Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

kattom
27. máj 2008

no tesim sa na fotky. ja som bola len v obchode (bez fotaka), ked mia zavolala. ale ona nieco odfotila - aspon tak. dnes ste si to s kukom, dufam uzili. nas stale trapia tie zuby - tri su uz vonku, este stvrty.. ani z kocara nechce ist von bezkat..
monkula - posli prosim email adresu do IP, poslem ti fotky. a tie homeo na zubky: chamomila vulgaris 15CH (3x5 guliciek denne - ako som ti hovorila)
neka - auto dojdeme, len teraz tie zubky - tak len do obchodu a pri dome. lebo kubo len na rukach chce byt, za vsetko placka, sopliky mu tecu a vcera mal aj teplotu - tak ani nechcem velmi na to slnko von, aby sa mu to nevratilo..
inak dnes hlasili v rozhlase, ze bude tento tyzden prednaska vo vanku - ortoped - deti do 3 rokoch, aj pozrie detickam nozicky. o 16tej. len neviem datum -ten som nepocula. na stranke to nemaju
a 21.juna bude burza detskeho oblecenia vo vanku - viac info na ich stranke

zuzitka
27. máj 2008

kati ... mas IP ohladne trpaslika co mas na blogu 😀

luculka
27. máj 2008

cafte,,,akurat pridavam fotky na azet,,,lebo tu mi to este stale nejde 😠 😠
kati chúúúdatko malinke,,, 😒

zuzitka
27. máj 2008

luci ... ale tie foto na azet si dala vsetky len teraz ze? uz som presmiiirovala 🙂

kati ... ja som pridala foto s kubkom na traktore 😉

http://fotoalbumy.azet.sk/zuzot/samkovi-kamarat...

neka
27. máj 2008

Katka, to pozname ☹ , chudatko Kubko,u nas to bolo to same s Evickou. Sopliky permanentne teplota tri tyzdne a len na rukach. Pri Adamkovi som ani nevedela, kedy mu zubky narastli, 🙂 len zrazu boli v pusinke 😀 😀 😀
Ked sa vam polepsi, kludne pridite. Ja som bola dnes s Evkou na ockovani, tak sme tiez museli byt vnutri. A ved sa ani nedalo byt poriadne vonku hrozne pieklo.
Akurat som sa stala slamenou vdovou 😅 manzel isiel na sluzobku do Prahy, ale nastastie len do stvrtku. 😉

kattom
28. máj 2008

jeej, dakujem za linky na fotky - pozrela som
my sme mali "uzasny" vecer a noc - kubko zaspal od vycerpania (od bolesti a revu) okolo jednej, spal do piatej. potom zaspal o osmej do deviatej a potom az o druhej poobede -ale do pol piatej. chuda, nemohol v noci dychat, tie sopliky, tak sme boli aj u lekarky, dostal sirup na kasel, tak snad tuto noc bude lepsie. no idem to vypnut a tiez spat, lebo ledva klipkam..

luculka
28. máj 2008

kati mate zabavu,,,,aj my sme dnes mali,,,malá vracala 2x az sa to znej lialo 😒

monkula
29. máj 2008

Lucka, ty si Sandrina kamarátka? Ona sa vydávala? 😲 😲 😲
Ja so ms imyslela, že sa Ti vydávala sesternica z Fornettov, a ona šla pod čepiec Sandra... 😵 😵 😵 😵

luculka
29. máj 2008

jeeej ty ju poznáš???sesterka z fornetov ma az v auguste svadbu 🙂

monkula
29. máj 2008

lucka, poznám, striedala som ju na jej poste, keď povýšila a išla o poschodie vyššie... 😀
A vy sa odkiaľ poznáte? 😕

luculka
29. máj 2008

joooj my uz sa poznáme 12rokov,,,chodili sme spolu na strednú... 🙂

fuu Natali dnes len spinká,,,a pije vodicku,,teraz 1x papala a polka isla von 😒 ,,,este ze vela pije,,

zuzitka
29. máj 2008

kati, luci ... takze mate ubolene dni? 😕 nech to rychlo prejde 😉

kubko potrebuje gumaky c.21? nasla som v blave 22 ak by si chcela 🙂

luculka
29. máj 2008

zuzi malemu tusim MCkáč moc nešmakoval... 😀 😀

zuzitka
29. máj 2008

... asi uz je prejedeny... mali by sme to obmedzit, chodime raz do tyzdna 😅 snad sa do mna neobuju kvoli zdravej vyzive 😀 😀 😀

luculka
29. máj 2008

😀

zuzitka
29. máj 2008

noooo... samko sa rozhodol ze sa prida do klubu marooodov 😖 to jedenie v mekaci mi bolo podozrive, inak uz rano divne kaslal, aj bol viac teply - ale myslela som ze je len rozhoruceny z toho tepla.
na vecer zacal znova pokasliavat, znova bol horuci, nic nechcel jest, oci sklenene..... tak som mu dala mucosin plus a panadol baby 😕 len sa chcel mojkat... snad to nebude nic vazne ☹

monkula
30. máj 2008

Lucka, ja so msi až teraz všimla, že Sandra čaká bábetko 😅 😵 😵

A minule som ju stretla, pýtam sa jej, kam ideš, ona len nevinne, že na gyndu, ale sa nepochválila, že čaká miminko... Mrcha 😀 😀 😀 😀
Kedy čaká? 😵

luculka
30. máj 2008

v novembry.....natalka bude mat frajera,,, 😉 teda este nevie ale snád to bude frajer 🙂

mi závidela ze chodím len po kávičkách a vysedávam v kaviarniach,,,sme sa smiali ze budúce leto ona bude sediet a ja budem behat hore dole za malou 😀 😀

monkula
30. máj 2008

Lucka, všetky baby, čo ostali tehotné a robili v Pepsi-Cole majú baby... 😀 😀 😀
ty chodíš po kávičkách? Ja závidím.... 😖 😖 😀

luculka
30. máj 2008

no teraz ked uz je teplo,,,treba dodrziavat v meste pitný rezim,,,, 😀

monkula
30. máj 2008

ale káva dehydruje, zapíjaš minerálkou? 😀

luculka
30. máj 2008

jasne 😵

zuzitka
30. máj 2008

dzifcence... som teraz citala o "siestej chorobe" ... tak ci to nebudeme mat aj my.... samko ma teplotu, nechce jest, kakal sice raz denne ale take hnackovite.... ☹
u lekarky som nebola lebo jemu vacsinou vsetko prejde do 2 dni.... ☹

zuzitka
30. máj 2008
ivankaalenka
30. máj 2008

Cau, na tu siestu chorobu pozor, my sme s tym boli v nemocnici, je to nebezpecne kvoli dehydratacii. Lezali sme na infekcnom. Ak sa ti na treti az stvrty den vysype, tak je to siesta choroba. Inak zdravim Malacky.

luculka
30. máj 2008

bože nestraste,,,nasa uz nema teplotu...aj uz celkom papka,,,len má stále hnačku

zuzitka
30. máj 2008

no ja som o tom vobec nepocula az dnes som nasla tu temu ..... samko sice nechce jest ale vodu pije, to som rada. ratam ze stvrty den bude v nedelu.... ale radsej v pondelok zajdem k lekarke 😉

luculka
30. máj 2008

my zajtra 😅

zuzitka
31. máj 2008

luci ... no ako sa citi natalka? 😕

samkovi teploty presli, akurat sa mu soplik pustil... ale riadny!!! no a kasel pretrvava stale 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre