• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

4. augusta 2016 
jeeej, tak to blahoželáme šikuľke... A už aj sama?
28. sep 2008 o 19:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no este ju samu nepustim... emoticon emoticon .ale od jedneho k druheme prejde aj 8 krôčikov,,,,
28. sep 2008 o 19:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luci poslala som ti 4 fotky - ste sa mi na ne priplietli. inak baby ten zverinec bol super - neka omnoho lepsie ako, co sme boli spolu vtedy. a kubo len "vaaaaa" a "jaja" cely den - akoze lev a tava a este "maaa-co". tak sa tesime, ze sme ho tam vzali. taka mensia zoologicka emoticon
inak sme ho dnes ostrihali strojcekom na 4mm, ani neplakal a na striedacku som musela aj ja aj tomas. normalne ho teraz nespoznavame.
taka otazka dopredu - 8.10. streda budu hrat "slepe lasky" v kine. nechcete sa niekto pridat? tomas strazi maleho, a ja idem sama. tak ak niektora nemate s kym ist a chcete to vidiet, dajte vediet
28. sep 2008 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kati idem kuk,,,,ja som pridala nase na azet emoticon
28. sep 2008 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ozaj Kati vzdy zabudnem,,,v ktorom programe upravim foto tak ze nieco je farebne a nieco CB?
28. sep 2008 o 22:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luci ,aj t orobí mnormálne vo Photoshope..
laso msi označíš, čo chceš mať farebné, potom Výber-doplnok, potom Obraz, přispusobení a odbarvit... emoticon
Luci ,aj so mt osama myslela tak, že sama, nie za rúčku... emoticon
28. sep 2008 o 23:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mam gimp emoticon
28. sep 2008 o 23:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to neviem....
na BC návod nie je? emoticon
29. sep 2008 o 20:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luci - ja tiez robim vo photoshope. gimp kuk na babycafe navod, tam by to mohlo byt.. inak tie fotky vnutri pod stanom, co mam aj ja take cerveno-zlte som skusala upravovat a najlepsie vyzeraju, ked sa daju cele cierno-biele
29. sep 2008 o 21:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
akurat pridavam video na blog ako chodime,,, emoticon emoticon emoticon
29. sep 2008 o 22:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
29. sep 2008 o 22:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojteee babulky. emoticon
Pozrala som blogy. emoticon
Katka, Kubko je skutocne podareny v kratkom zostrihu. U nas to slo prvy krat s obrovskym revom a tiez sme si potom dlho zvykali na novu Adamkovu vyzas. emoticon
Luculka, to mate doma poriadnu sikulku. Ako krasne ide a nekyva ju na strany. Nasi drobci boli taki neisty, vzdy ich niekam zakyvalo. Natalka ide uplne suverenne a este si aj postoji a poduma. No zlata je. emoticon

Trochu ma mrzi, ze sme nestihli tee zverinec, ale manzelovy ta nadcha presla az do zapalu priedusnice, tak sme nechceli moc po vonku a drobci chceli ist aj s tatinkom, same s mamou nie. emoticon
Uz aby sa rychlo zacal ten fotokurz, lebo uz som drobcom akosi moc obkukana. Nech si trochu zvyknu, ze aj mama je prec. emoticon emoticon emoticon
1. okt 2008 o 09:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte - tak my sme dnes stretli miu v meste nahodou. stretko inak nehrozi, ja aj maly stale sopliky. vcera mu skoncili lieky a nejako sa mu to zasa spustilo, tak asi budeme musiet znova k doktorke emoticon babo v brusku robi kontrmelce pre zmenu - sa mi tak pretaca, ze neviem, ako sediet, chodit.. inak to je des mat chore dieta - totalne prehadzany harmonogram dna, von sa neda tolko chodit..
kuba sme uz strihali aj predtym - prvykrat bez revu u kadernicky, a potom dvakrat s taaaaakyyym revom.. a reve aj ked mu umyvame vlasy, takze sme boli prekvapeni, ze sa nechal ostrihat stojcekom a bez slz. asi ze tomas sa pred nim tiez ostrihal a videl, ze to neboli alebo co.
1. okt 2008 o 22:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Katka, tak sa liecte, u nas to uz odoznelo, len ja som este zachripnuta.
Babetko je akesi nedockave,len nech si este pohovie v teplom domceku emoticon . Dobre mu tam je. emoticon

Luculka posles mi prosim link na tu fotografku z nitry? Hladala som cez google, ale akosi som ju nemohla najst.
2. okt 2008 o 14:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
2. okt 2008 o 16:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Luculka, fak ma nadherne fotocky. emoticon
2. okt 2008 o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
krááásne,,,tak sa nainspiruj na nedelu,,,, emoticon emoticon
2. okt 2008 o 21:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Uz mam par napadov,od obeda nad tym rozmyslam. emoticon

Este som chcela vezmite si aj njaku decku, aby sme mohli Natalku posadit do travy a este nejaku jej oblubenu hracku. emoticon

A ma napadlo, nosi manzel okuliare?
2. okt 2008 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aaa vidim ze hej. prave som trochu pozrela A-zetko. emoticon
2. okt 2008 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
noo ale donutim ho nech ich nemá,,, emoticon ...ak pojdeme autom poberiem nejake dekorácie,,,, emoticon emoticon
2. okt 2008 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dnes uz sme lepsie, mozno sa zajtra ozvem - sopliky neboli..
juuj, idete hyrit do parku? potom chcem vidiet fotky!! a neka my sa tiez dohodneme niekedy - ked bude slnko a budeme zdravi, mozeme?
2. okt 2008 o 22:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emoticon emoticon no snad budeme fotogenickí emoticon
2. okt 2008 o 22:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kati na teba si robim zalusk, ved to vies emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

Lucka, ja len ze si este neviem velmi poradit s odrazmi z okuliarov aj u Adamka s tym stale zapasim emoticon
Ak by nevadilo a nosi napr. aj sosovky tak by to bolo lepsie. Nerada by som bola, keby som zvrzala fotky na tomto. emoticon
2. okt 2008 o 22:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emoticon
aj ja sa chistám fotoit tehu kamosku,,,no dufam ze to stihame nez porodi,,,, emoticon emoticon
2. okt 2008 o 22:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Cavte kraaaaasky, zelam pekny vecer... emoticon

luci: mala je uzsana, kukla som albumiiik emoticon Inak zajtra predavama auto, tak ked bude nove dojdem za vami do MA emoticon
2. okt 2008 o 22:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cafte,,,tak dnes sme boli s nekou santit v tom parku,,,, emoticon emoticon
ozaj uz si pozerala ako fotecky????juuuj som zvedava emoticon emoticon
5. okt 2008 o 21:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No samozreejmeee emoticon emoticon emoticon
Skusis si tipnut kolko zaberov sme spravili?????
Tak to to prezradim. 282 emoticon emoticon emoticon
No ale pouzitelnych, takych ktore sa mi najviac pozdavaju je asi 130 emoticon
Uz sa s nimi hram, trosku vylepsujem nejake drobne chybicky krasy. emoticon
5. okt 2008 o 22:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeeeej sa tesiiiim,,,,skoro jak na svadbe,,,to sme mali 500 emoticon emoticon emoticon
nejaku mi posli lebo nezaspim,,,, emoticon emoticon emoticon
5. okt 2008 o 22:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak dobre, malu ochutnavku poslem. emoticon
5. okt 2008 o 22:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš