Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

monkula
7. nov 2008

jedine golfky asi...

katulienka1
10. nov 2008

Ahojte kočky,
obraciam sa na vás 😉
poradte nejakého dobrého zubára/zubárku v malackách? 😵
bola by som rada,keby bola ambulancia vybavená aj tým monitorom,kde mu to všetko ukazuje čo robí. 😅
Díky.Katka

neka
10. nov 2008

Katulienka, no zo zubarmi je to tu biedne, my tu sme uz tri roky, ale zatial sme este nenasli adekvatnu nahradu za zubara v Ba, tak stale chodime tam.
Inak Evicka ma od vcera vysoke teploty 38-39 c noci az 40 a neviem z coho, nic ju neboli, len je horuca. ☹ Tak ine nerobim, len davam obklady a zrazam teplotu ako viem.

monkula
10. nov 2008

katulienka, a jja zháňam..... takého, čo ma uspí medzi dverami.... mám obrovský strach zo zubárov..
Za Billou v tom zdravotnom stredisku som ich videla dosť....

katulienka1
10. nov 2008

neka,a kde do Ba chodíte??no ja som zo Stupavy,takže či pôjdem do Ba alebo Malaciek je v podstate jedno.

monkula,až takého nájdeš,tak mi okamžite napíš 😀 😀 😉 ja totiž zubárov tiež nemusím.Musí byť milý a sympatický človek a potom strach opadne,ale ak je to nejaký debil,bojim bojim ☹

monkula
10. nov 2008

tak načo chceš ešte aj vidieť čo Ti robí? 😀 😀 😀

neka
10. nov 2008

K dr. Schillovi on teraz sidli v novom komplexe co je postaveny pri vysokoskolskych intrakoch pri Dunaji v Karlovke.

katulienka1
11. nov 2008

monkula,to nie aby som ja videla ale on čo robí a aby to urobil poriadne a nedoriadil mi celý chrup,lebo už aj takých zubárov som mala.

neka,dr.Schill ale stoji poriadne peniažky,nie?? 😒

kattom
11. nov 2008

neka dufam, ze evicka uz lepsie.. v piatok sme boli s miou pozriet janka vecer - aspon toto sme este stihli.. ja sa uz len zacinam motkat okolo domu.. sa mi inde nechce chodit

neka
13. nov 2008

Ahojteeee 😀
Kati doverne to poznam, ked som cakala Evku, tak som sa tiez uz mesiac pred porodom len tak motkala, aj do obchodu uz chodil manzel 😅
Evka je uz v poriadku, vobec neviem co to bolo, tri dni mala horucku a potom akoby utalo, nic viac 😕 😕 😕

No a sa mi podarila extra vec pred dvoma dnami. 😅 Nabudala som auto svokrovcom, este stasie, ze su pol roka prec, aspon to stihneme dat opravit.
Na ulici totizto vsetko frezuju a bolo treba preparkovat ich auto, lebo zavadzalo. Nikto z cestarov nebol ochotny mi pomoct, tak som si sadla za volant( po siedmich rokoch) zacuvala, pomaly presle k domu a chcela som zajst do dvora, ale tym, ze vyfrezovali cely asfalt bol tam velky skok a nevladala som nan vyst, tak som znovu zacuvala a hodilo ma to do krikov jednej susedy a zaparkovala som v muriku druhej. No Paraaaaaada. 😠 😠 😠 😠 😠
Este teraz sa klepem ked to pisem a to mam v nedelu zacat kondicne jazdy, tak veeeeelmi rozmyslam ci tam mam vobec zacat chodit. 😖

karinka
13. nov 2008

ahojte,prepacte,ze vas otravujem,len som tak vosla pozriet do temy,niesom z malaciek ale som polovicna malacanka,mam tam otca a babku....asi uz mate vacsina take vacsie babatka vsak,moja ma len pol rocka

eta
13. nov 2008

Ahojte,
neviem,ci si ma pamatate par krat som si tu s vami uz davnejsie pisala, teraz by som vas chcela poprosit o radu, nepoznate nejakeho dobreho detskeho psychologa/psychologicku v Malackach, Stupave, resp. v okoli?
Dakujem za odpovede

monkula
13. nov 2008

eta. čau, pamätám... 😉
K JArkovi do škôlky jedna psychologička chodí, ale teraz sme chorí, ta kneviem, do kedy to potrebuješ? Mám pocit, že sa volá Olšovská...

eta
13. nov 2008

ahoj monkula 🙂
no nepotrebujem to nejako surne, ak na mna nezabudnes ked sa Jarko vrati do skolky a nieco zistis,budem rada 😉 a mas s nou aj nejake osobne skusenosti ?

monkula
13. nov 2008

osobné nie, ona je prítomná v triede predškolákov a pozoruje ich, ich správanie, atĎ... a máme možnosť sa s ňou aj porozprávať, takže to chcem využiť a keĎ tak sa jej opýtam, kde má ordináciu...

kattom
13. nov 2008

eta - osobnu skusenost nemam, ale viem, ze je ambulancia v areali cvcka a vanku - uplne v poslednej budove.. kontakt ti neviem, skus pozriet na www.malacky.sk, ci tam nie je napisane niekde

neka - no teda s tym autom.. ale, ze nebol nikto ochotni.. zasa, ak by ho nabural niekto z robotnikov, asi by si tiez nebola nadsena.. a to sa stava, neboj.. ved preto ides na tie jazdy.. aby ste potom mohli bud. leto dojst do studienky k nam na chalupu s detmi sa kupat.. ked tam budem s kubom a babom.. (adam stale oblubena tema u nas: sem-tam si kubko mrmle: "adam? adam skoje" (rozumej: kde je adam? adam je v skole 😉 )

neka
13. nov 2008

Kati, no nakoniec sa nasiel jeden sused nestastnik, co mi to auto zaparkoval vo dvore., lebo som skoncila uuuuplne na kolmo na cestu, ved vies ake su u nas uzucke tia cesty a este aj volant je bez posilovaca riadenia, ide to strasne tazko. Som mala strach, ze este aj predok dotlciem, ze sa nevykrutim. 😀
No ja som si vedoma, ze by som potrebovala zacat aktivne jazdit, lebo ak chcem robit to co mam v plane, tak musim byt pojazdna. Len som dostala akysi strach ze nebudem vediet s tym ich autom nikde zaparkovat, alebo sa vycuvat.

kattom
13. nov 2008

neka neboj, vies kolko ludi jazdi.. a niektori su uplne blbi.. to chce len cvik, nic ine. ked sa nebudes bat vozit vlastne deti v aute, vtedy bude dobre. a jazdy ti pomozu urcite, ved ti instruktori su skoleni. len potom musi ta aj andrej pustat za volant, aby si trenovala pravidelne.
a novy fotak uz mas? alebo az ked predas ten stary?

neka
13. nov 2008

No novy fotacik sa uz pomaly ale isto rysuje. 😀 Predpokladam, ze to o dva tyzdne by som ho mohla mat doma.
Cosi sme poriesili s Erikou zo scrapmanie. 😀

neka
13. nov 2008

No ved prave na to jazdenie nechali svokrovci auto u nas, ze aby som trenovala a ja im ho hned dokatujem. 😅

luculka
14. nov 2008

neka,,,,aj ja chceeem,,,, 😒 😒 a ten tvoj ides predávat?

neka
14. nov 2008

Lucka, uz je prakticky predany, este doladujeme sposob dodania. 🙂 🙂

kattom
14. nov 2008

super, ze erika si ho kupila.. len to posielanie do prahy, ze? ale aspon si dlho nehladala kupca. ja vam taaak zavidim tie fotaky. inak uzite si dlhy vikend. nas tato robi aj zajtra cely den aj v nedelu asi ☹ ach jo, tak zasa sami budeme

neka
14. nov 2008

No uz som ho mala v ponuke asi tyzden, ked ma napadlo, ze ma snad neukamenuju na scrapmanii 😀 , ked tam dam inzerat. 🙂

Vies co niektory su tak priebercivy, ze ma uz prestavalo bavit odpovedat im na maily, chceli by zrkadlovku, podla moznosti najmodernejsi model so vsetkym co si k tomu zmyslis a pomali za panboh zaplat. No otras. 😠

luculka
14. nov 2008

kati aj ja by som chcela nobý,,,som aj vycapila doma na chladnicku,,,ale asi z toho nist nebude,,,,nas isiel hrooooozne dolu pod cenu 😒 😒 😒

kattom
15. nov 2008

luci, no ja si nadavam, ze som si nevypytala k 30tke.. lebo sa mi podarilo aj zarobit daco pri materskej vtedy a len by sa mi dolozili vseci.. no, ale nevadi.. mame neku 😀
inak vcera som si po dlhej dobe uzila vecer, tomas prisiel o pol siedmej domov a uz som maleho konecne po styroch dnoch nevidela.. o jedenastej som myslela, ze uplynuli hadam dva dni, tak mi bolo fajn, ze som sa venovala iba sebe a nemusela sa starat o drobca alebo domacnost. lenze dnes zasa sama cely den a este cakam muza, akurat uz je na ceste.. zajtra snad bude robit len doobeda. clovek sa tesi, ze tri dni bude tato doma a tato nikde ☹ no idem kuk na scrapmaniu

luculka
15. nov 2008

kati tak z tejto ceny ma ide slak trafit,,,na tento by som snad draheho aj spracovala,,, 😀 😀 😀 http://www.fotoexpert.sk/digitalne-fotoaparaty/...

nooo este ze mame neku 😀 😎

neka
15. nov 2008

Ahojte, kocky 😀
idem vas varovat, aby ste zajtra v ramci pudu sebazachovy od 8.30 do 10.30 nevychadzali von na ulicu. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . Idem jazdit. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

neka
15. nov 2008

Lucka, no to je celkom dobry fotacik, skoro uz taka mala zrkadlovka. 🙂 Da sa nastavit clona a cas a aj ta detekcia tvare je fajn.

monkula
15. nov 2008

neka, ježiši ,kriste, vĎaka ,asi si privstanem a pôjdem nakúpiť tak ,aby som bola už o pol deviatej doma.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre