Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

eta
15. sep 2007

no to asi nebolo nic moc s tymi zubkami na Silvestra 😖

saxana2
18. sep 2007

no bola som n atabletkach aj ked som kojila ☹

gangulienka
28. sep 2007

ahojte, ani som nevedela ze takato tema tu je, ja som sice z BA ale uz skoro rok byvame vo Vysokej pri Morave 😉

telinka
1. okt 2007

caute baby a maminy.tak som na vás náhodne natrafila a tak sa k vám pridávam.
Mam doma dve baby a tak sme sa s mojim drahym rozhodli vyhoviet prosbam nasej mladsej a pokusili sme sa o braceka.Som v 30tt a este stale neviem pohlavie nasho baby a tak stale dufam. 🙂 Je medzi vami mamina po 30tke?

livika
2. okt 2007

Ahoj!!!
Ja som tiez v 30tt,ja uz viem pohlavie davno-cakame dievcatko Simonku!
Je to podla nasich predstav:
Neboj,aj tebe sa to urcite splni,nech teda nemate doma babinec!!!

telinka
3. okt 2007

ahoj livika!dakujem za povzbudenie,v piatok idem na sono annamaria a miska /to su moje dcery 13 a 10 rokov/ sa chystaju ist pozriet si to na vlastne oci tak dufam ze to vyde.ja som o tom presvedcena uz podla toho ake je toto tehotenstvo ine oproti tym dvom predchadzajucim.jevsak možné ze to bude aj vekom,predsa uz budem mat 34!

livika
3. okt 2007

Ahoj!!!Ale,co vek....
Dievcata budu nadsene,uvidis a urcite budete mat dovod na oslavu...

monkula
5. okt 2007

Ahojte Malačanky.
Luculka, videla som Ťa včera v červenom obchodnom dome, pred Simbou. Ja som tlačila kočík a išla som do hračkárstva, si pekná tehulka...

telinka
6. okt 2007

ahojte!!!!!
Tak som bola včera na ultrazvuku a dozvedela som sa že to bude zasa dievčatko.Chcela som Stelinku,ale aby tatinkovi nebolo tak ľúto, tak ju asi pomenujem po ňom Peťka. Bude ako ten pán kráľ z rozprávky , ktorý mal tri dcéry....

eta
6. okt 2007

ahojte ako sa mame?
telinka tak blahozelam k dalsiemu dievcatku,tatino sa fakt bud mat ako kral,dcerenky si ho budu predchadzat 🙂 inak v dobrom zavidim dievcatka,aj ja by som aspon jedno chcela 😀

telinka
8. okt 2007

ahojte záhoráčky!!!
Ďakujem eta za blahoželanie , tak to teda už aby ste sa začali snažiť keď chceš dievčatko.Ja som chcela prvé dievčatko a to mi vyšlo,ale to bolo jediný raz,ako vidíš ďalšie dva pokusy nám nevyšli. Týmto ťa však nechcem odrádzať,podľa môjho skromného názoru je jedno málo už len kvôli samotnému dieťaťu.Keď vidím ako sa moje baby majú radi a ako sa staršia zastáva mladšej,keď si na ňu niekto dovoľuje tak žiari šťastim a som na ne pyšná.
ahojte a nech sa vám darí. 🙂

palculienkkka
10. okt 2007

😀 zdravím vás tehulky záhoračky 😀 som rada,že sa môžem k vám pridať 😀

luculka
10. okt 2007

ahojte,,,monkula.... 😀 si ma spoznala?

palculienkkka
10. okt 2007

luculka... ty už to máš za pár 🙂 držím vám obom päste 😀

luculka
10. okt 2007

dakujeme...uz nech to mame za sebou 🙂

monkula
10. okt 2007

Áno Luculka, spoznala 😀 😀 😀 Nabudúce si dodám viac odvahy a aj Ťa oslovím 😅 😅 😅

eta
10. okt 2007

ahojte 🙂
uz ste asi vsetky zmorene v postielkach,ze? 😉
tak brun

emjee
10. okt 2007

eta druhe kolo? gratulujem 🙂

emjee
28. okt 2007

vrtulka27 30tt Včera o 23:01
Halo halo tak piste 🙂

vrtulka27 30tt Včera o 23:06
maminky z Ma asi spinkaju ☹ to len ja tu ponocujem 🙂 tak mozno neskor....

monkula 2d Včera o 23:09
Ahooooj, my nespíme, som double mamina z Malaciek, a ty? A prikláňam sa k menu Ester, Vannesiek je v MA veľa, veľa 😀 😀 😀

vrtulka27 30tt Včera o 23:48
ahoj monkulka 🙂 tak ty uz to mas za sebou a mna to este len caka.....Esterka bolo prve meno ktore som si pre malu vybrala aj sa mi tak najviac paci....celkovo je teraz v ma tolko malych babatiek ze nechapem...ako keby sa s nimi vrece roztrhlo 😀 ale to je fajn.

monkula 2d Včera o 23:51
Hmmm, bábeniek plno a ja nemám ani jednu, jedinú kamarátku... ☹ ☹ ☹

A kde plánuješ rodiť, jasom boal na Antolskej, maximálna spokojnosť z mojej strany...

vrtulka27 30tt Včera o 23:58
A to je ako mozne ze nemas ziadnu kamosku???byvas dakde na dedine?alebo priamo v Ma?ja v malej dedinke....moja sestra rodila v Petrzke a ja pojdem asi na Kramare.....to mam tak najblizsie...Kolegyne tam rodili a nestazuju sa....sama chvala.

monkula 2d Dnes o 00:00
Nie, bývam priamo v MA, ale som "prisťahovalec, takže...
A ty?

vrtulka27 30tt Dnes o 00:07
Ja byvam teraz v Labe to je asi 10 km od Ma ale v Ma som stale ci v obchodoch
alebo u kamosiek 🙂 uz mas kamosku mnaaaaaaaaaaaaaaa tak sa nestazuj 😀 mozme sa hoci kedy stretnut a pokecat.....neni problem, budem len rada.Moj priatel tu postavil dom a byvame tu od maja tak si zvykam....ale pracovala som v Ma teraz som uz domenka.Poslem ti internu postu s tel cislom a mozme si zajtra cinknut....ok???

monkula 2d Dnes o 00:11
Vďaka vrtulka, zajtra sa mi vracajú chlapi z výletu u starkej, tak budem variť, ale inokedy rada... A do Lábu sme chodievali na ihrisko trénovať s malým futbal..

vrtulka27 30tt Dnes o 00:15
No vidis tak to tu aj poznas super.....aj ja mam zajtra mrtne roboty.....hlavne upratovania 😒 lebo mame dom jak svet a to mozes upratovat stale 🙂 cisielko som ti uz poslala.....doslo ti?

monkula 2d Dnes o 00:16
ano, došlo, no idem uložiť Chiarku, trápia ju zúbky,tak tera zahajala....
Pa zajtra

vrtulka27 30tt Dnes o 00:20
OK pa pa idem sa aj ja pokusit snivat 🙂

vrtulka27 30tt Dnes o 17:58
halo halo koho tu mame dneska???

vrtulka27
28. okt 2007

fuuuu ja som tie Malacky nejako prehliadla 😀 😀 😀

emjee
28. okt 2007

vyhladavac nadovsetko 😉

monkula
28. okt 2007

Ahoj vrtulka, myslela som, že nás emjee zamkne, ale je zlatá, že hádže aj linky...

vrtulka27
28. okt 2007

Ahojky monkulka 🙂 v pohodicke ja tu v tom mam trosku este chaos 😀
si tu?co si robkala dneska???ja ako vzdy.....zase nemozem spat ☹

mata12
28. okt 2007

ahoj možem sa pridat , ja som tiež z okoli Ma

vrtulka27
28. okt 2007

Zajtra idem do Ma na 10:00 mam poradnu 🙂 tak uz si chystam otazky pre doktora
😀 musim zajtra popozerat obchody,chcem si kupit fitloptu a nemozem ju nikde zohnat.....

vrtulka27
28. okt 2007

ale jasne matka 🙂 v pohode aspon nas bude viacej klebetit 😀

mata12
28. okt 2007

v dračiku maju dobry vyber

vrtulka27
28. okt 2007

to myslis vazne??? v Ba som obvolala vsetky draciky a nikde nemali č.65 alebo 75
ako keby im to vykradli........no zajtra tam pojdem kuky....to je tam na malom namesti vsak?byvas v ma?ci na ktoru svetovu stranu? 🙂

mata12
29. okt 2007

ja byvam v studienke,to je taka mala dedina. my sme tam malej kupovali

vrtulka27
29. okt 2007

mati : Poznam Studienku 🙂 mam odtial kolegu z robotky.....
Takze fitloptu som uz kupila a teraz na nej hacam 😀 v draciku nemali....len pre deti toho tam maju vela ale pre mna 65 velkost som kupila pri Tatre tam v tom hrackarstve.....tak som happy 😀 😀 😀 este im tam jedna zostala cervena ja mam modrucku....pozerala som si tvoj album pekne fotecky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre