Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

monkula
23. nov 2008

Moja malá minulý rok ešte sneh nejako veľmi nevnímala, ta kvčera, keď vstala ,tak ju jarino zobral k oknu, tak len pozerala a pozerala ,čo sa deje, a potom, keď začal osnežiť ,ta ksa nalepila na okno a pozerala, ani nedýchala 😀
A včera sme išli do BA do Auparku do kina na Madagaskar 2, tak ju musím pochváliť, vydržala celú rozprávku v sále, mala pukance v kýbliku väčšom, než je ona a papala, potom trošku pochodila a zase papala ,boal zlatá...

neka
23. nov 2008

Monkula, aj nasi boli na Madagaskare. 🙂
Ak 🙂 ste nahodou v sale videli nadskakovat a chichotat sa jedneho chlapceka, tak to bol nas Adamko. 😀 Manzel hovoril, ze sa tak tesil, ze az nadskakoval ako pinpongova lopticka. 😀 To on ma vo zvyku. 😅

monkula
24. nov 2008

A n ktorom predstevení boli? My sme bol ian tom, čo začínalo 19.40

neka
24. nov 2008

Jaaaj tak nic, nasi boli hned rano neviem presne kedy, lebo ja som bola na kurze a oni si robili program sami. 🙂

luculka
24. nov 2008

cafte,,,tak my sme boli cez vik prec,,,mala je uplne genialana,,,sedi v kociku,,,pozera a zachvilu sama zaspinka,,,aj doobeda aj poobede... 🙂 🙂

Kati kedy dame stretko???
a co pozvanka dobra 😅 😀 ???

sa tesim na vianocne freebie,,, 🙂 🙂 🙂

kattom
24. nov 2008

luci, no stretko neviem.. dnes sme isli do billy a spat priamou cestou bez zastavky.. nas cas 2 hodiny 😒 nevladzem po vikende (kupili sme novy nabytok do obyvacky, stahovali prec stary, tento montovali - igelitka srubikov, 4 krabice policiek bez oznacenia, navod uplne od veci 😝 .. zmontovane mame, len este navrtat na stenu a nastahovat..). poobede som s malym tri hodiny spala.. zacinam byt strasne unavena.. a vsetko ma boli a jazva tlaci.. no co budem hovorit -ako pred porodom 😉 a dufam, ze o tych 30 dni sme uz doma aj s balickom 🙂

pozvanku nevidim, kde ju mas?

monkula
24. nov 2008

bože ,katka ,ty už o chvíľk urodíš.. t osme sa tak dlllho nevideli? No hanba mi 😔 😔

luculka
24. nov 2008

no predsa na blogu,,,som tam nedala cas ani miesto sak kazdý pozvaný vie,,,,, 🙂 🙂

luculka
24. nov 2008

Kati dik za mail,,uz stahujem,,,,, 😵 😵

zuzitka
25. nov 2008

katarina 😵 vsetko najlepsie k meninaaaaam!!!!!
prajem vela zdravia a sily, nech este ten mesiac s bruskom zvladnes a potom nech si len uzivas s vasim "novym" drobcekom!! 😵

tie veci pre kubka... snad su mu este dobre.... 😅

monkula
25. nov 2008

Katka, všetko najlepšie k Tvojim dnešným meninkám, veľa šťastia,zdravia veľa radosti zo zdravých detičiek 😵 😵 😵

kattom
25. nov 2008

kocky vdaka 😀 . zuzi, pisala som ti mail vcera a vratil sa mi, ze mas plnu schranku, tak som dnes poslala na obidve.. dojde ti
luci idem kuk blog.. kubo teraz zaspal, obaja sme nanho 😠 , sak ako to co je? ach jaj..

neka
25. nov 2008

Ahojte, tak ja som sa az teraz dostala k PC.
Katka vsetko najlepsie k meninam, nach ta chlapci a maly drobec posluchaju. 😀

Dnes mi z fotolabu prisli vytlacene fotky na vianocne pozdravy . Nechcem sa chvalit ale vysli uuuuuzasne, strasne sa mi pacia. Uz som z nich vyrobila kompletne pozdravy. Zajtra dfotim a hodim na blog. Sa veeelmi vytesujem. 😀

Lucka pozerala som pozvanku je krasna vesela. 😀 Nedal sa mi napisat ti komentar na blog. Tak pisem tu. 🙂 Aka je Natalka uz copatucka. 🙂 Mne sa velmi paci ta CB uprava.

kattom
25. nov 2008

vdaka.. jeej, neka, ja uz mam tiez vianocnu hotovu.. ale nezverejnujem.. lebo cast pojde mailom, cast osobne (idem dat robit cez happyfoto) a este aj na blog pojde.. aby niekto nevidel dopredu 😉
dnes o polnoci a zajtra by sa mal spustit cely vlacik s vianocnym freebkom.. tak sa teste.. idem na tom za chvilu robit. konecne idem dat aj fotky do projektu - dva tyzdne sklz mam

kattom
26. nov 2008

ahojte, tak som dnes bola na antolskej.. a poslali ma toooolkoto dalsich vysetreni este.. som sa vsade musela objednat, tak bud. stvrtok mam "celodennu".. este ze kubo s tomasom mozu byt u nasich a nie v nemocnici. dnes to kubo zvladom ukazkovo - posluchal, pobehal celu nemocnicu aj vonku pred nou.. tri hodiny.. nam zaspal v sedacke v aute pri tretom kusnuti do sucheho rozka..hlavicka az pri topankach.. ten cisarsky stale sa nevie, zavisi od ultrazvuku a vysetreni bud. tyzden.. alebo az pri porode sa ukaze. inak uz na 2 cm, ale babo vy-so-koooo... takze sa nacakame. a keby nieco, poprosim zuzitku a napise vam sem
a stretla som nahodou byvalu kolegynu tiez tehulku.. tak aspon troska rozptylenia

neka
26. nov 2008

Ahoj Katka, tak sa pomaly den D blizi. 😀
JA som este ani v den porodu na obed nebola otvorena ani na mm. Potom vecer nastal maly uragan a Evka bola na svete, A uraganom zostala doteraz. 😀
Tak si uzivaj posledne dni 2v1 😀

luculka
27. nov 2008

Kati vsetko naaaj k meninám,,,,,

joooj tak sa tesime na drobca,,,,, 🙂 🙂 🙂

monkula
27. nov 2008

a jaj sa teí mKati na Tvoje miminko.... a so ,mtk ázvedavá ,čo to bude a ako sa bude volať 😀
Luci ,Sandra už ej doma? Ak osa majú, sú v poriadku? Kde rodila?

luculka
27. nov 2008

uz su doma od nedele,,,je u maminy tak som ich este nebola kuknut,,,ale pojdem neskorej,,,nechcem tam ist este s malou,,,,, 🙂

monkula
27. nov 2008

jasné, veď sa ani nepatrí, hneď nabehnúť... fotky nemáš? 😵

luculka
27. nov 2008

no Sandra u nas bola hned druhý den 😀 aj ja by som sla,,,bez malej 😅 😵
nemam,,,zevraj ma t:mobile nieco s MMskami..... 😕

monkula
27. nov 2008

hej? N ocelá Sandra, an ichvíľku neposedí.... 😀 😀 😀

kattom
29. nov 2008

ahojte, hlasim, ze stale 2v1 😀 .. dnes som nakupila v lekarni posledne veci do porodnice, este dat vsetko na kopu a uz len cakame.. 😉

moncicka
1. dec 2008

som vas tu dlho nebola pozret som nemala ani kedy
ahoj,kattom tak uz sa ti to krati 🙂 teda to sme dve ktore to maju za par. kam si sa rozhodla ist do porodnice? 🙂 ja pojdem na kramare snad nebudem lutovat svoju volbu, tento tyzden tam zacinam aj do poradne chodit tak som zvedava aka bude ta lekarka .

monkula
1. dec 2008

kati, musíš sa nám povinne každý deň hlásiť, lebo inak si budeme myslieť, že rodíš.. 😅 😅
mončička, veru, a jsom na Teba minule myslela, akos a máš? 🙂

kattom
1. dec 2008

moncicka - ja uz chodim na antolsku.. aj kubo sa narodil tam. maju najmodernejsie novorodenecke v sr (len srdiecka sa riesia na kramaroch) a nasi byvaju kusok odtial, takze mozu chodit aj 10xdenne, ked budem nieco potrebovat. ostal ti termin alebo ti ho posunuli? lebo mne naposledy povedali 16teho.. teraz vo stvrtok idem na velky ultrazvuk tak zasa budem mudrejsia.. ale babo je stale take aktivne, ze to vidim az na februar 😀
a poslusne hlasim 2v1 furt 😉

emjee
2. dec 2008

kattom februar? tak to sa stretneme 😀

moncicka
2. dec 2008

sme mali pokazeny internet tak som sa nevedela pripojit ale teraz uz som funkcna a mozem si aj s vami pokecat. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kattom no ja som isla na kramare snad nebudem lutovat ale nepocula som zatial az tak zle ohlasi na Kramare aj sestra tam rodila a ona bola velmi spokojna. no posunul mi ho az o jeden den namiesto 24 na 23 ale niekedy si myslim ze to bude skorej, lebo malinke je take akcne ze ani v noci sa nevyspim ani cez den 🙂))) ja idem zajtra prvy krat do poradne na Kramare tak som zvedava co ma caka a dufam ze mi budu robit aj ultrazvuk. A uz vies co to bude, ci nechavate sa prekvapit?
tak sa tesim uz aby to bolo lebo by som chcela aj na vianoce byt doma. teda dufam, lebo byvame zatial u svokry aj so svagrovou a jej maly dostal ovcie kiahne tak to tu mame zaujimave, lebo manzel ako dieta to nemal tak mozem cakat ze to dostane, zrejme budem potom musiet ist aj s babatkom k nasim pokial to nezmysne. aby to nahodou nedostalo. ☹ tak to by si nas ani neuzil tie prve dni, ☹

neka
2. dec 2008

Ahojte, tak my sa hlasime, ze sme okrem tatina vsetci chori. Nic vazne, len protivna nadcha.
V nedelu som prvy krat soferovala oktavku az do Ba. Som skoro dusu vypustila od strachu. 😀

kattom
2. dec 2008

neka - no vidis.. a prezili ste 😀 pockaj v marci uz budes jazdit ako drak 😀
moncicka - pohlavie viem iba ja a doktor.. tajim to. kuba sme vedeli iba ja a tomas a pol roka sme urputne tajili a podarilo sa. a teraz aj tomas nech ma prekvapenie
inak, ak by som nesla na antolsku tak idem na kramare..ked som sa rozhodovala prvykrat, akurat sa prerabali, takze antolska vysla hned. ak by som rodila teraz prvykrat, tiez sa mozno rozhodujem kvoli tomu, ze na kramaroch maju viac nadstard.izieb a za menej penazi. ale ked som "prezila" s kubom antolsku "natlacenu" - ze tri po izbach namiesto dvoch, tak teraz zvladnem snad tiez. ja tiez dufam, ze na vianoce uz doma.. nie kvoli vianociam, ale muz ma tri tyzdne dovolenku a potom musi do prace.. tak aby troska pomohol.. nastastie potom moja mamina si moze este zobrat dovolenku v januari, takze snad ten mesiac, niekto bude s kubkom bravat ho von a troska sa mu venovat, kym si ja a babo ako tak zosuladime nejaky ten mensi rezim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre