• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

4. augusta 2016 
23. máj 2008 o 23:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja z neho proste nemozem emoticon emoticon emoticon
23. máj 2008 o 23:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
v tescu som videla aj kobercek macko pu emoticon mas?
23. máj 2008 o 23:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nemám,,,to az ked budeme zariadovat detsku,,, emoticon teda ak ho dovtedy nebude neznásat emoticon
23. máj 2008 o 23:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ved uvidis, ked malej pustis rozpravku, bud ju bude pozerat alebo nie emoticon podla toho uvidis, ci ma rada macka pu alebo nie emoticon .... alebo uz pozerava?
23. máj 2008 o 23:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
telenovelu.... emoticon
23. máj 2008 o 23:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aku? emoticon
23. máj 2008 o 23:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ráno macochu,,,, emoticon
23. máj 2008 o 23:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emoticon samko jak otvori oci, ani mlieko nepotrebuje, hned si pyta pustit vlacik alebo mc queen.... potom sem tam kuka minimax.... a z dospelackych programov ma rad Panelak emoticon
23. máj 2008 o 23:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahjoteeeeee, akurat som sa doucila emoticon emoticon emoticon
23. máj 2008 o 23:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caw... co to stvaras s tym albumom? pridala si foto s dedkom, potom zmizla, potom ty v avione.... jak sa mate? emoticon
23. máj 2008 o 23:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj lucik, dostala si sms? Chcela som dojst, ale boli sme v tej Blave a vybavovacky ohladom krstin ma teda riadne vycerpali emoticon ....zajtra bude dlhyyyy den emoticon ale dufam, ze v pohode.....ani sa mi nechce verit, ze mame krstinky, tak rychlo to ubehlo emoticon Dufam, ze mala nebude mrzutaaaa emoticon emoticon emoticon
23. máj 2008 o 23:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzitka, ked som to pridavala, tak mi to vyhodilo, ze chyba v systeme a na miesto foto tam bol krizik....skusim pridat zajtra emoticon dnes im to nejako blbne emoticon
23. máj 2008 o 23:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veru, ked som mala napisany prispevok, vtedy vypadol cely konik emoticon neviem co sa deje furt...

krstiny mate v studienke?
24. máj 2008 o 00:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nie nemame ich v Studienke, ale v Stupave, tam kde sme mali svadbu emoticon No a zajtra mame okrem ineho aj 5.te vyrocie co sme spolu emoticon jeeeejda ako to letiiii emoticon
24. máj 2008 o 00:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
takze dvojnasobna gratulacia emoticon
zajtra si to uzite emoticon
24. máj 2008 o 00:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujeme zuzitka emoticon dufam, ze bude pekne svietit slniecko emoticon
Aj sa celkom tesim, len sa bojim, ze mala bude mrzuta z tolkeho mnozstva ludi...dufam, ze to prespiii emoticon emoticon emoticon no som ja ale mama, ze? emoticon
24. máj 2008 o 00:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
samko na krste len ziiiizal na farara a bol poslusny, ani nezaplakal emoticon
neboj, dobre to dopadne, sak je ta tvoja alicka dobre dievcatko predsa emoticon
24. máj 2008 o 00:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no len aby bola aj zajtra emoticon ale ja verim, ze bude ok emoticon ved keby nebola, tak vytasim prso a hned sa ukludniii emoticon emoticon emoticon boooze ved faraar by asi odpadol emoticon emoticon emoticon
24. máj 2008 o 00:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
noo, tak to neviem jak by sa tvaril farar emoticon mozno by prerusil ten ceremonial aby sa malinka napapkala v klude emoticon
a nejdes este spat? zajtra ta caka velky den emoticon ja uz idem.... pa
24. máj 2008 o 00:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luci - re: video emoticon
kuko - kraaasnu tortu ste dali malej urobit. kde ste davali? a mali ste predlohu, ci tam mali fotku a vy ste si vybrali? lebo juuuj, super super super vyzera (a urcite aj chutila). dnes vam pocasie vyslo a alicka tiez snad posluchala..
zuzi - dakujeme za motorku. vnutri sa s nou chvilu hral u tety marieny v kuchyni a potom isiel obzerat hava a morky a zajkov a macky.. takze kolesa totalny nezaujem.. tak zajtra si ju snad vsimne viac
neka - no my uvazujeme tak, ze detska bude potom pre dve deti neskor, takze nechceme davat uplne chlapcekovske veci - auta a pod., aby sme to potom nemuseli raz menit (a kym pojde kubo do skoly tak dufam, ze budeme mat dom alebo vacsi byt). my mame steny v detskej marhulove - ale tmave a len nalepime bordury vo vyske okenneho parapetu - nebudeme nic premalovavat. domalujem mu nejake obrazky a nejako sa pohrame s vyzdobou a lampickou a uz som rozmyslala aj nad nastenkou alebo niecim, kde si moze kubo davat potom to, co akurat zboznuje. plus kose na hracky a krabice, co ma a este dokupime - ozdobim asi nalepkami - lahko sa budu dat obmienat..
24. máj 2008 o 23:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj kat, no tortu mi robila v Malackach jedna kamoska...najprv som isla do cukrarne Hviezda a tam so naaahodou stretla tu kamosku, ona tam robi a povedala, ze mi ju spravi emoticon Doniesla som jej obrazok a urobila presne taku istu a bola svetova, normalne mi bolo luto ju rozkrojit, taka bola kraaasna emoticon ale aj mnam emoticon
24. máj 2008 o 23:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A chcela som napisat ahoj kati, nie kat emoticon
24. máj 2008 o 23:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kati... a co ze este nemas nafotene morky a zajace? emoticon

http://fotoalbumy.azet.sk/zuzot/co-sa-mi-dnes-pacilo/?i9=ad3316120e18

inak samko, kym vojde u tety marieny dnu, najprv tiez popozera "hydinu" emoticon morky, sliepky, zajace, macky a psa
a az potom letmo pozdravi uja a tetu a hybaj k vierke do izby, uz tam ma zbierku auticiek emoticon
25. máj 2008 o 22:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luci ... aha!!!!
... robite to niekto do detskej?

http://www.predlohy.sk/rozpravka/macko-pooh-a-kamarati
25. máj 2008 o 22:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeej ZUZI pozeram ze aj ty si maniak na foto.... emoticon .....ja to volám ze japonec,,,,oni vsade vytahuju fotáky a vsetko fotia,,,, emoticon

tie predlohy uz mám prestudovane,,, emoticon

KUKO zajtra sa teskáme,,,,baby nedame stretko???
26. máj 2008 o 19:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som sa stala "japonec" vdaka vam.... pozerala som vase blogy a projekty365 a .... furt fotiiim emoticon

ale davam fotky len na svoju mailovu schranku - mam to rozdelene na viac kategorii /v zahrade, samkovi kamarati, dovolenky, ... / emoticon
26. máj 2008 o 20:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi - vdaka za link na tie predlohy..
no stretko - kedy?
my momentalne riesime zubky, vcera poobede nam vyliezol jeden, vecer a v noci teplota, sopliky, plac.. dnes cez den tak na striedacku ... a mame dalsie dva vonku a este sa mu tlaci stvrty. chuda.. doma sa chce len mojkat a nosit na rukach, vonku troska bezkal, ale omnoho menej ako inokedy..
ale aspon sme dnes boli s miou - luci aj s tebou bola? a s monkulou..
26. máj 2008 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kati ano boli u nás,,,,mam aj foto,,len mi nejdu dat na kona,,,aj svadobne emoticon
26. máj 2008 o 21:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš