emoticon
2. mar 2008 o 16:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeej, Peťka, srdečne gratulujem, Alicke posielamo veľa božtekov a prajeme jej veeeeľa zdravíčka a maminke veeeľa
mliečka pre princeznú... emoticon emoticon emoticon
2. mar 2008 o 18:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš