Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

kattom
2. mar 2008

kuko - gratulujeme! 🙂 misko uz volal tomasovi. a prajeme alicke vsetko dobre a tebe vela vela oddychu a nech vas pustia v termine z nemocnice - ved uz ste sa tam nalezali 😉 a napis potom kolko ma mala, lebo tomas si to nezapamatal

monkula - ja som si ten uces ani nevsimla - ach jo. som ti mohla pochvalit aspon.
re: vietor - no to okno vam nezavidim - dufam, ze dnes ten vietor uz viac paseky nenarobil.
nasmu znamemu na zahorackej, kde padla ta breza - tak to schytalo auto - strechu aj predok ma preliaceny. nam chvalabohu nic - len cesta do studienky je plna prepilenych stromov.. my sme dnes iba nahanali na chalupe oprane pradlo po zahrade, lebo mama si nedala povedat a vyvesala ho von.

stretnutie - no napiste, kde a kedy v utorok. ja tiez mozem hocikedy okrem toho obeda, ked papame doma. dufam, ze nebude fucat.

zuzitko - ten blog v pohode - ved to je verejne, kludne si ho mohla dat dalej..

zuzitka
2. mar 2008

KUKO a Alicka su uz v tabulke - marcove mamicky 😉

neka
3. mar 2008

Tak a je tu dalsia princeznicka, KUKO Gratulujeme. 🙂

kattom
3. mar 2008

ahojte - co to stretnutie zajtra? este sem pozriem vecer po jedenastej - idu zufale manzelky na prime, nova seria, tak dufam, ze drobcek bude spinkat

monkula
3. mar 2008

Kati, neviem, Chiarka mi dosť hnačkuje, tak sa bojím niekam ísť... 😖 😖 😖

neka
3. mar 2008

Katka akosi sa znovu rozfukalo 😖 uvidim ako bude rano. A kde a o kolkej je asi to randevu 🙂

zuzitka
3. mar 2008

kati, ty ides v stredu do BA? a my prave v stredu do studienky 🙂
a v nedelu myslis ze by sme mohli dat caj v kaviarni? a hlavne toho tomasa uz oslavit 😅
aby sme ho nakoniec neoslavovali spolu s jakubkom 😀

a ani som nestihla vidiet kuka s bruskom na zivo.... ma to za sebou, baba jedna 😵
pisala mi sms ze to na nu ide a ze uz jej davaju EPI - normalne som to s nou prezivala 🙂
a vy co? robite sestricku? 😉

kattom
3. mar 2008

no babenky uz som tu - skrapovala som a nejako mi usiel cas.
monkula tusim som ta videla v inej teme - tak skoda.
neka - poslem ti IP
zuzko - idem az vecer - musim ist do prace podpisat nejake papiere. a ukazat sa sefovcom 😀. a kubovi dake oblecko chcem ist pokupit. no skoda, ze budem v BA, by ste nas inak mohli prist pozriet? ked niekedy nabuduce pojdes este tak skor do St, nedobehnete aj so samkom? mali by sa pohrali..

no nic - este pozriem ostatne temy a sup-sup spinkat..

luculka
4. mar 2008

ahojte,,,,kuk do mojho albumu,,,mam tam fotku Petinej..KUKO.... princeznicky... 😵

monkula
4. mar 2008

už som kuk, je krásna 😵 😵 😵
včera som nakukovala do bagetky, či nešmíruješ... 😀 😀 😀 😀

luculka
4. mar 2008

😀 😀 vcera som tam ani nebola... 🙂
dnes som stretla v meste,,kattom s nekou...

zuzitka
4. mar 2008

Alicka je kraaasna 😵

neka
4. mar 2008

Kattom mas IP 🙂

monkula
4. mar 2008

tak vy sa už všetky skrz naskrz poznáte... ☹ ☹ 😀 😀

luculka
4. mar 2008

som si myslela ze neka,,,je ty... 😀

monkula
4. mar 2008

Uha, to sa tak podobáme, alebo prečo? 😕 😕 😕

luculka
4. mar 2008

nieee....len som si to akosi hned splietla,,,som zbadala niekoho s kattom,,,tak hned ze si to ty... 😀

neka
4. mar 2008

Monkula, neboj, len co sa trosilinku otepli mozeme dat velke randevu v parku 😀
A medzitym sa urcite este niekde zrazime 😉

kattom
4. mar 2008

monkula pisala ti keity o tych kiahnach? neviem, ci jarko uz mal. a dufam, ze nas maly ani chiarka to nechytili.. ked jarko sa hral s ninkou, tak neviem, neviem, ci tu nebude retazova reakcia. ☹ ach jaj.
neka - kolko trva, kym sa to prejavi? tych 21 dni? ci to je iba doba, kedy moze dieta nakazit ine dieta?
monkula a neboj - ved sa stretneme bud. tyzden. (ked teda tie kiahne neprepuknu..)

neka
5. mar 2008

Kattom inkubacna doba je tak okolo tyzdna, niekedy aj viac 🙂

Dnes sme prechadzali cez zamocky park a tam sa teda EMMA poriadne rozsantila. 😨 Kopec velkych stromov je polamanych, alebo vyvratenych aj s korenmi.

monkula
5. mar 2008

Kati, písala, zatiaľ sme v pohode, dúfam, že aj budeme, ale aj keby to prepuklo, aspoň bude potom...

luculka, dnes som Ťa šmírovala z okna, išla si okolo inkubátora, však? keď tak snežilo... 😉 😉 😉

luculka
5. mar 2008

😀 😀 ano,,,kde ty vlastne bývas??

gangulienka
6. mar 2008

Ahojte "zahoracky" 🙂 , mozem sa k vam pridat ? Nie ste niektora nahodou z Vysokej pri Morave ?

gio
6. mar 2008

gangulienka-ty si z Vysokej ? Ja som mala odtial spoluziacku.

luculka
6. mar 2008

cafte dnes sme boli na Antolskej na kontrole,,,tak sme boli pozret KUKA a malu Alicku,,,je kjááááásna,,,mam fotky v albume....booooze aka je Natalka proti nej uz velká slecna 😵 ☹

ivulik007
6. mar 2008

Ahojte maminy a tehuľky. Ja bývam v Malackách len 2 mesiace. Keďže budem rodiť na Kramároch už o pár dní (dúfam...), k lekárovi chodím už tam. Lenže nemám ešte vybraného detského lekára pre bábo a toho si treba vraj zabezpečiť už pred pôrodom. Môžete mi nejakého ozaj dobrého odporučiť? Vďaka

luculka
6. mar 2008

ahoj ja aj vätsina maminiek chodime Gajdárovej,,,,mi sice len 3 mesiace ale zatial som spokojna 🙂

ivulik007
6. mar 2008

Dík. A kde sídli?

luculka
6. mar 2008

vies kde je Gajdár,,,ten hostinec,,,tak tam v tom novom zdravotnom stredisku

ivulik007
6. mar 2008

Aháá, jasnééé, už viem... Díky moc za info.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre