• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

4. augusta 2016 
jasne ja,,,teda my emoticon sme za
9. jún 2008 o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, my sme boli trochu pozriet cez vikend u rodicov. emoticon Len som presla popod jednu lipu a uz som mala kliesta, to je hrozne ja som magnet na taketo vselijake potvorky emoticon
9. jún 2008 o 22:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kati .... si pisala, ze kubko ma novych kamaratov..... a frajerku uz ma? emoticon

viete co, som nejaka otravena, ci som z tej choroby unavena alebo co... vstavam okolo pol 10, von sa mi nechce, chudinka samko, musi sa pozerat na svoju zdeptanu mamu emoticon

idem si uvarit kavu..... snad ma vzpruzi emoticon
10. jún 2008 o 15:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kati, neboli sme na tréningu, Jarko má rozrthnutú kožu pod prsto mna nohe a dosť ho to bolelo, tak sme nechceli aby si nohu zaťažoval...
Prepáč, telefón som mala doma, boli sme v Levároch na jahodách, nazbierali sme si skoro kilá a platili sme 100 Sk emoticon
Deti sa pritom napásli, Chiarka boal od jahôd až za ušami... emoticon emoticon
Aspň viem, že nie je alergická... emoticon
10. jún 2008 o 16:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby stvrtok alebo zajtra v parku???? emoticon
10. jún 2008 o 22:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi - vsak frajerky uz ma skoro na kazdy prst.. monkulinu chiarku, nekinu evicku, luculkinu natalku a kukinu alicku emoticon
akurat som pozerala letak tesco - kuko, tusim ty kupujes pampersky, maju od 11-17.6. akciu na pampers giant pack za 669,-Sk- hocijaka velkost a je k tomu 4x72 vlhke obrusky pampers zadarmo (usetri sa 349Sk)
vo stvrtok je den krivych zrkadiel -mentalne postihnuti maju vystupenie pred MCK o 14tej. pojdete niekto? ja by som aj sla, len neviem, ako spanie - akurat vtedy spinkame..
stretko - stvrtok doobeda o 9:30hod na krizovatke v parku? kym neni tak teplo..

jaaaj, a este ma napadlo - k zdravotnemu zuctovaniu - na materskej nemusime podavat priznanie do zdravotnej poistovne, ale volali mi dnes z roboty, ze ci mi to maju spravit, lebo sa mi vratia nejake korunky. tak len pisem, ze sa skuste opytat v praci, ak ste robili minuly rok, ci vam nahodou nema stat nieco vratit. naco im to nechavat?
10. jún 2008 o 22:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no my az po desiatej,,o desiatej papkame,,, emoticon
10. jún 2008 o 22:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kuko uz kupuje Huggiesky,,,, emoticon
10. jún 2008 o 22:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kati ... som si neuvedomila, ze kubko je obklopeny len babami emoticon takze ma si z coho vyberat.... emoticon

a ta duda v zachode... no toto emoticon
10. jún 2008 o 22:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no s tou dudou - sa mu rozziarili ocka, ze ma novu. staru mal v pusine - ju nasiel niekde a novu chcel rozbalit, a ja ze nie, az vecer - ta stara uz je ozuzlana a uz neni taka priesvitna ta gumicka, ze mu vymenim.. tak sa hral s obidvoma. a potom idem vysavat, otvorim vecko, ze vyberiem vysavac a tam duda na mna kuka z misy.. ale vobec neviem, kedy ju tam hodil, lebo dvere si este na vecko nevie otvorit

ok, luci, vsak do takej jedenastej tam budeme urcite. len potom uz smer domov - teda, ak nenastane zmena pocasia a neochladi sa
10. jún 2008 o 22:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ok,,,aj ja už som pozrela dudu v záchode emoticon
10. jún 2008 o 22:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to vyzera, ze nova duda sa kubkovi nepacila emoticon
nosi aj cez den dudu? ci len spinka s nou? ... samko si ju najde aj cez den a chodi s nou po byte a aj s "kapesnickem" emoticon

som dala do albumu foto z marcelovej oslavy, sa mi hrozne paci misko na tom "pionirovi" emoticon
10. jún 2008 o 23:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte babulky,

vobec nestiham citat, lebo sa ucim este na tu jednu skusku kt. mam v pondelok, no a dotoho sa este staram o Alicku a aby toho nebolo malo tak este zariadujeme to nase podkrovie ...dobre vsak, no dnes ma islo rozthat, boli sme s malou na plavani a potom len same behacky...a do teraz som sa ucila emoticon no som K.O emoticon

Ale urcite po tejto skuske to uz bude pohoda...teda ak ju spravim, lebo moc dobry pocit z toho nemam emoticon

luci: my sa mozno vo stvrtok po kupkani stavime na kafco, lebo dnes teda vcera som nesstihala emoticon a po tom sialenom skuskovom a po dovolenke to uz bude fajn a nase dve princeznicky sa uz budu aj spolu kupkavat...uz sa moooc tesime emoticon
11. jún 2008 o 00:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, no my tento krat nemozeme emoticon Adamko chytil v skolke zase nejaku virozu a ine nerobi len vracia, uz ani nema co a stale ho napina. Chudatko, len dufam, ze to nedostane aj Evka.
11. jún 2008 o 12:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neka uf nezavidim,,my uz mame po tom emoticon
Peti tesime sa emoticon
11. jún 2008 o 15:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme sa dnes boli vyjasit v Avione emoticon
bola u nas moja mama a chcela ist na nakupy, tak nas vzala "vyvencit" emoticon
11. jún 2008 o 16:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emoticon emoticon zuzi my sa idem buduci týzden emoticon
11. jún 2008 o 17:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luci .... idete do avionu na nakupy ci hrajkat sa? emoticon inak skoda, ze to mam tak daleko od domu, inak by som tam bola asi castejsie.....

o chvilu ide repriza panelaku, budes kukat? emoticon
11. jún 2008 o 17:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
idem kuk mala spinka tak popri tom nieco porobim,,,,juuj inak sa tesim,,,uz má pekne rezim aj v papkani aj v spani,,,, emoticon
11. jún 2008 o 17:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ideme na Antoslku a potom do Avionu,,,a samozrejme MCkáca emoticon
11. jún 2008 o 17:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luci... ked ti mala spala okolo 18h, kedy ide spat vecer? spinka 2x za den?

mne isiel samko spat dnes okolo 16.30 a spal az do 18.30h ..... takze som zvedava, dokedy bude hore emoticon
lebo sme boli v tom avione a chcela som ho dat trochu vyspat, lebo by asi nevydrzal az do vecera..... minule mi zaspal v obyvacke na koberci a to som presviedcala kamosku, ze on v pohode vydrzi az do vecera bez denneho spanku...... sme kvakotali v obyvacke s kamoskou a on zrazu odfukoval na zemi pri mojich nohach.... ako havinko emoticon
11. jún 2008 o 20:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
spinka od desiatej,,pol jedenástej,,a potom poobede od tej stvrtej,,,,no a potm sa napapka vecer okolo osmej,,,a asi tak o deviatej zaspi emoticon
11. jún 2008 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme dnes isli do studienky, posantit si do bazena a na travu - este ze doobeda to pocasie sa dalo. tak sme sa vysantili s malym. juuj a mame novy sporak!! sa tesim. konecne elektricka truba
neka - tak nech sa adamko da rychlo do poriadku. luci - o desiatej zajtra? lebo monkula neviem, nepise, ci dojde a kubo dnes tiez spinkal od jednej az do stvrt na sest, takze vecer horko-tazko o tristvrte na desat zaspal.
kuko - neboj, skusku zvladnes a uz to bude lepsie potom. a zariadovanie je super.
zuzi - dudu mame iba na spanie v postielke - vecer a poobede. inak cez den, ked si ju vsimne, tak tiez mnam-mnam.. zacina zavislost. takze teraz dostal poslednu novu a ked ju vydudla, s dudami koncime. bude spinkat s nejakou hrackou
11. jún 2008 o 22:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kati ... my spime aj s hrackou, aj s dudou, aj "kapesnickem" - teda tie ma aj 3 emoticon
11. jún 2008 o 22:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte - posielam akurat fotky mailom z dnesneho stretnutia. no skoda, ze ste nikto neprisli potom poobede na to vystupenie - kubkovi sa podarilo vstat o pol druhej, naobedovat sa, aj sme stihli zaciatok. a boli sme do pol stvrtej - sice to este pokracovalo, ale uz kubko nevladal vydrzat. tak sme utekali domov. ocko dnes prisiel konecne domov o stvrtej, takze bol vzacny - od nedele ho kubo poriadne nevidel (okrem toho, ked sa v noci zobudil, postavil v postielke, tlieskal rucickami a volal "dada" dada) - lebo chodil domov az, ked uz maly spal. no nic, tesim, ze zajtra uz bude piatok a ide vikend. snad nebude velmi prsat, ako hlasia.
12. jún 2008 o 20:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kati aj ja ti nejkake foto poslem,,,,som to vystupenei pocula az k AFK,,,som tam bola pozret tie flase v lekárni,,,a mali tam campol za 85 tu istu mali v kozatexi v tom detskom za 150 emoticon
a skoro som jej tam kupila tu Avent za 350....ale ze este si to rozmyslim a dojdem zajtra ,,,isla som do DM,,,a tam ju mali aj s tým cumlom ,,,chodim tam kvoli nej uz 2mesiace,,a stale ju nemali,,,mam na nu ten kupon 170 Sk zlava takze nakoniec ma stála 185SK emoticon emoticon takze super,,,,,
12. jún 2008 o 20:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kde ste? urcite kukate jericho emoticon
12. jún 2008 o 22:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja pridavam fotky na azet emoticon
12. jún 2008 o 22:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no kukali sme jericho vcera.. ale uz ma to nebavi, prve diely sa dali a teraz sa to podla mna vlecie a vlecie..
a hrala som sa s jednym kresliacim programom - inak super a zadarmo verzia zakladna - artrage2 sa to vola. a robila som freebie potom z toho, co som nakreslila na scrapy.
neka - akurat stahujem fotky, dakujem
luci - no len ci natalka z nej bude pit - kubo dlho nechcel (ale on bol na prsko nauceny a nie na flasku). a mas zeleny naustok alebo biely? - lebo ja ked som brala avent z dmky bol zo zelenym a ten je pre vacsie deticky. som este musela zvlast kupovat biele naustky - su maksie a lahsie sa z nich taha - a tiez sa predavaju iba po dvoch a okolo dvesto myslim stali. so zelenym zacal pit, ked mal 10 mesiacov az
13. jún 2008 o 21:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no dokupila som biele,,,,sa s nou aspon pohrajka,,,dnes bola mrzuta nez sa sla kupkat,,,tak som jej pozicala,,,moj rohlííík emoticon ,,,,sa zabavila na pol hodky,,,kuk foto emoticon

aj tieto stali 180,,,skoro ako flasa po zlave,,,, emoticon
13. jún 2008 o 22:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš