Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

zuzitka
10. okt 2008

no teda.... torta McQueen 😕 potom ukaz ako sa ti podarila 😀

luculka
10. okt 2008

cafte,,,jeeej Kati jasne ze nevadi.....tesime sa 😵 😵 😵
inak od dnes som do nedele slamená vdova a mamina 😀 ..tatino práve odisitel aj s malou k svokre

neka inak posielam ti IP s chválou na fotky 🙂 😎 😎

monkula
10. okt 2008

zuzitka, priebežne si fotím, ako vznikala.. akurát som tak napoly urobial orieškový krém... ešte čakám, kým mi vychladne puding, nec htam švacnem maslo a potom tá ťažšia časť.... tvarova,ť plniť, poťahovať... a kapitola sama o sebe je výroba cukríkového poťahu na tortu... prečo som sa na to dala? 😀 😀 😀

moncicka
10. okt 2008

kattom tiez si myslim ze pokial to nieje nejako vela tak nie je dovod stresovat 🙂

moncicka
10. okt 2008

monkula co to je za receprik prezrad 🙂 z nie to dobre, ja som na taketo priplave robotky 🙂 pripadne mi mozes poslat receptik skusime 🙂

luculka
10. okt 2008

mon tak aj ja som zvedavá na bleska,,,,potom mozes v decembry nám urobit macka PU 😀 😀

telinka
10. okt 2008

jeeej mon aj ja sa chystam na potahovanu tortu...to robis 1x??? som straaaaasne zvedavaaaa , potom ocakavam rady 😉

neka
10. okt 2008

Luculka, dakujem za IP, som narastla,ze som skoro strechu prerazila 😀 😀 😀 😀 ( straaasne ma tesi ze sa fotky pacia. 🙂 )
Rychlo by ma mal niekto schladit. 😀

Monkula, Jarkovy dodatocne vsetko naj k narodeninkam. 😀 Po stranke pecenia som uuuuplny antitalent. Ja sa vzdy spolahnem na cukraren, radsej to dam robit povolanym. Este stastie, ze u nas nieje nikto velmi na torty a kolace. Samozrejme obcas pride chut na nejaky ten kolacik. 😉

sasrnka
10. okt 2008

Ahojte. Som sa tu objavila davno, ked som hladala mamicky-cakatelky. Sme mali stastie a nasli sme sa 4 😀 Mozno ste na uz aj videli v meste, ako take "uderne komando". Sme sa smiali, ked sme chodili s bruskami a vsetci na nas pozerali. Som si na to spomenula, ako citam, kolko ste ktora pribrali a priberate😀 Ja som mala na konci tehu +17kg. Nieco som zhodila, ale radsej sa ani nepostavim na vahu, kolko mam este navyse 😉

Luculka, dovolila som si pozriet vase fotecky. Neka, su fakt uuuuzasne. Keby si sa chcela tym zivit, tak daj vediet, urcite by som sa pridala k zakaznikom 🙂

Chcem sa este spytat, ci neviete poradit, odkial by nas s kocikmi neposlali prec, ked sa chceme s babami stretnut a nie je prave najteplejsie? Cez leto to bolo super, prebalili sme aj vonku, aj nakojili, ale teraz je uz zima a jedine miesto, kde nas este zobrali, bola cukraren Hviezda. Nic ine nas zatial nenapadlo, lebo bud je to nedostupne kocikmi(vela schodov), alebo sa vela fajci ☹
A uz sa mi aj stalo, ze ma pekne pani vypoklonkovla z predajne, ze kocik si mam nechat pri dverach 😠 A to bola predajna nabytku, kde sa nemusia bat, ze im clovek nieco odvezie v kociku...

luculka
10. okt 2008

sasrnka urcite hviezda,,,,preto ze sa tam nefajci,,,a malu som tam v klude aj prebalila,,,su tam mile tety predavacky...
v kaviarniach je nafajcene vsade

no nás este dávnejsie s Petou dorazili v Atriu,,,ked chcela Peta malu nakojit,,,tak sa jej teta recepcná pýtala...ze a to tu???? a to z prsa.???? ze to nevyzerá dobre,,,ze je akurat cas obeda 🙄 🙄 🙄

tak sme skoncili vo hviezde,,,kde tety nechápavo krutili hlavou 😀

monkula
10. okt 2008

teli, áno prvý raz... už mám aj prsty spálené, a stááále sa nedarí... tá hmota hnusná... 😠 😠 😠
som prišla uspať Lalu a potom znova... 😠 😀

kattom
11. okt 2008

sarnka - no hviezda.. alebo potom skuste vanok - tam sa sice neda nic kupit, ale mozete prebalit, nakojit v pohode aj pokecat. inak velmi v ma sa neda nikde, vsade sa fajci
baby ja mam za sebou hroznu noc - som vcera od pol siedmej vecer do dnes rano do piatej grcala. aj sme boli na pohotovosti. len som si pokazila zaludok, babo je ok.. takze dnes som len spala a spala a bola o vode a suchom rozku.. este ze sobota a tom bol s malym, inak neviem..

kuko7
11. okt 2008

Cavte babulky zelam pekny vecer, ako sa tu mate?

My s Ali sa mame supiiiis, dnes zacala Alicka stvornozkovat, da sa na 4 a hupe sa...este nelozi ale o chvilku asi bude...teisime sa 🙂

luci: zajtra na 99,9 % kupujeme auto, tak asi bududci tyzden by som prisla...uz konecneeee 😉

Dnes som bola u kadernicky a bolo super, som spokojnaaaa.....naozaj bola som v tom kadernictve pri cukrarni "HVIEZDA" a u kadernicky Martinky, naozaj je perfektna a som mooooc spokojna 😀

neka: fotky su bezkonkurencne, naozaj supis...inak ak by ti to nevadilo aj ja by som mala velky zaujem 😵 😵 😵

kattom
11. okt 2008

luculka este som zabudla - kuk sem 😉 a mas to aj na maily: http://2.bp.blogspot.com/_78dzcAXgLGU/SPEB0e9Fl...

luculka
11. okt 2008

boze Kati to je nááááááááááááááááááááááááááádhera,,,odkedy si napisala ze nam nieco robis,,,okupujem tvoj blog a číham kedy to tam dáš 😀 😀 😀

Peti....supis,,,podom dame niekdy stretko v Ba s Ivkou,,,glor,,,inak asi pridu tento týzden do Ma 🙂 ,,

emjee
11. okt 2008

baby, ktore mate v albume viac ako 2 netextove prvky (tickery, glittery a ine hovadinky) si to pliiis upravte

luculka
11. okt 2008

ja mám posuvanie mesiacov a prasiatko,,,to moze byt,,,nikoho to nespomaluje ako hudba,,,slide shov a tak 😀 😀 😀

emjee
11. okt 2008

2ks na album su povolene 😉

neka
13. okt 2008

Ahojte babulky, tak sme sa vratili z vikendu. Kooonecne doma, 😀 nasi sa rozhodli ze prerobia kuchynu, a je to tam teraz ako by tam bomba padla. Adamko zahlasil len co sme vosli dnu, ze preco to tu vyzera ako u chuliganov 😅 😅 😅 😅 😅 ,( vobec neviem kde to vzal). No ale chcela som aspon na chvilu kuknut ako sa maju brat a maminkou, lebo teraz az do decembra sa k nim nedostanem.

Kuko, rada,len teraz budem mat cas uz len v nedelu a treba vystriehnut dobre pocasie, nemusi byt velmi slnecno, staci aj ked bude mierne zamracene, len musi byt aspon trochu teplo a hlavne sucho. A este som sa slubila aj Katke, tak najprv sa musim s nou dohodnut. 🙂

kattom
13. okt 2008

neka ja sa ti ozvem.. no my sme mali vikend ☹ v piatok ja, v sobotu v noci kubo 6x vracal, dnes nad ranom tomas - aj bol doma cely den a len spal chuda, a kubo dnes cely den hnacky.. tak som vsetko umyvala, dezinfikovala.. jak v nemocnici. hotova som. a to este volala mamina, ze aj ona dnes. a s luculkou som volala a ona ma tiez nejaky virus..

neka
13. okt 2008

Fiha, tak sa drzte, taketo celorodinne stavy velmi dobre poznam, aj my sme si nieco podobne uz uzili.

monkula
14. okt 2008

Katka, tak sa držte...
My sme niečo podobné zažili minulý rok, to sme ležali všetci naraz.... Chiarka tá už zvracala žalúddočné šťavy, bolo to hrozné...
Celý deň sme jedli banány a tyčinky a pili sme jablkový džús.... 😝 😝

telinka
15. okt 2008

mon...tak ako dopadla ta potahovana torta????....alebo to radsej ani nemam skusat???

monkula
15. okt 2008

no, nejdem sa ani chváliť... ten poťah mi absolútne nevyšiel ,nakoniec som kupovala ráno v obchode polevu a zafarbial ju načerveno 😅 😅 😅 neviem prečo ,ale ja som mala dosť veľkú tortu, takže preto to nešlo vyvaľkať, keby so mmala obyčajný kruh a nefarbial to ,tak by s ato dalo....
no skús... prinajhoršom to poleješ čokoládou aleb oinou polevou... 😀

telinka
15. okt 2008

no tak sa pokusim a do zalohy kupim radsej hned aj polevu 😀 😀

monkula
15. okt 2008

no kúp....
lebo ja som kupovala 2 balíky a ešte aj sestra musela ísť po ďaľšie dva 😀 😀

telinka
15. okt 2008

no pani to bola torta meter x meter?? 😅

monkula
15. okt 2008

nie, boal ako plec hna pečenie 😀 😀 😀

emjee
15. okt 2008

helou, viete nieco o 3d uzv v malackach? som sa dnes dozvedela, ze nejaky by tam mal byt

monkula
15. okt 2008

ahoj emjee, ja neviem nič, ale vyňúrala so mTi na neteniečo o gyneko... ambulanciách, ale 3D so mtama nenašla... skús ešte aj ty pohľadať
http://www.nemocnicna.sk/index.php?go=lekarske-...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre