Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

Hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂
kattom
6. dec 2008
no neviem, ci hned pondelok.. ja by som najradsej.. uvidime
monkula
7. dec 2008
luci, keď už spomínš sesternicu, tak im povedz, že majú úúžasné bagety.... :-p :-p :-p x-) x-)

kati, drž sa....
luculka
7. dec 2008
monkul 🙂 🙂 aj mala si pochvaluje,,,fornetky,,,vzdy jej nejaku strcia do ruky,,, 🙂
zuzitka
8. dec 2008
ahojte 🙂

takze oddnes mozme cakat radostnu novinku od katky 🙂 🙂
som mooooc zvedava, kedy mi pipne sms x-) x-) x-) a ci to bude dievcatko alebo chlapcek a ako bude vyzerat ten novy cloviecik....... katka drzim palec x-) x-)
elvo
8. dec 2008
monkula ,prosim ta kam v dubravke chodis ku gyn. do zravotneho strediska ?lebo ja chodim v Malackach Blazkovi -bola som snim spokojna len v poslednej dobe tam nikdy nieje, tak tiez rozmyslam ze prejdem k Schilerovi, alebo niekomu tu v dubravke .
neka
9. dec 2008
Caute kocky a je to TUUUUUU,
Katka ma dcerku HANKU 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
Narodila sa dnes o 8.27 ma 3600g a 51 cm.

GRATULUJEMEEEEEEEE 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
zuzitka
9. dec 2008
huraaaaaaaaaa x-) x-)

ale ja mam v sms, ze Hanka vazi 3690g 🙂 🙂
gratulujeme 😉
neka
9. dec 2008
No neskoro som si vsimla tu 90, ano spravne je 3690g. 😃 😃 😃 😃 😃 😃
zuzitka
9. dec 2008
🙂 ale to je jedno, par gramov hore dole..... ale hlavne je, ze je to BABA a ze je zdrava 😃 😃 😃
monkula
9. dec 2008
gratulujeme aj my....
Prajeme obom babám veľa, veľa zdravíčka ,a šťastíčka v živote....
Katka a pekné meno ste vybrali 😉 😉 😉
luculka
9. dec 2008
Supeeeer...gratulujem,,,,,tak oredsa babula 🙂 🙂

ozaj Natuš je ododnes v Minke 🙂
moncicka
9. dec 2008
ja sa tiez pripajam a gratulujem 🙂
monkula
9. dec 2008
lucka, máš super blog.... 😉 😉 😉
a čo je tá Minka? :-N
emjee
9. dec 2008
gratulujem 🙂

minka nie je nahodou malacky informacny kanal alebo cosi take?

baby koho mate detskeho lekara / lekarku? treba ho dopredu nejako zazmluvnit, alebo staci v porodnici len udat kontakt na neho a potom az ist k nemu
luculka
9. dec 2008
monku sak malacký informacný kanál 😃

emje ja Gajdárovu,,,ano treba dopredu nahlásit
monkula
10. dec 2008
a prečo sa tomu hovoríte Minka? :-N
Emjee, a jja mám Gajdárovú, 😉 teba sa s ňou ísť dopredu dohodnúť, či vás zoberie, ak áno ,tak potom po pôrode nahlásiš jej meno, adresu a p narodení matejka tuším do troch dní musí TM odniesť správu a narodení novordoenca Gajdárovej, ona ho zaeviduje a dohodne si buď hneď s ním, alebo potom zavolajú Tebe, návštevu u vás doma. Tak do ťýždňa po príchode z nemocnice prídu, lekárka pozrie bábo, sestrička Ťa poučí o dojčení, o tom, ako má mvyerať stolica bábetka, spýtajú sa, či nemáte nejaké problémy, ja som hneď pri oboch dostala kvapky do očí, lebo mali zapálené očká, a potom dostaneš recept na Viganto la uff, zabudla som, ak osa volajú ie druhé tabletky a dostaneš aj termín návštevy v poradni, zhruba je to as iv mesiaci života bábetka, samozrejme, ak sú nejaké problémy, môžeš im zavolať, oni buď prídu, alebo prídeš ty...
A adresu udávaš v pôrodnici kvôli tomu, že je jposielajú ešte nejaké výsledky z testov, čo sa robia v pôrodnici....
emjee
10. dec 2008
monkula Malacky INformacny KAnal 😃

gajdarova volakedy bola mojou detskou 😃 neviem, ci dochadzat za detskou do malaciek alebo ci radsej ist tuna k nasej, ktora tu ordinuje 2x do tyzdna a zvysok v susednej dedine
monkula
10. dec 2008
aha :-N :-N :-N :-N
no, ja by som radšej dochádzala..... ku Gajdárovej určite... 😉
luculka
10. dec 2008
monkul vy ju nemáte??? =-)
monkula
11. dec 2008
luci, máme, ale ja t ovolám malacká televízia, o tej skratke som nepočula :-N
a Natálak je tam krásna... x-) x-)
kuko7
12. dec 2008
ahojte 🙂

katke strasne gratulujem k malej princeznicke x-) supeeeeer 😉
monkula
13. dec 2008
Lucka, Tebe k dnešným meninkám a Natálke k prvým narodeninkám prajeme všetko najlepšie..... x-)
zuzitka
13. dec 2008
luci ..... vsetko najlepsie Vam obom!!!!! x-) x-) x-)
telinka
13. dec 2008
kocky.....som bola vcera u alergologicky na malom namesti a videla som tam prichystanene volajake pultiky.....mate tam vianocne trhy????a kedy a stoja zato aby som sa tam trepala???? =-) =-) =-)
monkula
13. dec 2008
teli, tie "vianočné trhy" sú u nás každdý rok,... Ale ja som tam nebola už asi 3 roky, nemám rada tlačenicu....
Krajšie by to bolo v parku..
Aká je tá lekárka? Aj my musíme s jarkom ísť na vyšetrenie...
neka
13. dec 2008
Lucka vsetko najlepsie k meninam a Natalke krasne prve narodeniny. 😃
monkula
13. dec 2008
Ahoj neka...
jarko doma nadšene rozprávala tatovi ,že má nového kamoša Adamka 😃
telinka
14. dec 2008
mon...mne sa vidi ok , ale strasne dlho sa tam caka na objednanie , moja miska je alergicka , tak teraz pojdeme na injekcie , aby nadchadzajuca sezona bola pre nu bezproblemovejsia 🙂 a ked sa budes nahodou objednavat , tak si daj presnu hodinu...plati sa za to 200,ale su to rozumne vyhodene peniaze 😉 😉 😉
monkula
14. dec 2008
no, ja sa k nej nejako neviem dovolať... :-N :-N :-N
luculka
15. dec 2008
baby dakujemeeee 🙂 ...oslavili sme super....hodim neskorej foto,,,led od vcera máme vysoke teplotky,,,asi zubky :-|