Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

moncicka
8. okt 2008

jaj tak ja som myslela, ze sa stretavate castejsie, tak potom to beriem spät.
🙂

monkula
8. okt 2008

nie, nie je dôvod... 😉

moncicka
9. okt 2008

a ako casto sa stretavate baby z modreho konika?

monkula
9. okt 2008

tak.. v lete to bolo častejšie, a Katka za nami pravidelne chodievala na tréning 😉
sLuckou sa často stretneme, púhou náhodou, aj ju občas vidím z okna, keď vetrám... 😀

cmulinko
9. okt 2008

Caute babenky.Pozna niekto z vas detsky obchod Sat Mat na Janosikovej ulici?

moncicka
9. okt 2008

tak to hej teraz uz je vonku chladnejsie, chodite na aerobic?

monkula
9. okt 2008

moncicka, ja som chodievala do posilky, ale som neskutočne zlenivela a aj pribrala, tak asi začnem znova... mňa aerobic vôbec neláka... ja radšej činky a stroje... 😀
cmulinko, nič mi to nehovorí... ani neviem, kde je Jánošikova ul. 😅

cmulinko
9. okt 2008

monkula....ani ja nepoznam Malacky,ale len tak cirou nahodou 😉 poznam tento obchod,tak som bola zvedava kolko mamiciek sa tam uz bolo kuknut a pripadne ake maju pocity z neho.

moncicka
9. okt 2008

monkula, to zase ja skorej ten aerobic, chodila som do posilky ked som chodila do prace a predtym ako som otehotnela a striedala s aerobicom ale moj organizmus zacal casom protestovat, tak som musela obmedzit, ale ked porodim zacnem nieco so sebou robit lebo tiez som pribrala 🙂

cmulinko, ja viem kde je ten obchod ale sestra tam chodi nakupovat a povedala ze celkom dobry vyber, ale radsej zajde do chicca ktory je o nieco dalej.

veronica1
9. okt 2008

cmulinko - nevedela som o nom, tiez chodievam do Chicca, ale nabuduce sa prejdem a pozriem sa. a kde presne sa nachadza?

cmulinko
9. okt 2008

moncicka,chicco asi viem kde je,priblizne som ho videla z auta 😀 .Je tam lepsie?

cmulinko
9. okt 2008

veronica1....na janosikovej ulici.viac ti asi nepoviem,lebo nie som z Malaciek.Viem,ze je tam restika nad tym obchodom.

monkula
9. okt 2008

jaaaj ,už vieem ,ak odobre, že to je asi 5 minút odo mňa... 😀 😀 😀 😀

moncicka
9. okt 2008

este som tam nebola ale chodim okolo k nasim ked idem autom. mne sa v chiccu paci sice bola som tam asi dvakrat ale maju tam pekne veci 😉

kattom
9. okt 2008

ten sat-mat to je to pri chiccu blizsie smerom do mesta v tej novej budove, kde je aj cukraren hore, myslim? ak nie, tak neviem, kde to je. bola som tam len raz, ale to bol kubko este maly a oni maju veci pre starsie deti ako babatka. chicco sa da, ale aj na malom namesti ten obchod, co bol predtym v afk, aj tam sa da vybrat oblecko. inak tesco - cherokee, h&m alebo c&a v blave kupujem

moncicka - stretka byvali tak raz do tyzdna, ked bolo teplo, teraz uz menej.. aj pocasie, aj moje rastuce brusko, aj nekin adamko do skoly uz chodi.. ale v meste sa sem-tam natrafi niekto vzdy

neka
9. okt 2008

Ahojte, no teraz sa nam uz nedari tak casto stretavat . 🙂

neka
9. okt 2008

Ja viem kde je Sat-Mat, ale som tam este nebola, ja skor nakupujem v BA.Je to ta ulica, ktora je v krizovatke( tesne nad chicom) oproti skole kolmo, je tam aj mala cukraren(ale nic moc), nejaka vinaren, kadernictvo a na poschodi tiez nejaka kaviaren.

Mame tadial kazdy den 4 krat cestu. 😀

moncicka
9. okt 2008

mi nieco hovor o rastucom brusku som zo dna na den väcsia 😀

monkula
9. okt 2008

Ale ako 85 kilová rodiť nepôjdeš, ak oja, však?

zuzitka
9. okt 2008

monkul ..... ja som rodila 92-kilova 😅 😅

monkula
9. okt 2008

tak to si ma predbehla... 😀

zuzitka
9. okt 2008

no jo, ale neni to bohvieake vitazstvo 😝 😝 vobec nie som na to hrda 😅 😅
pribrala som +23kg...... este teraz mam + 7kg 🤐

monkula
9. okt 2008

no, ja pri Jarkovi 30... 😅
a pri Chiarke 25 😅 😅

dannynka
9. okt 2008

ahoj moni..dodatocne vsetko naj Jarkovi k narodeninkam 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kattom
9. okt 2008

juj, monkula vsetko naj naj jarkovi - uz je velky chalan 🙂
tak ako pise neka - tak ten sat-mat je ten obchod, co myslim aj ja
ku kilogramom - no monkula, ty uz ich mas fuc a zuzi nerob si vrasky, este chces dalsie dieta a potom sa do toho das, nie? ja tiez az po tomto planujem, pri kubovi som neriesila. inak pri kubovi 15 kg, a teraz zatial 9 kg, ale rastieme dalej..

emjee
9. okt 2008

jejda o com to kecate? ja budem rodit asi s trojcifernou vahou 😅 no a?

zuzitka
9. okt 2008

kati .... presne, na to sa vyhovaram, ze chcem druhe bejby, takze teraz nema vyznam nejak chudnut 😝
ale obavam sa toho, ze pri druhom tehu budem tiez rodit s trojcifernou vahou ..... ako emjee 😅 😅

monkul .... tiez prajem Jarkovi vsetko naj naj naj k narodkam 😉

moncicka
10. okt 2008

este radsej nekricim o mojej vahe zatial vazim 67kg pribrala som zatial nejakych 10 kil a uz z toho mam depky. ale nevadi to sa vsetko urobi po porode 😀

kattom
10. okt 2008

moncicka - vahu neries, ved to kazda tehulka musi priberat.. a kym to neni 50 kg navyse 😀 ..
luculka - dufam, ze nevadi, som si stiahla par fotiek z picasa a idem ti urobit racika. som teraz ako host u maliny - t.j. dostavam zadarmo kity, za kt. sa inak plati a velmi sa mi tam hodi natalka akurat. potom poslem 😉

monkula
10. okt 2008

Ďakujeme za blahoželenia.... o chvíľku sa idem trápiť s tortou... tiež som si mohla vymyslieť čosi iné ako bleska McQueena 😅 😅 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre