• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

4. augusta 2016 
jeeej, tak to blahoželáme šikuľke... A už aj sama?
28. sep 2008 o 19:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no este ju samu nepustim... :grinning: :grinning: .ale od jedneho k druheme prejde aj 8 krôčikov,,,,
28. sep 2008 o 19:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luci poslala som ti 4 fotky - ste sa mi na ne priplietli. inak baby ten zverinec bol super - neka omnoho lepsie ako, co sme boli spolu vtedy. a kubo len "vaaaaa" a "jaja" cely den - akoze lev a tava a este "maaa-co". tak sa tesime, ze sme ho tam vzali. taka mensia zoologicka :slight_smile:
inak sme ho dnes ostrihali strojcekom na 4mm, ani neplakal a na striedacku som musela aj ja aj tomas. normalne ho teraz nespoznavame.
taka otazka dopredu - 8.10. streda budu hrat "slepe lasky" v kine. nechcete sa niekto pridat? tomas strazi maleho, a ja idem sama. tak ak niektora nemate s kym ist a chcete to vidiet, dajte vediet
28. sep 2008 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kati idem kuk,,,,ja som pridala nase na azet :slight_smile:
28. sep 2008 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ozaj Kati vzdy zabudnem,,,v ktorom programe upravim foto tak ze nieco je farebne a nieco CB?
28. sep 2008 o 22:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luci ,aj t orobí mnormálne vo Photoshope..
laso msi označíš, čo chceš mať farebné, potom Výber-doplnok, potom Obraz, přispusobení a odbarvit... :wink:
Luci ,aj so mt osama myslela tak, že sama, nie za rúčku... :wink:
28. sep 2008 o 23:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mam gimp :unamused:
28. sep 2008 o 23:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to neviem....
na BC návod nie je? :slight_smile:
29. sep 2008 o 20:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luci - ja tiez robim vo photoshope. gimp kuk na babycafe navod, tam by to mohlo byt.. inak tie fotky vnutri pod stanom, co mam aj ja take cerveno-zlte som skusala upravovat a najlepsie vyzeraju, ked sa daju cele cierno-biele
29. sep 2008 o 21:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
akurat pridavam video na blog ako chodime,,, :sunglasses: :slight_smile: :slight_smile:
29. sep 2008 o 22:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
29. sep 2008 o 22:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojteee babulky. :grinning:
Pozrala som blogy. :slight_smile:
Katka, Kubko je skutocne podareny v kratkom zostrihu. U nas to slo prvy krat s obrovskym revom a tiez sme si potom dlho zvykali na novu Adamkovu vyzas. :sweat_smile:
Luculka, to mate doma poriadnu sikulku. Ako krasne ide a nekyva ju na strany. Nasi drobci boli taki neisty, vzdy ich niekam zakyvalo. Natalka ide uplne suverenne a este si aj postoji a poduma. No zlata je. :grinning:

Trochu ma mrzi, ze sme nestihli tee zverinec, ale manzelovy ta nadcha presla az do zapalu priedusnice, tak sme nechceli moc po vonku a drobci chceli ist aj s tatinkom, same s mamou nie. :confounded:
Uz aby sa rychlo zacal ten fotokurz, lebo uz som drobcom akosi moc obkukana. Nech si trochu zvyknu, ze aj mama je prec. :grinning: :grinning: :grinning:
1. okt 2008 o 09:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte - tak my sme dnes stretli miu v meste nahodou. stretko inak nehrozi, ja aj maly stale sopliky. vcera mu skoncili lieky a nejako sa mu to zasa spustilo, tak asi budeme musiet znova k doktorke :frowning2: babo v brusku robi kontrmelce pre zmenu - sa mi tak pretaca, ze neviem, ako sediet, chodit.. inak to je des mat chore dieta - totalne prehadzany harmonogram dna, von sa neda tolko chodit..
kuba sme uz strihali aj predtym - prvykrat bez revu u kadernicky, a potom dvakrat s taaaaakyyym revom.. a reve aj ked mu umyvame vlasy, takze sme boli prekvapeni, ze sa nechal ostrihat stojcekom a bez slz. asi ze tomas sa pred nim tiez ostrihal a videl, ze to neboli alebo co.
1. okt 2008 o 22:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Katka, tak sa liecte, u nas to uz odoznelo, len ja som este zachripnuta.
Babetko je akesi nedockave,len nech si este pohovie v teplom domceku :grinning: . Dobre mu tam je. :grinning:

Luculka posles mi prosim link na tu fotografku z nitry? Hladala som cez google, ale akosi som ju nemohla najst.
2. okt 2008 o 14:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
2. okt 2008 o 16:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Luculka, fak ma nadherne fotocky. :grinning:
2. okt 2008 o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
krááásne,,,tak sa nainspiruj na nedelu,,,, :grinning: :wink:
2. okt 2008 o 21:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Uz mam par napadov,od obeda nad tym rozmyslam. :grinning:

Este som chcela vezmite si aj njaku decku, aby sme mohli Natalku posadit do travy a este nejaku jej oblubenu hracku. :grinning:

A ma napadlo, nosi manzel okuliare?
2. okt 2008 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aaa vidim ze hej. prave som trochu pozrela A-zetko. :grinning:
2. okt 2008 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
noo ale donutim ho nech ich nemá,,, :slight_smile: ...ak pojdeme autom poberiem nejake dekorácie,,,, :grinning: :grinning:
2. okt 2008 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dnes uz sme lepsie, mozno sa zajtra ozvem - sopliky neboli..
juuj, idete hyrit do parku? potom chcem vidiet fotky!! a neka my sa tiez dohodneme niekedy - ked bude slnko a budeme zdravi, mozeme?
2. okt 2008 o 22:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: no snad budeme fotogenickí :grinning:
2. okt 2008 o 22:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kati na teba si robim zalusk, ved to vies :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Lucka, ja len ze si este neviem velmi poradit s odrazmi z okuliarov aj u Adamka s tym stale zapasim :confounded:
Ak by nevadilo a nosi napr. aj sosovky tak by to bolo lepsie. Nerada by som bola, keby som zvrzala fotky na tomto. :sweat_smile:
2. okt 2008 o 22:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:slight_smile:
aj ja sa chistám fotoit tehu kamosku,,,no dufam ze to stihame nez porodi,,,, :sweat_smile: :sweat_smile:
2. okt 2008 o 22:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Cavte kraaaaasky, zelam pekny vecer... :slight_smile:

luci: mala je uzsana, kukla som albumiiik :grinning: Inak zajtra predavama auto, tak ked bude nove dojdem za vami do MA :dizzy_face:
2. okt 2008 o 22:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cafte,,,tak dnes sme boli s nekou santit v tom parku,,,, :slight_smile: :wink:
ozaj uz si pozerala ako fotecky????juuuj som zvedava :grinning: :grinning:
5. okt 2008 o 21:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No samozreejmeee :grinning: :grinning: :grinning:
Skusis si tipnut kolko zaberov sme spravili?????
Tak to to prezradim. 282 :grinning: :grinning: :grinning:
No ale pouzitelnych, takych ktore sa mi najviac pozdavaju je asi 130 :slight_smile:
Uz sa s nimi hram, trosku vylepsujem nejake drobne chybicky krasy. :sweat_smile:
5. okt 2008 o 22:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeeeej sa tesiiiim,,,,skoro jak na svadbe,,,to sme mali 500 :grinning: :grinning: :grinning:
nejaku mi posli lebo nezaspim,,,, :sweat_smile: :grinning: :grinning:
5. okt 2008 o 22:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak dobre, malu ochutnavku poslem. :grinning:
5. okt 2008 o 22:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok