Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

elvo
18. apr 2008

ahojte tak som zistila to kupanie, sice trosku neskoro, je to v hoteli park,vo wellnes centre. kurzy su len doobeda.,po plavan je i sauna.stoji to ako asi vsade,500sk za hodku.dokopy 4000sk.lektorka mila,cistota ok,aj servis celkovy. tak asi tolko som zistila 🙂

saeda
18. apr 2008

Ahoj sasrnka, ja mam termin 13.6. ;) Si tu nova?

luculka
19. apr 2008

elvo super...a to je cez víkend alebo v týždni????a odkedy sa vlastne chodí na páavanie...mesiacov??

sasrnka
19. apr 2008

Hej, nova 🙂 Natrafila som na stranku, ked som hladala nejake diskusie ku kocikom...ktory samozrejme este stale nemame vybrany. a stale vymyslam 😉

kattom
19. apr 2008

sasrnka vitaj!
my sme dnes s kubom cez ten dazd akurat v parku boli - kubo veselo v kociku si hovkal a ja uplne zmoknuta. neprestavalo prsat, tak sme isli domov v tom najvacsom lejaku - od hlavy az po ponozky totalne mokra..
a musim pochvalit kubka - prestal sa bat konecne a zacal cupitat - 10-15 krokov "uteka" v kuse a strasne sa tomu tesi, ze nespadne (aj ked dnes mal dve havarie chuda - vonku s tatom, ked bol padol na tvaricku a ma oskrete licko a doma v kuchyni a cvakol si zubami do pery az mu krvacala.. ach joj.
ako stretko bud. tyzden? zasa stvrtok? podla pocasia uvidime? ci nejaky iny den?

elvo
19. apr 2008

luculka •chodi sa len do obeda.a asi cez tyzden

ribizek
21. apr 2008

Ahojte sasrnka a seada.

Tak vidím, že nakoniec maminiek- čakateliek tu bude viac. Ja zatiaľ chodím tiež len tak sporadicky a zbieram info od mamičiek. Termín mám 5.6., ale uvidíme, čo na to povie "junior". 🙂
Nechodíte náhodou na tehotenské cvičenia do Vánku? Ja som bola odhodlaná minulý utorok, ale podarilo sa mi poobede po dlhom čase zaspať, tak zasa z toho nebolo nič.

luculka
22. apr 2008

babule stvrtok dame stretko??? 😵

sasrnka
22. apr 2008

Ahoj ribizek 🙂
Na tom cviceni vo Vanku som este nebola. Samej sa mi ani velmi nechce... A ani neviem, kedy su, teda o kolkej, ci by som to stihala, kedze som kazdy den v BA. Takze moje maximalne cvicenie je prechadzka so psom, alebo motanie sa po ranci za Malackami.

zuzitka
22. apr 2008

ahojky 😉

kati, fotecky z ihriska pri auparku som si hodila do albumu.... sak ked su ti nasi chalani taky sympataci 😀

a kedze pravidelne sledujem tvoj projekt365, s dovolenim som nakukla aj do projektu Luculky a Neky 😵
... no kraaaasne fotecky robite 😵
/hlavne luculka foto z 16.aprila a neka z 27.marca 😉 kati od teba sa mi najviac paci z 5 a 6.aprila/

saeda
22. apr 2008

ribizek, sasrnka a to sme vsetky 3 junovky?
Ako dobre. 🙂 Chodite sem tam aj do temy Jun2008? Ja som sa tam vela dozvedela.

Ja chodim cvicit do bazena do BA, do SNOPu...po porode tam chcem chodit aj plavat s malym...robia kurzy uz od 3 mesiacov. A idem tam aj dnes. Robia aj cvicenia na fit lopte specialne pre tehotne, takze ja som si pekne odcvicila, co sa dalo.
Vo Vanku to byva myslim, ze uz okolo 16tej a ked som este bola v praci, casovo mi to nevychadzalo prist z Blavy. Ale uz som doma, tak mozno by som niekedy skocila. Ribizek, kedy to presne byva?

Vy uz ste tiez na materskej?

mirka414
22. apr 2008

ahojte nepoznate martinu ale na priezvisko sa nepametam a chodila do Voderad do skoly odbor cukrar moze mat tak 29rokov...myslim,ze ma uz aj dti.priezvisko bolo na tusim k...ale nemozem i spomenut.

ribizek
22. apr 2008

Ahojte junovky sasrnka a saeda. 🙂

Takže vidím, že možno spoločne niečo poriešime. Ozvem sa vám ešte na internú poštu a na budúce sa už možno stretneme na nejakom tom cvičení. Ešte tento týždeň a nastupujem na materskú, tak už budem flexibilnejšia.

kattom
22. apr 2008

luci - to stretko by mohlo - ale nedame skor - uz o pol jedenastej - lebo maly ked je od pol siedmej hore o tej pol dvanastej/dvanastej "odpadava" a spi dve hodiny.. inak mam to cd pre teba, ale iba na pocitaci sa da pustat, nevadi? inak mi to neslo.

v parku? ak nebude prsat? (inak my sme boli v parku aj vcera, aj dnes - maly sa rozbezkal a tam moze utekat kam chce..

zuzi - fotky - v pohode, kludne ich mozes zverejnovat..

luculka
22. apr 2008

kati dik za pomoc,,,idem skusat 😉 🙂

a stretko by nemohlo v piatok,,,,to pridu aj Alicka s Petou....

Zuzitka dik 😵 😵

luculka
22. apr 2008

pomooooc kati neviem si rady,,,,ty robis v PS???ja v gimpe 😕

kattom
23. apr 2008

luci - ja robim v ps - na gimp si pozri to baby-cafe
v piatok uz mam iny program, sorry holky. ale zajtra, ak bude dobre pocasie, pojdeme do parku urcite - dnes sme neboli. tak mozno, niekto tam budete a mozno budeme sami. aj tak sa musime prejst..
monkula - dnes som isla okolo ihriska, ale som ta nevidela - jarko tam bol, lebo trener vykrikoval jeho meno 🙂

luculka
23. apr 2008

ahoj,,,uz som na to prisla.... 🙂 mas dalsie krááásne scrapiky,,,ako to stihas???? 😵

kattom
24. apr 2008

luci - po nociach 😀 alebo takto 😝
inak intenzivnejsie som zacala skrapovat az ked mal kubo cez 7 mesiacov.. a tiez len vecer a v noci od tej deviatej do jednej pol druhej - teraz sa uz haltujem a mam to zapnute iba do polnoci, lebo rano sa nedalo potom vstat
inak, dnes som ani nevidela teba - iba kocik pred bagetkou odstaveny

baby -ak niekto kupujete bebu - tak v bille maju akciu bebu 2 a 3 800g balenie za 369 Sk (normalne stoji 419). a v dmke maju teraz v akcii nestle kasu dve balenia spolu + je k tomu zadarmo miska za 189 (ale iba dva druhy kase - bud dve balenia cisto ryzovej kase alebo dve balenia ovocnej - jablko, hruska a este nieco). a teste sa na vikend, v radiu hlasili na nedelu 35 stupnov

luculka
24. apr 2008

🙂 jeeej v nedelu krstíme...
spala vonku len chvilu,,,potom im tam kecala 😀 😀

ivetienka
25. apr 2008

Ahojte 🙂 , dufam, ze sa mi po dvoch neuspesnych pokusoch zo vcera podari pridat sa k vam 😀

kattom
25. apr 2008

luci - tak nech vam vyjde to pocasie, lebo dnes poobede ten vietor.. a vcera pritom bolo taaaak krasne
ivetienka vitaj - uz to mas za chvilu, nie?

luculka
25. apr 2008

ivet no super...konecne sa podarilo 🙂

ivetienka
25. apr 2008

huraa, podarilo sa mi toooo 😀 . Dakujem za privitanie 😉 Veru tak kattom, za chvilocku..aaaach, uz nech to je 🙂

sasrnka
25. apr 2008

Ahoj Ivet 🙂 Takze dalsia cakatelka, no super. A vidim, ze vyrovnavame skore baby:chalani=2:2 😀

ivetienka
26. apr 2008

Ahoj 😀 , tak to je skvele. Ozaj, videla som, ze ste sa tu bavili o cviceni vo Vanku. Ja tam chodim uz asi 7 tyzdnov a je to velmi fajn. Aj tento utorok idem - mame to tentokrat dokonca s partnermi, ktori chcu byt pri porode 😀 . Urcite dostanu cenne rady 😉

ribizek
26. apr 2008

Ahoj Ivet.

Tak vidim, ze sa to tu s "čakateľkami" pomaly rozbieha. Aspoň nás bude viac, keď sa vyrojíme s kočíkmi do parku 🙂
Ja by som tento utorok chcela nabehnúť na to cvičenie, ale asi bez manžela, ten bude na služobke. Tak mu budem tie cenné rady tlmočiť. A asi vezmem foťák, že tam chodia aj chlapy, aby sa nebál. 😀

kattom
26. apr 2008

no maminky - kedy to stretko bud. tyzden? lebo vo stvrtok je prvy maj a to tam bude tooooolko ludi v parku.. tak kedy dame?
a v malackom hlase pisu, ze v piatok 2.5. doobeda maju hasici otvoreny den - takze sup-sup vezmite deticky a popozerat sa 🙂 (ja neviem, ci budem v MA - ale ak hej, tak tiez pojdeme s kubkom)

neka
26. apr 2008

Ahoje, ja by som mohla v pondelok,alebo utorok, od stredy ma manzel dovolenku az do vikendu, tak si ho budeme viac uzivat 😀

ivetienka
27. apr 2008

Ahoj Ribizek 🙂 , tak to je skvele, len priiid a kludne zober fotak, chlapov tam pride asi dost 😀 . Doteraz to vzdy prebiehalo tak, ze sme prvu hodinku mali "prednasku" od jednej super sestricky a druhu hodinku sme cvicili, dychali a relaxovali. Tentokrat budeme asi najprv cvicit (od 16,00 - 17,00) a potom pridu nasi chlopi 😀 a do siestej budeme s nimi "nacvicovat" 😉 . A buduci utorok by mala prist Dr.Slavikova a mala by nam hovorit o tom, co sa bude diat po navrate z porodnice. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre