• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

4. augusta 2016 
ahojte, nehnevajte sa prosim, ale to stretko zajtra v zamockom sa rusi. :frowning2: mia pozvala mna a neku k sebe domov, takze ideme k nej. dalsie stretnutie mozeme dohodnut na inokedy.. dajte vediet

inak, v dm drogerie maju akciu na kase od Hami do konca jula - kupis dve a tretia zadarmo (normalne stoja 79,99 a kase na dobru noc 99,99)
a este mi prisla postou nova knizka z dmky s kuponmi na zlavu - ako odmena, ze sme tam boli minuly rok. sice iba 6 kuponov, ale potesilo. takze, ak niekto chcete, mozem darovat kupon:
Kasa humana jahoda+jogurt - 10 Sk zlava
Babylove - cumel na flasu na ucenie 2 ks - 54,90 Sk zlava
Huggies do vody - zlava 20 Sk (hocijaky druh)
(a este pre zaujimavost kupony, co si nechavam: tam mam zlavy 50 Sk na prasok Persil, 80 Sk na kekse od Sunarky a neviemkolko na fruttapura)
9. júl 2008 o 20:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cafte az teraz citam,,,,stretko,,,,v parku,,, :unamused:

a teraz u mii???? no my sme sa dohadovali predvcerom ze si brnkneme
9. júl 2008 o 21:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luci - zajtra podla pocasia. si zavolame - aj s miou a nekou. bolo by fajn vidiet vas s natalkou po dlhej dobe. dam vediet, ok.
na blogu som videla, ze varujete... tak mozno nebudes mat cas - alebo doved aj ich. sa dohodneme
10. júl 2008 o 22:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kati tie kupony pridu aj mne???? :confused: inak zlavy nic moc,,,20 Sk na plienky :sweat_smile:
11. júl 2008 o 18:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luculka, nehovoriac o tom ,že sa to neoplatí...
Huggies do vody som kupovala v Bille za 200 Sk a v DM ich majú za 250 - 20= 230, akcia :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Inak ahooooj luci, nezmokli ste? :grinning:
kati ,prosím ťa, ako môžem vložiť scrap do galérie na scrapmanii? Sa mito nedarí a nedarí..
konečne so mniečo urobila, hádam to nie je také zlé,mám ho aj v albume :sweat_smile: :sweat_smile:
Môžem to tam dať? Nech si neurobím hanbu ako tety na MMB :grinning:
11. júl 2008 o 19:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
už som to tam šupla... :grinning: :grinning:
11. júl 2008 o 19:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luculka - neviem. som napisala, ze mi prislo. tak mozno aj vam ostatnym poslu. asi priebezne to posielaju. tak aby ste vedeli.
monkula - no huraa, ze sa ozves. na scrapmanii som ta uz videla, aj ked iny nick. ale chiarkine modre ocka sa nedaju prehliadnut. bud. tyzden hodime stretko?
11. júl 2008 o 21:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mon nezmokli,,,zacalo prsat ked sme prisli do pizzerie...ale vyzeralo to hrozivo ze??? :sweat_smile: ,,,,
11. júl 2008 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a kde je tam pizeria tým smerom? :confused: :confused:
Lebo ja som len zatvorial dvere na bytovke a už začalo liať...
11. júl 2008 o 23:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kde bol pipigril,,,neskor gurmán,,,pri Maline :wink:
13. júl 2008 o 12:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaaaj, ja poznám len áčko :grinning: aká je tam pizza?
13. júl 2008 o 16:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
výýýýborna,,,teda mne chuti viac ako v áčku,,,a super to tam vyzerá,,,,, :dizzy_face:
13. júl 2008 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kati ... konecne sme sa k vam dostali vcera, ze? :grinning:
aj napriek tomu, ze samko isiel peso cez celu dedinu, hral sa u vas .... po obede vobec nespal. len si chvilku polezal, ale nezaspal. tak sme sa o 15.30h obliekli a isli gratulovat tete Vlaste. tam sa vybehal s Katkou .... no a potom nam zaspal o 20h v aute cestou do BA :rolling_eyes:
posles mi potom fotecky, pjosim :slight_smile: ja ti poslem od nas az buduci tyzden, lebo som ich nestiahla s fotaka a ostalo to v studienke :sweat_smile:
14. júl 2008 o 11:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dik za fotky :slight_smile:
14. júl 2008 o 21:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeej KUKO nove foto v bazeniku,,,, :slight_smile: :wink: ,,,
14. júl 2008 o 22:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi fotky akurat idu.. kuko nove fotky super tiez som si vsimla
14. júl 2008 o 22:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
peťka, pekné nové fotočky...
14. júl 2008 o 22:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja som hodila s Jankom,,,,dnes sa u nas pekne pohrali :dizzy_face:
baby stretko asi nehrozi ze???? mon Chiarku uz sme dlho nevideli,,,,, :unamused:
14. júl 2008 o 22:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aale,veď si ju videla, keď ste zdrhali pred dažďom :grinning: :grinning:
No, stretko by sa zišlo, musím Katke osobne poďakovať za čiastočný RAK a ešte mi musí vysvetliť, čo to znamená... :grinning:
14. júl 2008 o 22:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
RAK je random act of kindness - niečo v tom zmysle, že náhodné urobenie radosti - keď pre niekoho robíš LOčko, kde sú fotky jeho detí, alebo iné jeho fotky a nie tvoje. a čiastočný som tam napísala, lebo aj Kubo je na fotke :wink:
kedy to stretko? zajtra sa vám nechce v parku v meste pri kláštore? na chvíľu. lebo ťažko povedať aké bude počasie. dnes nič moc a teraz večer už takáááá zima mi bola o šiestej, keď sme boli vonku
luci - fotky super, ste sa boli aj kúpať vidím. asi v sobotu, keď bolo tak teplo.
mia si ešte tu? či už si išla domov?
14. júl 2008 o 22:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky babulky, ja som len na skok :wink:

uvidime ako bude zajtra, ale ak bude pekne tak by sme dosli :wink: luci ja by som ti cinkla :grinning: :grinning: :grinning: a samozrejme, ze by som rada videla aj ostatne babulky s deturencami :slight_smile:

prajem kraaasnu nocku :slight_smile:
14. júl 2008 o 22:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kati aj nám by si mohla nejaký urobiť :sunglasses:

este su tu,,,,kupali sme sa v nedelu,,,,,mala bola ako potápka,,,prskala na vsetky strany,,,, :grinning: :grinning:
mohli by sme zajtra,,,aj s miou sme sa bavili ze by sme sli do mesta doobeda,,,nam tatino spi po nocnej tak urcite vyrazime niekam
14. júl 2008 o 22:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Peti ved aj ked bude ako dnes aspon Alicke nebude teplo :grinning:
14. júl 2008 o 22:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kati, ale urobiulo mi to veľkú radosť... :wink:
A taktiež komentáre k môjmu 1. scrapu.. Taaak ma to povzbudilo... Ešte mám ďaleko do Teba, alebo Eriky, o hawre nehovoriac, ale to chce cvik...
14. júl 2008 o 22:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak zajtra kludne, ja mam navarene od dnes - robila som zemlovku. aj tak pojdeme von. aj dnes sme boli doobeda - akurat prsalo a ideme domov a prestalo :angry:
v sobotu kubo ani nechcel z bazena von a vcera doobeda samko bol u nas, ten nechcel do vody, hrali sa v piesku a tatinovia si kopali loptu. a poobede bol v bazene asi len polhodinu - vyhnal ho hlad
luci - ved posli fotky, a ak chces nieco konkretizovat, tak napis /farby, text a pod./, a nieco "spichnem". teraz chcem robit jedno "speci" - pre seba :grinning: a idem kukat hrdinov pri tom.
monkula - no na eriku nemam ani ja - a jarka a janky obidve a hawra.. to su super trieda niekde v nedohladne. ale najvacsia machrica je podla mna erika, lebo kazde locko je ine od nej. ostatne babenky maju taky svoj styl.
14. júl 2008 o 22:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kati ok nieco ti poslem a ostatne necham na teba :slight_smile:
14. júl 2008 o 22:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kati, aj ja pozerávam hrdinov... :wink:
Presne, aj mne sa veľmi páčia Erikine dielka, sú krásne farebné a kvetinkové, super fotky...
A nebuĎ skromná.... Tvoje diela sú pre mňa tiež iná liga.. :grinning:
15. júl 2008 o 09:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte babulky, tak ani dnes mi to stretko nevyslo, Evka si postavila hlavu, ze je zima a fuka vietor a ona nechce aby fukalo, :grinning: a basta. TAk sme nikam nesli, u Evky sa neda nic nasilu robit, potom je protivnucka a mzruta a to mi nestoji za to. :rolling_eyes: Tak snad zase nabuduce, ked sa trosku umudry pocasie.

Aj tak idem varit speci veceru, mame dnes vyrocie sobasa ( 8 rokov) :grinning: . Drobcov natlacime o deviatej do posteli a urobime si veceru pre dvoch doma v obyvacke.
15. júl 2008 o 11:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neka, gratulujem k výročiu... :wink:
15. júl 2008 o 12:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cauko monul.tak zasa inu temu si presla?ako sa mavas?este chodis do sovul?ja uz nie.
15. júl 2008 o 16:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok