• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

4. augusta 2016 
ešte neviem emoticon emoticon emoticon
30. okt 2008 o 20:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monkula ty mas nejake ine vlasy na tej fotke emoticon
30. okt 2008 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi - sa ozvem, neviem este, ci dojdeme s malym v sobotu alebo iba v nedelu - tomas idu robit cely den drevo, tak zavisi od pocasia.. ak nebude prsat, tak urcite, aj na cintorin chcem ist. ved ti zavolam
30. okt 2008 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeej monkul super vlasy,,,, emoticon emoticon emoticon
30. okt 2008 o 21:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kattom, včera som sa bola dať farbiť....
lucka, Ďakujem.. Ako Sandra?
30. okt 2008 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby byva s vas niekora v gajaroch??? ideme sa tam stahovat...
31. okt 2008 o 21:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
wow...mon...novy image...supeeer emoticon
1. nov 2008 o 10:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vďaka telinka...
1. nov 2008 o 11:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
juuuj, musim sa pochvalit, konecne sme sa boli fotit v parku s nekou dnes. potom vam sem hodim foto, ked mi posle.. sa tesiiiim
2. nov 2008 o 14:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Katka, preve ich spracovavam. emoticon Je ich tak 200 ks. emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
Myslim, ze je tam par peknych zaberov. Len asi ti dnes este nestihnem poslat nejake na ukazku, lebo sme boli v BA asi do stvrtej, potom este ulohu s Adamkom a az potom som sa k nim dostala.
2. nov 2008 o 22:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cafte,,,jeeeej no sa tesim na fotecky,,,urcite budu kráááásne,,, emoticon emoticon emoticon
3. nov 2008 o 23:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kati ... tie foto co si poslala zatial v maily su peknucke emoticon emoticon tiez som zvedava na dalsie emoticon
3. nov 2008 o 23:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mon uz mam vysledky z endokrinologie - mam zvyseny prolaktin a musim brat lieky.....dufam, ze zaberu emoticon
4. nov 2008 o 13:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak, konečne aspoň niečo.... dúfam ,e Ti zaberú a ja budem budúci rok achkať nad kočíkom, v ktorom bude krásne, zdravé bábetko, držím palce... emoticon emoticon emoticon
4. nov 2008 o 13:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no dufam, ze uz to vyjde a bolo by najlepsie aby to vyslo hned emoticon dakujem mon, ved snad budeme Bertini vetrat spolu emoticon
4. nov 2008 o 14:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Bertoni emoticon emoticon emoticon
ale iste budeme... emoticon
4. nov 2008 o 14:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ty Bertoni ja Bertini emoticon emoticon emoticon
4. nov 2008 o 15:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alebo aj tak emoticon emoticon
4. nov 2008 o 16:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monkul ... si si prerabala fotoalbum? vsetky foto tam mas ako "nove" emoticon
4. nov 2008 o 19:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie zuzitkan neprerábala... jeden čas som ho mala vymazaný, lebo so msi chcela podpísať fotky, ale malá mi vymazlala Photoshop, tak som ich len nahádzala naspäť...
4. nov 2008 o 19:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, tak tu je par fotiek - mame ich 122 a vybrat z nich iba niekolko bola fuska:
http://3.bp.blogspot.com/_78dzcAXgLGU/SRCzIZLbQ0I/AAAAAAAABos/i5sM4WgQrRw/s1600-h/fotky+blog2.jpg
http://2.bp.blogspot.com/_78dzcAXgLGU/SRCynIxH-SI/AAAAAAAABok/GIo-ZXgowuU/s1600-h/fotky+blog1.jpg

luci, to stretko dame vo stvrtok doobeda? v parku v meste? napis, ci mozes a o kolkej
4. nov 2008 o 21:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kattom mate krasne fotky
4. nov 2008 o 21:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mon pozeram na aktualizovany fotoalbum a ta posledna fotka Chiarky je velmi pekna emoticon emoticon emoticon emoticon Boze, cely den premyslam, ci mi tie lieky pomozu, mne dnes svitla taka nadej, ze sa nemozem z toho spamätat emoticon emoticon Verim, ze tie lieky pomozu a ja sa konecne dockam maleho drobceka emoticon A V Malackach by som najradsej niekomu dvihla mandle lebo v marci mi tu na gynekologii povedali, ze to mam dobre a ja mam tie vysledky horsie ako v marci, uz som sa mohla davno cpat liekmi a mozno som uz aj mohla byt tehotna emoticon
4. nov 2008 o 21:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kati .... pjekne emoticon emoticon emoticon ale asi treba pochvalit NEKU, ta to vsetko spiskala, ze?? emoticon
4. nov 2008 o 22:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katka, krásne fotky, teda, Neka, krásne fotky, tuším sa tiež prihlásim ako objekt emoticon emoticon emoticon emoticon
Kati ,to tehu Ti veľmi prestane, veľmi si opeknela.... emoticon
Peťka ,tak to neber... dôležité je, že sa na to prišlo a vy máte obrovskú šancu na otehotnenie.... Juuj, sa tak tešííím ,ako keby som mala byť tehotná ja emoticon emoticon emoticon
Tá posledná fotk, je z tohtoročnej dovolenky v Taliansku, s MM milujeme tú fotku, MM ju má v práci ako pozadie na ploche, fakt sa na ňu nemôžem vynadívať... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
5. nov 2008 o 10:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mon uz si pamatam Tvojho manzela ked tu bol dat opravit to PDAcko co si mi spominala....on mal tusim vtedy zlomenu nohu, ze?
5. nov 2008 o 11:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mam taku smolu akurat mi volal moj drahy, ze nam spadol obraz a roztrhol nam sedackuemoticon emoticon emoticon emoticon
Boze mna porazi emoticon
5. nov 2008 o 11:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Petra, áno, mal vtedy zlomenú nohu.... emoticon
Ten obraz, pomoc, no ešte že ste na tej sedačke nesedeli... emoticon emoticon emoticon
5. nov 2008 o 14:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenze ten obraz je taky lahky nechapem ako to mohlo spravit taku skodu emoticon som zvedava co ma doma caka emoticon emoticon minuly mesiac sa nam jedna sedacka rozpadla co sme mali taku akoze doplnok v obyvacke a tento mesiac sme prisli o druhu emoticon
5. nov 2008 o 14:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
možno to nebude až také zlé Peťka....
Hlavne sa nestresuj.... emoticon emoticon
5. nov 2008 o 15:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš