• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

4. augusta 2016 
no neviem, ci hned pondelok.. ja by som najradsej.. uvidime
6. dec 2008 o 23:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luci, keď už spomínš sesternicu, tak im povedz, že majú úúžasné bagety.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face:

kati, drž sa....
7. dec 2008 o 16:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monkul :slight_smile: :slight_smile: aj mala si pochvaluje,,,fornetky,,,vzdy jej nejaku strcia do ruky,,, :slight_smile:
7. dec 2008 o 19:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

takze oddnes mozme cakat radostnu novinku od katky :slight_smile: :slight_smile:
som mooooc zvedava, kedy mi pipne sms :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ci to bude dievcatko alebo chlapcek a ako bude vyzerat ten novy cloviecik....... katka drzim palec :dizzy_face: :dizzy_face:
8. dec 2008 o 11:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monkula ,prosim ta kam v dubravke chodis ku gyn. do zravotneho strediska ?lebo ja chodim v Malackach Blazkovi -bola som snim spokojna len v poslednej dobe tam nikdy nieje, tak tiez rozmyslam ze prejdem k Schilerovi, alebo niekomu tu v dubravke .
8. dec 2008 o 12:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Caute kocky a je to TUUUUUU,
Katka ma dcerku HANKU :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Narodila sa dnes o 8.27 ma 3600g a 51 cm.

GRATULUJEMEEEEEEEE :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. dec 2008 o 09:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
huraaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face:

ale ja mam v sms, ze Hanka vazi 3690g :slight_smile: :slight_smile:
gratulujeme :wink:
9. dec 2008 o 09:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No neskoro som si vsimla tu 90, ano spravne je 3690g. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. dec 2008 o 09:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:slight_smile: ale to je jedno, par gramov hore dole..... ale hlavne je, ze je to BABA a ze je zdrava :grinning: :grinning: :grinning:
9. dec 2008 o 10:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
gratulujeme aj my....
Prajeme obom babám veľa, veľa zdravíčka ,a šťastíčka v živote....
Katka a pekné meno ste vybrali :wink: :wink: :wink:
9. dec 2008 o 10:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Supeeeer...gratulujem,,,,,tak oredsa babula :slight_smile: :slight_smile:

ozaj Natuš je ododnes v Minke :slight_smile:
9. dec 2008 o 13:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja sa tiez pripajam a gratulujem :slight_smile:
9. dec 2008 o 16:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lucka, máš super blog.... :wink: :wink: :wink:
a čo je tá Minka? :sweat_smile:
9. dec 2008 o 16:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
gratulujem :slight_smile:

minka nie je nahodou malacky informacny kanal alebo cosi take?

baby koho mate detskeho lekara / lekarku? treba ho dopredu nejako zazmluvnit, alebo staci v porodnici len udat kontakt na neho a potom az ist k nemu
9. dec 2008 o 20:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monku sak malacký informacný kanál :grinning:

emje ja Gajdárovu,,,ano treba dopredu nahlásit
9. dec 2008 o 21:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a prečo sa tomu hovoríte Minka? :sweat_smile:
Emjee, a jja mám Gajdárovú, :wink: teba sa s ňou ísť dopredu dohodnúť, či vás zoberie, ak áno ,tak potom po pôrode nahlásiš jej meno, adresu a p narodení matejka tuším do troch dní musí TM odniesť správu a narodení novordoenca Gajdárovej, ona ho zaeviduje a dohodne si buď hneď s ním, alebo potom zavolajú Tebe, návštevu u vás doma. Tak do ťýždňa po príchode z nemocnice prídu, lekárka pozrie bábo, sestrička Ťa poučí o dojčení, o tom, ako má mvyerať stolica bábetka, spýtajú sa, či nemáte nejaké problémy, ja som hneď pri oboch dostala kvapky do očí, lebo mali zapálené očká, a potom dostaneš recept na Viganto la uff, zabudla som, ak osa volajú ie druhé tabletky a dostaneš aj termín návštevy v poradni, zhruba je to as iv mesiaci života bábetka, samozrejme, ak sú nejaké problémy, môžeš im zavolať, oni buď prídu, alebo prídeš ty...
A adresu udávaš v pôrodnici kvôli tomu, že je jposielajú ešte nejaké výsledky z testov, čo sa robia v pôrodnici....
10. dec 2008 o 10:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monkula Malacky INformacny KAnal :grinning:

gajdarova volakedy bola mojou detskou :grinning: neviem, ci dochadzat za detskou do malaciek alebo ci radsej ist tuna k nasej, ktora tu ordinuje 2x do tyzdna a zvysok v susednej dedine
10. dec 2008 o 20:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
no, ja by som radšej dochádzala..... ku Gajdárovej určite... :wink:
10. dec 2008 o 20:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monkul vy ju nemáte??? :confused:
10. dec 2008 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luci, máme, ale ja t ovolám malacká televízia, o tej skratke som nepočula :sweat_smile:
a Natálak je tam krásna... :dizzy_face: :dizzy_face:
11. dec 2008 o 10:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

katke strasne gratulujem k malej princeznicke :dizzy_face: supeeeeer :wink:
12. dec 2008 o 22:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lucka, Tebe k dnešným meninkám a Natálke k prvým narodeninkám prajeme všetko najlepšie..... :dizzy_face:
13. dec 2008 o 14:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luci ..... vsetko najlepsie Vam obom!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. dec 2008 o 14:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky.....som bola vcera u alergologicky na malom namesti a videla som tam prichystanene volajake pultiky.....mate tam vianocne trhy????a kedy a stoja zato aby som sa tam trepala???? :confused: :confused: :confused:
13. dec 2008 o 21:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teli, tie "vianočné trhy" sú u nás každdý rok,... Ale ja som tam nebola už asi 3 roky, nemám rada tlačenicu....
Krajšie by to bolo v parku..
Aká je tá lekárka? Aj my musíme s jarkom ísť na vyšetrenie...
13. dec 2008 o 22:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lucka vsetko najlepsie k meninam a Natalke krasne prve narodeniny. :grinning:
13. dec 2008 o 23:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj neka...
jarko doma nadšene rozprávala tatovi ,že má nového kamoša Adamka :grinning:
13. dec 2008 o 23:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mon...mne sa vidi ok , ale strasne dlho sa tam caka na objednanie , moja miska je alergicka , tak teraz pojdeme na injekcie , aby nadchadzajuca sezona bola pre nu bezproblemovejsia :slight_smile: a ked sa budes nahodou objednavat , tak si daj presnu hodinu...plati sa za to 200,ale su to rozumne vyhodene peniaze :wink: :wink: :wink:
14. dec 2008 o 20:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no, ja sa k nej nejako neviem dovolať... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. dec 2008 o 22:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby dakujemeeee :slight_smile: ...oslavili sme super....hodim neskorej foto,,,led od vcera máme vysoke teplotky,,,asi zubky :unamused:
15. dec 2008 o 13:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok