• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

4. augusta 2016 
jaj tak ja som myslela, ze sa stretavate castejsie, tak potom to beriem spät.
:slight_smile:
8. okt 2008 o 16:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie, nie je dôvod... :wink:
8. okt 2008 o 17:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ako casto sa stretavate baby z modreho konika?
9. okt 2008 o 09:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak.. v lete to bolo častejšie, a Katka za nami pravidelne chodievala na tréning :wink:
sLuckou sa často stretneme, púhou náhodou, aj ju občas vidím z okna, keď vetrám... :grinning:
9. okt 2008 o 12:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Caute babenky.Pozna niekto z vas detsky obchod Sat Mat na Janosikovej ulici?
9. okt 2008 o 12:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to hej teraz uz je vonku chladnejsie, chodite na aerobic?
9. okt 2008 o 13:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moncicka, ja som chodievala do posilky, ale som neskutočne zlenivela a aj pribrala, tak asi začnem znova... mňa aerobic vôbec neláka... ja radšej činky a stroje... :grinning:
cmulinko, nič mi to nehovorí... ani neviem, kde je Jánošikova ul. :sweat_smile:
9. okt 2008 o 15:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monkula....ani ja nepoznam Malacky,ale len tak cirou nahodou :wink: poznam tento obchod,tak som bola zvedava kolko mamiciek sa tam uz bolo kuknut a pripadne ake maju pocity z neho.
9. okt 2008 o 15:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monkula, to zase ja skorej ten aerobic, chodila som do posilky ked som chodila do prace a predtym ako som otehotnela a striedala s aerobicom ale moj organizmus zacal casom protestovat, tak som musela obmedzit, ale ked porodim zacnem nieco so sebou robit lebo tiez som pribrala :slight_smile:

cmulinko, ja viem kde je ten obchod ale sestra tam chodi nakupovat a povedala ze celkom dobry vyber, ale radsej zajde do chicca ktory je o nieco dalej.
9. okt 2008 o 15:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cmulinko - nevedela som o nom, tiez chodievam do Chicca, ale nabuduce sa prejdem a pozriem sa. a kde presne sa nachadza?
9. okt 2008 o 15:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moncicka,chicco asi viem kde je,priblizne som ho videla z auta :grinning: .Je tam lepsie?
9. okt 2008 o 15:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veronica1....na janosikovej ulici.viac ti asi nepoviem,lebo nie som z Malaciek.Viem,ze je tam restika nad tym obchodom.
9. okt 2008 o 15:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaaaj ,už vieem ,ak odobre, že to je asi 5 minút odo mňa... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. okt 2008 o 16:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
este som tam nebola ale chodim okolo k nasim ked idem autom. mne sa v chiccu paci sice bola som tam asi dvakrat ale maju tam pekne veci :wink:
9. okt 2008 o 16:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ten sat-mat to je to pri chiccu blizsie smerom do mesta v tej novej budove, kde je aj cukraren hore, myslim? ak nie, tak neviem, kde to je. bola som tam len raz, ale to bol kubko este maly a oni maju veci pre starsie deti ako babatka. chicco sa da, ale aj na malom namesti ten obchod, co bol predtym v afk, aj tam sa da vybrat oblecko. inak tesco - cherokee, h&m alebo c&a v blave kupujem

moncicka - stretka byvali tak raz do tyzdna, ked bolo teplo, teraz uz menej.. aj pocasie, aj moje rastuce brusko, aj nekin adamko do skoly uz chodi.. ale v meste sa sem-tam natrafi niekto vzdy
9. okt 2008 o 17:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, no teraz sa nam uz nedari tak casto stretavat . :slight_smile:
9. okt 2008 o 19:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja viem kde je Sat-Mat, ale som tam este nebola, ja skor nakupujem v BA.Je to ta ulica, ktora je v krizovatke( tesne nad chicom) oproti skole kolmo, je tam aj mala cukraren(ale nic moc), nejaka vinaren, kadernictvo a na poschodi tiez nejaka kaviaren.

Mame tadial kazdy den 4 krat cestu. :grinning:
9. okt 2008 o 19:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mi nieco hovor o rastucom brusku som zo dna na den väcsia :grinning:
9. okt 2008 o 19:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ale ako 85 kilová rodiť nepôjdeš, ak oja, však?
9. okt 2008 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monkul ..... ja som rodila 92-kilova :sweat_smile: :sweat_smile:
9. okt 2008 o 20:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to si ma predbehla... :grinning:
9. okt 2008 o 20:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no jo, ale neni to bohvieake vitazstvo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: vobec nie som na to hrda :sweat_smile: :sweat_smile:
pribrala som +23kg...... este teraz mam + 7kg :zipper_mouth:
9. okt 2008 o 21:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no, ja pri Jarkovi 30... :sweat_smile:
a pri Chiarke 25 :sweat_smile: :sweat_smile:
9. okt 2008 o 22:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj moni..dodatocne vsetko naj Jarkovi k narodeninkam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. okt 2008 o 22:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
juj, monkula vsetko naj naj jarkovi - uz je velky chalan :slight_smile:
tak ako pise neka - tak ten sat-mat je ten obchod, co myslim aj ja
ku kilogramom - no monkula, ty uz ich mas fuc a zuzi nerob si vrasky, este chces dalsie dieta a potom sa do toho das, nie? ja tiez az po tomto planujem, pri kubovi som neriesila. inak pri kubovi 15 kg, a teraz zatial 9 kg, ale rastieme dalej..
9. okt 2008 o 22:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jejda o com to kecate? ja budem rodit asi s trojcifernou vahou :sweat_smile: no a?
9. okt 2008 o 22:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kati .... presne, na to sa vyhovaram, ze chcem druhe bejby, takze teraz nema vyznam nejak chudnut :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale obavam sa toho, ze pri druhom tehu budem tiez rodit s trojcifernou vahou ..... ako emjee :sweat_smile: :sweat_smile:

monkul .... tiez prajem Jarkovi vsetko naj naj naj k narodkam :wink:
9. okt 2008 o 22:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
este radsej nekricim o mojej vahe zatial vazim 67kg pribrala som zatial nejakych 10 kil a uz z toho mam depky. ale nevadi to sa vsetko urobi po porode :grinning:
10. okt 2008 o 09:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moncicka - vahu neries, ved to kazda tehulka musi priberat.. a kym to neni 50 kg navyse :grinning: ..
luculka - dufam, ze nevadi, som si stiahla par fotiek z picasa a idem ti urobit racika. som teraz ako host u maliny - t.j. dostavam zadarmo kity, za kt. sa inak plati a velmi sa mi tam hodi natalka akurat. potom poslem :wink:
10. okt 2008 o 14:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ďakujeme za blahoželenia.... o chvíľku sa idem trápiť s tortou... tiež som si mohla vymyslieť čosi iné ako bleska McQueena :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. okt 2008 o 14:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš