Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

luculka
20. máj 2008

s mackom PU??? 😕 😀 😀

zuzitka
20. máj 2008

luci ... co je na tom divne? macko PU akoze pooh alebo take chces pre malu?? 🙂 🙂 😀

luculka
21. máj 2008

nooo len ze my mame vsetko macko Pooh,,,som povedala ze mala ho bude aj nenávidiet 😀 😀

zuzitka
21. máj 2008

luculka ... to snad nie, urcite natalka miluje macka pooh 😀 a mate aj ten stolik?

inak mam ho v albume, kuk 😉 kamaratka julianka ma ten stolik 🙂

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

monkula
21. máj 2008

mňo, ja neznášam macka Pu... 😅 😅

zuzitka
21. máj 2008

ja nemam k nemu este ziadny vztah ... my to nekukame...
u nas fici - autobusy v jednom kole, cars - blesk mc queen, vlacik Tomas 😀

monkula
21. máj 2008

ani my to nepozeráme, mne je táto postavička nesympatická... 😅 😅 😅
jasnéé, autobusy 😀
už máš kerku? ja nie... 😠

kattom
21. máj 2008

no na macka pooh mi tu nesiahajte!! ja mam k nemu velmi velmi velmi velky citovy vztah 🙂 kubko zatial akurat tak lubi deduska vecernicka a jeho psika - nic ine ho nezaujima (nastastie -ved sa este napozera)
tu izbu mu chceme spravit tak na dlhsie - kym pojde do skoly, aby tam mal tu istu vyzdobu - tak sa mi macku pu zda troska babatkovsky dost. asi skoncime u zvieratiek a maminka sa bude realizovat s farbickami sama.
dnes sme boli doobeda vo vanku, tak sa troska vytesil maly.. stretko asi nic tento tyzden- ihrisko nehrozi, vsetko je mokre a prsi a prsi.. tak snad na vikend sa to zlepsi

jeeej a este k mackovi - luci, v kika maju zaclony - za par stoviek s macom - dnes dosiel letak 😀

luculka
21. máj 2008

Ani mne nanho nesiahajte 😀 😀 ja ho mám rada,,,,ked sme boli v Dysneylande,,,tak som z toho predstavenia mala vetsiu radost ako tie male deticky tam 😀 😅

Kati,,,zaclony zatial nepotrebujeme,,,ale uz mame povlecenie,,,do postielky,,,ale je velke 😠

monkula
21. máj 2008

Lucka, v BA je predsavenie Macka Pooh, nejdeš? 😀 😀 😀

luculka
21. máj 2008

jeeej ten stolik je krááááásny 😵

zuzitka
21. máj 2008

sak nic proti mackovi pu 🙂 len nam neprirastol k srdcu .... zatial 🙂

kerka este neni ☹ sak sa neviem rozhybat a hlavne neviem kde si to mam dat urobit 😨

luculka
21. máj 2008

🙂 a kde v kauflande maju tie stoliky,??

zuzitka
21. máj 2008

luci v blave na Trnavskej ulici - smer Roznavska /ako bola stara Ikea/ 😉

sak uz vam stavaju kaufland aj v MA 🙂

zuzitka
22. máj 2008

kati ... odfotila som v tescu ten kobercek do detskej izby, pozri link 😉
stoji okolo 320sk, su 4 druhy ale prave mali len tieto 2:

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

zuzitka
22. máj 2008

... este k tomu mackovi pu 🙂 tiez mame namalovany obrazok na skrini /farbami na sklo/, nasla som aj nejake nalepky macko pu a dokonca samko mal aj overal macko pu 😉 kupila som niekde v sekaci, kuk link

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

a jak som dneska smirovala po tescu, tak som videla set na papanie - hlboky a plytky tanierik, poharik a lyzicku za 500sk, trojkolka tusim okolo 2000sk 😅 v draciku kocky a puzzle.... toto vsetko s motivom macko pooh,
ale to mas luculka asi uz davno zistene, ze? 😀

luculka
22. máj 2008

som dnes kupila v Lidli macko POOH tanieriky,,,,poháriky,,,a gitlandu HAPPY Birthday,,,, 😀

neka
22. máj 2008

Katka, my sme Adamkovi kupili kobercek v baumaxe v BA, je to mesto s ulicami, parkom, citkusom, jazierkom. Velmi sa mu to pacilo a este aj teraz sa obcas na nom zahra. 🙂

kattom
22. máj 2008

zuzi - dakujem!!!! idem ti aj odpisat na mail, len asi az zajtra. pozerame jericho..
neka - dakujem - pozrieme aj tam.

inak, ja som malemu tiez malovala farbami na sklo maca pooh a prasiatko a tigra a somarika - a nad postielkou ma puzzle od anne gedes zaramovane a tam sa mu to zmestilo - plus to ma na dverach v obyvacke - mame sklenene - lucka, ked sa chces realizovat, mam predlohy vytlacene - plus aj v pocitaci stiahnutych kopec (raz vyuzijeme ako vymalovanky)

zuzitka
22. máj 2008

kati, ja mam plno farbiciek na sklo, len akosi su zabudnute v sufliku 😅
predlohy mam, ved aj od teba som si nejake obkreslila, len nejak sa mi nechce malovat 😨

a na mackovi pu fici mala anetka - simonina 😀 samko sa mi zda na to uz velky 😅

luculka
23. máj 2008

no aj my mame na okne tigrilka a macka,,,som malovala este ako tehula 😉

sa uz na tie omalovanky tesim ako budem stahovat 😀 😀

Zuzi 2rocný sa ti zdá velký na macka PU?? 😕

zuzitka
23. máj 2008

no luci, mne sa totiz macko pu vobec nezda pre chlapca 😅 som sisi? 😀

luculka
23. máj 2008

KUK našu herečku.... 😀 http://luculka.blogspot.com/

kattom
23. máj 2008

luci - kuk sem: http://www.brydova.cz/mojesablony.html a z tej stranky mas milion odkazov na ine aj zahranicne, kde su sablony a vymalovanky..
luci - no mne sa tiez zda uz 2 rocny velky na medveda - preto vymyslam, ze ako mu tu izbu vyzdobime, aby mu to vydrzalo, kym bude skolak - a nestalo to vela koruniek.. a dalo sa to obmienat.. inak kupili sme stolik a stolicky v ikea drevene nakoniec za sedemsto - uz su poskladane, kubo mal dve hodiny vyliezaci a zliezaci maraton - na stolicky a na stol samozrejme tiez.. ani kupat sa nechcel ist vecer, co inokedy je prvy v kupelni.

zuzi - email mas poslany.
neka - snad uz ta odseklo. to auto dojdeme bud. tyzden pozriet - dazd snad uz nebude - uz dnes bolo ako krasne. a vikend ma byt tiez pekny.
tak si ho uzite, kocky 😎

neka
23. máj 2008

Ahojte, Katka, este stale to nieje ono, ale co uz narobim. 😎
Aj ja chcem Evka trosku prerobit izbu, uz sme zrusili malu postielku, od pondelka spinka na velkom madraci polozenom na zami. Osvedcilo sa nam to aj pri Adamkovi. Nespadne z neho a moze sa tam gulkat a hrat sa aj cez den. Do Ikei je chcem ist kupit taky pekny detsky baldachyn co je uz navelku postielku. A chcela som jej steny ozdobit do 1/3 tapetou a ukoncit to bordurou, len ako som citala to tapetovanie je dost zlozita vec, tak si to musim este premysliet. Tiez uz volim taku vyzdobu, aby jej to vydrzalo na dlhsie.

Luculka, Natalka je poriadna spevacka 🙂 , ma mocny hlasok.

zuzitka
23. máj 2008

videli ste tu temu? 🙂

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

mozte hodit linky na vase deti ako sa smeju, tancuju, .... 😉

luculka
23. máj 2008

babule buduci týzden dame stretko???ma byt teplucko konecne,,,, 😉

kati a co tak auta???na tom fici sesternicin malý a má 4,,, 😉

luculka
23. máj 2008

teda blesk Mc kvin,,,neviem jak sa ro pise 😀 😀

zuzitka
23. máj 2008

no nas Samko pozeral Cars - blesk mc queen od rana do vecera, teraz ho zamenil za vlacik Tomas 😀
chodime sa do Dracika vzdy vytesit, lebo tam maju cely stojan venovany mc queenovi 😝

luculka
23. máj 2008

jasne este aj na tom fici,,,ma z toho uz asi vsetko,,a este bořek stavitel... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre