Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

kattom
13. aug 2008

ahojte - ja a mia budeme v piatok o deviatej v parku v meste pri klastore - tak hodinu a pol urcite. ak sa chcete pridat..

neka
14. aug 2008

Ahojte, skoda, tento tyzden mi to vobec nevychadza, mame tu starkych, chceli sme povodne konecne burat tu nestastnu saunu, ale aj z toho spadlo. 😖 A v piatok rano uz ideme zase k nasim.
Katka uz ste dosnezili? 🙂
Inak prihlasila som sa od oktobra na fotokurz bude trvat mesiac a pol, tak snad potom budu vyditelne vysledky. 🙂

monkula
14. aug 2008

Katka, preboha ,odkiaľ beriete tie časy na stretko? 😕 že o deviatej.. To s moje deti ešte na druhý bok obracajú...

luculka
14. aug 2008

cafte,,,tak mame nestihacky,,Pc mam tiez zapli po 2 dnoch,,,dnes nám dorazili krstní,,,takze asi sa sem ani tak skoro nedostanem,,,boli sme na letisku,,,,pripravili transparent a babula to cele prespala,,,,, 😀

idem hodit foto

kattom
14. aug 2008

ahojte - no neka aj ja chceeeem kurz. ale najskor fotak poriadny 😠 . dosnezene mame, aj vymalovane, ale este poupratovat. zajtra dojde mamina mi umyt okna na kuchyni, lebo mne neni dobre uz len ked stojim na stolicke a snad este stihneme aj skrinky nastahovat zajtra alebo v sobotu - zatial je to tak na 1/4 urobene. ach jo. ale aspon uz je vymalovane, nie?
monkula, kubo vstava o pol siedmej/o siedmej a je taaaaak teplo neskor, ze max. o jedenastej ideme dnu vzdy.

luculka
14. aug 2008

neka a kde sa ten fotokurz kona???? 😉

neka
14. aug 2008

No je to fotograficky kurz ktory roby obcianske zdruzenie Kailas a je zaroven akraditovany ministerstvom sk. Po jeho absolvovani a urobeni skusok dostanem osvedcenie pre kvalifikaciu fotografa.
Cize ak ma niekto zaujem, moze potom robit fotografa oficialne a zalozit si aj zivnost.
Je to cca. dvojmesacny kurz prebieha v sobotu a je v BA.
Tu je konkretna str. http://www.kailas.sk/index.php?id_clanok=8

monkula
15. aug 2008

kati ,aj so mžartovla..
A pozerám do parku z okienka s kávičkou v ruke, a nevidím vás 😀 😀
Baby, ja mám za sebou už druhú strašnú noc...Chiara sa celú noc mrví a vykrikuje mama, mama, stále by len cicala, normálen som z toho u na nervy 😅 😅

kattom
15. aug 2008

monkula - bola som sama asi hodinu, potom prisla mia - inak kubo jazdil na motorke stale dokola a ja tlacila kocik. neni chiarka prechladnuta? kubovi je zasa uz tyzden straaaasne teplo, sa poti a to spi iba v tenkom tricku odokryty, uplne mokry chrbatik a hlavicka, okno dokoran na spalni, aj prezliekam v noci, chuda.
neka - ze mi potom spravis take fotky po kurze ako maju teraz angelina jolie a brad pitt s detmi. take su superne. 😀

luculka
15. aug 2008

😀 😀 Neka aj ja si take objednávam,,,,, 😉

monkula
15. aug 2008

aké majú fotky brangelina? aj ja chcem....
Nie, nie je prechladnutá asi jej rastú zuby..

kattom
17. aug 2008

monkula - fotky by som poslala mailom, ale uz som vymazala. myslim tie, co za ne dostali tie neuveritelne miliony - 12 tusim (ale toto si nepamatam presne, lebo to neni podstatne - obaja su v bielom na posteli s dvojcatami, plus potom aj ostatne deti drzia po jednom babatku samostatne - fakt kraaasne)
my zo zubkami chvalabohu pokoj - uz mame vsetkych 20 prerezanych, len dorast
co stretko? kedy?

neka
17. aug 2008

Kattom, ja som v kutiku dusicky aj snivala,ze by som ta potom nahovorila aj na fotocky s este bruskom, hrozne by som si chcela skusit take nafotit. 😉
Jeje este som ani nezacala a to uz mam zaujemcov. Ale rada,rada. 🙂
Musim pohladat tie foto s Angalinou. 😀
My uz sme teraz volni. V pondelok sa chystame do parku, tak ak niekto budete mat cas budeme radi. 🙂

kattom
18. aug 2008

neka ANOOOOO!!! ano!ano! Ja chceeeem. aj s kubom aj s tomasom spolocne, ak ti nebude vadit. juuj, tesim tesim.. ale niekedy v novembri potom koncom, aby som si stihla aspon daco pred porodom scrapnut z tych fotiek, lebo potom asi neskrtnem tak skoro
stretko - no uz som vcera necitala. zajtra musim na postu, tak asi v meste len budeme chvilu v parku potom

zuzitka
18. aug 2008

ahojky, trochu som vas citala..... a mam tie foto angeliny s rodinkou tu:

http://fotoalbumy.azet.sk/zuzot/co-sa-mi-dnes-p...

monkula
19. aug 2008

Pekné fotky...
kati ,ael zopár detičiek Ti k takým fotkám chýba... 😀 😀 😀
Ja Ti požičiam Chiarku, to bude Shiloh, obe sú bloncky 😀 a baby, oni adoptovali ešt jedného chlapčeka? Kedy? 😅 😅

luculka
19. aug 2008

cafte,,,joooj neka nas by si mohla pofotit rodinku,,,,chcem dat babkam na vianoce,,,,, 😉 🙂 🙂

monkula
19. aug 2008

tak nech nie som vosk, aj ja chcem fotky... 😀 😀 😀

kattom
19. aug 2008

no neka, zacneme trenovat to fotenie asi uz teraz v lete vonku - kym je dobre svetlo, co povies 😀 lebo v exterieri, neviem, ako sa ti foti, moje fotky z exterieru su 80% des - samy sum. a do novembra snad zrusite tu saunu a budes tam mat atelier 😀 😀 😀 (inak mam taky veeelky stary pruteny kos, na deti akurat, ak treba poziciam.)

baby zajtra - v stredu ideme s nekou doobeda do zamockeho parku - cas neni upresneny, ale tak devat-pol desiatej hod. a ja tam budem tak do pol dvanastej/dvanastej - podla intenzity slnka a tepla vonku. tak dojdite, ked sa dostanete. monkula a hlavne ty, lebo len na krizovatke ta nechcem stretavat 😉

luculka
19. aug 2008

no ja by som prisla...ako staneme posla toho.....konecne uz papkame len ráno o siedmej 😀 😎 a potom este mala zaspi a tahame do pol desiatej 😵

neka inak vázne,,,,dohodneme sa???

neka
19. aug 2008

Babule ale ved neblaznite, este ani neviem ci spravim skusky. 😀 😀 😀 😀
Ale samozrejme rada si z vas urobim pokusnych kralikov, a ked panbozko da, tak aj motyka vystreli.

Katka, ze si ty telepatka, presne to chcem s tou potvorou saunou sparavit. Ale psssst, to je zatial len zbozne zelanie. 😅 😅 😅
A ja uz som na zajtra vychystana, Katka cvic si pozy ideme na to, treba zacat cvivit cim skor. 🙂

neka
19. aug 2008

Inak lepsie je na fotenie ked je pod mrakom, vtedy su najkrajsie fotky, lebo ked je silne slnko, tak sa na tvarach robia silne tiene, ze az oci zanokaju.

monkula
19. aug 2008

neka, tak sa potom vo PS vymažú... 😀 😀
A idem sa ja pochváliť, naučila som sa retušovať vrásky, kruhy pod očami, vvyrážky... sestre som naklonovalavlasy, bo na jednej fotke vyzerala ako milášek z Pána prsteňov... 😀 😀 😀 😅 😅 🤐

luculka
20. aug 2008

monkul v akom programe,,,????
ako bolo na stretku,,,pofotili ste??? 🙂

ja som zase nestihala...total prebdená noc...malá stale plackala,,,,o siedmej si ju zobrali nasi a nechali ma spinkat do jedenástej 😎 🙂

teraz uz bambula aj s tatom hajaju,,,tak som zvedava dokedy,,,, ☹

monkula
20. aug 2008

vo Photoshope 😀 😀 😀 😀

kattom
20. aug 2008

luculka tak snad tie zubky rychlo vylezu..
fotit sme sa pofotili, tak som zvedava, co mi neka posle. ja som fotila tiez a niektore su celkom dobre podla mna

neka
20. aug 2008

No vyblbli sme sa do syta. 😀 😀 😀
Ja som dnes tiez nespala takmer celu noc, ale nie koli zubkom, ale koli kave. Nepijem ju, ale dala som sa nahovorit na kapucino. A z celej noci som prespala asi dve hodiny. Na porazenie. 😀 😀 😀
Taky som ja expert. 😅

vikinka81
22. aug 2008

Ahojte baby, trosku sa vam tu vtisnem, ak mozem ...som sa prestahovala do okresu Malacky a hladam si niaku dobru gynekologicku - zenu, neviete mi nieco poradit.

Toto som si nasla na nete, nemate niektora z vas skusenosti s tymito lekarkami MUDr. Edita Benková,a z nemocnice MUDr. Valéria Sadáková,MUDr. Erika Stanislavova. Dakujem vam krasne 😉

kattom
22. aug 2008

vikinka - ja chodim k Frusovi -u Gajdara sedi, a este aj Schiller je dobry - v nemocnici. ale ak chces zenu, tak sesterka chodi do Rohoznika a velmi je s nou spokojna - ta lekarka chodieva aj na Antolsku ordinovat - ale meno neviem

sasrnka
23. aug 2008

vikinka, ja chodim zasa k primarovi a je velmi fajn. Polku porodu som mala Schillera(nez mi prisiel zazmluvneny lekar) a musim veeelmi pochvalit. Keby som vedela, ze bude mat tu noc, co rodim sluzbu, tak si ani nezazmluvnujem lekara 🙂 Ak by som si mala zvolit zenu, tak urcite Sadakovu. Chodi k nej moja tehotna kamaratka a je spokojna.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre