Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

luculka
31. máj 2008

malá dnes uz konecne papkal,,dala som jej mrkvicku,,,na tu hnacku,,, 😉
dnes sa uz aj hrajká,,smejká,,tak uz je dobre,,,Inak dnes jej babka kupila k MDD CHOU-CHOU babiku 😕 😀

zuzitka
31. máj 2008

fiiiha... taky dar k mdd? 😕 dobra babicka 😀

luculka
31. máj 2008

no to len tu malu,,bola o polku lacnejsia,,no nekup to.... 😀 😀 na vianoce dostane tu najnovsiu,,,co hovori po slovensky 😵 😉

luculka
31. máj 2008

tento kocok je super,,,napodobenina ozajstneho,,, 😀 my mame s maminou z toho vianoce,,,my sme ich obzeralai uz ked som bola tehu 😀 😀
http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...

zuzitka
31. máj 2008

ja sa v babikach moc nevyznam... 😅 😅 😅 ale mozno niekedy budeme aj babiky riesit 😀

luculka
31. máj 2008

😉 ozaj kedy planujete druhe 😵

zuzitka
31. máj 2008

noooooo... mozno o par mesiacov .....ale najprv si idem uzit koncert kravitza a som objednana na kerku.... 😎

http://fotoalbumy.azet.sk/zuzot/co-sa-mi-dnes-p...

luculka
31. máj 2008

tak to zavidim,,toho kravitza 🙂

zuzitka
31. máj 2008

to som dostala 2 listky k narodkam, inak by som sa tam nedostala, sak listok na statie 890sk 😕

neka
31. máj 2008

Ahojte, tak vidim, ze su tu sami chorusikova, tak nech vam to vsetkym rychlo prejde. 🙂

My sa doslova schovavame doma pred slnieckom, lebo Adamka v skolke tak opalilo, az mal na klucnej kosti pluzgiere. Boli v utorok na vylete a ucitelky to nepovedali rodicom, tak som ho nenakremovala a ani sa v tej horucave trepali na pol denny vylet. 🙄 A Adamko je velmi svetly typ, on musi so slnieckom velmi opatrne.
V utorok maju ist znovu na vylet do ZOO do BA, tak zvazujem, ci ho tam pustim, ak bude zase taky hic. 😖

Katka ako zubky uz sa Kubkovi prerezali?

kattom
31. máj 2008

ahojte - no vcera v noci bolo uz lepsie - cez den este hroza - nemohol spat. a vstavame o piatej - aj vcera aj dnes 😖 tak snad sa mu to vrati spat na tu pol osmu, lebo inak neviem - budem musiet chodit spavat o osmej vecer spolu s kubom 😅.
mame 5 novych prerezanych zubkov, sopliky a kasel troska ustupuju aj papat zacal, tak snad bude chvilu klud
zuzkoooo - miska je tehotna??? dnes mi to povedala teta jana - som kukala, ze odkial to ona vie. a kedy cakaju? to sa od simony "nakazila" 🙂 inak, dnes sme kubovi nafukali bazen a tak sa vysantil. som ti chcela aj volat, co by ste zajtra nedosli so samkom, ale ze nie ste v ST a ani nedojdete. skoda -bud. vikend teda, pozyvame - ak vydrzi pocasie - dnes to bolo taketo vonku 😝 😝 😝
no vidim, ze vsetky mame starosti s detickami akurat - daky blby tyzden. zajtra sme chceli ist na kupalisko s malym na MDD, ale nejdeme - straaasne teplo a este z toho moc nebude mat - viac sa mu bude pacit v bazene na trave. tak peknu nedelu vsetkym 😉

zuzitka
31. máj 2008

kati ... mas IP ohladne misky 😉

dnes som bola so samkom konecne vonku po dvoch dnoch - doma uz nas nic nebavilo - ani hracky, ani minimax, ani blesk mc queen, ani vlacik thomas, proste nic!!! 😠 teplotu nemal, tak sme sli o 18h na ihrisko.... no ale kazdu chvilu som musela utierat nos, leje sa to z neho teda pekne.... 😝

kattom
1. jún 2008

no tak povedz sameckovi, ze kubko uz nanho buduci vikend caka, aby sa rychlo uzdravil, inak do bazena nemoze. a mozno pride aj risinko susedovych - tak sa vysantia. v bazene je miesta dost

zuzitka
1. jún 2008

kati dikes 😉 snad bude samo zdravy a snad vydrzi pocasie 😀

zajtra s nim idem k lekarke, nepaci sa mi ten kasel.... 😨

luculka
1. jún 2008

zuzi malej sa dnes objavili 3 výrázky na tváricke,,, 😕 ale asi to je len postípane,,,

zuzitka
1. jún 2008

luci ... nesranduj... je to naozaj len postipane? videla si fotky deticiek s tou siestou chorobou? tam su tie deticky skoro uplne cele cervene 😖

inak my sme dnes sli na ten TNT pochod proti hladu, som myslela ze samko bude v pohode, ale to slnko mu akurat pohorsilo. nastastie sme vzali aj kocik, tak sa vozil... ale celkom som lutovala ze som ho tahala na taku turu v takom teple 😒 skoro 5km sa islo - ale islo o to, aby sme na vlastnej kozi prezili, kolko musia deti v afrike slapat denne za jedlom, za vodou alebo do skoly.....

kati, ty si sa tusim pytala ci TNT nerobi ten pochod... ale nevedela som ci by si sla, ci mate doma vsetko v poriadku a aj kubko mal tie zubky. sak som ani nevedela ci mi pojdeme, ked samko ochorel.... no proste ... nehnevaj sa 😅
na poslednu chvilu som zavolala lenku a ta mala nastastie volno, tak sla ona 🙂

tu su fotky
http://fotoalbumy.azet.sk/zuzot/?i9=5fcb2a162f18

a boli sme aj v spravach na JOJke, zajtra by to mohlo byt uz aj na webe 🙂

luculka
1. jún 2008

kde su fotky deticiek,,,,
super fotky,,,,aj ja mám nove

luculka
1. jún 2008

inak vcera nám poslala komoska mms z predstavenia macko PU,,,kjááásne 😀 😉

zuzitka
1. jún 2008
zuzitka
1. jún 2008

aj v telke davali tusim ukazku z toho predstavenia macko pooh 🙂

natalka musela mooooc posluchat, ked dostala babiku, choditko aj autosedacku 😀 to vsetko k MDD? 😀

luculka
2. jún 2008

fuuha tak to mi nemame,,,ma to len postipane,,,boli sme na kontrole,,,mam jej este davat zriedene mliecko,,,ale uz je to lepsie,,,, 😉

a vy ako???
😀 k MDD dotala babiku,,,choditko,,,klobúcik,,,bodinka,,,,saticky,,,,, 😀 😉

zuzitka
2. jún 2008

samko ma od lekarky Fenistil kvapky, Spiropent - na rozsirenie a uvolnenie priedusiek, Solmucol sirup - rozpusta hlieny a podporuje vykasliavanie. no prvu davku solmucolu vyvratil... ☹

v noci sme boli hore o 1h, o 3.30h, o 5.30h a o 7.30h - kasel, plac 😖
toto som nezazila ani pri zuboch.... 😒

luculka
2. jún 2008

zuzi aj my sme boli stále hore,,,ja len cakám ze nakoniec to nebude ziadny vírus,,ale vylezie jej zubok,,,,,stále sa len obudila,,,plakala,,,ale tak jedovito...no hruuuza

kattom
2. jún 2008

zuzi ten tnt som vedela, ze je, ale v tom pocasi niekam tahat kubka - ani ja sa necitim dobre, po tom vycerpani minulo tyzdnovom z jeho zubkov a vsetkeho, som v piatok zjedla kusok paradajky a sup - skrizena reakcia na potraviny, nadcha, kasel - az do zachvatov, sople.. uplne som hotova. len cakam, kedy poriadne zaprsi a zmyje vsetky pele a prach zo vzduchu, lebo som grogy totalne..ta burka vcera -nic moc to nepomohlo, len sme mohli vecer vetrat. dnes uz nemozeme, lebo chytam takmer abstaky..alergia je svina. a to nas zasa troska hneval jeden zubok z tych novych dnes. kubo tiez bral fenistil a spiropent, vcera som mu prestala davat, uz nekasle a sopliky-vodicka nam vyteka sama /inak ten spriropent o je dobre fuuuj - este ze sa to da zakamuflovat do dzusu/
luci - skus jej dat tie homeopatika chamomila vulgaris 15ch - to je na zubky, ak to zubky nie su, neublizi jej to. 3x denne rozpustit do vodicky 5 guliciek nesmies chytat do ruk - pred jedlom. uvidis, ak sa upokoji, su to zubky. nam vysli prve dva v piatom mesiaci
monkula - no trening, kvoli tej alergii nehrozi. som bola rada, ze dosiel tomas a o piatej sme isli len k domu na travu sa hrat s malym chvilu. a to som myslela, ze vas pojdeme pozriet.

zuzitka
2. jún 2008

kati ... naco nam dala fenistil?
... inak tiez vacsinou vsetky sirupy davam do vody alebo do caju 😅 samko odmieta vsetko co sa tyka nemocnice 😝 u lekarky tak reval, a to ho len pocuvala... 😅

kattom
3. jún 2008

zuzi fenistil sa dava, aby sa dieta uspalo a bolo pokojnejsie -ak ho nieco boli, ma kasel, ktory mu vadi a pod., tak tu bolest utlmi. tiez sa dava, ak je babo vyhadzane - pomoze to rychlejsie ako masticka /nam fenistil davali dokonca hned po porode v nemocnici, co mal maly tie vyrazky - a len z toho ako babo spal/

kuko7
3. jún 2008

Ahojte malacanky 🙂 🙂 🙂
My sme dnes boli prvy krat na kupkani v alve a bolo perfektne 😉 Malickej sa mooo cpacilo 😀
inak dnes som kupila malej taky skladny sportiak a je super, budem ho pouzivat az ked bude trosku vacsia ale je skvely 😉
babulky skusku sa mi podarilo spravit za 1 😀 😀 😀 mala mi radila 😵 😵 😵 teraz ma caka uz len jedna amam skoro rok volna, supeeeeeeeeer 😀 uz sa neviem dockat 😉

lucik: zajtra asi skocime do MA, lebo idem nieco kupit, tak sa ozvem ak by som sla 😀 uz sa tesime na Nataly 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre