Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

luculka
5. okt 2008

😀 a kam si mi to poslala...na azet?

neka
5. okt 2008

Nie posielala som to na mail, ktoryn si mi posielala prosbu o hlasovanie, myslim lucifer a cosi. Inu nemam.

luculka
5. okt 2008

boooože ved tie fotky su uuuuuplne genialne,,,,,,normalne som v soku,,,, 😵 😎 😎 8 🙂

neka
5. okt 2008

Tak sa paci ?
Som rada, asi ani ja od radosti nezaspim. 😀

luculka
5. okt 2008

fakt su nádherne,,, 🙂 🙂 🙂 no normálne si mozes hned zajtra zalozit atelier,,,,,
joooj uz sa tesim na ostatne,,, 😵

veronica1
6. okt 2008

zahoracky, keby ste mali troska casu tak kuk na http://www.mamidrink.com/fotosutaz/ fotka sa vola "a uz som na svete", dakujeme za kazdy hlas 😀 😀 😀

moncicka
6. okt 2008

Ahoj veronica 1, malinka je krasna aj som vam dala hlas 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Som ani nevedela ze aj Malacanky tu maju svoje forum tak sa velmi rada pridam ku vam ak mozem. Sice este som len cakajuca na nas den D, ale pomalicky sa nam blizi termin mi vypocitali na 24.12. tak sme vsetci plny ocakavania 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

monkula
6. okt 2008

ahoj moncika, vitaj, menovkyňa moja... 😀
A to máš potom rovnaký TT ako má naša kattom.... 😉
Si priamo z MA?

kattom
6. okt 2008

moncicka - ja mam rovnaky termin!!!!! si z MA priamo alebo niekde mimo?
chodis na cvicenie pre tehotne do vanku? ja nie, lebo akurat v utorky tomas robi do vecera a nema kto strazit kuba.
luculka fotky som videla 3 ci 4? co ma neka na blogu - no parada. neka ja sa uz tesim na nase foto session. ako dlho ste fotili? hodinu? viac? menej? luci, ked das nejake na blog potom napis, nech kuknem aj ostatne

neka
6. okt 2008

Katka asi tak hodinku a pol, len tak pozvolna, trosku sme sa presli, pohrali s listockami a palickami povykukali spoza stromcekov a bolo. 🙂

luculka
6. okt 2008

fotky som uz hodila aj sem nejake,,,potom viac hodim na azet,,,,
meka vsetci su z nich paf,,,,, 😀 😀 😵 😵

moncicka
7. okt 2008

kattom to je super tesim sa, a kam sa chystas do porodnice? ano som z priamo z ma teda bola som teraz som sa prestahovala do Zohoru ale v ma som skoro stale 😀, nie som vobec nevedela kde tieto cvicenia su v malackach tak som pisala na kramare, a dnes mi konecne odpisala pani dr. ze v utorok sa mozem zastavit na uvodne cvicenia. 🙂
monkula jej to ma tesi 🙂

monkula
7. okt 2008

ta kdaj vedieť, kedy budeš v Ma, dolezieme ,ale terat nie, Jarko je na ATB... 😖
Kati, konečne som viidela Tvoje bruško u Teba na blogu... nato ,že si taká maličká je veľkééé, nie sú ta mdve? žartujeeem 😀 😀
Neka, krásne fotky, si talent... 😉
Luculka ,na Teba nič nemám ,tak pekný nový kočík... 😀 😀

moncicka
7. okt 2008

oki dak vediet mala by som ist na kontrolu tento tyzden k lekarovi tak buderm urcite bud vo stvrtok alebo piatok
🙂

veronica1
7. okt 2008

moncicka - dakujeme za hlas, to je krasny termin co mas-to bude pre vas ten najkrajsi darcek pod stromcek 😉

monkula
7. okt 2008

moncicka, len ja mám teraz Ajarka chorého, na ATB, tak radšej nie, nech ťa nenakazíme.... 😉

kattom
7. okt 2008

neka luculka - juuuj fotky co sem dala lucka su FANTASTICKE!!!! neka na co preboha ides na ten kurz 😀 ved to nepotrebujes
inak najviac sa mi paci fotka z boku fotena - lucka v strede, natalka u nej na nohach a ocino za luckou z druhej strany - s ten NEMOZEM. a potom aj natalinka sama v listoch a na tom kufri. koho je ten kufor? luci ak tvoj mozes mi ho na fotenie potom pozicat, dosli by sme si pon aj doviezli spat
moncicka no ja idem znova na antolsku ako prvykrat, bola som spokojna, poznam to tam a nasi byvaju kusok odtial. ty ides asi na kramare, ak som pochopila z prisvevku dobre
monkula - no brusko sa zda velke, lebo som nizka. ale este bude vacsie, som pozerala min. tyzden akurat fotky s kubom, kde som bola fotena den pred odchodom do porodnice.. tomu sa hovori brusisko. uz nech je babo v maminkinom naruci.. ale zatial zvladam

neka
7. okt 2008

KAtka, no s tebou sa chcem este dohodnut, tento vikend urcite nemozem ideme pozriet nasich, lebo sa najblizsie dostanem k nim az v decembri. No a potom ktorukolvek nedelu ak bude pekne, alebo aj v tyzdni ak vam to bude vyhovovat. 😉

luculka
7. okt 2008

Cagte
tu su dalsie,,,kjáááásne od neky,,, 🙂 🙂 http://picasaweb.google.com/luculka82
kati jasne pozicam ,,,mali sme ho aj na svadbe 🙂

monkula
7. okt 2008

len nech je tam do Vianoc....
teraz si teda uvedomujem... dúfam, že sa Ťa to nedotklo.... 😅 😅 ja som taká tlčhuba.... mrzelo by ma, ak by som Ťa nahnevala... ☹ ☹

hablovicova22
7. okt 2008

veronica1- aj ja som hlasovala krasne babätko 😉

zuzitka
7. okt 2008

luculka ..... fakt su tie fotky od Neky nadherneeee.... vsetky 😵 😵

luculka
7. okt 2008

neka,,,mám pre teba niekolko kseftov 😀 😀
mám zaplavenu IP 🙂 😉

moncicka
8. okt 2008

veronica1 tak tomu ver ze to bude ten najkrajsi vianocny darcek 🙂 velmi sa tesime a vsetci sme zvedavi kedy sa babätko bude pytat von, ci pocka pekne do vianoc 🙂

moncicka
8. okt 2008

monkula jasne ja to chapem ved potom niekedy mozme kludne nie je problem 🙂

monkula
8. okt 2008

moncicka, ok ,už sa tešíme... 😉

moncicka
8. okt 2008

monkula tesim sa tiez aspon niekam po dlhsom case zbehnem von cez den sa malo pohybujem po vonku väcsinou ked az manzel pride, vsetci su v robote, tak ani nemam velmi s kym . 🙂

monkula
8. okt 2008

ja mám v Levároch bývalú kolegyňu.... 😉

moncicka
8. okt 2008

Tak to mas super, ja ked tak k nasim sestra je na mateskej doma s malym tak chodim nich pozret. aby ten cas nejako ubehol inak by som sa doma zblaznila 🙂

monkula
8. okt 2008

čo mám super? 😅
ja sa s ňou nestýkam.... oan ešte stále pracuje, takže sa stretávame len náhodou v meste, inak tu nikoho nemám.... sem-tam stretko s babami s koníka, a jkatka za nami chodievala na tréningy...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre